Topi i Artë: Çmimi, pesha dhe nga çfarë është bërë

para një muaji - Syri.net Kosova

Topi i Artë është kthyer në një nga objektet më të çmuara në botën e futbollit. Çmimi i dhënë nga revista France Football me votën e gazetarëve zgjedh lojtarin më të mirë të vitit kalendarik në një çmim...

“Modric qau si fëmijë kur e telefonova, Ronaldo më i marrosuri pas Topit të Artë”

para një muaji - NOA

Pascal Ferré është një nga të paktët e privilegjuar, që e njeh fituesin e “Topit të Artë”, të cilin do ta shpallë sonte. Ky gazetar francez është kryeredaktor i revistës “France Football”, e cila organizon...

Benzema-së i mungon Topi i Artë

para një muaji - Albeu

Karim Benzema ka qenë një dritë kryesore për Real Madridin që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventus në vitin 2018, por ëndrra e tij për të fituar Topin e Artë nuk do të realizohet këtë vit. Shumë...

Benzema-së i mungon Topi i Artë

para një muaji - ABC News

Karim Benzema ka qenë një dritë kryesore për Real Madridin që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventus në vitin 2018, por ëndrra e tij për të fituar Topin e Artë nuk do të realizohet këtë vit. Shumë...

Benzema-s i mungon Topi i Artë

para një muaji - ABC News

Karim Benzema ka qenë një dritë kryesore për Real Madridin që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventus në vitin 2018, por ëndrra e tij për të fituar Topin e Artë nuk do të realizohet këtë vit. Shumë...

Nga rivalë të ‘urryer’, në shokë te PSG-ja/ Sergio Ramos mbështet Messin për ‘Topin e Artë’

para një muaji - Syri.net Kosova

Sergio Ramos i ka uruar gjithë fatin e botës Lionel Messit në ceremoninë e ndarjes së “Topit të Artë” dhe shpreson se bashkëlojtari i tij i ri te Paris Saint-Germain do ta fitojë këtë çmim edhe një herë...

Topi i Artë: Mesi, Levandovski ose Zhorzhinjo

para një muaji - Alsat-M

Sonte në Paris do të zhvillohet ceremoniali i ndarjes së çmimit “Topi i Artë”, për të cilin do të konkurojnë Lionel Mesi, Robert Levandovski dhe Karim Benzema. Sipas mediave evropiane, Mesi është më afër...

Sonte ceremonia e “Topit të Artë”, ja të gjitha çmimet për fituesit e vitit 2021

para një muaji - NOA

Teatri “Chatelet” në Paris do të presë sonte ceremoninë e “Topit të Artë” të vitit 2021. Një gala e organizuar nga revista “France Football”. Ky çmim ka një favorit shumë të qartë për meshkuj, argjentinasin...

Sergio Ramos “harron” CR7: “Topin e Artë” e fiton Messi, privilegj që e kemi në skuadër

para një muaji - Shenja

Sergio Ramos debutoi ditën e djeshme me PSG-në në Ligue 1. Mbrojtësi i famshëm spanjoll luajti të plotë ndeshjen jashtë fushe me St Etienne, të cilën ekipi i Pochettinos e fitoi 1-3. 35-vjeçari ndihet...

Evra, Messit: Urime Topi i Artë

para një muaji - Iliria News

Patrice Evra ka parashikuar se Lionel Messi do ta fitojë Topin e Artë 2021 sot gjatë një ceremoni në Paris, megjithëse në të kaluarën ka thënë se argjentinasit nuk do të duhej t’i jepet ky çmim. Ylli i...

Ramos përkrah këtë lojtar në garën për ‘Topin e Artë’

para një muaji - Iliria News

Mbrojtësi mbështeti shokun e tij të ri të skuadrës për të marrë çmimin individual pas shumë vitesh si rivalë. Sergio Ramos thotë se i uron Lionel Messit “gjithë fatin e botës” përpara ceremonisë së “Topit...

Sot vendoset se kush do të fitojë Topin e Artë, ja ora kur starton eventi

para një muaji - Iliria News

Sot, e hënë 29 nëntor në orën 19:30, do të startoj eventi dhe do të vendoset se cili lojtar do të fitojë Topin e Artë për sezonin 2021. Eventi do të mbahet në Paris dhe ceremonia në Théâtre du Chatelet...

Sonte zbulohet fituesi i Topit të Artë për vitin 2021, kush do ta fitojë?

para një muaji - Zeri

Sonte (e hënë) do të ndahet çmimi individual më prestigjioz në futbollin botëror “Topi i Artë” për vitin 2021 në Paris, shkruan Zeri.info. Vitin e kaluar revista franceze “France Football” vendosi të mos...

Kush do të jetë fitues i Topit të Artë?

para një muaji - RTV 21

Çmimi më prestigjioz individual në futbollin botëror “Ballon d’Or” do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenjë në futboll gjatë këtij viti. Pasi...

Topi i Artë: Mesi ose Levandovski?

para një muaji - Tetova1

Sonte në Paris do të zhvillohet ceremoniali i ndarjes së çmimit “Topi i Artë”, për të cilin do të konkurojnë Lionel Mesi, Robert Levandovski dhe Karim Benzema. Sipas mediave evropiane, Mesi është më afër...

Mbrëmje gala në Paris: Ceremonia e Topit të Artë – vendi, ora dhe favoriti për ta fituar çmimin e madh individual

para një muaji - Zhurnal

Në kryeqytetin e Francës, në Paris, prestigjiozja ‘ France Football ’ ndanë çmimet për më të mirët e këtij viti në botën e futbollit. Futbollisti më i mirë, futbollistja më e mirë, portieri më i mirë,...

Mbrëmje gala në Paris: Ceremonia e Topit të Artë – vendi, ora dhe favoriti për ta fituar çmimin e madh individual

para një muaji - Telegrafi

Në kryeqytetin e Francës, në Paris, prestigjiozja ‘ France Football ’ ndanë çmimet për më të mirët e këtij viti në botën e futbollit. Futbollisti më i mirë, futbollistja më e mirë, portieri më i mirë,...

Sot ndahet Topi i Artë, a do ta fitojë Messi të 7-in, apo Lewandowski të 1-in?

para një muaji - Gazeta Express

Lionel Messi do të kërkojë ta fitojë Topin e Artë për herë të shtatë rekorde, por ai përballet me konkurrencë nga Robert Lewandowski i cili e synon çmimin individual për herë të parë në karrierë. Revista...

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë

para një muaji - Koha.net

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti. Pasi u...

Sot vendoset se kush do të fitojë Topin e Artë, ja ora kur starton eventi (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Sot, e hënë 29 nëntor në orën 19:30, do të startoj eventi dhe do të vendoset se cili lojtar do të fitojë Topin e Artë për sezonin 2021. Eventi do të mbahet në Paris dhe ceremonia në Théâtre du Chatelet...

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë, këta janë të nominuarit

para një muaji - Ina

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti. Pasi u...

Ramos zbulon se kush është i preferuari i tij për Topin e Artë

para një muaji - RTK

Në Paris të Francës sonte do të zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimit Topi i Artë për vitin 2021. Qendërmbrojtësi i Paris-Saint-Germain ka zbuluar se ai shpreson që bashkëlojtari i tij në klubin francez...

VIDEO/ Sot vendoset se kush do të fitojë Topin e Artë, ja ora kur starton eventi

para një muaji - ABC News

Sot, e hënë 29 nëntor në orën 19:30, do të startoj eventi dhe do të vendoset se cili lojtar do të fitojë Topin e Artë për sezonin 2021. Eventi do të mbahet në Paris dhe ceremonia në Théâtre du Chatelet...

Sonte zbulohet fituesi i Topit të Artë për vitin 2021, kush do ta fitojë?

para një muaji - Aktuale

Çmimi individual më prestigjioz në futbollin botëror ‘Topi i Artë’ do të shpërndahet më 29 nëntor, sonte në Paris. Pasi u anulua në vitin 2020, Topi i Artë është rikthyer, me të mëdhenjtë dhe të mirët...

FOTO/ Evra uron Messin për ‘Topin e Artë’?!

para një muaji - ABC News

Në mbrëmjen e sotme do të mbahet edhe ceremonia e ndarjes së çmimit të Topit të Artë, teksa shumë personalitete në botën e futbollit kanë filluar me urimet për lojtarët që dëshirojnë ta fitojnë këtë çmim...

Messi fiton “Topin e Artë” të shtatë: Lewandowski dhe Jorginho, pas “Pleshtit”

para një muaji - Dosja.al

FRANCE – Tani u bënë 7! Këtë herë ai do ta marrë atë në shtëpinë e tij e re, Paris. Leo Messi ka mposhtur edhe një herë konkurrencën, e cila nuk ka qenë kurrë aq e pamëshirshme sa këtë vit. Ishte Lewandowski,...

Gjithçka që duhet të dini për ceremoninë e sotme të ‘Topit të Artë’

para një muaji - GazetaBlic

Ceremonia e “Topit të Artë” do të kthehet sonte në mbrëmje pas një viti mungesë si pasojë e pandemisë COVID-19. Pas më shumë se një muaji garë të ethshme, sot do të mësohet fituesi i edicionit të 65-të...

Ramos tregon se cili lojtar dëshiron të fitojë Topin e Artë

para një muaji - Albeu

Mbrëmjen e sotme do të mbahet në Paris ceremonia për Topin e Artë, dhe lojtarët favoritë janë, Lionel Messi, Robert Lewandowski, Karim Benzema dhe Jorghino. Ish-rivali kryesor i Messit në Spanjë teksa...

Sot zgjedhet “Topi i Artë”, favoriti ka emër

para një muaji - Indeks online

Trofeu i “Topit të Artë” sot do të shkojë në duart e njërit nga yjeve të futbollit botëror. Leo Messi është favorit që për herë të shtatë të fitoj këtë çmim. Votimi është mbyllur me 24 nëntor dhe në orët...

“A dëshiron që Messi të fitojë Topin e Artë këtë vit?” – Sergio Ramos jep përgjigjen e një lideri

para një muaji - Telegrafi

Sergio Ramos dhe Lionel Messi kanë kaluar vite duke luftuar në fushë gjatë kohës së tyre te Real Madrid dhe Barcelona, por dyshja tani janë bashkëlojtarë në Paris Saint-Germain. Spanjolli dhe argjentinasi...

Sot në Paris jepet ‘Topi i Artë’, kush është favoriti?

para një muaji - Syri.net Kosova

Ceremonia e “Topit të Artë” do të kthehet sonte në mbrëmje pas një viti mungesë si pasojë e pandemisë COVID-19. Pas më shumë se një muaji garë të ethshme, sot do të mësohet fituesi i edicionit të 65-të...

Evra “pendohet” dhe uron Messin për Topin e Artë

para një muaji - Express.mk

Këtë të hënë, më 29 nëntor, do të zbulojmë fituesin e çmimit të Topit të Artë 2021, me Lionel Messin, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo dhe Robert Lewandowski mes favoritëve. Patrice Evra, ish-futbllisti...

Ramos shpreson që Messi të fitojë Topin e Artë

para një muaji - Klan Kosova

Sergio Ramos shpreson që bashkë-lojtari i tij, Lionel Messi, të mund ta fitojë edhe njëherë çmimin e Topit të Artë. “Po, sigurisht shpresoj që ai të fitojë. Unë do të mbështesë lojtarët e ekipit tim. I...

Synimi i vetëm i Ronaldos është te këtë më shumë Topa të Artë se Messi, thotë redaktori i France Football

para një muaji - Gazeta Express

Synimi i vetëm i Cristiano Ronaldos është të fitojë më shumë Topa të Artë sesa Lionel Messi, ka thënë redaktori i revistës France Football , Pascal Ferre. Ronaldo, i cili tani po e kalon periudhën e dytë...

Messi, Pedri dhe Putellas: Barcelona mund të dalë me tre trofe sonte nga Parisi

para një muaji - Periskopi

Ceremonia për ndarjen e çmimeve për më të mirët e vitit mbahet sonte në Paris. Topi i Artë, Topi i Artë për vajza, Topi i Artë për të rinj, portieri i vitit dhe disa çmime tjera do të marrin vëmendje në...

Ramosi shpreson që Messi të fitojë ‘Topin e Artë’

para një muaji - Epoka e Re

Sergio Ramos shpreson që bashkë-lojtari i tij, Lionel Messi, të mund ta fitojë edhe njëherë çmimin e “Topit të Artë”. “Po, sigurisht shpresoj që ai të fitojë. Unë do të mbështesë lojtarët e ekipit tim....

Ramos: Topi i Artë? Shpresoj që Messi ta fitojë, privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - ABC News

Mbrëmjen e sotme do të mbahet në Paris ceremonia për Topin e Artë, dhe lojtarët favoritë janë, Lionel Messi, Rober Leëandoëski, Karim Benzema dhe Jorghino. Ish-rivali kryesor i Messit në Spanjë teksa luanin...

“Shpresoj që Messi të fitojë Topin e Artë”/ E çuditshme të dëgjohet nga Sergio Ramos

para një muaji - Infokusi

Jemi vetëm pak orë larg njohjes me fituesin e ri të Topit të Artë. 4 lojtarë luftojnë sonte në Paris për trofeun më të madh individual, Lionel Messi, Rober Lewandowski, Karim Benzema dhe Jorghino. Duket...

Evra në Instagram: Messi, urime Topi i Artë

para një muaji - Gazeta Express

Patrice Evra ka parashikuar se Lionel Messi do ta fitojë Topin e Artë 2021 sot gjatë një ceremoni në Paris, megjithëse në të kaluarën ka thënë se argjentinasit nuk do të duhej t’i jepet ky çmim. Ylli i...

Sonte zbulohet fituesi i Topit të Artë për vitin 2021, kush do ta fitojë?

para një muaji - Lajmi.net

Pasi u anulua në vitin 2020, Topi i Artë është rikthyer, me të mëdhenjtë dhe të mirët e botës së futbollit përsëri duke parë nderin më të madh individual që loja mund të ofrojë. Të nominuarit për çmimin...

Sot mësohet fituesi i Topit të Artë

para një muaji - Klan Kosova

Anëtarë të futbollit do të mblidhen sot në Paris për ceremoninë e kurorëzimit të fituesit të Topit të Artë të vitit 2021 në futbollin e meshkujve dhe të femrave. Votimi për fituesit u mbyll më 24 nëntor...

Topi i Artë: Favoritët sipas koeficientëve, Cristiano Ronaldo i gjashti

para një muaji - Periskopi

Parisi ka marrë vëmendjen e botës së futbollit sot. Kryeqyteti i Francës, Parisi do të jetë vendi ku do të ndahet Topi i Artë 2021, nga prestigjiozja franceze, France Football. Në garë për Topin e Artë...

Ramos: Shpresoj që Messi ta fitojë Topin e Artë, është privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - GazetaBlic

PSG ka fituar dje ndaj St Etienne me rezultat 1-3. Lionel Messi kandidati për ‘ Topin e Artë ‘ edhe për këtë vit shkëlqeu duke asistuar në 3 golat e shënuar nga skuadra e tij, shkruan GazetaBlic Sport....

Fakte rreth Topit të Artë – i pari në vitin 1956, rubrikat tjera të privatizuara nga Messi

para një muaji - Periskopi

Sot do të ndahet çmimi më prestigjioz individual në botën e futbollit, Topi i Artë. Lionel Messi është lojtari favorit dhe sipas shumë medieve fitues i këtij trofeu, derisa në garë fuqishëm qëndron Robert...

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë, këta janë të nominuarit

para një muaji - Infokusi

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti. Pasi u...

Ramos: Topi i Artë? Shpresoj që Messi ta fitojë, privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - Lexo

Mbrëmjen e sotme do të mbahet në Paris ceremonia për Topin e Artë, dhe lojtarët favoritë janë, Lionel Messi, Rober Leëandoëski, Karim Benzema dhe Jorghino. Ish-rivali kryesor i Messit në Spanjë teksa luanin...

Mbrëmja gala në Paris/ Sot ceremonia e “Topit të Artë”, Lionel Mesi favorit

para një muaji - Java News

Ceremonia e “Topit të Artë” do të kthehet sonte në mbrëmje pas një viti mungesë si pasojë e pandemisë COVID-19. Pas më shumë se një muaji garë të ethshme, sot do të mësohet fituesi i edicionit të 65-të...

Ramos përkrah këtë lojtar në garën për ‘Topin e Artë’

para një muaji - Gazeta Metro

Mbrojtësi mbështeti shokun e tij të ri të skuadrës për të marrë çmimin individual pas shumë vitesh si rivalë. Sergio Ramos thotë se i uron Lionel Messit “gjithë fatin e botës” përpara ceremonisë së “Topit...

Evra, Messit: Urime Topi i Artë

para një muaji - Epoka e Re

Patrice Evra ka parashikuar se Lionel Messi do ta fitojë Topin e Artë 2021 sot gjatë një ceremoni në Paris, megjithëse në të kaluarën ka thënë se argjentinasit nuk do të duhej t’i jepet ky çmim. Ylli i...

Sot vendoset se kush do të fitojë Topin e Artë

para një muaji - Epoka e Re

Sot, e hënë 29 nëntor në orën 19:30, do të vendoset se cili lojtar do të fitojë Topin e Artë për sezonin 2021. Eventi do të mbahet në Paris dhe ceremonia në Théâtre du Chatelet do të zbulojë fituesit e...

Sonte zbulohet fituesi i Topit të Artë për vitin 2021, kush do ta fitojë?

para një muaji - Lajm

Pasi u anulua në vitin 2020, Topi i Artë është rikthyer, me të mëdhenjtë dhe të mirët e botës së futbollit përsëri duke parë nderin më të madh individual që loja mund të ofrojë. Të nominuarit për çmimin...

Ramos zbulon se kush është i preferuari i tij për Topin e Artë

para një muaji - KosovaPress

Në Paris të Francës sonte do të zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimit Topi i Artë për vitin 2021. Qendërmbrojtësi i Paris-Saint-Germain ka zbuluar se ai shpreson që bashkëlojtari i tij në klubin francez...

Sonte zbulohet fituesi i Topit të Artë për vitin 2021, kush do ta fitojë?

para një muaji - SportMania

Pasi u anulua në vitin 2020, Topi i Artë është rikthyer, me të mëdhenjtë dhe të mirët e botës së futbollit përsëri duke parë nderin më të madh individual që loja mund të ofrojë. Të nominuarit për çmimin...

Evra ia uron Messit Topin e Artë para kohe – postimi i francezit zbulon gjithçka

para një muaji - Periskopi

Patrice Evra ka parashikuar se Lionel Messi do ta fitojë Topin e Artë 2021 sot gjatë një ceremoni në Paris, megjithëse në të kaluarën ka thënë se argjentinasit nuk do të duhej t’i jepet ky çmim. Ylli i...

Ramos: Shpresoj që Messi ta fitojë Topin e Artë, është privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - Lajmi.net

Sergio Ramos thotë se i uron Lionel Messit “gjithë fatin e botës” përpara ceremonisë së “Topit të Artë” të kësaj jave dhe shpreson që bashkëlojtari i tij i ri në Paris Saint-Germain të mund ta sjellë edhe...

Ramos: Shpresoj që Messi ta fitojë Topin e Artë, është privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - Lajm

Sergio Ramos thotë se i uron Lionel Messit “gjithë fatin e botës” përpara ceremonisë së “Topit të Artë” të kësaj jave dhe shpreson që bashkëlojtari i tij i ri në Paris Saint-Germain të mund ta sjellë edhe...

Sot shpallet fituesi i “Topit të Artë”

para një muaji - Arbresh

Futbollistë dhe futbolliste do të mblidhen sot në Paris për ceremoninë e kurorëzimit të fituesit të Topit të Artë për vitin 2021 në futbollin e meshkujve dhe femrave. Votimi për është mbyllur më 24 nëntor...

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë, këta janë të nominuarit

para një muaji - KosovaPress

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti. Pasi u...

Ramos ndryshon krah: Shpresoj që Messi të fitojë Topin e Artë, do e mbroj sepse është lojtar që bën diferencën

para një muaji - FaxWeb

Mbrëmjen e sotme do të mbahet në Paris ceremonia për Topin e Artë, dhe lojtarët favoritë janë, Lionel Messi, Rober Leëandoëski, Karim Benzema dhe Jorghino. Ish-rivali kryesor i Messit në Spanjë teksa luanin...

Statistikat Messi-Lewandowski: Kush e meriton Topin e Artë

para një muaji - Periskopi

Tifozët e futbollit sot do të mësojnë se kush (zyrtarisht) do të jetë lojtari më i mirë në botë, për vitin kalendarik 2021. Të nominuarit për këtë garë janë të shumtë, por favoritët janë dy, sa për adet...

Ramos shpreson që Messi të jetë fitues i “Topit të Artë”

para një muaji - Arbresh

Sergio Ramos shpreson që bashkë-lojtari i tij, Lionel Messi, të mund ta fitojë edhe njëherë çmimin e Topit të Artë. “Po, sigurisht shpresoj që ai të fitojë. Unë do të mbështesë lojtarët e ekipit tim. I...

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë, këta janë të nominuarit

para një muaji - Bota Press

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti. Pasi u...

Gara për Topin e Artë – kush janë të nominuarit dhe favoritët

para një muaji - Periskopi

Në kryeqytetin e Francës, në Paris, prestigjiozja ‘France Football’ ndanë çmimet për më të mirët e këtij viti në botën e futbollit. Futbollisti më i mirë, futbollistja më e mirë, portieri më i mirë, lojtari...

Të gjithë sytë kah Parisi: Kush do ta fitojë sot Topin e Artë – Lewa për të parin, Messi për të shtatin si histori

para një muaji - Fakti Ditor

Të gjithë sytë e adhuruesve të futbollit sot do të jenë të drejtuar kah qyteti i Parisit. Në kryeqytetin e Francës, në Paris, prestigjiozja ‘France Football’ ndanë çmimin e lojtarit më të mirë në botë...

Mbrëmja gala në Paris/ Sot ceremonia e “Topit të Artë”, Lionel Mesi favorit me 71.7%

para një muaji - Info7

Që nga viti 1956 kur “France Football” organizoi për herë të parë këtë çmim, deri më tani numërohen 64 edicione, mes të cilëve dhe 6 edicione kur kjo ceremoni organizohej në bashkëpunim mes “France Football”...

Ramos: Shpresoj që Messi ta fitojë Topin e Artë, është privilegj ta kesh në skuadër

para një muaji - SportMania

Sergio Ramos thotë se i uron Lionel Messit “gjithë fatin e botës” përpara ceremonisë së “Topit të Artë” të kësaj jave dhe shpreson që bashkëlojtari i tij i ri në Paris Saint-Germain të mund ta sjellë edhe...

Të gjithë sytë kah Parisi: Kush do ta fitojë sot Topin e Artë – Lewa për të parin, Messi për të shtatin si histori

para një muaji - Periskopi

Të gjithë sytë e adhuruesve të futbollit sot do të jenë të drejtuar kah qyteti i Parisit. Në kryeqytetin e Francës, në Paris, prestigjiozja ‘France Football’ ndanë çmimin e lojtarit më të mirë në botë...

Muller i bindur: Nuk e kuptoj pse diskutohet, Lewandowski meriton “Topin e Artë”

para një muaji - Koha.mk

Nesër shpallet fituesi i “Topit të Artë”, teksa tifozët e lojës më të bukur në planet po presin me padurim “mbretin” e ri. Robert Lewandowski është një nga favoritët kryesorë. Thomas Muller nuk ka dilema...

Muller: Topi i Artë? Nuk e di pse e diskutoni, Lewandowski meriton ta fitojë

para një muaji - GazetaBlic

Kur jemi një ditë para shpalljes së fituesit të “Topit të Artë”, të gjithë po presin me padurim të mësojnë se cili do jetë futbollisti i cili do e fitojë këtë çmim individual. Deri tani nëpër media është...

Sergio Ramos e mbështet Messin për Topin e Artë

para një muaji - Kallxo

Sergio Ramos dhe Lionel Messi ishin rival të përbetuar për vite të tëra sa ishin pjesë e Real Madridit dhe Barcelonës. Të dy futbollistët prej verës së vitit 2021 iu bashkuan skuadrës së Paris Saint-Germain,...

Muller: Topi i Artë? Nuk e di pse e diskutoni, Lewandowski meriton ta fitojë

para një muaji - ABC News

Kur jemi një ditë para shpalljes së fituesit të “Topit të Artë”, të gjithë po presin me padurim të mësojnë se cili do jetë futbollisti i cili do e fitojë këtë çmim individual. Deri tani nëpër media është...

Muller: Topi i Artë? Nuk e di pse e diskutoni, Lewandowski meriton ta fitojë

para një muaji - InfoShqip

Kur jemi një ditë para shpalljes së fituesit të “Topit të Artë”, të gjithë po presin me padurim të mësojnë se cili do jetë futbollisti i cili do e fitojë këtë çmim individual. Deri tani nëpër media është...

Mbi 11 kg marihuanë në veri, 30 ditë paraburgim për shtetasin serb

para një muaji - Realiteti

Sergio Ramos dhe Lionel Messi ishin rival të përbetuar për vite të tëra sa ishin pjesë e Real Madridit dhe Barcelonës. Të dy futbollistët prej verës së vitit 2021 iu bashkuan skuadrës së Paris Saint-Germain,...

Dhjetë emrat e famshëm të futbollit që mendojnë se Lionel Messi nuk duhet të fitojë ‘Topin e Artë’ në vitin 2021

para një muaji - Telegrafi

Lionel Messi nga disa media është shpallur si fitues i ‘Topit të Artë’ për vitin 2021. 34-vjeçari, i cili mbylli transferimin drejt Paris Saint-Germain (PSG) këtë verë, fitoi Kupën e Amerikës me Argjentinën...

Mendes: Ronaldo e ka merituar këtë vit Topin e Artë

para një muaji - Indeks online

Agjenti i futbollit Jorge Mendes beson se Cristiano Ronaldo duhet të fitojë Topin e Artë të vitit 2021 dhe ka shpjeguar pse klienti i tij e meriton çmimin më shumë se kushdo tjetër. Ronaldo e ka fituar...

“Topi i Artë ka vetëm një emër”, Mendes: CR7 nuk e ka merituar aq shumë sa këtë vit

para një muaji - Albeu

Agjenti i futbollit Jorge Mendes beson se Cristiano Ronaldo duhet të fitojë Topin e Artë të vitit 2021 dhe ka shpjeguar pse klienti i tij e meriton çmimin më shumë se kushdo tjetër. Ronaldo e ka fituar...

“Topi i Artë ka vetëm një emër”, Mendes: CR7 nuk e ka merituar aq shumë sa këtë vit

para një muaji - ABC News

Agjenti i futbollit Jorge Mendes beson se Cristiano Ronaldo duhet të fitojë Topin e Artë të vitit 2021 dhe ka shpjeguar pse klienti i tij e meriton çmimin më shumë se kushdo tjetër. Ronaldo e ka fituar...

Mendes: CR7 e ka merituar këtë vit Topin e Artë

para një muaji - Arbresh

Agjenti i shumë njohur i futbollit, Jorge Mendes me një intervistë për mediat franceze, ka thënë se Cristiano Ronaldo e ka merituar këtë vit  Topin e Artë. Mendes gjithashtu ka shpjeguar se përse klienti...

Gazetari Josep Pedrerol: Lewandowski përfundon i 3-ti, Messi favorit për Topin e Artë

para një muaji - Albeu

Robert Lewandowski përfundon i 3-ti teksa Lionel Messi u përfol për të fituar Topin e Artë të shtatë. Robert Lewandowski thuhet se ka përfunduar i treti në renditjen e Topit të Artë të këtij viti, me Lionel...

Këta janë emrat e famshëm të futbollit që mendojnë se Lionel Messi nuk duhet të fitojë ‘Topin e Artë’ në vitin 2021

para një muaji - Nistori

Lionel Messi nga disa media është shpallur si fitues i ‘Topit të Artë’ për vitin 2021. 34-vjeçari, i cili mbylli transferimin drejt Paris Saint-Germain (PSG) këtë verë, fitoi Kupën e Amerikës me Argjentinën...

Në Spanjë janë të sigurtë se Topin e Artë do e fitojë Messi

para një muaji - ABC News

Gara e këtij viti për “Topin e Artë” është kthyer më shumë në një “përplasje” mes mediave. Që nga dita e publikimit të listës së kandidatëve garues për trofeun më të rëndësishëm individual për një futbollist,...

Ronaldo dëshiron të mbyllë karrierën me më shumë topa të artë se Messi

para një muaji - Tetova1

“Ambicia më e madhe e Cristiano Ronaldos është që të ketë më shumë topa të artë se Messi kur të tërhiqet nga futbolli”. – Advertisements – Kështu ka deklaruar Pascal Ferre, personi që dorëzon çdo vit çmimin...

Ronaldo dëshiron të mbyllë karrierën me më shumë topa të artë se Messi

para një muaji - Alsat-M

“Ambicia më e madhe e Cristiano Ronaldos është që të ketë më shumë topa të artë se Messi kur të tërhiqet nga futbolli”. Kështu ka deklaruar Pascal Ferre, personi që dorëzon çdo vit çmimin më të rëndësishëm...

FOTO/ “Urime Leo për fitimin e një tjetër Topi të Artë”, Patrice Evra nuk duron më

para një muaji - Albeu

Që Topin e Artë do ta fitojë Messi kjo nuk ka dyshime. Së fundi Patrice Evra i cili është mbështetësi numër një i CR7, prëmes një njoftimi në Instagram ka uruar Messin. “Urime Leo Messi për fitimin e një...

Ronaldo dëshiron të mbyllë karrierën me më shumë topa të artë se Messi

para një muaji - in7

“Ambicia më e madhe e Cristiano Ronaldos është që të ketë më shumë topa të artë se Messi kur të tërhiqet nga futbolli”. Kështu ka deklaruar Pascal Ferre, personi që dorëzon çdo vit çmimin më të rëndësishëm...

“Urime për Topin e Artë”, Leo Messi merr mesazhin befasues

para një muaji - ABC News

“Topi i Artë” do t’i jepet Leo Messit për të shtatën herë dhe ky lajm prej ditësh qarkullon në media të ndryshme europiane. Nisur nga këto zëra, argjentinasin e uron edhe francezi Patrice Evra në rrjetet...

Nervozohet Muller: Nuk ka asgjë për të diskutuar, Lewandowski duhet ta fitojë Topin e Artë

para një muaji - Periskopi

Thomas Muller ka dhënë mendimin e tij për Topin e Artë. Nesër ndahet Topi i Artë dhe favoritët janë Lionel Messi e Robert Lewandowski. Shumë zëra thonë se argjentinasi tashmë ka marrë lajmin e triumfit....

Shoku i Ronaldos uron Messin për triumfin e 7-të të “Topit të Artë”

para një muaji - FaxWeb

“Topi i Artë” do t’i jepet Leo Messit për të shtatën herë dhe ky lajm prej ditësh qarkullon në media të ndryshme europiane. Nisur nga këto zëra, argjentinasin e uron edhe francezi Patrice Evra në rrjetet...

Shefi i France Football: Lojtari që ka fituar Topin e Artë e di tashmë, e kemi kontaktuar

para një muaji - Periskopi

Pascal Ferre i France Football ka bërë të ditur se lojtari fitues i çmimit më prestigjioz individual është njoftuar për triumfin e tij. Lionel Messi, Robert Lewandowski dhe Jorginho janë tre emrat në garë...

Kryeredaktori i ‘France Football’, i vetmi që di fituesin e ‘Topit të Artë’: Emri i lojtarit është...

para një muaji - Syri.net Kosova

Pritjes për të mësuar fituesin e "Topit të Artë" po i vjen fundi teksa në ditën e nesërme në Paris do të organizohet edhe eventi i shumëpritur. Ndërkohë, ka edhe një të privilegjuar si kryeredaktori i...

Dëshpëruese: “Ambicia e vetme e Ronaldos është ta përfundojë karrierën me më shumë Topa të Artë se Messi”

para një muaji - Periskopi

Topi i Artë është çmimi më prestigjioz individual – çmimi që secili futbollist ëndërron ta fitojë. Këtë çmim, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar më shumë herë sesa gjithkush tjetër. Messi...

“Ambicia e vetme e Ronaldos është të përfundojë karrierën e tij me më shumë Topa të Artë se Lionel Messi”

para një muaji - Lajm

Kështu ka deklaruar shefi i çmimit Pascal Ferre, i cili shpërndan trofeun çdo vit. Ronaldo është pesë herë fitues i Topit të Artë dhe është nominuar më së shumti me një rekord 17 herë, por mbetet një pas...

“Ambicia e vetme e Ronaldos është të përfundojë karrierën e tij me më shumë Topa të Artë se Lionel Messi”

para një muaji - Lajmi.net

Kështu ka deklaruar shefi i çmimit Pascal Ferre, i cili shpërndan trofeun çdo vit. Ronaldo është pesë herë fitues i Topit të Artë dhe është nominuar më së shumti me një rekord 17 herë, por mbetet një pas...

Personi i vetëm që di fituesin e Topit të Artë: Është sekret i madh, Ronaldo ka vetëm 1 ambicie

para një muaji - SuperSport

Pritjes për të mësuar fituesin e Topit të Artë po i vjen fundi teksa në ditën e nesërme në Paris do të organizohet edhe eventi i shumëpritur. Ndërkohë, ka edhe një të priviligjuar si kryeredaktori i France...

“Ambicia e Ronaldos është të fitojë më shumë ‘Topa të Artë’ se Messi”

para një muaji - Arbresh

Lionel Messi pritet të fitojë dhe një herë tjetër çmimin e “Topit të Artë”, duke numëruar plotë shtatë të tillë. Sezoni 2021/22 nuk ka qenë i lehtë për superyllin e Paris Saint-Germain, por nuk mund të...

“Ambicia e vetme e Ronaldos është të përfundojë karrierën e tij me më shumë Topa të Artë se Lionel Messi”

para një muaji - SportMania

Kështu ka deklaruar shefi i çmimit Pascal Ferre, i cili shpërndan trofeun çdo vit. Ronaldo është pesë herë fitues i Topit të Artë dhe është nominuar më së shumti me një rekord 17 herë, por mbetet një pas...

E zbulon kryeredaktori i ‘France Football’: “Ambicia e Ronaldos është të penzionohet me më shumë ‘Topa të Artë’ se Messi”

para një muaji - GazetaBlic

Pascal Ferre, kryeredaktor i France Football, që jep ‘Topin e Artë’, për të dalluar futbollistin më të mirë në botë në një sezon, ka dhënë një intervistë për mediat ndërkombëtare, pak ditë para se të shpallet...

Drejtori i France Football zbulon fiksimin e Ronaldos. Çfarë i tha për Messin

para një muaji - NOA

Njihet rivaliteti i vjetër mes Messit dhe Ronaldos. Gjithçka ka lidhje me trofetë. Pascal Ferre, drejtori i France Football, revista që jep Topin e Artë, ka zbuluar se Cristiano Ronaldo i ka thënë se objektivi...

Kryeredaktori i “France Football”: “Luka Modric qau si fëmi kur e thirra për ti treguar se e kishte fituar Topin e Artë”

para një muaji - Arbresh

Kryeredaktori i “France Football”, Pascal Ferre, në një intervistë për mediumin spanjoll, “Marca”, kishte folur për reagimin e Luka Modric pasi i kishte treguar se ishte fitues i Topit të Artë në vitin...

Sky Sport: Messi fiton Topin e Artë

para një muaji - Klan

Sky Sport: Messi fiton Topin e Artë Argjentinasi ka marrë lajmin nga organizatorët Të hënën më 29 Nëntor do të mbahet ceremonia gala e çmimeve të Topit të Artë 2021, ku do të zbulojmë se kush është zgjedhur...

Kryeredaktori i ‘France Football’ zbulon detaje interesante: Ronaldo ka vetëm një synim, të fitojë më shumë ‘Topa të Artë’ se sa Messi

para një muaji - Telegrafi

Pascal Ferre, kryeredaktori i France Football, revistë që jep ‘Topin e Artë’, ka zbuluar se Cristiano Ronaldo i ka rrëfyer atij se objektivi i tij i vetëm është të ketë fituar më shumë çmime si ‘Topi të...

Kryeredaktori i ‘France Football’ zbulon detaje interesante mes Ronaldos dhe Messit për Topin e Artë

para një muaji - OraInfo

Kryeredaktori i ‘France Football’ zbulon detaje interesante: Ronaldo ka vetëm një synim, të fitojë më shumë ‘Topa të Artë’ se sa Messi. Pascal Ferre, kryeredaktori i France Football, revistë që jep ‘Topin...

“Modriç qau si fëmijë”, Kryeredaktori i France Football rrëfen inatin e Ronaldos me Messin: Më tha se objektivi i tij i vetëm ishte…

para një muaji - FaxWeb

Pascal Ferre, kryeredaktori i France Football, revistë që jep ‘Topin e Artë’, ka zbuluar se Cristiano Ronaldo i ka rrëfyer atij se objektivi i tij i vetëm është të ketë fituar më shumë çmime si ‘Topi të...

“CR7 ka vetëm një ambicie, do të tërhiqet me më shumë Topa të Artë se Messi”

para një muaji - Albeu

Pascal Ferre, kryeredaktor i France Football, është një nga të paktët që e di se kush do ta fitojë çmimin në 2021. Ky gazetar francez është kryeredaktor i revistës “France Football”, gazetë e ngarkuar...

“CR7 ka vetëm një ambicie, do të tërhiqet me më shumë Topa të Artë se Messi”

para një muaji - ABC News

Pascal Ferre, kryeredaktor i France Football, është një nga të paktët që e di se kush do ta fitojë çmimin në 2021. Ky gazetar francez është kryeredaktor i revistës “France Football”, gazetë e ngarkuar...

Ronaldo ka ambicie të tërhiqet me më shumë “Topa të Artë” se Messi

para një muaji - Syri.net Kosova

Pascal Ferre, kryeredaktori i France Football, që jep “Topin e Artë”, ka zbuluar se Cristiano Ronaldo i ka treguar atij se objektivi i tij i vetëm është të ketë fituar më shumë çmime të “Topit të Artë”...

Mediat zbulojnë fituesin e “Topit të Artë”

para një muaji - Alsat-M

Të hënën do të mësohet fituesi i çmimit të “Topit të Artë” për futbollistin më të mirë gjatë vitit 2021. Lionel Mesi, Robert Levandovski dhe Zhorzhinjo janë favoritët për të fituar këtë çmim, ndërsa mediat...

Mediat zbulojnë fituesin e “Topit të Artë”

para një muaji - Alsat-M

Të hënën do të mësohet fituesi i çmimit të “Topit të Artë” për futbollistin më të mirë gjatë vitit 2021. Lionel Mesi, Robert Levandovski dhe Zhorzhinjo janë favoritët për të fituar këtë çmim, ndërsa mediat...

Mbetet ende e paqartë se cili lojtar do ta fitojë Topin e Artë

para një muaji - InfoShqip

Ka pasur shumë spekulime se kush mund të jetë fitues i “Topit të Artë” për vitin 2021. Lista e treshes fituese doli në fund të muajit tetor, dhe thuhej se ishte Robert Lewandowski, ai i cili do ta fitojë...

“CR7 ka vetëm një ambicie, do të tërhiqet me më shumë Topa të Artë se Messi”

para një muaji - InfoShqip

Pascal Ferre, kryeredaktor i France Football, është një nga të paktët që e di se kush do ta fitojë çmimin në 2021. Ky gazetar francez është kryeredaktor i revistës “France Football”, gazetë e ngarkuar...

Mbetet ende e paqartë se cili lojtar do ta fitojë Topin e Artë

para një muaji - ABC News

Ka pasur shumë spekulime se kush mund të jetë fitues i “Topit të Artë” për vitin 2021. Lista e treshes fituese doli në fund të muajit tetor, dhe thuhej se ishte Robert Lewandowski, ai i cili do ta fitojë...

Gara e paqartë për “Topin e Artë”

para një muaji - Koha.net

Ka pasur shumë spekulime se kush mund të jetë fitues i “Topit të Artë” për vitin 2021, dhe spekulimet vazhdojnë edhe më tej. Lista e treshes fituese doli në fund të muajit tetor, dhe thuhej se ishte sulmuesi...

FOTO/ Statistikat dhe rekordet, profesori i matematikës në Oxford: CR7 më i miri i të gjitha kohërave

para një muaji - Tetova1

Cristiano Ronaldo është zyrtarisht lojtari më i mirë i të gjitha kohërave dhe ky është një fakt i pakundërshtueshëm. Epo, të paktën ky është një algoritëm i krijuar nga një profesor matematike në Universitetin...

“Messi meriton të fitojë Topin e Artë”

para një muaji - InfoShqip

Angel di Maria, mesfushori i Paris Saint Germain, thotë se edhe për këtë vit, Topin e Artë do t’ia jepte shokut të skuadrës tani te PSG dhe te Argjentina që shumë vite, Lionel Messit. Messi e fitoi Kupën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK