Zhegrova pritet shumë shpejt të zyrtarizojë transferimin te kampioni i Francës

para 7 muajve - RTV 21

Reprezentuesi i Kosovës dhe ylli i Baselit, Edon Zhegrova është gati të transferohet në Francë, te klubi francez i Ligue 1, Lille. Siç raporton L’Equipe , Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, ndërsa sot...

Lille nënshkruan me Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Gazeta Express

Edon Zhegrova ka kompletuar transferimin në ekipin kampion të Francës, Lille. Kështu po raporton gazetari Andres Onrubia Ramos, korrespondent i AS, transmeton Gazeta Express. Lexo Edhe: Zhegrova tashmë...

Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës, pritet vetëm prezantimi

para 7 muajve - Zeri

Edon Zhegrova raportohet se ka nënshkruar kontratë me kampionët aktual, Lille, shkruan Zeri.info. Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille. 22-vjeçari do të bëhet futbollisti...

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë

para 7 muajve - Bota Sot

Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të Francës, Lille, siç raporton L’Equipe. Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, kurse...

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës

para 7 muajve - Indeks online

Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të Francës, Lille, siç raporton L’Equipe. Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, kurse...

Edon Zhegrova merr vendimin, transferohet te kjo skuadër

para 7 muajve - OraInfo

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të...

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës

para 7 muajve - Gazeta Express

Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të Francës, Lille, siç raporton L’Equipe. Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, kurse...

Lille fiton garën me Lyonin për Zhegrovën, paguan shtatë milionë për kosovarin

para 7 muajve - Koha.net

Sulmuesi i Kosovës, Edon Zhegrova, do ta vazhdojë karrierën në Ligue 1. “L’Equipe” ka shkruar të premten se Zhegrova do të largohet nga Baseli gjatë këtij muaji për t’iu bashkuar kampionit në fuqi të Francës,...

Zhegrova afër marrëveshjes pesëvjeçare me klubin e madh francez

para 7 muajve - RTK

Edon Zhegrova duket se ka zgjedhur skuadrën e ardhshme. Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duket se do të vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, pas një aventure të mirë me Basel. Blick raportonte...

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës

para 7 muajve - GazetaBlic

Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të Francës, Lille, siç raporton L’Equipe. Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, kurse...

Edon Zhegrova pritet shumë shpejt të zyrtarizoj transferimin te Lille

para 7 muajve - Telegrafi

Reprezentuesi i Kosovës dhe ylli i Baselit, Edon Zhegrova thuhet se është afër kalimit te klubi francez i Ligue 1, Lille. Zhegrova shumë shpejtë mund të largohet nga Baseli dhe të transferohet në këtë...

Edon Zhegrova pritet shumë shpejt ta zyrtarizojë transferimin te Lille

para 7 muajve - Zeri

Reprezentuesi i Kosovës dhe ylli i Baselit, Edon Zhegrova, thuhet se është afër kalimit te klubi francez i Ligue 1, Lille. Zhegrova shumë shpejt mund të largohet nga Baseli dhe të transferohet në këtë...

Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

para 7 muajve - Lajmi.net

Reprezentuesi i Kosovës, Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille. Edoni mund të bëjë debutimin e tij muajin e ardhshëm në kundër kampionëve evropianë, Chelsea. Kjo...

Në Francë garë dyshe për Zhegrovën, ekipi kampion dhe Lyon i besojnë talentit dardan

para 7 muajve - Shenja

Edon Zhegrova herë pas herë shfaq copëza të klasit të tij me fanellën e Basel në Zvicër. Në këtë sezon, 22-vjeçarit i ka munguar vazhdimësia, megjithatë në tetë prezenca ia ka dalë të gjejë dy herë rrugën...

Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

para 7 muajve - Press Online

Edon Zhegrova raportohet se ka nënshkruar kontratë me kampionët aktual, Lille. Reprezentuesi i Kosovës, Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille, raporton L’Equipe,...

Edon Zhegrova, “cak” i dy skuadrave gjigande në Francë

para 7 muajve - Alsat-M

Paraqitjet e Edon Zhegrovës me skuadrën e Bazellit janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te...

Edon Zhegrova, “cak” i dy skuadrave gjigande në Francë

para 7 muajve - Alsat-M

Paraqitjet e Edon Zhegrovës me skuadrën e Bazellit janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te...

Lille nënshkruan me Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Press Online

Edon Zhegrova ka kompletuar transferimin në ekipin kampion të Francës, Lille. Kështu po raporton gazetari Andres Onrubia Ramos, korrespondent i AS, transmeton Gazeta Express. Zhegrova tashmë gjendet në...

Edon Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

para 7 muajve - Gazeta Metro

Edon Zhegrova raportohet se ka nënshkruar kontratë me kampionët aktual, Lille. Reprezentuesi i Kosovës, Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille, raporton L’Equipe....

Edon Zhegrova merr vendimin, transferohet te kjo skuadër

para 7 muajve - Almakos

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të...

Zhegrova afër marrëveshjes pesë vjeçare me Lille

para 7 muajve - Lajmi.net

Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duket se do të vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, pas një aventure të mirë me Basel. Blick raportonte se Lyon dhe Lille janë opsionet për lojtarin, por...

Arrihet marrëveshja: Edon Zhegrova kalon te kampioni i Francës

para 7 muajve - Periskopi

Sipas raportimit të fundit nga gazeta prestigjoze “L’Equipe”, Lille ka gjetur një zëvendësues për Jonathan Ikoné, i cili u largua te Fiorentina këtë dimër për 14 milionë euro (pa përfshirë bonuset). Sulmuesi...

Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

para 7 muajve - SportMania

Reprezentuesi i Kosovës, Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille. Edoni mund të bëjë debutimin e tij muajin e ardhshëm në kundër kampionëve evropianë, Chelsea. Kjo...

Lille do të transferoj Edon Zhegrovën si zëvendësues të Jonathan Ikone

para 7 muajve - Arbresh

Sipas raportimeve të “L’Equipe”, Lille është gati të përfundojë nënshkrimin e Edon Zhegrovës nga Basel. Zhegrova pritet të nënshkruajë një kontratë pesëvjeçare me kampionët në fuqi të Francës. 22-vjeçari...

Edon Zhegrova bën hapin e madh në karrierë, transferohet te kampioni i Francës

para 7 muajve - Ekonomia Online

Edon Zhegrova ka bërë hapin më të madh në karrierë deri tash. Ylli kosovar ka arritur marrëveshje me kampionin në fuqi të Francës, Lille, siç raporton L’Equipe. Zhegrova ka udhëtuar për në Paris, kurse...

Dy super klube pas Edon Zhegrovës

para 7 muajve - OraInfo

Lille dhe Lyon dy opsionet për Edon Zhegrovën Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova po shënon një progres në karrierën e tij. Paraqitjet e Edonit me skuadrën e Basel janë ngritur në cilësi dhe...

Edon Zhegrova bën hapin tjetër zhvillues në karrierë: Së shpejti zyrtarizohet te klubi i njohur

para 7 muajve - Periskopi

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, pritet të kalojë nga Baseli te Lille në Francë. Zhegrova shumë shpejtë mund të largohet nga Baseli dhe të transferohet në këtë afat kalimtar në Ligue 1. Sipas L’Equipe,...

Zhegrova afër marrëveshjes pesë vjeçare me Lille

para 7 muajve - Ekonomia Online

Edon Zhegrova duket se ka zgjedhur skuadrën e ardhshme. Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duket se do të vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, pas një aventure të mirë me Basel. Blick raportonte...

Zhegrova afër marrëveshjes pesë vjeçare me Lille

para 7 muajve - Lajm

Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duket se do të vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, pas një aventure të mirë me Basel. Blick raportonte se Lyon dhe Lille janë opsionet për lojtarin, por...

Zhegrova afër marrëveshjes pesë vjeçare me Lille

para 7 muajve - SportMania

Lojtari i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duket se do të vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, pas një aventure të mirë me Basel. Blick raportonte se Lyon dhe Lille janë opsionet për lojtarin, por...

Blick: Lille dhe Lyon dy opsionet për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Shenja

Paraqitjet e Edonit me skuadrën e Basel janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te Basel, dhe...

Blick: Lille dhe Lyon dy opsionet për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Lajmi.net

Paraqitjet e Edonit me skuadrën e Basel janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te Basel, dhe...

Blick: Lille dhe Lyon dy opsionet për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Lajm

Paraqitjet e Edonit me skuadrën e Basel janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te Basel, dhe...

Blick: Lille dhe Lyon dy opsionet për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - SportMania

Paraqitjet e Edonit me skuadrën e Basel janë ngritur në cilësi dhe kjo vërehet edhe me statistika, por edhe me interesimin e skuadrave të tjera. Zhegrova do të jetë pa kontratë së shpejti te Basel, dhe...

Disa klube interesohen për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Informatat

Edon Zhegrova mund t’i ketë ditët e numëruara në Zvicër te Basel. Sipas mediave franceze, dy klube kanë shprehur interesim për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës. Kampionët në fuqi të Ligue 1, Lille dhe...

Ja cilat klube po interesohen për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - Gazeta Metro

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës mund të largohet nga Baseli dhe sipas mediumeve francize, dy klube kanë shprehur interesim për të. Kampionët në fuqi të Ligue 1, Lille dhe Lyon kërkojnë shërbimet e lojtarit,...

Lille pas Edon Zhegrovës, Baseli kërkon miliona euro

para 7 muajve - RTK

Edon Zhegrova ka pasur paraqitje shumë të mira me Baselin në vitin e fundit, duke bërë që shumë klube të vihen pas tij. Sipas Blick, anësori shqiptari që luan edhe për Përfaqësuesen e Kosovës, ka shumë...

Zhegrova në radarët e dy skuadrave franceze

para 7 muajve - Indeks online

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova mund të ndryshojë skuadër gjatë kësaj merkatoje. Zhegrova i cili aktualisht aktivizohet me Bazelin, ka interesime nga kampionati francez. Kampionët në...

Lille pas Edon Zhegrovës, Baseli kërkon miliona euro

para 7 muajve - Telegrafi

Edon Zhegrova ka pasur paraqitje shumë të mira me Baselin në vitin e fundit, duke bërë që shumë klube të vihen pas tij. Sipas Blick, anësori shqiptari që luan edhe për Përfaqësuesen e Kosovës, ka shumë...

Zhegrova përfundon në radarët e dy skuadrave franceze

para 7 muajve - ABC News

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova mund të ndryshojë skuadër gjatë kësaj merkatoje. Zhegrova i cili aktualisht aktivizohet me Bazelin, ka interesime nga kampionati francez. Kampionët në...

Zhegrova përfundon në radarët e dy skuadrave franceze

para 7 muajve - Aktuale

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova mund të ndryshojë skuadër gjatë kësaj merkatoje. Marketing Zhegrova i cili aktualisht aktivizohet me Bazelin, ka interesime nga kampionati francez. Kampionët...

Lille pas Edon Zhegrovës, Baseli kërkon miliona euro

para 7 muajve - Ina

Edon Zhegrova ka pasur paraqitje shumë të mira me Baselin në vitin e fundit, duke bërë që shumë klube të vihen pas tij. Sipas Blick, anësori shqiptari që luan edhe për Përfaqësuesen e Kosovës, ka shumë...

Dy super skuadrat franceze interesohen për Edon Zhegrovën

para 7 muajve - GazetaBlic

FC Basel mund të mbetet pa Edon Zhegrovën. Kampioni në fuqi i Francës, Lille po interesohet për shërbimet e super sulmuesit kosovar, përcjell GazetaBlic Sport. Sipas informacioneve të “Blick”, Edon Zhegrova...

Lille dhe Lyoni në garë për shërbimet e Zhegrovës

para 7 muajve - Koha.net

Edon Zhegrova mund të largohet nga skuadra e Baselit gjatë këtij afati kalimtar. Për shërbimet e reprezentuesit të Kosovës interesim kanë shprehur dy skuadra franceze. Sipas gazetës zvicerane “Blick”,...

Dy gjigantët francez pas Edon Zhegrovës

para 7 muajve - OraInfo

Lille dhe Lyoni në garë për shërbimet e Edon Zhegrovës Edon Zhegrova mund të largohet nga skuadra e Baselit gjatë këtij afati kalimtar. Për shërbimet e reprezentuesit të Kosovës interesim kanë shprehur...

Media e njohur zvicerane: Edon Zhegrova para largimit, miliona franga...

para 7 muajve - Bota Sot

Reprezentuesi i Kosovës, Edon Zhegrova, mund të vazhdojë karrierën në Francë. Sipas “Blick”, Zhegrova është gati të largohet për në Ligue 1. “OSC Lille është në pozicion për të marrë shërbimet e tij, ndërsa...

Edon Zhegrova largohet nga Basel!? Klube nga Ligue 1 dhe Premier Liga të interesuara për kosovarin

para 7 muajve - Infokusi

Reprezentuesi i Kosovës, Edon Zhegrova, mund të vazhdojë karrierën në Francë. Sipas “Blick”, Zhegrova është gati të largohet për në Ligue 1. “OSC Lille është në pozicion për të marrë shërbimet e tij, ndërsa...

Lille pas Edon Zhegrovës, Baseli kërkon miliona euro

para 7 muajve - Gazeta Metro

Edon Zhegrova ka pasur paraqitje shumë të mira me Baselin në vitin e fundit, duke bërë që shumë klube të vihen pas tij. Sipas Blick, anësori shqiptari që luan edhe për Përfaqësuesen e Kosovës, ka shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK