Fitorja e parë e sezonit të ri të Premier Ligës i takon Arsenalit, mposhti Crystal Palace

para një jave - RTV 21

Skuadra e Mikel Artetas e nisi me fitore sezonin e ri 2022/23 të Premier Ligës angleze. Arsenali shënoi fitore solide si mysafir kundër Crystal Palace, ku pas 90’ minutave lojë rezultati tregon 2:0 në...

Notat e lojtarëve, Crystal Palace 0-2 Arsenal: Zinchenko më i miri te fituesit, Xhaka stabil

para një jave - Telegrafi

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2-0 si mysafir ndaj Crystal Palace në ndeshjen hapëse të Ligës Premier. Gabirel Martinelli dhe Marc Guehi (autogol), ishin ata që shënuan në këtë ndeshje. E gjithë...

Xhaka merr kartonin e parë të verdhë të stinorit të ri në Premier League

para një jave - Koha.net

Mesfushori kosovar Granit Xhaka është bërë lojtari i parë që është ndëshkuar me karton të verdhë në edicionin 2022/2023 të Premier Leagues. Xhaka është ndëshkuar me të verdhë në minutën e 44-të në ndeshjen...

Kjo është nota për Granit Xhakën

para një jave - Bota Sot

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2:0 në konak të Crystal Palace-s, në javën e parë të Premier League në futboll. Futbollisti nga Kosova, Granit Xhaka, reprezentues i Zvicrës, u paraqit standard duke...

Arsenali e nis në mënyrën më të mirë, fiton si mysafir ndaj Crystal Palace

para një jave - Telegrafi

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2-0 si msyafir ndaj Crystal Palace në ndeshjen hapësë të Ligës Premier. Topçinjtë e nisën shumë mirë ndeshjen duke rrezikuar që në minutën e 4-të me Gabirel Martinellin,...

Arsenali e nis me fitore sezonin e ri në Premier Ligë

para një jave - Gazeta Express

Crystal Palace-Arsenal ishte ndeshja hapëse e Premier Ligës. Arsenali arriti që të fitojë ndeshjen e parë në Premier Ligë duke e mposhtur rivalin e qytetit, Crystal Palace me rezultat 0-2. Ky është një...

Arsenal e nis mbarë sezonin, mposht ekipin e Crystal Palace (VIDEO)

para një jave - Albeu

Arsenali e ka nisur me fitore kampionatin. “Topçinjtë” mposhtën 2-0 në transfertë skuadrën e Crystal Palace. Ekipi i Arteta e zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 20-të, me një goditje me kokë të Martinelli....

Arsenali e mbyll me epërsi minimale pjesën e parë ndaj Crystal Palaces

para një jave - Koha.net

Arsenali e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0 pjesën e parë ndaj Crystal Palaces. Golin e epërsisë për Arsenalin e shënoi Gabriel Martinelli në minutën e 20-të. Ai u asistua nga Oleksandr Zinchenko. Kjo...

Crystal Palace 0-2 Arsenal, notat e lojtarëve

para një jave - Indeks online

Arsenali ka fituar ndeshjen e parë në sezonin e ri të premier ligës, pasi e ka mposhtuar me rezultat 2-0 skuadrën e Crystal Palace si mysafir. Golat për Topçinjët i kanë shënuar gabriel Martinelli në minutën...

Crystal Palace – Arsenal, notat e lojtarëve, Xhaka në mesin e futbollistëve më të vlerësuar

para një jave - GazetaBlic

Arsenali e ka nisur me fitore kampionatin. “Topçinjtë” mposhtën 2-0 në transfertë skuadrën e Crystal Palace. Ekipi i Arteta e zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 20-të, me një goditje me kokë të Martinelli....

VIDEO/ Nis sezoni në Premier League, Arsenali nuk gabon në start

para një jave - SuperSport

Një gol dhe një autogol në ndeshjen e parë të sezonit 2022/2023 në Premier League. Crystal Palace-Arsenal përfundoi 0-2 për ekipin e Mikel Artetës, që siguroi tre pikët e para në kampionat. Sfida u zhbllokua...

Arsenal arrin fitore si mysafir i Crystal Palace

para një jave - Indeks online

Arsenali ka arritur fitore si mysafir i Crystal Palace me rezultat 2-0, në ndeshjen e parë të Premier Ligës. Golat për Topçinjët i kanë shënuar Gabriel Martinelli dhe Marc Guehi me një autogoll, shkruan...

VIDEO/ Arsenali e nis mbarë, likuidon në transfertë Crystal Palace

para një jave - ABC News

Arsenali e ka nisur me fitore kampionatin. “Topçinjtë” mposhtën 2-0 në transfertë skuadrën e Crystal Palace. Ekipi i Arteta e zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 20-të, me një goditje me kokë të Martinelli....

Xhaka zverdhet, Arsenali e fillon me fitore

para një jave - Aktuale

Arsenali e ka filluar në mënyrën më të mirë edicionin e ri në Premier League. Arsenali ka fituar derbin londinez si mysafirë, me rezultat 2:0 ndaj Crystal Palace-s. Martinelli në minutën e 26-të dhe Guehi...

Arsenali e fillon mbarë sezonin e ri, fiton ndaj Crystal Palace

para një jave - GazetaBlic

Arsenali e ka nisur me fitore kampionatin. “Topçinjtë” mposhtën 2-0 në transfertë skuadrën e Crystal Palace. Ekipi i Arteta e zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 20-të, me një goditje me kokë të Martinelli....

Nis Premier League, Arsenali i Xhakës starton me fitore

para një jave - RTK

Premier League, një nga ligat më të forta në Evropë, ka nisur sonte me duelin Crystal Palace-Arsenal. ‘Topçinjtë’ startuan me fitore në sezonin e ri, duke mundur në transfertë Crystal Palace, me rezultat...

Arsenali dyfishon avantazhin ndaj Crystal Palace, pothuajse siguron fitoren

para një jave - GazetaBlic

Arsenali e ka dyfishuar rezultatin ndaj Crystal Palace. Guehi ka shënuar gabimisht në portën e tij, duke e çuar tashmë rezultatin në 0 me 2, shkruan GazetaBlic Sport. Ky është një hap i madh drejt fitores...

Xhaka zverdhet, Arsenali e fillon me fitore

para një jave - Bota Sot

Arsenali e ka filluar në mënyrën më të mirë edicionin e ri në Premier League. Arsenali ka fituar derbin londinez si mysafirë, me rezultat 2:0 ndaj Crystal Palace-s. Martinelli në minutën e 26-të dhe Guehi...

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Crystal Palace-Arsenal (VIDEO)

para një jave - Indeks online

Skuadra e Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Crystal Palace. Marc Guehi, shënoi autogol në minutën e 85-të, pas një harkimi nga Bukayo Saka. /Indeksonline/ 🔴 GOAL! Bukayo Saka’s...

Mbyllet pjesa e parë, Arsenali në epërsi minimale kundër Crystal Palace

para një jave - Bota Sot

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë të sezonit 2022/23 të Premier Ligës angleze, ku Arsenali hynë drejt zhveshtores në epërsi minimale kundër Crystal Palace. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara...

Arsenali e mbyll me epërsi minimale pjesën e parë ndaj Crystal Palace (VIDEO)

para një jave - Indeks online

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Crystal Palace-Arsenal, me rezultat 0-1. Golin për Topçinjët e ka shënuar Gabriel Martinelli në minutën e 20-të, pas asistitimit nga Oleksandr Zinchenko, shkruan Indeksonline....

VIDEO/ Një brazilian shënon golin e parë në sezonin e ri, Arsenali në avantazh

para një jave - SuperSport

20 minuta lojë dhe goli i parë në sezonin 2022/2023 në Premier League. Arsenali ka kaluar në avantazh në transfertën kundër Crystal Palace. Ukrainasi Zinchenko krosoi bukur në zonën kundërshtare dhe Gabriel...

Arsenali në avantazh pas pjesës së parë ndaj Crystal Palace

para një jave - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Crystal Palace dhe Arsenal. “Topçinjtë” janë në avantazh me rezultat 0 me 1, shkruan GazetaBlic Sport. Ishte një gol i bukur nga Martinelli që i dha avantazhin...

Martinelli shënon golin e parë të sezonit të ri të Premier Ligës

para një jave - Bota Sot

Goli i parë i sezonit të ri 2022/23 të Premier Ligës angleze do ta mbajë emrin e yllit brazilian, Gabriel Martinelli. Skuadra e Arsenalit ka arritur ta zhbllokojë rezultatin në ndeshjen kundër Crystal...

Vjen goli i parë i sezonit në Premier League, Arsenali në avantazh ndaj Crystal Palace

para një jave - GazetaBlic

Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Crystal Palace. Martinelli ka shënuar golin e parë të sezonit në Premier League, shkruan GazetaBlic Sport. Tashmë, rezultati është 0 me 1, me Zinchenkon që dha poashtu...

Zhbllokohet sfida Crystal Palace-Arsenal (VIDEO)

para një jave - Indeks online

Vetëm 20 minuta u deshën skuadrës së Arsenalit për ta zhbllokuar ndeshjen ndaj Crystal Palace, në ndeshjen e parë të Premier Ligës në sezonin e ri. Gabriel Martinelli ishte ai i cili e zhbllokoi këtë takim...

Formacionet zyrtare, Crystal Palace –Arsenal: Arteta iu bën vend përforcimeve në ndeshjen startuese

para një jave - Telegrafi

Liga Premier sot starton me edicionin 2022/23, ku ndeshja e parë në program është ajo mes Crystal Palaces dhe Arsenalit. Të dy skuadrat vijnë me ndryshime në këtë edicion të ri i cili pritet të jetë mjaftë...

Arsenali merr një fitore të vështirë ndaj Crystal Palace

para një jave - Lajmi.net

Arsenali ka marr një fitore të vështirë në ndeshjen ndaj Crystal Palace. ‘Topçinjtë’ kanë mposhtur me rezultat 2:0 Crystal Palace. Gjatë gjithë pjesës së parë ekip më i mirë ishin mysafirët, shkruan lajmi.net....

Nis sezoni në Premier League, Arsenali nuk gabon në start

para një jave - Shenja

Një gol dhe një autogol në ndeshjen e parë të sezonit 2022/2023 në Premier League. Crystal Palace-Arsenal përfundoi 0-2 për ekipin e Mikel Artetës, që siguroi tre pikët e para në kampionat. Sfida u zhbllokua...

Crystal Palace – Arsenal, formacionet zyrtare

para një jave - GazetaBlic

Sot fillon edicioni i ri i Premerligës angleze. Ndeshja që do të hap stinorin e ri në Angli do jetë ajo mes Crystal Palace dhe Arsenal, shkruan GazetaBlic Sport. Pritet të jetë një edicion fantastik, bazuar...

Crystal Palace-Arsenal, fotmacionet zyrtare

para një jave - Indeks online

Me ndeshjen Crystal Palace-Arsenal, do të nis sezoni i ri i Premier Ligës angleze. Skuadre e Mikel Artetas, me transferimet që ka bërë deri më tani është favorit në këtë përballje, shkruan Indeksonline....

Arsenali e nis me fitore sezonin e ri në Premier Ligë

para një jave - Gazeta Metro

Crystal Palace-Arsenal ishte ndeshja hapëse e Premier Ligës. Arsenali arriti që të fitojë ndeshjen e parë në Premier Ligë duke e mposhtur rivalin e qytetit, Crystal Palace me rezultat 0-2. Ky është një...

Përfundon pjesa e parë: Arsenali avancon ndaj Crystal Palace

para një jave - Lajmi.net

Arsenali është duke fituar ndeshjen ndaj Crystal Palace. Pas 45 minutave të para në ndeshjen hapëse të Premier Ligës, Arsenali avancon 1:0 ndaj Crystal Palace. Gjatë gjithë takimit ekip më i mirë ishin...

Notat e lojtarëve, Crystal Palace 0-2 Arsenal: Zinchenko më i miri te fituesit, Xhaka stabil

para një jave - Arbresh

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2-0 si mysafir ndaj Crystal Palace në ndeshjen hapëse të Ligës Premier. Gabirel Martinelli dhe Marc Guehi (autogol), ishin ata që shënuan në këtë ndeshje. E gjithë...

Gundogan komenton largimin e Jesus e Zinchenkos: Arsenali do të jetë shumë i rrezikshëm

para një jave - Bota Sot

Mesfushori i Manchester Cityt , Ilkay Gundogan, ka thyer heshtjen e tij për largimin e Gabriel Jesus dhe Oleksandr Zinchenko nga klubi këtë verë. Gundogan, i cili shënoi dy gola në ditën e fundit të sezonit...

Fitorja e parë e sezoni të ri Premier Ligës i takon Arsenalit, mposht Crystal Palace

para një jave - KosovaPress

Skuadra e Mikel Artetas e ka nisur me fitore sezonin e ri 2022/23 të Premier Ligës angleze. Arsenali ka shënuar fitore solide si mysafirë kundër Crystal Palace, ku pas 90’ minutave lojë rezultati tregon...

Arsenali e nis me një fitore të pastër ndaj Crystal Palace

para një jave - Epoka e Re

Arsenali e nis me një fitore të pastër 2-0 ndaj Crystal Palace sezonin e ri në Premier League. Topçinjtë e Londrës zhvilluan një ndeshje të kujdesshme duke realizuar nga një gol për pjesë. Martinelli zhbllokoi...

Arsenali thellon epërsinë kundër Crystal Palace – video

para një jave - KosovaPress

Mysafirët kanë arritur ta gjejnë edhe golin e dytë të ndeshjes në stadiumin “Selhurst Park”. Skuadra e Arsenalit e ka thelluar epërsinë në 2:0 në ndeshjen kundër skuadrës së Crystal Palace, përcjell KosovaPress....

Xhaka vazhdon traditën, lojtari i parë që zverdhet këtë sezon në Premier Ligë

para një jave - Lapsi

Sezoni i ri i Premier Ligës ka filluar me ndeshjen mes Crystal Palace e Arsenalit, aty ku mysafirët e gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Gabriel Martinelli zhbllokoi rezultatin në minutën e 20’, duke...

Formacionet zyrtare, Crystal Palace –Arsenal: Arteta iu bën vend përforcimeve në ndeshjen startuese

para një jave - Top24

Liga Premier sot starton me edicionin 2022/23, ku ndeshja e parë në program është ajo mes Crystal Palaces dhe Arsenalit. Të dy skuadrat vijnë me ndryshime në këtë edicion të ri i cili pritet të jetë mjaftë...

Formacionet zyrtare: Crystal Palace – Arsenal

para një jave - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen hapës të Premier Ligës për sezonin e ri. Arsenali do të jetë mysafirë i Crystal Palace në kuadër të ndeshjes së parë në ligën angleze. Me përforcimet e reja...

Xhaka vazhdon traditën, lojtari i parë që zverdhet këtë sezon në Premier Ligë – video

para një jave - KosovaPress

Sezoni i ri i Premier Ligës ka filluar me ndeshjen mes Crystal Palace e Arsenalit, aty ku mysafirët e gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Gabriel Martinelli zhbllokoi rezultatin në minutën e 20’, duke...

Premier League zbret në fushë, të gjithë në ndjekje të Cityt

para një jave - RTK

Sezoni i ri i Premier League, 2022/2023 nis zyrtarisht me Crystal Palace-Arsenal (në orën 21:00). Por a do të jetë edicioni më i mirë i Premier League në 20 vitet e fundit? Tundimi për t'iu përgjigjur...

Mbyllet pjesa e parë, Arsenali në epërsi minimale kundër Crystal Palace

para një jave - KosovaPress

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë të sezonit 2022/23 të Premier Ligës angleze, ku Arsenali hynë drejt zhveshtores në epërsi minimale kundër Crystal Palace. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara...

Martinelli shënon golin e parë të sezonit të ri të Premier Ligës – video

para një jave - KosovaPress

Goli i parë i sezonit të ri 2022/23 të Premier Ligës angleze do ta mbajë emrin e yllit brazilian, Gabriel Martinelli. Skuadra e Arsenalit ka arritur ta zhbllokojë rezultatin në ndeshjen kundër Crystal...

Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Arsenal: Arteta iu bën vend përforcimeve në ndeshjen startuese

para një jave - Insajderi.org

Liga Premier sot starton me edicionin 2022/23, ku ndeshja e parë në program është ajo mes Crystal Palaces dhe Arsenalit. Të dy skuadrat vijnë me ndryshime në këtë edicion të ri i cili pritet të jetë mjaftë...

Rikthehet Premier Liga, ja formacionet zyrtare të Crystal Palace e Arsenal – foto

para një jave - KosovaPress

Liga më atraktive e futbollit në botë, Premier Liga angleze, e fillon sot edicionin e ri 2022/23 me një përballje londineze, ku skuadra e Crystal Palace e pret në shtëpi Arsenalin. Hera e fundit që këto...

Gundogan komenton largimin e Jesus e Zinchenkos: Arsenali do të jetë shumë i rrezikshëm

para një jave - KosovaPress

Mesfushori i Manchester Cityt , Ilkay Gundogan, ka thyer heshtjen e tij për largimin e Gabriel Jesus dhe Oleksandr Zinchenko nga klubi këtë verë. Gundogan, i cili shënoi dy gola në ditën e fundit të sezonit...

Crystal Palace – Arsenal, formacionet e mundshme

para një jave - Lajmi.net

Crystal Palace dhe Arsenali do ta hapin siparin e edicionit të ri të Premier League. Këtë të premte, më fillim nga ora 21:00 në “Selhurst Park” të dy këto skuadra do t’i masin forcat për tri pikët e para,...

Crystal Palace – Arsenal, formacionet e mundshme

para një jave - Revista

Crystal Palace dhe Arsenali do ta hapin siparin e edicionit të ri të Premier League. Këtë të premte, më fillim nga ora 21:00 në “Selhurst Park” të dy këto skuadra do t’i masin forcat për tri pikët e para,...

Formacionet e mundshme: Crystal Palace – Arsenal

para një jave - GazetaBlic

Sot fillon edicioni i ri i Premerligës angleze. Ndeshja që do të hap stinorin e ri në Angli do jetë ajo mes Crystal Palace dhe Arsenal, shkruan GazetaBlic Sport. “Gunners” janë mysafirë të Crystal Palace...

Arteta “i befasuar” nga ajo që Gabriel Jesus i ka sjellë Arsenalit

para një jave - Zeri

Mikel Arteta ka pranuar se është “i befasuar” nga sa shpejt Gabriel Jesus ka ndikuar në Arsenal. Braziliani përfundoi një transferim prej 45 milionë euro në veri të Londrës nga Manchester City më 4 korrik,...

Nesër fillon Premier Lig

para një jave - Indeks online

Nesër pritet të fillojnë ndeshjet e futbollit evropian në disa vende ku njëra prej tyre është edhe Anglia. Ndeshja ‘’Arsenal – Crystal Palace’’, do të jetë ndeshja e parë e Premier Ligës këtë sezon të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK