Basketboll, Kupa e Kosovës zhvillohet në Pejë

para 4 muajve - Koha.net

Final Eight i Kupës së Kosovës në basketboll këtë vit do të luhet në Pejë. Lajmi bërë bërë i ditur nga klubi i basketbollit Peja. Final Eight do të luhet nga 9 shkurt deri më 13 shkurt. “Kupa e Kosovës...

Ku do të zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës? Flet Arben Fetahu

para 4 muajve - Bota Sot

Kupa e Kosovës në basketboll do të zhvillohet ndërmjet datave 9 dhe 13 shkurt. Diskutimi se në cilin qytet do të zhvillohen ndeshjet e kësaj gare në këtë edicion vazhdojnë ngjallin interesim të madh tek...

Kupa e Kosovës organizohet në Pejë

para 4 muajve - Bota Sot

Kupa e Kosovës për vitin 2022 do të zhvillohet në Pejë nga data 9 shkurt deri me 13 shkurt, njofton KB Peja. "Ky edicion i Kupës do të organizohet në kujtim dhe nderim te z. Agim Lluka si njëri nder themeluesit...

Kupa e Kosovës për vitin 2022 zhvillohet në Pejë

para 4 muajve - Epoka e Re

Kupa e Kosovës për vitin 2022 do të zhvillohet në Pejë nga data 9 shkurt deri me 13 shkurt. Lajmin e ka dhënë vet skuadra e Pejës përmes një postimi në “Facebook”. “Ky edicion i Kupës do të organizohet...

Ku do të zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës? Flet Arben Fetahu

para 4 muajve - Gazeta Metro

Kupa e Kosovës në basketboll do të zhvillohet ndërmjet datave 9 dhe 13 shkurt. Diskutimi se në cilin qytet do të zhvillohen ndeshjet e kësaj gare në këtë edicion vazhdojnë ngjallin interesim të madh tek...

Ku do të zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës? Flet Arben Fetahu

para 4 muajve - KosovaPress

Kupa e Kosovës në basketboll do të zhvillohet ndërmjet datave 9 dhe 13 shkurt. Diskutimi se në cilin qytet do të zhvillohen ndeshjet e kësaj gare në këtë edicion vazhdojnë ngjallin interesim të madh tek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK