Klay Thompson shkëlqen në fitoren e Golden Statet

para 4 muajve - Koha.net

Klay Thompson e zhvilloi ndeshjen më të mirë qëkur u rikthye nga lëndimi që e la atë jashtë parketit për 31 muaj. Thompson kontribuoi me 21 pikë në fitoren që Golden State Warriors e shënoi ndaj Detroit...

Golden State shkëlqen ndaj Detroitin

para 4 muajve - Epoka e Re

Dy ndeshje janë luajtur në NBA. Skuadra e Golden State fitoi me rezultat 102-86 ndaj Detroit, duke qëndruar në vendin e dytë në Konferencën e Perëndimit. Thompson me 21 pikë, Wiggins me 19 e Curry me 18...

Tompson drejton Golden Staten deri te fitorja

para 4 muajve - Bota Sot

Skuadra e Golden State Warriors mposhti Detroit Pistons me rezultat 102-86, ndërsa meritat për këtë fitore shkojnë te Klej Tompsoni, që drejtoi skuadrën e tij me 21 pikë në 22 minuta loje. Lojtarët e tjerë...

Klej Tompson drejton Golden Stejtin deri te fitorja

para 4 muajve - Alsat-M

Skuadra e Golden Stejtit mposhti Detroit Pistons me rezultat 102-86, ndërsa meritat për këtë fitore shkojnë te Klej Tompsoni, që drejtoi skuadrën e tij me 21 pikë në 22 minuta loje. Lojtarët e tjerë të...

NBA: I rikthyeri Thompson udhëheq Warriors drejt fitores ndaj Detroit

para 4 muajve - SportMania

Golden State Warriors kanë mposhtur Detroit Pistons me rezultat 102-86. Koshashënuesi më i mirë i këtij dueli ishte i sapo rikthyeri pas një lëndimi të gjatë, Klay Thompson i cili udhëhoqi skuadrën drejt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK