Real Madridi insiston në transferimin e yjeve të Francës

para 6 dite - Koha.net

Real Madridi vazhdon të insistojnë për transferimin e Kilyan Mbappes së PSG-së. Në fakt, Reali kishte bërë ofertë zyrtare edhe në afatin kalimtar të verës, por ishte refuzuar nga klubi francez. Në verën...

Morata dhe Rabiot kërkohen nga klubet e Ligës Premier

para 6 dite - Telegrafi

Lojtarët e Juventusit, po duket se janë të pëlqyer nga klubet angleze, pasi që tashmë në radarin e tyre janë Alvaro Morata dhe Adrien Rabiot. Sulmuesi spanjoll Morata pëlqehet nga Tottenham Hotspur dhe...

Newcastle Unitedi interesohet për Rabiotin

para 6 dite - Koha.net

Newcastle Unitedi është i interesuar që ta përforcojë skuadrën në afatin e janarit. Në listën e shumë dëshirave të drejtuesve të klubit anglez është edhe Adrien Rabioti i Juventusit, shkruan “Calcio Mercato”...

Real Madrid insiston për transferimin e yjeve të Francës

para 6 dite - Albeu

Real Madrid vazhdon të insistojnë për transferimin e Kilyan Mbappe. Në fakt, Reali kishte bërë ofertë zyrtare edhe në merkaton e verës, por ishte refuzuar nga klubi francez. Në verën e vitit 2022, Mbappe...

Tchouameni në radarin e klubeve të mëdha, Monaco ia cakton çmimin e largimit

para 6 dite - Zeri

Sipas të gjitha gjasave, Aurelien Tchouameni do të largohet nga Monaco gjatë afatit kalimtar të verës së ardhshme, shkruan Zeri.info. Falë paraqitjeve të mira me Monacon dhe Kombëtaren e Francës, Tchouameni...

Morata dhe Rabiot kërkohen nga klubet e Ligës Premier

para 6 dite - RTK

Lojtarët e Juventusit, po duket se janë të pëlqyer nga klubet angleze, pasi që tashmë në radarin e tyre janë Alvaro Morata dhe Adrien Rabiot, transmeton Telegrafi. Sulmuesi spanjoll Morata pëlqehet nga...

Real Madrid dëshiron Tchouameni, ‘zëvendësues ideal për Casemiro’

para 6 dite - Indeks online

Skuadra e Real Madrid ka shprehur interesim për mesfushorin e Monaco, Aurelien Tchouameni, transmeton Indeksonline. Los Blancos tashmë kanë bërë një lëvizje për bashkëkombësin e mesfushorit, sulmuesin...

Newcastleinteresohet për Rabiot, Juve synon dy yje të tjerë

para 6 dite - ABC News

Newcastle United është i interesuar që ta përforcojë skuadrën në janar. Në listën e shumë dëshirave të drejtuesve të klubit anglez është edhe Adrien Rabioti i Juventusit, shkruan “Calcio Mercato” Juventusi...

Real Madrid e bindur për transferimin e dyshes Pogba – Mbappe

para 6 dite - Lajmi.net

Real Madrid qysh tani ka filluar të mendojë për merkaton e ardhshme të verës ku pritet të jenë shumë aktiv në tregun e transferimeve, transmeton lajmi.net. Madrilenët kanë shpenzuar shumë pak në merkato...

Real Madrid rikthen interesimin për Pogba

para 6 dite - Indeks online

Skuadra e Real Madrid ka shprehur përsëri interesim për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, transmeton Indeksonline. Los Blancos kanë qenë të lidhur me francezin edhe më herët, teksa tani janë...

Morata dhe Rabiot kërkohen nga klubet e Ligës Premier

para 6 dite - Tetova Sot

Lojtarët e Juventusit, po duket se janë të pëlqyer nga klubet angleze, pasi që tashmë në radarin e tyre janë Alvaro Morata dhe Adrien Rabiot. Sulmuesi spanjoll Morata pëlqehet nga Tottenham Hotspur dhe...

Edhe United në garë për Tcouameni

para 6 dite - RTK

Manchester United i shtohet listës së klubeve që kërkojnë yllin e Monoaco, Aurelien Tchouameni, pasi në garë janë edhe, Chelsea dhe Juventus. Sipas "SS", 21-vjeçari me paraqitjen e tij si me klubin nga...

Monaco kërkon 60 milionë euro për Tchouamenin

para 6 dite - Koha.net

Mesfushori francez Aurelien Tchouameni mund të largohet nga skuadra e Monacos në fund të këtij edicioni, kanë njoftuar të mërkurën mediumet e huaja. Për ta lënë të lirë mesfushorin, i cili po kërkohet...

Real Madrid e bindur për transferimin e dyshes Pogba – Mbappe

para 6 dite - SportMania

Real Madrid qysh tani ka filluar të mendojë për merkaton e ardhshme të verës ku pritet të jenë shumë aktiv në tregun e transferimeve, transmeton lajmi.net. Madrilenët kanë shpenzuar shumë pak në merkato...

Real Madrid nuk heqë dorë nga ylli i Man Utd

para 6 dite - OraInfo

Raportet në mediat spanjolle sugjerojnë se Real Madrid po e shikon edhe një herë Paul Pogban, pasi kontrata e 28-vjeçarit skandon me Manchester United verën e ardhshme. AS pretendon se Real ka hetuar synimet...

Real Madrid dëshiron Tchouameni, ‘zëvendësues ideal për Casemiro’

para 6 dite - Express.mk

23:17 | 13 Tetor 2021 Skuadra e Real Madrid ka shprehur interesim për mesfushorin e Monaco, Aurelien Tchouameni, transmeton Indeksonline. Los Blancos tashmë kanë bërë një lëvizje për bashkëkombësin e mesfushorit,...

Real Madrid dëshiron Tchouameni, ‘zëvendësues ideal për Casemiro’

para 6 dite - Arbresh

Skuadra e Real Madrid ka shprehur interesim për mesfushorin e Monaco, Aurelien Tchouameni, transmeton Indeksonline. Los Blancos tashmë kanë bërë një lëvizje për bashkëkombësin e mesfushorit, sulmuesin...

Edhe United në garë për Tcouameni

para 6 dite - Flaka

Manchester United i shtohet listës së klubeve që kërkojnë yllin e Monoaco, Aurelien Tchouameni, pasi në garë janë edhe, Chelsea dhe Juventus. Sipas “SS”, 21-vjeçari me paraqitjen e tij si me klubin nga...

Disa klube interesohen për të, Monaco i vendos çmimin Tchouameni

para 6 dite - Indeks online

Skuadra e Monacos, i ka bërë me dije klubeve evropiane se vlera e mesfushorit francez, Aurelien Tchouameni është 60 milionë euro, transmeton Indeksonline. Real Madrid dhe disa klube nga Premier Liga janë...

Real Madrid rikthen interesimin për Pogba

para 6 dite - Express.mk

21:30 | 13 Tetor 2021 Skuadra e Real Madrid ka shprehur përsëri interesim për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, transmeton Indeksonline. Los Blancos kanë qenë të lidhur me francezin edhe më...

Real Madrid rikthen interesimin për Pogba

para 6 dite - Arbresh

Skuadra e Real Madrid ka shprehur përsëri interesim për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, transmeton Indeksonline. Los Blancos kanë qenë të lidhur me francezin edhe më herët, teksa tani janë...

PSG-Real Madrid, “luftë” e madhe për kampionin botëror falas

para 6 dite - Koha.mk

Reali nuk e largon shikimin nga Paul Pogba. Mesfushori francez, në vitin e fundit të kontratës me Manchester United, mbetet objektiv i “Los Blancos”. Gjatë verës së ardhshme ai mund të arrijë në “Santiago...

Reali rikthen interesimin për Pogban

para 6 dite - Epoka e Re

Paul Pogba është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovimin, mund të largohet si agjent i lirë. Sipas së përditshmes spanjolle “AS”, Real Madridi është në dijeni që disa javë që...

Disa klube interesohen për të, Monaco i vendos çmimin Tchouameni

para 6 dite - Arbresh

Skuadra e Monacos, i ka bërë me dije klubeve evropiane se vlera e mesfushorit francez, Aurelien Tchouameni është 60 milionë euro, transmeton Indeksonline. Real Madrid dhe disa klube nga Premier Liga janë...

Disa klube interesohen për të, Monaco i vendos çmimin Tchouameni

para 6 dite - Express.mk

18:08 | 13 Tetor 2021 Skuadra e Monacos, i ka bërë me dije klubeve evropiane se vlera e mesfushorit francez, Aurelien Tchouameni është 60 milionë euro, transmeton Indeksonline. Real Madrid dhe disa klube...

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - Fakte

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Pogba fiton rreth 15 milionë euro për sezon

para 6 dite - Bota Sot

Francezi Poll Pogba, është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovim, mund të largohet si agjent i lirë, kur t’i skadojë kontrata. -Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, Real Madrid...

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - Telegrafi

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - Zhurnal

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Real Madridi kërkon “lidhjen” franceze

para 6 dite - Alsat-M

Francezi Poll Pogba, është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovim, mund të largohet si agjent i lirë, kur t’i skadojë kontrata. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, Real Madrid...

Real Madridi bëhet gati për një verë të “nxehtë”, Mbappe e Pogba pritet të zbarkojnë në Madrid

para 6 dite - Albeu

Mesfushori francez, Poul Pogba është vënë sërish në radarin e Real Madridit. Mesfushori është në vitin e fundit të kontratë me Manchester United dhe ende nuk ka rinovuar dhe gjasat janë që ai të largohet...

Real Madrid planifikon afatin veror, Pogba dhe Mbappe ‘zbarkojnë’ në “Santiago Bernabeu”

para 6 dite - GazetaBlic

Mesfushori Paul Pogba është vënë sërish në ‘radarin’ e Real Madridit. Francezi është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovim, mund të largohet si agjent i lirë, kur t’i skadojë...

Kërkohet nga Real dhe Juventus, Monaco i vendos çmim të lartë yllit francez

para 6 dite - Lajmi.net

21-vjeçari është një ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë, derisa Monaco ka kërkuar 60 milionë euro, transmeton lajmi.net. Juventus që disa kohë e ndjek mesfushorin, ngase beson që do ‘shpërthejë’ nën...

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - Top24

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Kërkohet nga Real dhe Juventus, Monaco i vendos çmim të lartë yllit francez

para 6 dite - SportMania

21-vjeçari është një ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë, derisa Monaco ka kërkuar 60 milionë euro, transmeton lajmi.net. Juventus që disa kohë e ndjek mesfushorin, ngase beson që do ‘shpërthejë’ nën...

Real Madrid planifikon afatin veror, Pogba dhe Mbappe ‘zbarkojnë’ në “Santiago Bernabeu”

para 6 dite - Lajmi.net

Francezi është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovim, mund të largohet si agjent i lirë, kur t’i skadojë kontrata, transmeton lajmi.net. Sipas AS , Real Madrid është në dijeni...

Kërkohet nga Real dhe Juventus, Monaco i vendos çmim të lartë yllit francez

para 6 dite - Lajm

21-vjeçari është një ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë, derisa Monaco ka kërkuar 60 milionë euro, transmeton lajmi.net. Juventus që disa kohë e ndjek mesfushorin, ngase beson që do ‘shpërthejë’ nën...

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - InFokus

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Tchouameni objektiv i madh i Real Madridit, por Monaco kërkon shumë

para 6 dite - Argument

Reprezentuesi francez, Aurelien Tchouameni ka tërhequr shumë interes nga e gjithë Evropa, por Real Madridi mbetet klubi më i interesuar, edhe pse Monaco thuhet se do të kërkojë 60 milionë euro për të....

Real Madrid planifikon afatin veror, Pogba dhe Mbappe ‘zbarkojnë’ në “Santiago Bernabeu”

para 6 dite - SportMania

Francezi është në vitin e fundit të kontratës dhe pasi nuk ka nënshkruar rinovim, mund të largohet si agjent i lirë, kur t’i skadojë kontrata, transmeton lajmi.net. Sipas AS , Real Madrid është në dijeni...

Juventus dhe Real Madrid po e bëjnë shkëmbimin e madh

para 7 dite - OraInfo

Gati shkëmbimi i janarit: Rabiot në Madrid, ylli i Realit te Juventusi. Real Madrid dhe Juventus kanë gati shkëmbimin spektakolar për merkaton e janarit. Real Madrid dhe Juventus janë duke punuar për merkaton...

Pogba i kërkon Juves dhjetë milionë euro në vit

para 7 dite - InfoShqip

Skuadra e Juventusit duhet t’i ofrojë mesfushorit Paul Pogba pagë vjetore prej dhjetë milionë eurosh për ta kthyer në Torino, ka shkruar të martën “Tuttomercatoweb”. Bëhet e ditur se Pogba është i gatshëm...

Pogba i kërkon Juves dhjetë milionë euro në vit

para 7 dite - Koha.net

Skuadra e Juventusit duhet t’i ofrojë mesfushorit Paul Pogba pagë vjetore prej dhjetë milionë eurosh për ta kthyer në Torino, ka shkruar të martën “Tuttomercatoweb”. Bëhet e ditur se Pogba është i gatshëm...

Pogba i kërkon Juves dhjetë milionë euro në vit

para 7 dite - Albeu

Skuadra e Juventusit duhet t’i ofrojë mesfushorit Paul Pogba pagë vjetore prej dhjetë milionë eurosh për ta kthyer në Torino, ka shkruar të martën “Tuttomercatoweb”. Bëhet e ditur se Pogba është i gatshëm...

Tchouameni në radarin e Real Madridit

para 7 dite - Klan Kosova

Aurelien Tchouameni ka pasur një fillim të sezonit mbresëlënës me Monakon dhe Francën, teksa mesfushori ka tërhequr vëmendjen nga Real Madridi, si dhe klube të tjera evropiane. Fokusi i madrilenëve mbetet...

Se është një lider te Franca, e tregon edhe ky fjali i Paul Pogbas në finalen e Ligës së Kombeve

para një jave - Telegrafi

Paul Pogba mund të mos mbajë shiritin e kapitenit te Franca, por mesfushori mbajti një fjalim emocionues në dhomën e zhveshjes gjatë finales së Ligës së Kombeve. 28-vjeçari, i cili ka qenë vendimtar për...

“Los Blancos”, të fiksuar pas talentit të Manchester City-t

para një jave - Ina

Në shtëpinë e Realit tё Madridit po planifikohet një merkato e madhe. Drejtuesit e klubit madrilen, sipas raportimeve të fundit, gjatë verës do të synojnë goditje të spikatura, që do të përforcojnë skuadrën....

“Los Blancos”, të fiksuar pas talentit të Manchester City-t

para një jave - SuperSport

Në shtëpinë e Realit tё Madridit po planifikohet një merkato e madhe. Drejtuesit e klubit madrilen, sipas raportimeve të fundit, gjatë verës do të synojnë goditje të spikatura, që do të përforcojnë skuadrën....

Tchouameni në “radarët” e Real Madridit

para një jave - ABC News

Aurelien Tchouameni është duke kaluar një periudhë shumë të mirë me ekipin e Monaco dhe së fundmi edhe me Francën. Performanca impresionuese e mesfushorit francez ka tërhequr vëmendjen e “Los Blancos”...

Real Madrid hidhet në sulm për shërbimet e talentit spanjoll

para një jave - Albeu

Real Madrid duket se kërkon të përforcojë repartin ofensiv dhe të afrojë pranë Benzema-së një talent spanjoll. Ferran Torres është emri më i ri i përfolur në shtëpinë e “Los Blancos” dhe ekipi spanjoll...

Reali synon transferimin e yllit të Cityt

para një jave - Epoka e Re

Real Madridi po planifikohen transferimin e yllit të Manchester Cityt, Ferran Torres. Reali ka tentuar ta afrojë talentin që kur ishte fëmijë, por në të katër tentativat ka dështuar, një herë kur Torresi...

Allegri i propozon Real Madridit një shkëmbim interesant në mesfushë

para një jave - ABC News

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri nuk është i kënaqur me performancën e mesfushorit francez, Andrien Rabiot në këtë fillim sezoni. Mesfushori i cili mbërriti në Torino në vitin 2019 pasi mbylli...

Tchouameni në “radarët” e Real Madridit

para një jave - Lexo

Aurelien Tchouameni është duke kaluar një periudhë shumë të mirë me ekipin e Monaco dhe së fundmi edhe me Francën. Performanca impresionuese e mesfushorit francez ka tërhequr vëmendjen e “Los Blancos”...

“Los Blancos”, të fiksuar pas talentit të Manchester City-t

para një jave - Shenja

MARKETING I PAGUAR POLITIK Në shtëpinë e Realit tё Madridit po planifikohet një merkato e madhe. Drejtuesit e klubit madrilen, sipas raportimeve të fundit, gjatë verës do të synojnë goditje të spikatura,...

Reali gjen pasuesin e Casemiros

para një jave - Lajmi.net

Pas transferimit të 18-vjeçarit Eduardo Camavingës në verën që shkoi, Real Madridi tani po e dëshiron transferimin e mesfushorit 21-vjeçar, Aurélien Tchouaméni nga Monaco, raporton Marca. Sipas Marcas,...

Reali gjen pasuesin e Casemiros

para një jave - Lajm

Pas transferimit të 18-vjeçarit Eduardo Camavingës në verën që shkoi, Real Madridi tani po e dëshiron transferimin e mesfushorit 21-vjeçar, Aurélien Tchouaméni nga Monaco, raporton Marca. Sipas Marcas,...

Reali gjen pasuesin e Casemiros

para një jave - SportMania

Pas transferimit të 18-vjeçarit Eduardo Camavingës në verën që shkoi, Real Madridi tani po e dëshiron transferimin e mesfushorit 21-vjeçar, Aurélien Tchouaméni nga Monaco, raporton Marca. Sipas Marcas,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK