Trajneri shkupjan Ardian Nuhiu vazhdon me FC Drita edhe për 3 vjet

para 5 dite - TV21

Klubi futbollistik në Kosovë, FC Drita ka njoftuar se ka vazhduar kontratën edhe për 3 vjet me trajnerin nga Shkupi, Ardian Nuhiu, përcjell TV21. Nuhiu iu bashkua FC Dritës më 17 shtator të vitit 2018....

Nuhiu, edhe tre vjet trajner i Dritës

para 5 dite - Koha.net

Ardian Nuhiu do të jetë trajner i skuadrës së Dritës edhe për tre vjet të tjerë. Kështu ka njoftuar skuadra e Dritës të premten mbrëma, në llogarinë zyrtare të klubit në rrjetin social “Facebook”. “Vazhdohet...

Trajneri shkupjan Ardian Nuhiu vazhdon me FC Drita

para 5 dite - Aktuale

Klubi futbollistik në Kosovë, FC Drita ka njoftuar se ka vazhduar kontratën edhe për 3 vjet me trajnerin nga Shkupi, Ardian Nuhiu. Nuhiu iu bashkua FC Dritës më 17 shtator të vitit 2018. “Sot, në ambientet...

Zyrtare: Ardian Nuhiu vazhdon bashkëpunimin me Dritën deri në vitin 2025

para 5 dite - Koha.mk

Drita ka arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin shkupjan Ardian Nuhiu edhe për tri vite të tjera. Marrëveshja e rinovuar është nënshkruar sot në prani të Drejtorit Gjeneral të klubit,...

Zyrtare: Ardian Nuhiu zgjat kontratën me Dritën

para 5 dite - Gazeta Express

Drita FC dhe Ardian Nuhiu kanë arritur marrëveshje për vazhdim të bashkëpunimit. Klubi gjilanas ka njoftuar se Nuhiut i kanë besuar drejtimin e skuadrës edhe për tri vite të tjera, shkruan Gazeta Express....

Nuhiu vazhdon edhe për tri vite, Drita ka plane të mëdha

para 5 dite - Bota Sot

Drita e Gjilanit vazhdon bashkëpunimin me trajnerin Ardian Nuhiu. Drejtuesit e klubit janë të kënaqur me Nuhiun, me të cilin siguruan edhe një vend në garat evropiane po ashtu janë edhe në finale të Kupës...

Zyrtare: Ardian Nuhiu te Drita deri në vitin 2025

para 6 dite - Telegrafi

Drita ka arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin, Ardian Nuhiu edhe për tri vite të tjera. Marrëveshja e rinovuar është nënshkruar sot në prani të Drejtorit Gjeneral të klubit, Feti...

Drita ia vazhdon kontratën Nuhiut

para 5 dite - RTK

Drita ka vazhduar bashkëpunimin me kryetrajnerin, Ardian Nuhiu. Për këtë ka njoftiar vetë klubi gjilanas. NJOFTIMI Vazhdohet bashkëpunimi me kryetrajnerin, Ardian Nuhiu Sot, në ambientet e klubit DRITA...

Zyrtare: Drita vazhdon bashkëpunimin me Ardian Nuhiun, nënshkruhet marrëveshje 3 vjeçare

para 5 dite - GazetaBlic

Drita ka vazhduar kontratën me trajnerin, Ardian Nuhiu. Palët kanë arritur marrëveshje që të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tri vite të tjera, përcjell GazetaBlic Sport. Nuhiu u bashkua me “Intelektualët”...

Drita merr vendim për të ardhmen e Ardian Nuhiut

para 6 dite - Indeks online

Drita ka marrë vendim që të vazhdojë kontratën me trajnerin, Ardian Nuhiu. Plus tri vite është kontrata që e lidhë Nuhiun me Dritën.”Vazhdohet bashkëpunimi me kryetrajnerin Ardian Nuhiu Sot, në ambientet...

Zyrtare: Ardian Nuhiu te Drita deri në vitin 2025

para 5 dite - Shenja

Drita ka arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin, Ardian Nuhiu edhe për tri vite të tjera. Marrëveshja e rinovuar është nënshkruar sot në prani të Drejtorit Gjeneral të klubit, Feti...

Ardian Nuhiu vazhdon kontratën me Dritën e Gjilanit

para 5 dite - SportMania

Drita ka arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin, Ardian Nuhiu edhe për tri vite të tjera. Marrëveshja e rinovuar është nënshkruar sot në prani të Drejtorit Gjeneral të klubit, Feti...

Zyrtare: Ardian Nuhiu vazhdon kontratën me Dritën

para 6 dite - Lajmi.net

Trajneri i Dritas, Ardian Nuhiu vazhdon edhe tri vite të tjera me ekipin nga Gjilani. Sot, në ambientet e klubit Drita është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin, Ardian Nuhiu,...

Zyrtare: Ardian Nuhiu vazhdon kontratën me Dritën

para 5 dite - Insajderi.org

Sot, në ambientet e klubit të FC Drita është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me kryetrajnerin, Ardian Nuhiu, të cilit i është besuar drejtimi i klubit edhe për tri vite të tjera. “Marrëveshja...

Drita vazhdon bashkëpunimin me Ardian Nuhiun

para 5 dite - Open-TV

Vazhdohet bashkëpunimi me kryetrajnerin, Ardian Nuhiu Sot, në ambientet e klubit DRITA është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me kryetrajnerin tonë, Ardian Nuhiu, të cilit i është besuar...

Nuhiu vazhdon kontratën me Dritën

para 5 dite - Epoka e Re

Sot (e premte) në ambientet e klubit Drita është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me kryetrajnerin Ardian Nuhiu, të cilit i është besuar drejtimi i klubit edhe për tri vite të tjera. Marrëveshja...

Zyrtare: Ardian Nuhiu vazhdon me Dritën edhe për tri vite tjera

para 6 dite - Arbresh

Trajneri, Ardian Nuhiu ka vazhduar bashkëpunimin me Dritën edhe për tri vite tjera. Lajmi është bërë i ditur nga vetë skuadra nga Gjilani përmes rrjeteve sociale. Puna e Nuhiut është vlerësuar lartë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK