Notarja artistike Anita Alvarez humb ndjenjat gjatë garës, e shpëton trajnerja e saj

para 11 muajve - Klan Macedonia

Në Kampionatin Botëror të Notit që po mbahet në Budapest, ka ndodhur një situatë dramatike ku notares amerikane Anita Alvarez i ra të fikët gjatë kryerjes së ushtrimeve, pas së cilës trajnerja u hodh në...

I shpëtoi jetën notares së saj, Fuentes: Po fundosej dhe askush nuk reagoi, ndaj u hodha

para 11 muajve - ABC News

Notarja amerikane, Anita Alvarez përjetoi një nga frikërat më të mëdha te jetës së saj, pasi sportistes teksa garonte në kampionatin Botëror të notit që po zhvillohet në Budapest, i ra të fikët, ndërsa...

Trajneri hidhet në pishinë për të shpëtuar jetën e notarit pasi i ra të fikët

para 11 muajve - Alsat-M

Një notare u shpëtua nga mbytja pasi trajneri i saj i shpëtoi me guxim jetën. Notarja e skuadrës amerikane, Anita Alvarez, kishte rënë të fikët gjatë një finaleje të lirë të notit artistik në një turne...

E shpëton trajnerja për herë të dytë, notarja amerikane humbet ndjenjat në Kampionatin Botëror

para 11 muajve - Albeu

Notarja amerikane Anita Alvarez u shpëtua nga trajneri i saj heroik pasi i ra të fikët në ujë në Kampionatin Botëror të mërkurën. 25-vjeçarja po konkurronte në finalen e garës së lirë për femra në Budapest,...

Notarja amerikane humb ndjenjat gjatë garës, e shpëton trajnerja e saj

para 11 muajve - RTK

Notarja artistike Anita Alvarez u shpëtua në mënyrë dramatike duke u nxjerrë nga fundi i pishinës nga trajneri i saj pasi i ra të fikët në Kampionatin Botëror në Budapest. Trajnerija e saj, Andrea Fuentes,...

Notarja amerikane humb ndjenjat gjatë garës, e shpëton trajnerja e saj

para 11 muajve - Indeks online

Notarja artistike Anita Alvarez u shpëtua në mënyrë dramatike duke u nxjerrë nga fundi i pishinës nga trajneri i saj pasi i ra të fikët në Kampionatin Botëror në Budapest. Trajnerija e saj, Andrea Fuentes,...

Notarja amerikane humb ndjenjat gjatë garës, e shpëton trajnerja e saj

para 11 muajve - Bota Sot

Notarja artistike Anita Alvarez u shpëtua në mënyrë dramatike duke u nxjerrë nga fundi i pishinës nga trajneri i saj pasi i ra të fikët në Kampionatin Botëror në Budapest. Trajnerija e saj, Andrea Fuentes,...

Dramë në Botëror, notuesja humb ndjenjat në pishinë, trajnerja e shpëton në mënyrë heroike

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Kampionatin Botëror të Notit që po mbahet në Budapest, ka ndodhur një situatë dramatike ku notares amerikane Anita Alvarez i ra të fikët gjatë kryerjes së ushtrimeve, pas së cilës trajnerja u hodh në...

Dramë në Botëror, notuesja humb ndjenjat në pishinë, trajnerja e shpëton në mënyrë heroike

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Kampionatin Botëror të Notit që po mbahet në Budapest, ka ndodhur një situatë dramatike ku notares amerikane Anita Alvarez i ra të fikët gjatë kryerjes së ushtrimeve, pas së cilës trajnerja u hodh në...

Trajneria i shpëton jetën notares në pishinë, rojet e shpëtimit bënë sehir (FOTO)

para 11 muajve - Shekulli

Publikuar më 23.06.2022 nga Shekulli Notarja e njohur amerikane, Anita Alvarez, është me fat që është gjallë pasi i ra të fikët gjatë garës në Kampionatin Botëror. Ajo u shpëtua nga trajnerja e saj të...

Ngjarje e rëndë: Notarja amerikane i humb ndjenjat brenda garës së Kampionatit Botëror të Notit

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kampionatin Botëror të Notit. Amerikanja Anita Alvares i ka humbur ndjenjat teksa po notonte brenda garës. Lojtarja u shtri menjëherë dhe nuk lëvizte duke dhënë shenja...

Notarja amerikane humb ndjenjat gjatë garës, e shpëton trajnerja e saj

para 11 muajve - KosovaPress

Notarja artistike Anita Alvarez u shpëtua në mënyrë dramatike duke u nxjerrë nga fundi i pishinës nga trajneri i saj pasi i ra të fikët në Kampionatin Botëror në Budapest. Trajnerja saj, Andrea Fuentes,...

Dramë në Botëror, notuesja humb ndjenjat në pishinë, trajnerja e shpëton në mënyrë heroike

para 11 muajve - Bota Press

Në Kampionatin Botëror të Notit që po mbahet në Budapest, ka ndodhur një situatë dramatike ku notares amerikane Anita Alvarez i ra të fikët gjatë kryerjes së ushtrimeve, pas së cilës trajnerja u hodh në...

Notares së njohur i bie të fikët në pishinë, trajnerja e saj i shpëton jetën (FOTO)

para 11 muajve - FaxWeb

Notarja e njohur amerikane, Anita Alvarez, është me fat që është gjallë pasi i ra të fikët gjatë garës në Kampionatin Botëror. Ajo u shpëtua nga trajnerja e saj të mërkurën. “Daily Mail” shkruan se Alvarez...

Frikë në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - Infokusi

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Notuesja humbet ndjenjat, trajnerja e shpëton

para 11 muajve - Epoka e Re

Në Kampionatin Botëror të Notit që po mbahet në Budapest, ka ndodhur një situatë dramatike ku notares amerikane Anita Alvarez i ra të fikët gjatë kryerjes së ushtrimeve, pas së cilës trajnerja u hodh në...

Panik në Kampionatin Botëror, notarja humbet ndjenjat, përfundon në fund të pishinës

para 11 muajve - News33

Momente frikë janë përjetuar gjatë Kampionatit Botëror të Notit, që është duke u mbajtur në Budapest. Notarja Anita Alvarez, në fund të performancës së saj, humbi ndjenjat dhe përfundoi në fund të pishinës....

Moment frike në Botërorin e Notit. Notarja humb ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës, e shpëton trajnerja

para 11 muajve - NOA

HUNGARI- Një moment ankthi pati gjatë provës artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest. Notarja Anita Alvarez në fund të performancës së saj humbi ndjenjat, ndoshta në një...

Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “hero...

para 11 muajve - BalkanWeb

Provat artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest nuk kanë shkuar siç duhet. Anita Alvares humbi ndjenjat gjatë përformancës së saj, duke shkaktuar një panik të madh. Për t’i...

Frikë në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - Aktuale

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Episod i frikshëm në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe...

para 11 muajve - Syri.net Kosova

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë”

para 11 muajve - Flaka

Provat artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest nuk kanë shkuar siç duhet. Anita Alvares humbi ndjenjat gjatë përformancës së saj, duke shkaktuar një panik të madh. Për t’i...

FOTO/ Frikë në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - Top Channel

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

FOTO/ Momente frike në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe zhytet në fund të pishinës

para 11 muajve - Panorama

Një moment i frikshëm ka ndodhur nga Botërori i notit që po zhvillohet në Hungari, ku notarja amerikane, Anita Alvarez, humbi ndjenjat gjatë garës. Ajo ndodhej në pishinë duke konkurruar me rivalët, teksa...

Frikë në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - Indeks online

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Frikë në Botërorin e notit, sportistja amerikane humbet ndjenjat, trajnerja i shpëtoi jetën

para 11 muajve - ABC News

Në Botërorin e notit i cili po zhvillohet në Budapest të Hungarisë ka ndodhur një episod i frikshëm. Sportistja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat gjatë garës në pishinë, teksa për disa sekonda...

Sportistja amerikane humb ndjenjat, trajnerja i shpëtoi jetën

para 11 muajve - Alsat-M

Në Botërorin e notit, i cili po zhvillohet në Budapest të Hungarisë ka ndodhur një episod i frikshëm. Sportistja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat gjatë garës në pishinë, teksa për disa sekonda...

E rëndë, 25-vjeçarja humb ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - Bota Sot

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Momente të mëdha paniku në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës

para 11 muajve - GazetaBlic

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

FOTO/ Frikë në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës!

para 11 muajve - SuperSport

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Frikë dhe panik në botërorin e notit/ 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe fundoset në pishinë!!

para 11 muajve - Insajderi.org

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

Tmerr i vërtetë – Frikë dhe panik në botërorin e notit: 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe fundoset në pishinë

para 11 muajve - Periskopi

Një episod i frikshëm është regjistruar në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë. Notarja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat teksa ishte në pishinë duke konkurruar dhe për pasojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK