EUROPA LEAGUE/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme

para 6 dite - Albeu

Rikthehet në fushën e lojës Europa League pas mbylljes së fazës së grupeve të Champions League. Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë me njëra-tjetrën në dy orare të...

FOTO/ Rikthehet Europa League, ja 15 sfidat e ditës së sotme

para 6 dite - ABC News

Rikthehet në fushën e lojës Europa League pas mbylljes së fazës së grupeve të Champions League. Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë me njëra-tjetrën në dy orare të...

10 vite pritje, Inter rikthehet në 1/8 e Champions, Inzaghi i jep fund makthit

para 6 dite - Lexo

Më në fund, 10 vite pritje për tu rikthyer në 1/8 e Champions League, një dekadë që duket si një përjetësi për një skuadër si Inter. Zikaltërit i bëjnë këtë herë gjërat si duhet, në “Meazza”, ishin dominues...

Rikthehet Liga e Evropës, sot zhvillohen këto ndeshje

para 6 dite - Epoka e Re

Rikthehet në fushën e lojës Ligës së Evropës pas mbylljes së fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë me njëra-tjetrën në dy orare...

Dzeko për ‘dopietën’ ndaj Shakhtarit: Kjo është ajo për të cilën klubi më transferoi

para 6 dite - Lajmi.net

Bomberi boshnjak ishte në shënjestër dy herë për të thyer përfundimisht ukrainasit në San Siro, një rezultat 2-0 duke i vendosur ata në prag të një vendi në raundin e 16-të. “Kjo është ajo për të cilën...

Europa League/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme

para 6 dite - Arbresh

Të enjten rikthehen edhe ndeshjes e Europa League pas përballjeve të mbrëmshme në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë...

Dzeko për ‘dopietën’ ndaj Shakhtarit: Kjo është ajo për të cilën klubi më transferoi

para 6 dite - Press Online

Edin Dzeko siguron që dopieta e tij në Ligën e Kampionëve për të mposhtur Shakhtar Donetsk është ‘ajo për të cilën Interi më nënshkroi’, duke e çuar numrin e tij evropian në 50. Bomberi boshnjak ishte...

Dzeko për ‘dopietën’ ndaj Shakhtarit: Kjo është ajo për të cilën klubi më transferoi

para 6 dite - SportMania

Bomberi boshnjak ishte në shënjestër dy herë për të thyer përfundimisht ukrainasit në San Siro, një rezultat 2-0 duke i vendosur ata në prag të një vendi në raundin e 16-të. “Kjo është ajo për të cilën...

Inzaghi: Interi im bëri ndeshje të mrekullueshme, të vazhdojmë kështu

para 7 dite - ABC News

Simone Inzaghi ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj ukrainasve të Shakhtar Donetsk. Mes të tjerash për Sky Sport Italia tekniku i kampionëve të Italisë u shpreh: “Ka shumë gëzim, kishim nevojë për këtë...

FOTO/ Formacionet zyrtare, ja si rreshtohet Interi përballë Shakhtarit në ‘San Siro’

para 7 dite - Syri.net Kosova

Interi do të presë Shakhtar Donetsk në “San Siro”, në sfidën e xhiros së pestë të Grupit D të Champions League. Zikaltrit do të kërkojnë patjetër fitoren, për të siguruar kualifikimin. Për momentin skuadra...

Ndeshje të mëdha në Champions League, spikati derbi mes City-t dhe PSG-së

para një jave - Syri.net Kosova

Raundi i pestë i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve mbyllet sonte me ndeshjet në grupet A, B, C dhe D, ndërsa vëmendjen më të madhe e tërheq dueli mes Manchester City-t dhe PSG-së . Derbi i mbrëmjes,...

Inzaghi: Fitoja me Napolin na jep stimuj, kualifikimi në dorën tonë

para një jave - InfoShqip

Simone Inzaghi, trajneri i Interit, ka folur në prag të ndeshjes në Champions League kundër Shakhtar Donetks. Italiani i jep rëndësi fitores së marrë në kampionat kundër Napolit dhe vlerëson ukrainasit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK