Lukaku shpërthen keq me agjentin e tij, kjo është arsyeja

para një jave - OraInfo

Romelu Lukaku, ka kritikuar komentet e agjentit të tij në lidhje me të ardhmen e tij te Chelsea. Në një intervistë dhënë për një gazetë italiane, Federico Pastorello tha se situata e 29-vjeçarit në Stamford...

Lukaku i reagon agjentit të tij: Kurrë s’e lejoj dikë të flasë në emrin tim

para një jave - Klan Kosova

Sulmuesi i Chelseas, Romelu Lukaku, ka insistuar që ai është i vetmi që merr vendime për të ardhmen e tij. Ky reagim i tij erdhi pasi agjenti i vet, Federico Pastorello, e kishte lënë derën hapur për një...

Largimi nga Chelsea?/ “Nuk do lejoj asnjë të flasë në emrin tim”, Lukaku sulmon agjentin e tij

para një jave - Top Channel

Pas qarkullimit të lajmeve se ai do të largohej nga Chelsea këtë verë, Romelo Lukaku ka theksuar se ai është i vetmi që do të vendosë për të ardhmen e tij. Agjenti i sulmuesit, Federico Pastorello, në...

Lukaku sulmon agjentin e tij: Asnjë të mos flasë në emrin tim

para një jave - Syri.net Kosova

Pas qarkullimit të lajmeve se ai do të largohej nga Chelsea këtë verë, Romelo Lukaku ka theksuar se ai është i vetmi që do të vendosë për të ardhmen e tij. Agjenti i sulmuesit, Federico Pastorello, në...

Lukaku reagon ndaj agjentit të tij: Kurrë nuk do të lejoj dikë të flasë për mua

para një jave - Lajmi.net

Romelu Lukaku ka reaguar pasi agjenti i tij kishte lënë mundësinë për largimin e mundshëm të belgut nga Chelsea. E ardhmja e Lukaku ka qenë një temë mjaft e diskutueshme kohën e fundit. Shumë lajme raportuan...

Lukaku shpërthen keq me agjentin e tij, kjo është arsyeja

para një jave - Almakos

Romelu Lukaku, ka kritikuar komentet e agjentit të tij në lidhje me të ardhmen e tij te Chelsea. Në një intervistë dhënë për një gazetë italiane, Federico Pastorello tha se situata e 29-vjeçarit në Stamford...

Largimi nga Chelsea?/ “Nuk do lejoj asnjë të flasë në emrin tim”, Lukaku sulmon agjentin e tij

para një jave - SuperSport

Pas qarkullimit të lajmeve se ai do të largohej nga Chelsea këtë verë, Romelo Lukaku ka theksuar se ai është i vetmi që do të vendosë për të ardhmen e tij. Agjenti i sulmuesit, Federico Pastorello, në...

Lukaku reagon kundër deklaratës së agjentit

para një jave - Bota Sot

“Situata e tij është e veçantë dhe askush nuk e priste. Nuk diskutoj zgjedhjet teknike, por është e qartë që ka patur një problem. Tani është i përqendruar për pjesën e mbetur të sezonit, nuk kemi folur...

Lukaku reagon kundër deklaratës së agjentit: Askush nuk flet dot në emrin tim!

para një jave - ABC News

“Situata e tij është e veçantë dhe askush nuk e priste. Nuk diskutoj zgjedhjet teknike, por është e qartë që ka patur një problem. Tani është i përqendruar për pjesën e mbetur të sezonit, nuk kemi folur...

Lukaku del kundër agjentit të tij: Nuk flet dot në emrin tim!

para një jave - GazetaBlic

Romelu Lukaku ka lëshuar një deklaratë duke u distancuar nga komentet e bëra nga agjenti i tij Federico Pastorello që lanë të kuptohet për bisedime me Milanin dhe Interin. Agjenti i tij foli për La Repubblica...

Agjenti i Lukakut: Është golashënuesi më i mirë i Chelseat, Interi e Milani të presin

para një jave - Koha.mk

Ajo e Romelu Lukakut është pa dyshim një nga situatat më të vështira për t’u shpjeguar për këtë sezon futbollistik, pasi Chelsea shpenzoi plot 115 milionë euro për kartonin e sulmuesit belg, që më shumë...

A do të rikthehet Lukaku në Serie A? Agjenti i belgut thotë se duhet ende kohë

para një jave - Telegrafi

Romelu Lukaku u rikthye në Chelsea pas shkëlqimit në Serie A me fanellën e Interit për dy vite. Por sulmuesi belg nuk ka shkëlqyer ashtu siç është pritur në Stamford Bridges dhe është raportuar se mund...

A do të rikthehet Lukaku në Serie A? Agjenti i belgut thotë se duhet ende kohë

para një jave - Zhurnal

Romelu Lukaku u rikthye në Chelsea pas shkëlqimit në Serie A me fanellën e Interit për dy vite. Por sulmuesi belg nuk ka shkëlqyer ashtu siç është pritur në Stamford Bridges dhe është raportuar se mund...

Lukaku vendos për të ardhmen në fund të sezonit

para një jave - Koha.net

Menaxheri i Romelu Lukakut, Federico Pastorello, ka konfirmuar planet për të folur me pronarët e rinj të Chelseat për të ardhmen e sulmuesit belg, ka raportuar “Sky Sports” të premten. “Situata duhet vlerësuar...

Agjenti i Lukakut: Nuk e dimë të ardhmen. Inter? Ai e ka përzemër klubin dhe tifozët

para një jave - Albeu

E ardhmja e Romero Lukakut vazhdon të diskutohet, pasi shumë zëra e kanë lidhur sulmuesin belg me një largim nga skuadra e Chelsea. Në lidhje më këtë temë ka folur edhe agjenti i njohur, Federico Pastorello,...

Flet agjenti: Lukaku është i përqendruar të mbyllë sezonin aktual. Interi? Ai ka përzemër klubin e tifozët

para një jave - ABC News

E ardhmja e Romero Lukakut vazhdon të diskutohet, pasi shumë zëra e kanë lidhur sulmuesin belg me një largim nga skuadra e Chelsea. Në lidhje më këtë temë ka folur edhe agjenti i njohur, Federico Pastorello,...

Flet agjenti: Lukaku është i përqendruar të mbyllë sezonin aktual. Interi? Ai ka përzemër klubin e tifozët

para një jave - Tetova Sot

E ardhmja e Romero Lukakut vazhdon të diskutohet, pasi shumë zëra e kanë lidhur sulmuesin belg me një largim nga skuadra e Chelsea. Në lidhje më këtë temë ka folur edhe agjenti i njohur, Federico Pastorello,...

Agjenti i Lukakut: Është golashënuesi më i mirë i Chelsea-t, Interi e Milani të presin

para një jave - SuperSport

Ajo e Romelu Lukakut është pa dyshim një nga situatat më të vështira për t’u shpjeguar për këtë sezon futbollistik, pasi Chelsea shpenzoi plot 115 milionë euro për kartonin e sulmuesit belg, që më shumë...

Agjenti i Lukakut tregon se ku do të dëshironte Lukaku të përfundonte karrierën

para një jave - Gazeta Metro

Agjenti i Romelu Lukakut, Federico Pastorello përmes një interviste ku ka folur rreth të ardhmes së sulmuesit në Chelsea, ka treguar gjithashtu edhe se ai do të dëshironte të mbyllte karrierën në klubin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK