De Jong nuk e dëshiron Unitedin, preferon Bundesligën

para 3 dite - Klan Kosova

Frenkie de Jong ka një javë të pasigurt përpara, pasi mesfushori i Barcelonës vazhdon të përballet me presion të jashtëzakonshëm nga klubi për t’u larguar nga “Camp Nou” përpara sezonit të ri. De Jong...

Marc Cucurrela kalon te Chelsea

para 3 dite - Klan

Marc Cucurrela kalon te Chelsea Mbrojtësi u transferua për 65 milionë euro Chelsea ka kryer një tjetër transferim të kushtueshëm. Spanjolli Marc Cucurrela kaloi nga Brighton te Blutë e Londrës për 65 milionë...

Chelsea i hakmerret Brightonit pasi e bleu Cucurellan – bën postimin e njëjtë me pak ndryshime, sikurse që bëri rivali i tyre kur e mohoi para dy ditësh transferimin

para 3 dite - Telegrafi

Chelsea sot ka mbyllur transferimin e shumëpritur, duke e sjell në skuadër Marco Cucurellan, ndërsa ata nuk e lanë pa e shfrytëzuar mundësi që ta thumbojnë ish klubin e spanjollit, Brighton. Gazetari Fabrizio...

De Jong nuk e dëshiron Unitedin, preferon Bundesligan

para 3 dite - RTV 21

Frenkie de Jong ka një javë të pasigurt përpara, pasi mesfushori i Barcelonës vazhdon të përballet me presion të jashtëzakonshëm nga klubi për t’u larguar nga “Camp Nou” përpara sezonit të ri. De Jong...

Depay i gatshëm të kalojë të Juventusi, por Barcelona ka një kërkesë para se ta lirojë

para 3 dite - Telegrafi

Memphis Depay është vënë në treg nga Barcelona dhe duket se Juventusi është i interesuar për lojtarin holandez. Ai ka pranuar të largohet vetëm te ndonjë klub të klasit të parë dhe ka opsione në tryezë....

E pabesueshme! Ja ku po transferohet Depay

para 3 dite - OraInfo

Ai duket se nuk ësht më në planet e Barcelonës. Memphis Depay është i gatshëm të largohet nga Barcelona për në Juventus këtë verë, thotë Sport, përcjell ORAinfo. Skuadra e Serisë A ka bërë një ofertë për...

Depay preferon Juvën, Barcelona ka një kusht

para 3 dite - RTK

Sulmuesi holandez Memphis Depay duket se është afër ‘divorcit’ me Barcelonën. Ish-ylli i Lyonit sipas mediave spanjolle, është i gatshëm të largohet nga Barcelona për t’iu bashkuar Juventusit. ‘Zonja e...

Depay i gatshëm të kalojë të Juventusi, por Barcelona ka një kërkesë para se ta lirojë

para 3 dite - InfoShqip

Memphis Depay është vënë në treg nga Barcelona dhe duket se Juventusi është i interesuar për lojtarin holandez. Ai ka pranuar të largohet vetëm te ndonjë klub të klasit të parë dhe ka opsione në tryezë....

Negociatat me Chelsean janë në rrugën e duhur, Barcelona pranë firmës me Marcos Alonso

para 3 dite - Syri.net Kosova

Barcelona vijon merkaton e furishme teksa katalanasit tashmë janë një hap larg nënshkrimit me Marcos Alonso nga Chelsea. “Blutë e Londrës” kanë një mbrojtës të majtë të ri duke qenë se sapo kanë zyrtarizuar...

Barcelona merr vendim për Aubameyang

para 3 dite - OraInfo

Chelsea dhe Barcelona janë bërë armiq në tregun e transferimeve këtë verë. Nënshkrimi i Koundes nga gjigantët katalanas ka pasur shumë të bëjë me përkeqësimin e marrëdhënieve, ndërsa Azpilicueta pritet...

Marc Cucurella dhe ftesa nga Eibar që i ndryshoi jetën: Nga 2 milionë euro, sot ai kushton 68 dhe është spanjolli i dytë më i shtrenjtë në histori

para 3 dite - Telegrafi

Marc Cucurella tani vlen 68 milionë euro ose të paktën kjo është ajo që thuhet se Chelsea do të paguajë te Brighton për nënshkrimin e tij. Katër vjet më parë, Cucurella ishte një nga ata lojtarë që herë...

Futboll: Barcelona dhe Chelsea shumë afër marrëveshjes për Alonson

para 3 dite - Klan Macedonia

Barcelona raportohet se është shumë afër transferimit të Marcos Alonsos nga Chelsea. Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, bisedimet mes klubeve po përparojnë mirë dhe një marrëveshje tashmë...

Xavi e do te Barça super-lojtarin e Dortmundit

para 3 dite - OraInfo

Katalunasit ende duket nuk i kanë përfunduar transferimet. FC Barcelona raportohet se është e interesuar për nënshkrimin e mbrojtësit të krahut të Borussia Dortmundit, Thomas Meunier, sipas Sport, përcjell...

Depay i gatshëm të kalojë të Juventusi, por Barcelona ka një kërkesë para se ta lirojë

para 3 dite - Debat

Memphis Depay është vënë në treg nga Barcelona dhe duket se Juventusi është i interesuar për lojtarin holandez. Ai ka pranuar të largohet vetëm te ndonjë klub të klasit të parë dhe ka opsione në tryezë....

Rikthim në Spanjë për arsye familjare, Barcelona firmos me “prodhimin” e Real Madrid

para 3 dite - SuperSport

Barcelona vijon merkaton e furishme teksa katalanasit tashmë janë një hap larg nënshkrimit me Marcos Alonso nga Chelsea. “Blutë e Londrës” kanë një mbrojtës të majtë të ri duke qenë se sapo kanë zyrtarizuar...

Barcelona pran marrëveshjes me Chelsean për mbrojtësin spanjoll

para 3 dite - Indeks online

Barcelona është shumë afër marrëveshjes me Chelsean për transferimin e marcos Alonsos. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, ka raportuar se negociatat po përparojnë pasi blutë transferuan Marc Cucurella...

Barça kthen sytë kah Meunier

para 3 dite - Bota Sot

Barcelona tani ka shfaqur interesim për lojtarin e Borussia Dormund, Thomas Meunier. Cesar Azpilicueta ka qenë një nga lojtarët që Barça kërkonte ta transferojë në ‘Camp Nou’. Fillimisht u raportua se...

Barcelona e “zjarrtë” në merkato, një tjetër futbollist pranë kalimit në “Camp Nou”

para 3 dite - GazetaBlic

Barcelona tani është shumë afër për të nënshkruar me Marcos Alonson. Romano njofton se negociatat po përparojnë mirë pas marrëveshjes së Cucurella-s për Chelsean, me Alonson që dëshiron të largohet dhe...

Barcelona nuk heq dorë nga transferimi i lojtarit të Chelseas

para 3 dite - OraInfo

Barcelona mbetet në bisedime me Chelsean për një marrëveshje për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë Marcos Alonso dhe 90min kupton se ekziston besimi se së shpejti do të arrihet një marrëveshje. Gjigantët...

Zyrtare/ Chelsea siguron shërbimet e Marc Cucurella-s, ja detajet e kontratës

para 3 dite - Syri.net Kosova

Është fundi i një telenovele që trazoi ujërat në merkaton e Premier League. Marc Cucurella është lojtari më i ri i Chelsea-t. Këtë e ka bërë të ditur klubi anglez në faqen zyrtare, duke sqaruar se ka arritur...

Depay i gatshëm të kalojë të Juventusi, por Barcelona ka një kërkesë para se ta lirojë

para 3 dite - Gazeta Metro

Memphis Depay është vënë në treg nga Barcelona dhe duket se Juventusi është i interesuar për lojtarin holandez. Ai ka pranuar të largohet vetëm te ndonjë klub të klasit të parë dhe ka opsione në tryezë....

Depay i gatshëm të kalojë të Juventusi, por Barcelona ka një kërkesë para se ta lirojë

para 3 dite - Arbresh

Memphis Depay është vënë në treg nga Barcelona dhe duket se Juventusi është i interesuar për lojtarin holandez. Ai ka pranuar të largohet vetëm te ndonjë klub të klasit të parë dhe ka opsione në tryezë....

Zyrtare/ Chelsea “lëshon dorën”, blen anësorin e Brightonit për rreth 60 stërlina

para 3 dite - Top Channel

Marc Cucurella është zyrtarisht lojtar i Chelsea-t. Klubi anglez, në fakt, ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Brightonin për nënshkrimin e mbrojtësit 24-vjeçar spanjoll. Kostoja e kartonit duhet...

Kapitenët e Barcelonës, Busquets dhe Pique të hapur për ulje page

para 3 dite - Telegrafi

Barcelona ka bërë gjashtë nënshkrime këtë verë dhe po dukej si një forcë e mundshme për t’u llogaritur këtë sezon, po të mos ishte një histori e madhe. Blaugranët duken të etur për të përhapur mesazhin...

Pas dështimit me Azpilicuetan, Barça kthen sytë kah Meunier

para 3 dite - Lajm

Barcelona tani ka shfaqur interesim për lojtarin e Borussia Dormund, Thomas Meunier. Cesar Azpilicueta ka qenë një nga lojtarët që Barça kërkonte ta transferojë në ‘Camp Nou’. Fillimisht u raportua se...

Chelsea hap “thesin”, 73 milionë euro në total për Cucurella, lojtari është zyrtarisht “blu”

para 3 dite - Albeu

Tashmë gjithçka është zyrtare. Marc Cucurella është bërë një futbollist i ri i Chelsea. Lajmin e kanë konfirmuar vetë blutë e Londrës nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregohet se tashmë spanjolli...

Zyrtare: Marc Cucurella transferohet te Chelsea

para 3 dite - Telegrafi

Klubi anglez, Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e anësorit të majtë, Marc Cucurella nga Brighton & Hove Albion. Blutë e Londrës kanë kryer edhe një transferim tjetër të madh në këtë afat kalimtar...

Pas dështimit me Azpilicuetan, Barça kthen sytë kah Meunier

para 3 dite - Lajmi.net

Barcelona tani ka shfaqur interesim për lojtarin e Borussia Dormund, Thomas Meunier. Cesar Azpilicueta ka qenë një nga lojtarët që Barça kërkonte ta transferojë në ‘Camp Nou’, transmeton lajmi.net. Fillimisht...

Cucurella prezantohet te Chelsea

para 3 dite - Koha.net

Mbrojtësi i Brightonit, Marc Cucurella, është prezantuar të premten si lojtari më i ri i Chelseat. Cucurella ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Blutë. Chelsea i pagoi afro 60 milionë euro Brightonit...

Tucheli po e pret finalizimin e transferimit të Cucurellas

para 3 dite - Koha.net

Trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel ka pranuar se po e pret finalizimit e transferimit të mbrojtësit të majtë, Marc Cucurella nga Brightoni, raporton “Sky Sports” të premten. Ditë më parë u raportua se...

Barcelona e interesuar për nënshkrimin e Thomas Meunierit, pasi transferimi i Azpilicuetas dështoi

para 3 dite - Zeri

Barcelona raportohet se është e interesuar për nënshkrimin e mbrojtësit të krahut të Borussia Dortmundit, Thomas Meunier, sipas “Sport”. Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, me sa duket është i etur...

Xavi e do te Barça super-lojtarin e Dortmundit

para 3 dite - Almakos

Katalunasit ende duket nuk i kanë përfunduar transferimet. FC Barcelona raportohet se është e interesuar për nënshkrimin e mbrojtësit të krahut të Borussia Dortmundit, Thomas Meunier, sipas Sport, përcjell...

Meunier mund të kalojë në La Liga

para 3 dite - Koha.net

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Thomas Meunier mund të largohet nga Borussia Dortmundi për ta vazhduar karrierën në Spanjë. Sajti “Sport” ka raportuar të premten se për shërbimet e belgut po interesohet...

Marc Cucurella dhe ftesa nga Eibar që i ndryshoi jetën: Nga 2 milionë euro, sot ai kushton 68 dhe është spanjolli i dytë më i shtrenjtë në histori

para 3 dite - Debat

Marc Cucurella tani vlen 68 milionë euro ose të paktën kjo është ajo që thuhet se Chelsea do të paguajë te Brighton për nënshkrimin e tij. Katër vjet më parë, Cucurella ishte një nga ata lojtarë që herë...

De Jong nuk e dëshiron Unitedin, preferon Bundesligan

para 3 dite - KosovaPress

Frenkie de Jong ka një javë të pasigurt përpara, pasi mesfushori i Barcelonës vazhdon të përballet me presion të jashtëzakonshëm nga klubi për t’u larguar nga “Camp Nou” përpara sezonit të ri. De Jong...

Zyrtare: Chelsea nënshkruan me Marc Cucurellan

para 3 dite - Zeri

Chelsea ka konfirmuar se ka transferuar mbrojtësin, Marc Cucurellan, shkruan Zeri.info. Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e klubit anglez përmes një njoftimi. Lojtari iu bashkua Chelseat nga Brightoni,...

Chelsea “zbras” xhepat, 73 milionë euro për Marc Cucurella

para 3 dite - ABC News

Tashmë gjithçka është zyrtare. Marc Cucurella është bërë një futbollist i ri i Chelsea. Lajmin e kanë konfirmuar vetë blutë e Londrës nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregohet se tashmë spanjolli...

Chelsea “lëshon dorën”, blen anësorin e Brightonit për rreth 60 stërlina

para 3 dite - SuperSport

Marc Cucurella është zyrtarisht lojtar i Chelsea-t. Klubi anglez, në fakt, ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Brightonin për nënshkrimin e mbrojtësit 24-vjeçar spanjoll. Kostoja e kartonit duhet...

Chelsea zyrtarizon 60 milionëshin euro

para 3 dite - Bota Sot

Telenovela ka marrë fund: Marc Cucurella është një futbollisti i ri i Chelsea-t. Lajmërimin e ka dhënë vetë klubi londinez në kanalet zyrtare. Blues kanë arritur marrëveshjen me Brighton për blerjen e...

Marc Cucurell zyrtarisht lojtar i Chelsea

para 3 dite - Indeks online

Chelsea ka përfunduar proceduat për transferimin e spanjollit Marc Cucurell në ekip. Lojtari ishte pjesë e Bringhon. Blutë kanë shpenzuar 55 milionë funte për nënshkrimin e tij, transmeton IndeksOnline....

Barcelona nuk mund të dështojë dy herë rresht

para 3 dite - Bota Sot

Barcelona nuk mund të dështojë dy herë rresht. Katalanasit pasi u suprizuan nga vendimi i Cesar Azpilicuetës për të rinovuar kontratën me Chelsea, tashmë janë afër arritjes së marrëveshjes me blutë e Londrës...

Barcelona nuk heq dorë nga transferimi i lojtarit të Chelseas

para 3 dite - Almakos

Barcelona mbetet në bisedime me Chelsean për një marrëveshje për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë Marcos Alonso dhe 90min kupton se ekziston besimi se së shpejti do të arrihet një marrëveshje. Gjigantët...

Barcelona s’mund të dështojë dy herë rresht, katalanasit afër marrëveshjes me Chelsea për Alonso

para 3 dite - ABC News

Barcelona nuk mund të dështojë dy herë rresht. Katalanasit pasi u suprizuan nga vendimi i Cesar Azpilicuetës për të rinovuar kontratën me Chelsea, tashmë janë afër arritjes së marrëveshjes me blutë e Londrës...

Tenton mbrojtësin e Dortmund

para 3 dite - Bota Sot

Barcelona nuk ndalet në merkato. Pasi humbi mundësinë e nënshkrimit me Cesar Azpilicueta, pasi ky i fundit rinovoi me Chelsea-n, katalanasit po shqyrtojnë alternativat e mundshme. Sergino Dest nuk është...

Barça, e bindur se do ta transferojë Alonson

para 3 dite - Koha.net

Pasi dështoi në transferimin e Cesar Azpilicuetas, Barcelona është e bindur se këtë verë do t’i sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Marcos Alonso. “Daily Mail” raporton se Barça tashmë ka arritur...

Drejtori sportiv i Barcelonës: Ne kemi marrëveshje me Azpilicuetan, por Chelsea nuk do ta shesë atë

para 3 dite - Lajmi.net

Drejtori sportiv i Barcelonës, Matheu Alemany, është deklaruar në lidhje me (mos) transferimin e Cesar Azpilicuetas në “Camp Nou”. Ai ndër të tjera tha se marrëveshja në mes klubit dhe lojtarit ekziston,...

Barcelona u ulë pagat Busquets dhe Pique

para 3 dite - Indeks online

Zytarët e Barcelonës janë takuar me agjendët e dy lojtarëve te tyre, për të diskutuar uljen ose vonimin e pagave për të ndihmuar klubin në regjistrimin e lojtarëve të rinj, transmeton IndeksOnline Mundo...

Humbi Azpilicueta-n, Barcelona nis zbatimin e “planit B”, tenton mbrojtësin e Dortmund

para 3 dite - SuperSport

Barcelona nuk ndalet në merkato. Pasi humbi mundësinë e nënshkrimit me Cesar Azpilicueta, pasi ky i fundit rinovoi me Chelsea-n, katalanasit po shqyrtojnë alternativat e mundshme. Sergino Dest nuk është...

U përfol për një largim të mundshëm, Barça refuzon diskutimet për Aubameyang

para 3 dite - Albeu

Ditët e fundit është përfolur shumë për një largim të Pierre-Emerick Aubameyang nga skuadra e Barcelonës, me Chelsea që kërkonte shërbimet e sulmuesit. Për këtë u vu në dyshim e ardhmja e ish-lojtarit...

Barcelona e prerë për të ardhmen e Aubameyang

para 3 dite - Bota Sot

Ditët e fundit është përfolur shumë për një largim të Pierre-Emerick Aubameyang nga skuadra e Barcelonës, me Chelsea që kërkonte shërbimet e sulmuesit. Për këtë u vu në dyshim e ardhmja e ish-lojtarit...

Drejtori i Barcelonës, Alemany: Ne ramë dakord me Azpilicuetan për një kontratë, por Chelsea nuk e shiti

para 3 dite - Ekonomia Online

Drejtori sportiv i Barcelonës, Mateu Alemany, ka konfirmuar se klubi kishte marrëveshje me Cesar Azpilicuetan, por jo edhe me Chelsean. Klubi katalunas e kërkoi edhe transferimin e mbrojtësit spanjoll...

E konfirmon Chelsea: Arrihet marrëveshja me Brightonin për Cucurellan

para 3 dite - Lajmi.net

Chelsea, përmes një njoftimi në Twitter, e ka konfirmuar se është arritur marrëveshja me Brightonin për Marc Cucurellan. Lojtari së shpejti do t’u bashkëngjitet pjesës tjetër të ekipit, pas kryerjes së...

Barcelona afër transferimit të Marcos Alonsos

para 3 dite - Telegrafi

Klubi katalunas, Barcelona thuhet se është shumë afër nënshkrimit të Marcos Alonsos nga Chelsea. Barcelona ka bërë plot pesë transferime në afatin kalimtar të verës, por nuk dëshiron të ndalet, pasi synon...

Barcelona dhe Chelsea shumë afër marrëveshjes për Alonson

para 3 dite - Bota Sot

Barcelona raportohet se është shumë afër transferimit të Marcos Alonsos nga Chelsea. Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, bisedimet mes klubeve po përparojnë mirë dhe një marrëveshje tashmë...

Aubameyang nuk do të largohet nga Barcelona

para 3 dite - Indeks online

Gjatë ditëve të fundit është përfolur për rikthimin e sulmuesit Pierre-Emerick Aubameyang në Priemer Ligë, pasi ardhja e sulmuesit tjetër Robert Lewandowski mund ta linte sulmuesin afrikan në bankën rezervë,...

U përfol për një largim nga “Camp Nou”, Barça e prerë për të ardhmen e Aubameyang

para 3 dite - ABC News

Ditët e fundit është përfolur shumë për një largim të Pierre-Emerick Aubameyang nga skuadra e Barcelonës, me Chelsea që kërkonte shërbimet e sulmuesit. Për këtë u vu në dyshim e ardhmja e ish-lojtarit...

Marc Cucurella zyrtarizohet te Chelsea

para 3 dite - Epoka e Re

Skuadra e Chelseat ka njoftuar edhe zyrtarisht për transferimin e Marc Cucurellas nga Brightoni. 24-vjeçari me klubin nga Londra ka nënshkruar kontratë gjashtë-vjeçare, të vlefshme deri më 30 qershor 2028....

Barcelona s’mund të dështojë dy herë rresht, katalanasit afër marrëveshjes me Chelsea për Alonso

para 3 dite - Tetova Sot

Barcelona nuk mund të dështojë dy herë rresht. Katalanasit pasi u suprizuan nga vendimi i Cesar Azpilicuetës për të rinovuar kontratën me Chelsea, tashmë janë afër arritjes së marrëveshjes me blutë e Londrës...

Barcelona, vendimi final për fatin e Aubamejangut

para 3 dite - Alsat-M

Ardhja e sulmuesit Robert Levandovski ka ulur ndjeshëm shanset që sulmuesi Pierre-Emerik Aubamejang të luajë si titullar te skuadra e Barcelona. Orët e fundit u përfol për një rikthim të sulmuesit afrikan...

Barcelona merr vendim për Aubameyangun, pas interesimit nga Chelsea

para 3 dite - Gazeta Express

Barcelona raportohet se nuk e ka ndërmend të lejojë largimin e Pierre-Emerick Aubameyang. E ardhmja e sulmuesit nga Gaboni në “Camp Nou” u vu në dyshim ditëve të fundit, pasi u raportua se për të interesim...

Tuchel për Cucurellan: Puna me “letra” është në proces, mund të them se ai është lojtar fantastik

para 3 dite - Lajmi.net

Thomas Tuchel ka folur në lidhje me transferimin e mbrojtësit Marc Cucurella. Ndër të tjera ai tha se puna formale është duke procesuar mirë, duke lënë të kuptohet që lojtari së shpejti do të jetë “blu”,...

U përfol për një largim të mundshëm, Barça refuzon diskutimet për Aubameyang

para 3 dite - Insajderi.org

Ditët e fundit është përfolur shumë për një largim të Pierre-Emerick Aubameyang nga skuadra e Barcelonës, me Chelsea që kërkonte shërbimet e sulmuesit. Për këtë u vu në dyshim e ardhmja e ish-lojtarit...

Aubameyang merr vendim për të ardhmen pas interesimit nga Chelsea

para 3 dite - Zeri

Pierre-Emerick Aubameyang mesa duket po planifikon të qëndrojë te Barcelona edhe këtë sezon. Me ardhjen e Robert Lewandovskit në “Campo Nou” konkurrenca në skuadër u rrit dhe Aubameyang mund të ketë pak...

Aubameyang merr vendim për të ardhmen pas interesimit nga Chelsea

para 4 dite - Telegrafi

Sulmuesi i Gabonit, Pierre-Emerick Aubameyang thuhet se po planifikon të qëndrojë te Barcelona këtë sezon. Aubameyang mund të ketë pak frikë për kohën e lojës që nga ardhja e Robert Leëandoëski nga Bayern...

Marc Cucurella zyrtarizohet te Chelsea

para 3 dite - Ekonomia Online

Chelsea ka njoftuar edhe zyrtarisht për transferimin e Marc Cucurellas nga Brightoni. 24-vjeçari me klubin nga Londra ka nënshkruar kontratë gjashtë-vjeçare, të vlefshme deri më 30 qershor 2028 – shkruan...

Tenton mbrojtësin e Dortmund

para 3 dite - Lapsi

Barcelona nuk ndalet në merkato. Pasi humbi mundësinë e nënshkrimit me Cesar Azpilicueta, pasi ky i fundit rinovoi me Chelsea-n, katalanasit po shqyrtojnë alternativat e mundshme. Sergino Dest nuk është...

Barcelona dhe Chelsea shumë afër marrëveshjes për Alonson

para 3 dite - Ekonomia Online

Barcelona raportohet se është shumë afër transferimit të Marcos Alonsos nga Chelsea. Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, bisedimet mes klubeve po përparojnë mirë dhe një marrëveshje tashmë...

Azpilicueta rinovon kontratën me Chelsean

para 3 dite - Epoka e Re

Chelsea zyrtarizon rinovimin e Azpilicuetas edhe për dy sezone të tjera. Lojtari spanjoll do të vazhdojë të jetë kapiten i skuadrës angleze dhe kështu mbyll iluzionet e tifozëve të Barçës që kishin me...

Ylli i Man City dëshiron të transferohet në Barcelonë

para 3 dite - Insajderi.org

Lojtari i Manchester Cityt, Bernardo Silva është kthyer tashmë në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva...

Barcelona afër nënshkrimit me Alonson e Chelseas

para 3 dite - Periskopi

Si duket skuadra e Barcelonës ka arritur marrëveshje me Marcos Alonson e Chelseas. Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano thuhet se Barcelona ka arritur një marrëveshje paraprake me mbrojtësin...

Marco Alonsos shumë afër transferimit te Barcelona

para 3 dite - Arbresh

Barcelona është shumë afër nënshkrimit të Marcos Alonsos nga Chelsea. Mbrojtesi spanjoll i Chelseat, Alonso, është njëri nga objektivat kryesor dhe tashmë thuhet se është afër nënshkrimit. Sipas gazetarit...

Azpilicueta zgjat kontratën me Chelsean, pavarësisht interesimit nga Barcelona

para 4 dite - Zyrtare

Cesar Azpilicueta ia ka përkushtuar të ardhmen e tij te Chelsea duke zgjatur kontratën deri në vitin 2024. Kapiteni i Chelseat i ka shtuar edhe dy vite të tjera qëndrimit të tij në Londrën perëndimore,...

Lajm i keq për Xavin, mbrojtësi spanjoll rinovon kontratën me Chelsean

para 4 dite - Syri.net Kosova

Cesar Azpilicueta nuk do të largohet nga Chelsea. Ndonëse kërkohej me ngulm nga Barcelona, mbrojtësi spanjoll ka rinovuar zyrtarisht me blutë e Londrës, ku mban edhe shiritin e kapitenit. Futbollisti kërkohej...

Chelsea kërkon Pierre Emerick Aubameyang

para 4 dite - Klan

Chelsea kërkon Pierre Emerick Aubameyang “Blutë” e shikojnë si pasues të Lukaku, mungon oferta zyrtare Barcelona ka nisur të mendojë për merkaton në dalje. Blerjet e shumta në këtë periudhë kanë bërë që...

Azpilicueta nënshkruan kontratë me gjigantin evropian

para 4 dite - OraInfo

Zyrtare César Azpilicueta vazhdon me Chelsea Mbrojtësi i djathtë spanjoll, César Azpilicueta e ka vazhduar kontratën me Chelsea, duke qenë përsëri lojal me klubin që ai është që disa vite më të Cesar Azpilicueta...

Azpilicueta refuzon Barcelonën, e vazhdon kontratën me Chelsean

para 4 dite - Telegrafi

Cesar Azpilicueta ka vendosur ta refuzojë Barcelonën dhe ta vazhdojë qëndrimin te Chelsea duke nënshkruar kontratë të re dyvjeçare. Lajmin e ka konfirmuar vet klubi anglez duke njoftuar se kapiteni i Bluve...

Barça nuk ndalet, e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin e Chelseat

para 4 dite - RTK

Biznesi i Barcelonës në merkaton aktuale verore nuk ka përfunduar, pavarësisht transferimeve të Christensen, Kounde, Lewandowskit, Raphinhas e Kessiet. Tani, siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio...

Romano e zyrtarizon Cucurellan të gjiganti nga Premierliga

para 4 dite - OraInfo

Marc Cucurella do të transferohet te skuadra e Chelsea, e jo e Manchester Cityt ashtu siç ishte proklamuar më parë. Chelsea ka arritur që t’ia marrë nga duart lojtarin Manchester City, Marc Cucurella,...

Azpilicueta nuk largohet nga Chelsea, firmos kontratë të re

para 4 dite - Koha.net

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Cesar Azpilicueta nuk do të largohet nga Chelsea këtë verë, pasi ka arritur marrëveshje për kontratën e re. Kështu, ka raportuar “The Athletic” të enjten. Bëhet e ditur se...

ZYRTARE/ “Fiken” shpresat e Barcelonës, Azpilicueta rinovon me Chelsean

para 4 dite - ABC News

Chelsea zyrtarizon rinovimin e Azpilicueta-s edhe për dy sezone të tjera. Lojtari spanjoll do të vazhdojë të jetë kapiten i skuadrës angleze dhe kështu mbyll iluzionet e tifozëve të Barçës që kishin me...

Interesimi nga Chelsea për Aubameyang-un, Xavi merr vendimin

para 4 dite - RTV 21

Trajneri i Barcelonës, Xavi thuhet se e ka bërë të qartë se Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga skuadra, pas spekulimeve se Chelsea është i interesuar për sulmuesin. Është raportuar se “Blutë”...

Lajm i keq për Xavin

para 4 dite - Bota Sot

Cesar Azpilicueta nuk do të largohet nga Chelsea. Ndonëse kërkohej me ngulm nga Barcelona, mbrojtësi spanjoll ka rinovuar zyrtarisht me blutë e Londrës, ku mban edhe shiritin e kapitenit. Futbollisti kërkohej...

Shuhen gjasat e Barcelonës për Azpilicuetan, pasi ky i fundit rinovoi me Chelsean

para 4 dite - Lajmi.net

Cesar Azpilicueta do të jetë lojtar i Chelsea edhe për dy vite të tjera. Lajmin e ka bërë të ditur ekipi i ‘Bluve të Londrës’, në faqen e tyre, transmeton lajmi.net. Mbrojtësi së fundmi ishte i lidhur...

Aubameyang nuk do të largohet nga ‘Camp Nou’

para 4 dite - Lajmi.net

Pierre Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Barcelona. Disa zëra u përhapën për një largim të Aubameyang nga ‘Camp Nou’. Por, sipas ‘Mundo Deportivo’, gabonezi do të qëndrojë, transmeton lajmi.net....

Azpilicueta vendos mes Chelseas e Barcelonës

para 4 dite - RTV 21

E ardhmja e Cezar Azpilicuetas te Chelsea mbetej e paqartë pasi që nuk dihej nëse mbrojtësi spanjoll do të vazhdonte të ardhmen e tij në Londër apo do të largohej këtë verë nga “Stamford Bridge”. Përveç...

Lajm i keq për Xavin, mbrojtësi spanjoll rinovon kontratën me Chelsea-n

para 4 dite - SuperSport

Cesar Azpilicueta nuk do të largohet nga Chelsea. Ndonëse kërkohej me ngulm nga Barcelona, mbrojtësi spanjoll ka rinovuar zyrtarisht me blutë e Londrës, ku mban edhe shiritin e kapitenit. Futbollisti kërkohej...

Meunier, “plani B” i Barçës

para 4 dite - Albeu

FC Barcelona tashmë po shkon për të gjetur një zëvendësues për Cesar Azpilicueta pasi të bëhet e ditur lajmi se mbrojtësi spanjoll do të vazhdojë kontratën me Chelsean dhe nuk do të arrijë përfundimisht...

Azpilicueta vendos për të ardhmen

para 4 dite - Indeks online

César Azpilicueta ka vendosur të mos largohet nga skuadra e Chelseas. Gazetari Fabrizio Romano, ka raportuar se ai ka nënshkruar kontratë të re dy vjeçare me skuadrën angleze, transmeton Indeksonline....

Aubameyang, opsion për Chelsean

para 4 dite - Syri.net Kosova

Nuk ka kaluar as një vit që kur ai u largua nga Arsenali dhe tashmë Pierre-Emerick Aubameyang lidhet sërish me një ekip tjetër londinez. Sipas Fabrizio Romano, skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel po peshon...

Befasohet Barcelona, mbrojtësi vendos të rinovojë me Chelsean

para 4 dite - ABC News

Barcelona po kërkonte me ngulm që të afronte këtë verë mbrojtësin spanjoll, Cesar Azpilicueta. U duk madje se ishte shumë pranë këtij transferimi, por gjithccka ka marrë rrjedhë tjetër. Gerard Romero raporton...

Cucurella kompleton me sukses testet mjekësore te Chelsea

para 4 dite - KosovaPress

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, mbrojtësi spanjoll, Marc Cucurella, ka përfunduar me sukses testet mjekësore te skuadra e Chelseat. Cucurella i bashkohet Chelseat nga skuadra...

Barcelona mbetet ‘duarthatë’, Cesar Azpilicueta vazhdon me Chelsean

para 4 dite - GazetaBlic

Cesar Azpilicueta ka nënshkruar kontratë të re me Chelsean për të qëndruar edhe dy vite në klub. Marrëveshja u përfundua sot mes bordit të Chelsea dhe Azpilicueta dhe do të shpallet zyrtarisht së shpejti,...

Aubameyang lidhet sërish me një ekip tjetër

para 4 dite - Bota Sot

Nuk ka kaluar as një vit që kur ai u largua nga Arsenali dhe tashmë Pierre-Emerick Aubameyang lidhet sërish me një ekip tjetër londinez. Sipas Fabrizio Romano, skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel po peshon...

Barcelona humb një objektiv, Azpilicuate do të rinovojë kontratën me Chelsean

para 4 dite - Albeu

Telenovela “Azpilicueta” po vjen drejt fundit, por me një kthesë befasuese. Spanjolli është lidhur me Barcelonën prej muajsh, por së fundmi duket se kapiteni do të qëdrojë në “Stamford Bridge”. Sipas asaj...

Laporta “përplaset” sërish te veteranët, ja çfarë kërkon nga Busquets dhe Pique

para 4 dite - ABC News

Barcelona kërkon edhe një herë ndihmën e veteranëve dhe emblemave të klubit, Gerard Pique dhe Sergio Busquets, që të pranojnë edhe një herë ulje të pagave. Dy futbollistët janë ende dy nga lojtarët më...

Barcelona kërkon edhe një herë ndihmën e veteranëve

para 4 dite - Bota Sot

Barcelona kërkon edhe një herë ndihmën e veteranëve dhe emblemave të klubit, Gerard Pique dhe Sergio Busquets, që të pranojnë edhe një herë ulje të pagave. Dy futbollistët janë ende dy nga lojtarët më...

Aubameyang, opsion për Chelsean

para 4 dite - ABC News

Nuk ka kaluar as një vit që kur ai u largua nga Arsenali dhe tashmë Pierre-Emerick Aubameyang lidhet sërish me një ekip tjetër londinez. Sipas Fabrizio Romano, skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel po peshon...

Barcelona kërkon edhe një herë ndihmën e veteranëve, tenton ulje të re pagash për Busquets dhe Pique

para 4 dite - Albeu

Barcelona kërkon edhe një herë ndihmën e veteranëve dhe emblemave të klubit, Gerard Pique dhe Sergio Busquets, që të pranojnë edhe një herë ulje të pagave. Dy futbollistët janë ende dy nga lojtarët më...

Barcelona merr një lajm të keq nga Anglia.

para 4 dite - Bota Sot

Barcelona e ka marrë sot një lajm të keq nga Anglia. Në fakt, Chelsea nuk ia ka dhënë dritën e gjelbër të largimit futbollistit spanjoll, Cesar Azpilicueta. Lajmin e kë bërë të ditur mediumi britanik “The...

Chelsea kërkon 10 milionë euro nga Barcelona për César Azpilicueta

para 4 dite - Syri.net Kosova

Skuadra e Chelseas kërkon hiç më pak se 10 milionë euro për mbrojtësin Cezar Azpilicueta. Spanjolli e dëshiron largimin nga “Stamford Bridge”, por londinezët nuk e kanë ndërmend ta lëshojnë atë pa arkëtuar...

Joan Laporta “driblon” merkaton e Barcelonës: Ai nuk është një lojtari i jo...

para 4 dite - BalkanWeb

Një nga lojtarët për të cilin është interesuar Barcelona në këtë merkato është Bernardo Silva. Pikërisht për këtë ccështje, ka folur presidenti i katalansve Joan Laporta. “Bernardo Silva është një lojtar...

Aubameyang nuk pranon të largohet nga Barcelona

para 4 dite - GazetaBlic

Lajmet kanë dalë se Chelsea është e interesuar për nënshkrimin e Pierre-Emerick Aubameyang, por sulmuesi nuk po mendon të largohet nga Barcelona. Mundo Deportivo mësoi nga burime pranë sulmuesit se nuk...

Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës

para 4 dite - Bota Sot

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva kanë...

E fundit/Barcelona nuk ndalet, e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin e Chelseat

para 4 dite - KosovaPress

Biznesi i Barcelonës në merkaton aktuale verore nuk ka përfunduar, pavarësisht transferimeve të Christensen, Kounde, Lewandowskit, Raphinhas e Kessiet. Tani, siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio...

Situata e De Jong, Chelsea i vendosur për holandazin

para 4 dite - Albeu

Chelsea po punon dhe shpreson se do të arrijë të nënshkruajë me yllin holandez të Barcelonës edhe pse është në një konkerencë të fortë me Manchester United. Sipas asaj që shkruan Sky Sport, londinezët...

Aubameyang kërkon largimin për shkak të ardhjes së Lewandowski-t? E kundërta është e vërtetë

para 4 dite - Albeu

Pierre – Emerick Aubameyang nuk ka ndërmend të largohet nga klubi i Barcelinës gjatë kësaj merkatoje verore. Raportet e fundit nga Spanja tregonin se sulmuesi po mendonte largimin dhe ishte Chelsea që...

Nuk dëshiron të largohet

para 4 dite - Bota Sot

Pierre-Emerik Aubamejang nuk e ka ndërmend të largohet nga Barcelona në këtë afat kalimtar. Mediat në Spanjë raportojnë se Çellsi po i prin garës për të nënshkruar me sulmuesin gabonez, por duket se vetë...

Një nga më të përfolurit në merkato, Laporta “i mbyll derën” titullarit të Barcelonës: Nuk është në shitje

para 4 dite - Panorama

Frenki De Jong është një nga lojtarët më të përfolur të merkatos, me mesfushorin që ka oferta nga Junajtid dhe Çelsi për tu larguar nga Barcelona. Lidhur me këtë temë ka folur vetë numri një i katalanasve,...

Laporta i heq krejt dilemat

para 4 dite - Bota Sot

Joan Laporta është rikthyer të flasë për të ardhmen e Frenkie de Jongut. Presidenti i Barcelonës ka bërë me dije se mesfushori holandez nuk do të lëvizë nga “Camp Nou”, përkundër faktit se për të interesim...

Aubamejang, nuk dëshiron të largohet nga “Kamp Nou”

para 4 dite - Alsat-M

Pierre-Emerik Aubamejang nuk e ka ndërmend të largohet nga Barcelona në këtë afat kalimtar. Mediat në Spanjë raportojnë se Çellsi po i prin garës për të nënshkruar me sulmuesin gabonez, por duket se vetë...

Chelsea kërkon 10 milionë euro nga Barcelona për César Azpilicueta

para 4 dite - Aktuale

Skuadra e Chelseas kërkon hiç më pak se 10 milionë euro për mbrojtësin Cezar Azpilicueta. Spanjolli e dëshiron largimin nga “Stamford Bridge”, por londinezët nuk e kanë ndërmend ta lëshojnë atë pa arkëtuar...

Azpilicueta nuk do t’i bashkohet Barçes – vendos që ta rinovojë kontratën

para 4 dite - Lajmi.net

Cezar Azpilicueta ka vendosur ta refuzojë ofertën e Barcelonës. Spanjolli nuk dëshiron të largohet nga Chelsea dhe së shpejti pritet ta nënshkruajë kontratën e re. Të paktën kështu raporton Fabrizio Romano,...

Futboll: Chelsea interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Klan Macedonia

Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang mund të rikthehet në Premier League vetëm 6 muaj pasi u largua. Lajmin e konfirmoi sot e përditshmja britanike “The Sun”, që zbuloi edhe emrin e skuadrës që dëshiron...

Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës

para 4 dite - Flaka

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva kanë...

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

para 4 dite - GazetaMax

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso. Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar. Sipas raportimeve të fundit...

‘Dailymail’: Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silva

para 4 dite - GazetaMax

Barcelona po avancon gjithnjë e më shumë drejt Bernardo Silva. Mesfushori portugez, Bernardo Silva është një nga dëshirat e mëdha të Xavi Hernandez për merkaton e verës. Lojtari do të pranojë një ofertë...

Interesimi nga Chelsea për Aubameyang, Xavi merr vendimin

para 4 dite - KosovaPress

Trajneri i Barcelonës, Xavi thuhet se e ka bërë të qartë se Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga skuadra, pas spekulimeve se Chelsea është i interesuar për sulmuesin. Është raportuar se “Blutë”...

Barcelona arrin marrëveshje me Bernardo Silva

para 4 dite - Indeks online

Gazeta ‘’Daily Mail’’, raporton se Barcelona ka arritur marrëveshjen personale me Bernardo Silva për transferimin e portugezit në klubin katalunas. Edhe pse drejtuesit e Manchester City nuk janë aq të...

Chelsea bllokon transferimin e këtij lojtari

para 4 dite - OraInfo

Me sa duket, Cesar Azpilicueta, do të mbetet në Londër. Kapiteni i Chelseat, Cesar Azpilicueta është i lidhur me një lëvizje te Barcelona, por nuk ka gjasa që klubi londinez ta lejojë atë të largohet,...

Chelsea, të vendosur për De Jong

para 4 dite - Lajmi.net

Chelsea beson ende në një avantazh ndaj Manchester United për mesfushorin Frenkie De Jong. Sipas asaj që bën të ditur Sky Sport, londinezët mendojnë se të luajturit në Champions League u jep atyre një...

Daily Mail: Barça dhe Silva arrijnë marrëveshjen personale, por ka dy pengesa për transferimin në “Camp Nou”

para 4 dite - Albeu

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është ktheyr tashmë në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva...

Daily Mail: Barça dhe Silva arrijnë marrëveshjen personale, por ka dy pengesa për transferimin në “Camp Nou”

para 4 dite - ABC News

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është ktheyr tashmë në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva...

Azpilicueta vendos mes Chelseat e Barcelonës

para 4 dite - KosovaPress

E ardhmja e Cezar Azpilicuetas te Chelsea mbetej e paqartë pasi që nuk dihej nëse mbrojtësi spanjoll do të vazhdonte të ardhmen e tij në Londër apo do të largohej këtë verë nga “Stamford Bridge”. Përveç...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silva-n

para 4 dite - Alsat-M

Barcelona po avancon gjithnjë e më shumë drejt Bernardo Silva. Mesfushori portugez, Bernardo Silva është një nga dëshirat e mëdha të Çavi Hernandez për merkaton e verës. Lojtari do të pranojë një ofertë...

Barça nuk heqë dorë nga transferimi i këtij lojtari

para 4 dite - OraInfo

Barça nuk e ka ndërmend të ndalet me nënshkrime të reja. Barcelona po rritet gjithnjë e më shumë e bindur se do të jetë në gjendje të transferojë Alonson këtë verë, sipas Sport, përcjell ORAinfo. Drejtori...

Juventusi interesohet për Depayn

para 4 dite - Lajmi.net

Juventusi është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay. Futbollisti me shumë gjasë do të largohet nga “Camp Nou” për shkak të “mbipopullimit” të vijës së fundit. Holandezi është duke e...

Aubameyang nuk pranon të largohet nga Barcelona

para 4 dite - Periskopi

Lajmet kanë dalë se Chelsea është e interesuar për nënshkrimin e Pierre-Emerick Aubameyang, por sulmuesi nuk po mendon të largohet nga Barcelona. Mundo Deportivo mësoi nga burime pranë sulmuesit se nuk...

Chelsea kërkon 10 milionë euro nga Barcelona për César Azpilicueta

para 4 dite - Lajmi.net

Skuadra e Chelseas kërkon hiç më pak se 10 milionë euro për mbrojtësin Cezar Azpilicueta. Spanjolli e dëshiron largimin nga “Stamford Bridge”, por londinezët nuk e kanë ndërmend ta lëshojnë atë pa arkëtuar...

Barcelona optimiste për transferimin e Marcos Alonso

para 4 dite - Indeks online

Pas gjashtë transferimeve të bëra nga ekipi Barcelonës, duket se transferimi i radhës do të jetë Marcos Alonso. Sipas gazetës ‘Sport’, ekipi katalunas është i sigurt në arritjen e kësaj marrëveshjeje,...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silvan?

para 4 dite - Syri.net Kosova

Klubi katalunas, Barcelona thuhet se ka arritur marrëveshje personale me mesfushorin e Manchester Cityt, Bernardo Silva. Barcelona ka transferuar tashmë emra si Robert Leëandoëski, Raphinha, Andreas Christensen...

Chelsea interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Koha.net

Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang mund të rikthehet në Premier League pas vetëm pak muajve te Barcelona. “The Sun” ka raportuar të enjten, se interesim për Aubameyangun ka shfaqur skuadra e Chelseat....

Aubameyang nuk ka dëshirë të largohet nga Barcelona

para 4 dite - Lajmi.net

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka ndërmend të largohet nga Barcelona në këtë afat kalimtar. Raportimet e fundit nga Spanja ngulmonin se Chelsea po i prin garës për të nënshkruar me gabonezin, por duket...

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

para 4 dite - Syri.net Kosova

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso. Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar. Sipas raportimeve të fundit...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silvan?

para 4 dite - Telegrafi

Klubi katalunas, Barcelona thuhet se ka arritur marrëveshje personale me mesfushorin e Manchester Cityt, Bernardo Silva. Barcelona ka transferuar tashmë emra si Robert Leëandoëski, Raphinha, Andreas Christensen...

Barcelona i ofron Chelseat tre lojtarë

para 4 dite - GazetaBlic

Barcelona i ka ofruar Chelseat tre lojtarë. Chelseat i është ofruar shansi për të nënshkruar treshen e Barcelonës Pierre-Emerick Aubameyang, Frenkie de Jong dhe Memphis Depay gjatë bisedimeve për transferime...

Daily Mail: Barça dhe Silva arrijnë marrëveshjen personale, por ka dy pengesa për transferimin në “Camp Nou”

para 4 dite - Tetova Sot

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është ktheyr tashmë në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva...

Klubi i madh anglez interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Syri.net Kosova

Pierre Emerick Aubameyang nuk e ka të sigurt të ardhmen në Barcelonë. Pas arritjes së Robert Lewandowskit, sulmuesi gabonez mund të mbetet nën hije në “Camp Nou”. Prandaj, mediat e huaja kanë nisur të...

Bombë nga Anglia: Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silva

para 4 dite - OraInfo

Barcelona po avancon gjithnjë e më shumë drejt Bernardo Silva. Mesfushori portugez, Bernardo Silva është një nga dëshirat e mëdha të Xavi Hernandez për merkaton e verës. Lojtari do të pranojë një ofertë...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silvan

para 4 dite - GazetaBlic

Barcelona ka qenë skuadra më aktive deri më tani në këtë merkato edhe pse probleme të medha financiare. Skuadra e Barcelonës vazhdon të jetë e interesuar për shërbimet e portugezit Bernardo Silva, ndonëse...

Klubi i madh anglez interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Ina

Pierre Emerick Aubameyang nuk e ka të sigurt të ardhmen në Barcelonë. Pas arritjes së Robert Lewandowskit, sulmuesi gabonez mund të mbetet nën hije në “Camp Nou”. Prandaj, mediat e huaja kanë nisur të...

Chelsea i interesuar për Aubameyang

para 4 dite - Indeks online

Ekipi i Chelsea dhe Barcelona janë në bisedime rreth sulmuesit francez Aubameyang. Chelsea javët e fundit është interesuar për dyshen holandeze Memphis Depay dhe Frenkie de Jong, tani blutë kanë shfaqur...

Lajm i keq për Barçën, Chelsea s’ia jep Azpilicuetas dritën e gjelbër të largimit

para 4 dite - Ekonomia Online

Barcelona e ka marrë sot një lajm të keq nga Anglia. Në fakt, Chelsea nuk ia ka dhënë dritën e gjelbër të largimit futbollistit spanjoll, Cesar Azpilicueta. Lajmin e kë bërë të ditur mediumi britanik “The...

Klubi i madh anglez interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Gazeta Express

Pierre Emerick Aubameyang nuk e ka të sigurt të ardhmen në Barcelonë. Pas arritjes së Robert Lewandowskit, sulmuesi gabonez mund të mbetet nën hije në “Camp Nou”. Prandaj, mediat e huaja kanë nisur të...

Chelsea interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Bota Sot

Pierre Emerick Aubameyang nuk e ka të sigurt të ardhmen në Barcelonë. Pas arritjes së Robert Lewandowskit, sulmuesi gabonez mund të mbetet nën hije në “Camp Nou”. Prandaj, mediat e huaja kanë nisur të...

Chelsea bllokon transferimin e këtij lojtari

para 4 dite - Almakos

Me sa duket, Cesar Azpilicueta, do të mbetet në Londër. Kapiteni i Chelseat, Cesar Azpilicueta është i lidhur me një lëvizje te Barcelona, por nuk ka gjasa që klubi londinez ta lejojë atë të largohet,...

Chelsea po mendon transferimin e madh nga Barcelona, nisin kontaktet e para me yllin katalanas

para 4 dite - Albeu

Chelsea tashmë po konsideron të afrojë këtë merkato verore sulmuesin katalanas, Pierre Emerick Aubameyang. Klubi anglez ka nisur kontaktet e para me lojtarin dhe agjentin e tij për të diskutuar kërkesat...

Chelsea nis interesimin për yllin e Barcelonës

para 4 dite - ABC News

Chelsea tashmë po konsideron të afrojë këtë merkato verore sulmuesin katalanas, Pierre Emerick Aubameyang. Klubi anglez ka nisur kontaktet e para me lojtarin dhe agjentin e tij për të diskutuar kërkesat...

Chelsea befason të gjithë, synon transferimin e dyshes Aubameyang-Depay nga Barcelona

para 5 dite - Telegrafi

Klubi anglez, Chelsea po shikon një lëvizje befasuese për sulmuesin e Barcelonës, Pierre-Emerick Aubameyang, si dhe bashkëlojtarin e tij Memphis Depay. Blutë e Londrës janë të interesuar të përforcohen...

Barça nuk heqë dorë nga transferimi i këtij lojtari

para 4 dite - Almakos

Barça nuk e ka ndërmend të ndalet me nënshkrime të reja. Barcelona po rritet gjithnjë e më shumë e bindur se do të jetë në gjendje të transferojë Alonson këtë verë, sipas Sport, përcjell ORAinfo. Drejtori...

Barcelona i ofron Chelseat tre lojtarë

para 4 dite - Gazeta Metro

Chelseat i është ofruar shansi për të nënshkruar treshen e Barcelonës Pierre-Emerick Aubameyang, Frenkie de Jong dhe Memphis Depay gjatë bisedimeve për transferime mes klubeve. Pavarësisht se erdhi me...

‘Dailymail’: Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silva

para 4 dite - Lajmi.net

Barcelona po avancon gjithnjë e më shumë drejt Bernardo Silva. Mesfushori portugez, Bernardo Silva është një nga dëshirat e mëdha të Xavi Hernandez për merkaton e verës. Lojtari do të pranojë një ofertë...

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

para 4 dite - Lajmi.net

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso. Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar. Sipas raportimeve të fundit...

Barcelona fillon “Shpërlarjen” e skuadrës, i ofron Chelseat tre lojtarë

para 4 dite - Arbresh

Skuadra spanjolle, Barcelona,  tashmë ka filluar t’i largojë disa lojtarë nga skuadra e tyre, duke ia ofruar skuadrës angleze, Chelseat emra si Pierre-Emerick Aubameyang, Frenkie de Jong dhe Memphis Depay....

Bombë nga Anglia: Barcelona arrin marrëveshje personale me Bernardo Silva

para 4 dite - Almakos

Barcelona po avancon gjithnjë e më shumë drejt Bernardo Silva. Mesfushori portugez, Bernardo Silva është një nga dëshirat e mëdha të Xavi Hernandez për merkaton e verës. Lojtari do të pranojë një ofertë...

Klubi anglez demanton ekspertin e merkatos për transferimin e lojtarit te Chelsea!

para 4 dite - Insajderi.org

Brighton & Hove Albion ka demantuar raportimet e gazetarit italian dhe njërit nga gazetarët më të besueshëm në botë për transferime, Fabrizio Romano, për lajmin se futbollisti i Brighton, Marc Cucurella...

Chelsea i interesuar për Aubameyang – Indeksonline.net

para 4 dite - Debat

10:24 / E Enjte, 04 Gusht 2022 / A. M. Ekipi i Chelsea dhe Barcelona janë në bisedime rreth sulmuesit francez Aubameyang. Chelsea javët e fundit është interesuar për dyshen holandeze Memphis Depay dhe...

Chelsea interesohet për Aubameyangun

para 4 dite - Lapsi

Pierre Emerick Aubameyang nuk e ka të sigurt të ardhmen në Barcelonë. Pas arritjes së Robert Lewandowskit, sulmuesi gabonez mund të mbetet nën hije në “Camp Nou”. Prandaj, mediat e huaja kanë nisur të...

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

para 4 dite - Lajm

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso. Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar. Sipas raportimeve të fundit...

Aubameyang në radarin e Chelsea

para 4 dite - Lajm

Chelsea mund të bëjë një lëvizje për repartin e sulmit gjatë ditëve të fundit të merkatos. ‘Blutë’ duan të bëjnë edhe disa lëvizje para mbylljes së merkatos. Një nga këto lëvizje mund të jetë për sulmin....

Aubameyang në radarin e Chelsea

para 5 dite - Lajmi.net

Chelsea mund të bëjë një lëvizje për repartin e sulmit gjatë ditëve të fundit të merkatos. ‘Blutë’ duan të bëjnë edhe disa lëvizje para mbylljes së merkatos. Një nga këto lëvizje mund të jetë për sulmin....

E konfirmon Romano: Cucurella, lojtari më i ri i Chelseas

para 5 dite - Revista

Chelsea ka arritur marrëveshje me Brightonin për shërbimet e mbrojtësit anësor, Marc Cucurella. Londinezët tashmë i kanë caktuar edhe vizitat mjekësore të futbollistit, transmeton lajmi.net. Kështu bën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK