Neymar në merkato? Al-Khelaifi sqaron të gjithë situatën dhe paralajmëron ekipin

para 6 dite - Top Channel

Në verën e vitit 2017, Neymar zbarkoi në Paris si një “yll” dhe me statusin e një prej lojtarëve më të mirë në botë, por tani gjërat kanë ndryshuar. Në fundin e sezonit, Mbappe rinovoi kontratën me PSG...

Paralajmëron ekipin

para 6 dite - Bota Sot

Në verën e vitit 2017, Neymar zbarkoi në Paris si një “yll” dhe me statusin e një prej lojtarëve më të mirë në botë, por tani gjërat kanë ndryshuar. Në fundin e sezonit, Mbappe rinovoi kontratën me PSG...

Neymar në merkato? Al-Khelaifi sqaron të gjithë situatën dhe paralajmëron ekipin

para 6 dite - SuperSport

Në verën e vitit 2017, Neymar zbarkoi në Paris si një “yll” dhe me statusin e një prej lojtarëve më të mirë në botë, por tani gjërat kanë ndryshuar. Në fundin e sezonit, Mbappe rinovoi kontratën me PSG...

Nuk ka rrugëdalje për Neymar nga PSG

para 6 dite - Reporteri

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

Futboll: Neymar nuk ka të ardhme në PSG

para 6 dite - Klan Macedonia

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

Sezonin e ardhshëm do të shihet versioni më i mirë i Messit, thotë presidenti i PSG-së

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se “versioni më i mirë ndonjëherë” i Lionel Messit, do të shfaqet në sezonin e ardhshëm. “Nuk ishte sezoni i tij më i mirë. Por pas më shumë...

PSG e gatshme për shitjen e Neymarit

para 6 dite - RTK

Paris Saint-Germain është e hapur për të shitur Neymarin gjatë afatit kalimtar të verës nëse paraqitet një ofertë e pranueshme edhe pse braziliani do të hezitonte të largohej. Sulmuesi erdhi në “Parc des...

PSG të gatshëm për të shitur Neymar, ky nuk dëshiron të largohet

para 6 dite - Klan Kosova

Paris Saint-Germain janë të gatshëm për të shitur Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, nëse paraqitet një ofertë e përshtatshme, por braziliani po heziton të largohet. Pavarësisht se ka rifituar kupën...

Presidenti i PSG: Sezonin tjetër do të shihni versionin më të mirë të të gjitha kohërave të Messit

para 6 dite - Lajmi.net

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka dhënë shumë komente rreth skuadrës së PSG. Al-Khelaifi në një intervistë së fundmi ka folur edhe për shtatë herë lojtarin më të mirë në botë, Lionel...

Neymar nuk ka të ardhme në PSG

para 6 dite - Ina

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

“Sezonin tjetër do të shihni versionin më të mirë të të gjitha kohërave të Messit”

para 6 dite - Arbresh

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, kohëve të fundit, ka dhënë disa deklarata të forta ne lidhje m skuadrën  franceze. Presidenti gjithashtu ka folur për yllin argjentinas, Lionel Messi....

Presidenti i PSG: Sezonin tjetër do të shihni versionin më të mirë të të gjitha kohërave të Messit

para 6 dite - Lajm

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka dhënë shumë komente rreth skuadrës së PSG. Al-Khelaifi në një intervistë së fundmi ka folur edhe për shtatë herë lojtarin më të mirë në botë, Lionel...

Neymar nuk ka të ardhme në PSG

para 6 dite - Bota Sot

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

Nuk ka rrugëdalje për Neymar nga PSG

para 6 dite - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

PSG e gatshme për shitjen e Neymarit, ky është klubi që mund ta paguajë çmimin e tij

para 6 dite - KosovaPress

Paris Saint-Germain është e hapur për të shitur Neymarin gjatë afatit kalimtar të verës nëse paraqitet një ofertë e pranueshme edhe pse braziliani do të hezitonte të largohej. Sulmuesi erdhi në “Parc des...

Nuk ka rrugëdalje për Neymar nga PSG

para 6 dite - Gazeta Express

Paris Saint-Germain janë të hapur për një largim të Neymar por paga e tij dhe çmimi e bëjnë këtë të vështirë Edhe nëse Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur shpenzimet këtë verë dhe shitja e Neymar...

PSG dëshiron të shesë Neymar, por klubi është i “burgosur” nga kontrata

para 6 dite - ABC News

“Ne duam më shumë të rinj francezë, lojtarë që janë krenarë për këtë fanellë dhe një ekip që fokusohet më shumë tek kolektivi”, këto fjalë të Nasser Al-Khelaifi mjaftuan për të ndezur thashethemet në Francë...

Neymar nuk është në planet e Parisit – Ku do të shkojë ai?

para 6 dite - Periskopi

Edhe Paris Saint-Germain ka nevojë për të ulur disa kosto këtë verë dhe shitja e Neymar do të lehtësonte shumë tensionin ekonomik në klub pas rinovimit të fundit që klubi bëri me Kylian Mbappe . Bazuar...

Al Khelaifi nuk jep siguri për qëndrimin Neymarit te PSG

para 7 dite - Bota Sot

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al Khelaifi, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca duke diskutuar për disa tema që janë duke u përfolur rreth klubit të tij. Padyshim që një prej çështjeve...

Al Khelaifi nuk jep siguri për qëndrimin Neymarit te PSG

para 7 dite - Insajderi.org

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al Khelaifi, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca duke diskutuar për disa tema që e janë duke u përfolur rreth klubit të tij. Padyshim që një prej çështjeve...

Al Khelaifi nuk jep siguri për qëndrimin Neymarit te PSG

para 7 dite - Arbresh

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al Khelaifi, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca duke diskutuar për disa tema që  janë duke u përfolur rreth klubit të tij. Padyshim që një prej çështjeve...

‘A është Neymar pjesë e projektit të ri’ – Al Khelaifi nuk jep siguri për qëndrimin e brazilianit te PSG

para një jave - Telegrafi

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al Khelaifi, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca duke diskutuar për disa tema që e janë duke u përfolur rreth klubit të tij. Padyshim që një prej çështjeve...

Presidenti i PSG nuk konfirmon qëndrimin e Neymar

para një jave - Albeu

Presidenti i Paris Saint-Germain nuk e konfirmoi synimin e klubit për të vazhduar bashkëpunimin me Neymar. Kujtojmë se Nasser Al-Khelaifi ka përshkruar pastrimin e përbërjes si pjesë e projektit të përditësuar...

Presidenti i PSG-së ka mesazh të qartë për lojtarët që nuk i nevojiten

para një jave - RTV 21

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifi, ka dërguar sot një mesazh të qartë drejt futbollistëve të skuadrës së tij, të cilët nuk do të jenë pjesë e projektit të së ardhmes. PSG veçse ka filluar...

E ardhmja e Neymar te PSG në rrezik? Khelaifi refuzon të komentojë

para një jave - Bota Sot

Pavarësisht se ka të mbetura edhe tre vite të tjera në kontratën e tij, e ardhmja e Neymarit te Paris Saint-Germain duket të jetë e paqartë. Në fakt, pas fjalëve të fundit të presidentit të PSG-së, Nasser...

Presidenti i PSG-së ka mesazh të qartë për lojtarët që nuk i nevojiten

para një jave - Bota Sot

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifi, ka dërguar sot një mesazh të qartë drejt futbollistëve të skuadrës së tij, të cilët nuk do të jenë pjesë e projektit të së ardhmes. PSG veçse ka filluar...

E ardhmja e Neymar te PSG në rrezik? Khelaifi refuzon të komentojë

para një jave - KosovaPress

Pavarësisht se ka të mbetura edhe tre vite të tjera në kontratën e tij, e ardhmja e Neymarit te Paris Saint-Germain duket të jetë e paqartë. Në fakt, pas fjalëve të fundit të presidentit të PSG-së, Nasser...

A është Neymar në planet e Parisit, ja si përgjigjet Al Khelaifi

para një jave - Gazeta Metro

Neymar u përfol shumë se këtë verë ai mund t’i bashkohet Barcelonës për rikthimin e madh. Përkundër spekulimeve, ende nuk ka pasur ofertë apo diçka më serioze rreth kësaj. Por, edhe presidenti i PSG, Al...

A është Neymar në planet e PSG – Al Khelaifi përgjigjet çuditshëm

para një jave - Periskopi

Neymar u përfol shumë se këtë verë ai mund t’i bashkohet Barcelonës për rikthimin e madh. Përkundër spekulimeve, ende nuk ka pasur ofertë apo diçka më serioze rreth kësaj, shkruan Periskopi. Por, edhe...

Presidenti i PSG-së ka mesazh të qartë për lojtarët që nuk i nevojiten

para një jave - KosovaPress

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifi, ka dërguar sot një mesazh të qartë drejt futbollistëve të skuadrës së tij, të cilët nuk do të jenë pjesë e projektit të së ardhmes. PSG veçse ka filluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK