Milwaukee mposht Memphis, Brooklyn triumfon në sekondën e fundit

para 4 muajve - Koha.mk

Kampionët e Milwaukee fituan sot 126-114 ndaj Memphis, ndeshje mes dy ekipesh pretendente për titull këtë sezon. Ndeshje magjike e Antetokounmpo, me 33 pikë e 15 rebound, duke i bërë të pavlefshme 33 pikët...

NBA: PHOENIX KRYESON PERËNDIMIN, CHICAGO UDHËHEQ LINDJEN

para 4 muajve - Klan Macedonia

NMILWAUKEE MPOSHT MEMPHIS, BROOKLYN MUNDI WASHINGTONIN Emocione, befasi dhe zhgënjime në 13-të ndeshjet e zhvilluara sot në Kampionatin amerikan të basketbollit NBA, ku  ekipet vendase kësaj radhe  ishin ...

Fitore e zorshme e Brooklynit

para 4 muajve - Bota Sot

Kampionët e Milwaukee fituan sot 126-114 ndaj Memphis, ndeshje mes dy ekipesh pretendente për titull këtë sezon. Ndeshje magjike e Antetokounmpo, me 33 pikë e 15 rebound, duke i bërë të pavlefshme 33 pikët...

Chicago rikthehet te fitoret, humbje për dy skuadrat nga LA

para 4 muajve - Telegrafi

Chicago Bulls është rikthyer te fitoret në NBA pas katër humbjeve të njëpasnjëshme. Edhe pse në mungesë të dy yjeve të skuadrës si Zach LaVine dhe Lonzo Ball, Bulls kanë triumfuar ndaj Cleveland Cavaliers....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK