Liverpooli e luan finalen e radhës në vikend

para një jave - Koha.net

Liverpooli do të mundohet t’i mbajë gjallë shpresat për ta mbyllur këtë edicion me katër trofe të fituar. Të shtunën në orën 17:45, Liverpooli takohet me Chelsean në finalen e Kupës FA. Skuadra e Juergen...

Klopp: Kupa FA është masive për ne

para një jave - Lajmi.net

Jurgen Klopp ka folur përpara finales së Kupës FA ndaj Chelsea. Liverpool dhe Chelsea do të përballen sërish, por këtë herë në Kupën FA. Të dy ekipet ishin përball njëra-tjetrës edhe në finalen e Kupës...

Klopp e ka një lajm të keq për Real Madridin!

para një jave - SportMania

Jurgen Klopp i ka lumturuar fansat e Liverpoolit me lajmin e fundit që ka dhënë në konferencë para ndeshjes finale të kupës ndaj Chelseat. Trajneri gjerman ka thënë se Fabinho është e sigurt se do të jetë...

Klopp: FA Kupë është masive për ne

para një jave - Lajmi.net

Jurgen Klopp ka folur përpara finales së FA Kupë ndaj Chelsea. Liverpool dhe Chelsea do të përballen sërish, por këtë herë në Kupën FA. Të dy ekipet ishin përball njëra-tjetrës edhe në finalen e Kupës...

Pochettino: Ne ishim më afër se Chelsea dhe Man City ta eliminonim Real Madridin nga Liga e Kampionëve

para një jave - Telegrafi

Mauricio Pochettino beson se Paris Saint-Germain ishte më afër t’i tregonte Real Madridit derën e daljes së Ligës së Kampionëve sesa Chelsea dhe Manchester City. Edhe pse PSG fitoi titullin e Ligue 1,...

Kovacic dhe Kante mund të mungojnë ndaj Liverpoolit

para një jave - Lajmi.net

Mateo Kovacic dhe N`Golo Kante mund të mungojnë në finale të Kupës FA, ndaj Liverpoolit. Chelsea mund të jetë me mungesa të mëdha në finalen e Kupës FA. Mateo Kovacic dhe N`Golo Kante janë në pikëpyetje...

Jurgen Klopp: Fabinho do të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve

para një jave - GazetaBlic

Jurgen Klopp zbuloi këtë të premte se Fabinho do të shërohet në kohë për të ndihmuar Liverpool-in kundër Real Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve. “Fabinho është padyshim në finalen e Champions League....

Klopp e konfirmon: Fabinho do të jetë gati për ndeshjen kundër Real Madrid

para një jave - Syri.net Kosova

Jurgen Klopp e ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit, në finalen e Champions League. Braziliani u lëndua në ndeshjen ndaj Aston Villas, në mbrëmjen e së martës...

Klopp: Fabinho do të luajë në finalen e Championsit

para një jave - Koha.net

Trajneri Juergen Klopp ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë në gjendje të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Kjo finale luhet më 28 maj në Paris. Trajneri gjerman ka bërë...

FA Cup/ Tuchel dhe Klopp për histori, Chelsea dhe Liverpool për lavdi

para një jave - SuperSport

FA Cup ka mbërritur në stacionin e fundit, në finalen e madhe të këtij edicioni, Chelsea – Liverpool që do të luhet në mitikun “Wembley” këtë të shtunë në orën 17:45 dhe që do transmetohet ekskluzivisht...

Habit Pochettino: Ne ishim më pranë eleminimit të Real Madrid-it sesa Chelsea dhe City

para një jave - Insajderi.org

Mauricio Pochettino beson se Paris Saint-Germain ishte më afër t’i tregonte Real Madridit derën e daljes së Ligës së Kampionëve sesa Chelsea dhe Manchester City. Edhe pse PSG fitoi titullin e Ligue 1,...

Habit Pochettino: Ne ishim më pranë eleminimit të Real Madrid-it sesa Chelsea dhe City

para një jave - FaxWeb

Mauricio Pochettino beson se Paris Saint-Germain ishte më afër t’i tregonte Real Madridit derën e daljes së Ligës së Kampionëve sesa Chelsea dhe Manchester City. Edhe pse PSG fitoi titullin e Ligue 1,...

Pochettino: Ne ishim më afër se Chelsea dhe Man City ta eliminonim Real Madridin nga Liga e Kampionëve

para një jave - Arbresh

Mauricio Pochettino beson se Paris Saint-Germain ishte më afër t’i tregonte Real Madridit derën e daljes së Ligës së Kampionëve sesa Chelsea dhe Manchester City. Edhe pse PSG fitoi titullin e Ligue 1,...

Klopp: Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit

para një jave - Bota Sot

Jurgen Klopp e ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit, në finalen e Champions League. Braziliani është lënduar në ndeshjen ndaj Aston Villas, në mbrëmjen e...

Klopp: Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit

para një jave - RTK

Jurgen Klopp e ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit, në finalen e Champions League. Braziliani është lënduar në ndeshjen ndaj Aston Villas, në mbrëmjen e...

Lajm i mirë për Liverpoolin: Fabinho do të jetë i gatshëm për finalen e Champions League ndaj Real Madrid

para një jave - GazetaBlic

Liverpool ka marrë lajme të mira nga lëndimi i Fabinhos. Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka konfirmuar që mesfushori brazilian do jetë i gatshëm për finalen e Parisit ndaj Real Madridit, shkruan GazetaBlic...

Klopp e ka një lajm të keq për Real Madridin!

para një jave - Indeks online

Jurgen Klopp i ka lumturuar fansat e Liverpoolit me lajmin e fundit që ka dhënë në konferencë para ndeshjes finale të kupës ndaj Chelseat. Trajneri gjerman ka thënë se Fabinho është e sigurt se do të jetë...

Finalja kundër Liverpoolit, Ancelotti zbulon formacionin

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, para finales së Ligës së Kampionëve, ka zbuluar se çfarë formacioni do të përdorë kundër Liverpoolit. Trajneri italian, i cili po synon triumfin e dytë evropian...

Finalja kundër Liverpoolit, Ancelotti zbulon formacionin që do ta përdorë

para një jave - Alsat-M

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, para finales së Ligës së Kampionëve, ka zbuluar se çfarë formacioni do të përdorë kundër Liverpoolit. Trajneri italian, i cili po synon triumfin e dytë evropian...

Klopp e konfirmon: Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit

para një jave - Lajmi.net

Jurgen Klopp e ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit, në finalen e Champions League. Braziliani u lëndua në ndeshjen ndaj Aston Villas, në mbrëmjen e së martës...

Ancelotti zbulon formacionin që do ta përdorë ndaj Liverpoolit në finalen e Champions League

para një jave - GazetaBlic

Liverpool dhe Real Madrid janë dy finalistët e garës më të madhe evropiane për klube “UEFA Champions League”. Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve do të zhvillohet me 28 maj në Paris të Francës, aty ku...

Finalja kundër Liverpoolit, Ancelotti zbulon formacionin që do ta përdorë

para një jave - Indeks online

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, para finales së Ligës së Kampionëve, ka zbuluar se çfarë formacioni do të përdorë kundër Liverpoolit. Trajneri italian, i cili po synon triumfin e dytë evropian...

Klopp para finales kundër Chelseat: Tani po bëhet vërtet emocionuese

para një jave - Gazeta Metro

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp gjatë konferencës për shtyp para finales kundër Chelsea’t ka pasur fjalë të mira për ekipin e tij, duke thënë se kanë një ekip të klasit botëror, megjithatë ai kërkon...

Klopp: Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit

para një jave - Epoka e Re

Jurgen Klopp e ka konfirmuar se mesfushori Fabinho do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit, në finalen e Champions League. Braziliani është lënduar në ndeshjen ndaj Aston Villas, në mbrëmjen e...

Ancelotti konfirmon dy futbollistët të cilët do të luajnë në finale të Ligës së Kampionëve

para një jave - Gazeta Metro

Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti gjatë një interviste ka treguar se mesfushori, Federico Valverde dhe sulmuesi brazilian, Rodrygo do të luajnë në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Liverpool,...

Finalja kundër Liverpoolit, Ancelotti zbulon formacionin që do ta përdorë

para një jave - Periskopi

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, para finales së Ligës së Kampionëve, ka zbuluar se çfarë formacioni do të përdorë kundër Liverpoolit. Trajneri italian, i cili po synon triumfin e dytë evropian...

Finalja kundër Liverpoolit, Ancelotti zbulon formacionin që do ta përdorë

para një jave - KosovaPress

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, para finales së Ligës së Kampionëve, ka zbuluar se çfarë formacioni do të përdorë kundër Liverpoolit. Trajneri italian, i cili po synon triumfin e dytë evropian...

Lëndohet Fabinho, nuk luan në finale të Kupës FA

para një jave - Koha.net

Trajneri i Liverpoolit, Juergen Klopp, ka konfirmuar se nuk do ta ketë në radhët e veta mesfushorin Fabinho, në finalen e Kupës FA të shtunën kundër Chelseat. Braziliani u zëvendësua të martën në ndeshjen...

Kush është ylli i Liverpoolit që do të mungoj në finalen e FA Cup?

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

Klopp humb për sfidat finale njeriun e besuar në mesfushë

para një jave - Koha.mk

Liverpool do të duhet të bëjë llogaritë me mungesat për arsye lëndimesh para finales së Championsit, që do të zhvillohet më 28 maj, në Paris. Trajneri Jurgen Klopp nuk dihet nëse do të ketë në dispozicion...

Ja kush është ylli i Liverpoolit që do të mungoj në finalen e FA Cup

para një jave - Alsat-M

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

Super lajm për tifozët e Chelseat, ylli i Liverpoolit mungon në finalen e FA Cup

para një jave - Indeks online

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

Jurgen Klopp humb për sfidat finale njeriun e besuar në mesfushë

para një jave - SuperSport

Liverpool do të duhet të bëjë llogaritë me mungesat për arsye lëndimesh para finales së Championsit, që do të zhvillohet më 28 maj, në Paris. Trajneri Jurgen Klopp nuk dihet nëse do të ketë në dispozicion...

10 vite më parë u mposht në finale nga Chelsea, ja mesazhi i Enriques drejt Liverpoolit për finalen e FA Cup

para një jave - Bota Sot

Gjiganti anglez Liverpool dhe skuadra e Chelseat këtë të shtune do të përballen në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku synimi i vetëm i të dyjave do të jetë triumfi në finalen e FA Cup. Ndeshja e së shtunës...

10 vite më parë u mposht në finale nga Chelsea, ja mesazhi i Enriques drejt Liverpoolit për finalen e FA Cup

para një jave - Indeks online

Gjiganti anglez Liverpool dhe skuadra e Chelseat këtë të shtune do të përballen në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku synimi i vetëm i të dyjave do të jetë triumfi në finalen e FA Cup. Ndeshja e së shtunës...

Liverpool merr një goditje të rëndë para finales kundër Chelseat – humb një nga lojtarët kyç të klubit

para një jave - in7

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

Lajmi i Fundit: Liverpool merr një goditje të rëndë para finales kundër Chelseat – humb një nga lojtarët kyç të klubit

para një jave - Insajderi.org

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

Finalja ndaj Real Madrid, një mungesë e madhe mund të jetë tek Liverpool

para një jave - GazetaBlic

Mesfushori brazilian Fabinho është i lënduar dhe nuk është e sigurt se do të shërohet në kohë për të ndihmuar Liverpool-in kundër Real Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve, e cila është caktuar për...

Pos finales së FA Cup, Fabinho mund ta humbasë edhe atë të Champions Leagues

para një jave - Lajmi.net

Fabinho me gjasë do të humbasë finalen e Champions Leagues ndaj Real Madridit që do të luhet më 28 maj. Futbollisti u dëmtua në ndeshjen ndaj Aston Villas, duke ia lëshuar vendin Jordan Hendersonit, transmeton...

Super lajm për tifozët e Chelseat, ylli i Liverpoolit mungon në finalen e FA Cup

para një jave - KosovaPress

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për mediat para super ndeshjes të së shtunës kundër Chelseat, e vlefshme kjo për finalen e FA Cup. Klopp ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e Chelseat,...

10 vite më parë u mposht në finale nga Chelsea, ja mesazhi i Enriques drejt Liverpoolit për finalen e FA Cup

para një jave - Insajderi.org

Gjiganti anglez Liverpool dhe skuadra e Chelseat këtë të shtune do të përballen në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku synimi i vetëm i të dyjave do të jetë triumfi në finalen e FA Cup. Ndeshja e së shtunës...

10 vite më parë u mposht në finale nga Chelsea, ja mesazhi i Enriques drejt Liverpoolit për finalen e FA Cup

para një jave - Gazeta Metro

Gjiganti anglez Liverpool dhe skuadra e Chelseat këtë të shtune do të përballen në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku synimi i vetëm i të dyjave do të jetë triumfi në finalen e FA Cup. Ndeshja e së shtunës...

10 vite më parë u mposht në finale nga Chelsea, ja mesazhi i Enriques drejt Liverpoolit për finalen e FA Cup

para një jave - KosovaPress

Gjiganti anglez Liverpool dhe skuadra e Chelseat këtë të shtune do të përballen në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku synimi i vetëm i të dyjave do të jetë triumfi në finalen e FA Cup. Ndeshja e së shtunës...

Real Madrid apo Liverpool? James Rodriguez i habit të gjithë, ja kë zgjedh si fitues të Champions League

para një jave - SuperSport

Real Madrid dhe Liverpool do të përballen më 28 maj për trofeun më të rëndësishëm për klube, në finalen e Champions League. Tashmë, ndërsa na ndajë edhe disa ditë nga kjo super sfidë, një pjesë e madhe...

Thiago për finalen e FA Cup kundër Chelseat: Ne jemi gati për këtë

para një jave - Gazeta Metro

Mesfushori i Liverpool, Thiago Alcantara gjatë një interviste ka folur rreth finales së FA Cup kundër Chelseat e cila do të zhvillohet të shtunën në ‘Wembley’ me fillim nga ora 17:45. Ai ka thënë se janë...

Real Madrid apo Liverpool? James Rodriguez i habit të gjithë, ja kë zgjedh si fitues të Champions League

para një jave - Infokusi

Real Madrid dhe Liverpool do të përballen më 28 maj për trofeun më të rëndësishëm për klube, në finalen e Champions League. Tashmë, ndërsa na ndajë edhe disa ditë nga kjo super sfidë, një pjesë e madhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK