Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

para një muaji - Telegrafi

Është hedhur shorti për 1/16 e Kupës së Kosovës në futboll. Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës pjesëtarët e ekipeve që janë në garë kanë tërhequr shortin për rrethin e 1/16 skuadrave më të...

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll, këto janë çiftet e plota

para një muaji - GazetaBlic

Është terhequr shorti për Kupën e Kosovës në futboll në kuadër të 1/16. Tërheqja e shortit për këtë rreth të garës së Kupës është bërë të sot (e hënë) në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës. Këto...

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës në futboll, këto janë çiftet e plota

para një muaji - Zeri

Sot (e hënë) në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për raundin e 1/16 së finales. Favoritët për të triumfuar në këtë kompeticion të futbollit kosovar do të kenë punë të lehtë...

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll, këto janë çiftet e plota

para një muaji - Indeks online

Është terhequr shorti për Kupën e Kosovës në futboll në kuadër të 1/16. Tërheqja e shortit për këtë rreth të garës së Kupës është bërë të sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës. Këto janë çiftet:...

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll, këto janë çiftet

para një muaji - Lajmi.net

Tërheqja e shortit për këtë rreth të garës së Kupës është bërë të sot (e hënë) në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës. Këto janë çiftet: Feronikeli – Fushë Kosova Arbëria – Vitia Ramiz Sadiku –...

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll, këto janë çiftet

para një muaji - SportMania

Tërheqja e shortit për këtë rreth të garës së Kupës është bërë të sot (e hënë) në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës. Këto janë çiftet: Feronikeli – Fushë Kosova Arbëria – Vitia Ramiz Sadiku –...

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës, super përballje në rrethin e 1/16

para një muaji - Arbresh

Është tërhqur shorti për 1/16 e Kupës së Kosovës në futboll. Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës pjesëtarët e ekipeve që janë në garë kanë tërhequr shortin për rrethin e 1/16 skuadrave më...

Rezultatet nga nëntë ndeshjet e zhvilluara sot në Ligën e Parë

para një muaji - Zeri

Sot (e shtunë) janë zhvilluar nëntë ndeshje në Ligën e Parë të futbollit të Kosovës, shkruan Zeri.info. Pesë ndeshje u zhvilluan në kuadër të Grupit A, kurse katër në Grupin B. Këto ndeshje ishin të vlefshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK