Bayerni e shkatërroi Eintracht Frankfurtin

para 3 dite - RTV 21

Përfundoi ndeshja e parë e sezonit të ri të Bundesligas gjermane, me ç’rast, kampioni Bayern Munich e shkatërroi skuadrën e Eintracht Frankfurtit. Pas 90’ minutave lojë të zhvilluara, në stadiumin “Deutsche...

Sezon i ri, Bayern i vjetër! Kampionët “luajnë tenis” në Frankfurt

para 3 dite - Top Channel

Bayern Munchen nuk ka rivalë në Bundesligë. Kampionët dhe rekordmenët e futbollit gjerman iu dhanë një sinjal të qartë kundërshtarëve me nisjen perfekte të sezonit 2022/2023. Skuadra e Julian Nagelsmann...

Notat e lojtarëve, Eintracht Frankfurt 1-6 Bayern Munich: Musiala yll i ndeshjes

para 3 dite - Telegrafi

Bayern Munich ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të xhiros së parë në Bundesliga. Joshua Kimmich, Benjamin Pavard, Sadio Mane dhe Serge Gnarbry shënuan nga një gol. Ishte Jamal Musiala...

Bayern Munich me gjashtë yje që në start të Bundesligës, Eintracht Frankfurt dorëzohet pa kushte

para 3 dite - Telegrafi

Bayern Munich ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të xhiros së parë në Ligën Premier. Joshua Kimmich, një ndër yjet e skuadrës së Julian Nagelsmann, realizoi një gol të bukur nga goditja...

Bayerni me “marsh të pestë”, shkatërron Eintrachtin në Frankfurt

para 3 dite - Top Channel

Bayern Munchen nuk ndalet në javën e parë të Bundesligës. Kampionët në fuqi e kanë mbyllur në avantazh të pesëfishtë pjesën e parë në transfertën ndaj Eintracht Frankfurt. Pas golave të Kimmich, Pavard...

Eintracht Frankfurt 1-6 Bayern Muncehn, notat e lojtarëve

para 3 dite - Indeks online

Bayern Munchen e ka nisur për mrekulli sezonin e ri duke e mposhtur Eintracht Frankfurtin në ndeshjen e parë të Bundesligës gjermane me rezultat të thellë 6-1. Golat për bavarezët i shënuan Kimmich, Pavard,...

Fitore e thellë e Bayernit

para 3 dite - Bota Sot

Bayern Munchen ka fituar me rezultat 1-6 në Frankfurt sonte duke e mundur skuadrën e këtij qyteti, Eintracht Frankfurt. Kimmich (5), Pavard (11), Mane (29), Musiala (35, 83) dhe Gnabry (43) shënuan për...

Bayern e nis sezonin me rezultat “tenisi”, kampionët mposhtin bindshëm Frankfurtin (VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Bayern Munich e ka nisur sezonin e ri të Bundesligës duke fituar thellë ndaj Frankfurtit në shtëpinë e këtyre të fundit. Në minutën e 5-të ishte Kimmich i cili realizoi një gol fantastik nga pothuajse...

Bayern e nis për mrekulli sezonin e ri, shkatërron Frankfurtin

para 3 dite - Indeks online

Kampion në fuqi i Gjermanisë, bayern Munchen e ka nsiur për mrekulli sezonin e ri të Bundesligës. Bavarezët arritën fitore bindëse në udhëtim te Eintracht Frankfurt me rezultat 1-6, shkruan Indeksonline....

VIDEO/ Sezon i ri, Bayern i vjetër! Kampionët “luajnë tenis” në Frankfurt

para 3 dite - SuperSport

Bayern Munchen nuk ka rivalë në Bundesligë. Kampionët dhe rekordmenët e futbollit gjerman iu dhanë një sinjal të qartë kundërshtarëve me nisjen perfekte të sezonit 2022/2023. Skuadra e Julian Nagelsmann...

Bayern Munich e fillon frikshëm edicionin e ri, fiton me gjashtë gola të shënuar ndaj Frankfurtit

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munich ka triumfuar bindshëm në ndeshjen e parë sezonale në Bundesliga. Bavarezët triumfuan me rezultat 1 me 6 ndaj Eintracht Frankfurt, shkruan GazetaBlic Sport. Ishte ky një start fantastik për...

Bayern Munich e nis fuqishëm, shkatërron Eintracht-in

para 3 dite - RTK

Bayern Munich e ka nisur fuqishëm sezonin e ri në Bundesligën gjermane. Kampionët në fuqi të Gjermanisë, e kanë mposhtur bindshëm dhe lehtë në udhëtim Eintracht Frankfurt, me rezultat 1-6, në sfidën hapëse...

VIDEO/ Bayern e nis sezonin me rezultat “tenisi”, kampionët mposhtin bindshëm Frankfurtin

para 3 dite - ABC News

Bayern Munich e ka nisur sezonin e ri të Bundesligës duke fituar thellë ndaj Frankfurtit në shtëpinë e këtyre të fundit. Në minutën e 5-të ishte Kimmich i cili realizoi një gol fantastik nga pothuajse...

Bayern shën edhe golin e 6-të kundër Frankfurtit (VIDEO)

para 3 dite - Indeks online

Kampioni aktual i Gjermanis, Bayern Munchen e ka shënuar edhe golin e gjashtë kundër skuadrës së Frankfurtit. Jamal Musiala shënoi golin e dytë personal dhe të gjashtin në këtë takim për Bayern Munchenin...

VIDEO/ Gafë që s’i kushton Bayernit, Neuer nuk heq dorë nga mbajtja e topit

para 3 dite - SuperSport

Pjesa e parë e takimit Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen përfundoi 0-5 për kampionët në fuqi, të cilët dominuan plotësisht ekipin fitues të Europa League. Eintrachti realizoi golin e parë në minutën e...

Kimmich ‘përfiton’ nga tymi dhe shënon golin e parë në Bundesligë për këtë sezon, edhe Sadio Mane gjen rrjetën

para 3 dite - Telegrafi

Sezoni 2022/2023 në Bundesliga ka nisur me ndeshjen Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen. Tifozët vendas dhuruan “show” me tymuese në minutën e parë të takimit, ndërkohë që bavarezët kaluan në avantazh që...

Frankfurt shënon golin e parë kundër Bayernit (VIDEO)

para 3 dite - Indeks online

Skuadra e Frankfurtit ka shënuar golin e parë kundër Bayern Munchenit, në ndeshjen e parë të Bundesligës gjermane për sezonin e ri. Golin e ka shënuar sulmuesi francez, Randal Kolo Mauni në minutën e 64-të,...

Neuer me gabim trashanik, Frankfurti shënon golin e parë ndaj Bayernit

para 3 dite - GazetaBlic

Eintracht Frankfurt e ka shënuar golin e parë ndaj Bayernit. Kolo Muani ka shënuar në minutën e 64-të, kjo pas një gabimi trashanik nga Neuer, shkruan GazetaBlic Sport. Tashmë, rezultati është 1 me 5,...

Bayerni me “marsh të pestë”, shkatërron Eintrachtin në Frankfurt

para 3 dite - SuperSport

Bayern Munchen nuk ndalet në javën e parë të Bundesligës. Kampionët në fuqi e kanë mbyllur në avantazh të pesëfishtë pjesën e parë në transfertën ndaj Eintracht Frankfurt. Pas golave të Kimmich, Pavard...

Bayerni me “marsh të pestë”, shkatërron Eintrachtin në Frankfurt

para 3 dite - Aktuale

Bayern Munchen nuk ndalet në javën e parë të Bundesligës. Kampionët në fuqi e kanë mbyllur në avantazh të pesëfishtë pjesën e parë në transfertën ndaj Eintracht Frankfurt. Pas golave të Kimmich, Pavard...

Sezoni i ri e Bayerni i vjetër, e mbyll pjesën e parë në epërsi prej pesë golave kundër Eintracht Frankfurtit

para 3 dite - Bota Sot

Kampioni gjerman, Bayern Munich, i është rikthyer me stil sezonit të ri të Bundesligas, ku vetëm në pjesën e parë të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurt, ka arritur të shënojë plot pesë gola. Pas 45’ minutave...

Mbyllet pjesa e parë, Frankfurt 0-5 Bayern (VIDEO)

para 3 dite - Indeks online

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Frankfurt-Bayern Munchen me rezutat të thellë 0-5. Pesë futbollistë të ndryshëm ishin golashenues në këtë pjesë t♪7 parë, shkruan Indeksonline. Vetëm pas pesë minutave...

FOTO/ Sezoni i ri i Bundesligës nis me superndeshjen Frankfurt-Bayern Munchen, formacionet zyrtare

para 3 dite - Syri.net Kosova

Frankfurti dhe Bayern Munchen do të jenë skuadrat që do të startojnë ketë sezon të ri të Bundesligës me përballjen e tyre në këtë javë të parë të kampionatit. Te Bayerni do të startojë nga minuta e parë...

0 – 5, Bayerni nuk ka ‘mëshirë’ për Frankfurtin

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munich e ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Eintracht Frankfurt. Gnbary ka shënuar për 0 me 5, shkruan GazetaBlic Sport. Sulmuesi gjerman shënoi në minutën e 43-të. Ky është një rezultat i jashtëzkonshëm...

Nuk ndalet Bayerni! Realizon golin e katërt ndaj Eintracht Frankfurt

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munich nuk ka të ndalur në ndeshjen e parë në Bundesliga. Bavarezët tashmë kanë avantazh prej 0 me 4, shkruan GazetaBlic Sport. Musiala ka shënuar golin e katërt në minutën e 35-të. Një start i...

Muller lë nam, nuk mund ta besoni se çfarë ka humbur lojtari gjerman me portën e boshatisur (VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Bayern është duke kryesuar me rezultatin 0-4 ndaj Frankfurt. Pavarësisht ndeshjes positive deri më tani, Muller ka humbur një rast me portën e boshatisur. ( SHIKONI RASTIN KËTU ) Gnabry ka marrë përpara...

Frankfurt-Bayern, 3 gola për 30 minuta (VIDEO)

para 3 dite - Indeks online

Skuadra e Bauernit po e shkel Frankfurtit në ndeshjen e parë të sezonit e ri në Bundesligën gjermane. Bacarezët për 30 minuta lojë kanë shënuar tre gola, shkruan Indeksonline. Vetëm pas pesë minutave lojë,...

VIDEO/ Sadio Mane shënon që në duelin debutues në Bundesliga

para 3 dite - ABC News

Sadio Mane, një nga goditjet e Bayern Munich në merkaton e verës, ka shënuar në ndeshjen e parë në Bundesliga. Senegalezi ndëshkoi skuadrën e Eintracht Frankfurt pas 29 minutash lojë, me një goditje me...

VIDEO/ Muller lë nam, nuk mund ta besoni se çfarë ka humbur lojtari gjerman me portën e boshatisur

para 3 dite - ABC News

Bayern është duke kryesuar me rezultatin 0-4 ndaj Frankfurt. Pavarësisht ndeshjes positive deri më tani, Muller ka humbur një rast me portën e boshatisur. ( SHIKONI RASTIN KËTU ) Gnabry ka marrë përpara...

Sadio Mane shënon golin e parë në Bundesliga, Bayern Munich shkëlqen në Frankfurt

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munich e ka thelluar avantazhin ndaj Eintracht Frankfurt. Mane ka shënuar golin e parë në Bundesliga, shkruan GazetaBlic Sport. Sengalezi shënoi në minutën e 30-të, me rezultatin që tashmë është...

VIDEO/ Muller nuk shënon me portën bosh! Mane gjen golin e parë në Bundesliga

para 3 dite - SuperSport

Bayern Munchen po dominon Eintracht Frankfurt në takimin e parë të sezonit 2022/2023 në Bundesligën gjermane. Bavarezët kryesojnë 0-3 falë golave të Joshua Kimmich (5’), Benjamin Pavard (10’) dhe Sadio...

VIDEO/ Dy gola për 10 minuta, Bayerni i papërballueshëm në Gjermani

para 3 dite - SuperSport

Sezoni 2022/2023 në Bundesliga ka nisur me duelin Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen. Tifozët vendas dhuruan “show” me tymuese në minutën e parë të takimit, ndërkohë që bavarezët kaluan në avantazh në...

VIDEO/ Sadio Mane shënon që duelin debutues në Bundesliga

para 3 dite - ABC News

Sadio Mane, një nga goditjet e Bayern Munich në merkaton e verës, ka shënuar në ndeshjen e parë në Bundesliga. Senegalezi ndëshkoi skuadrën e Eintracht Frankfurt pas 29 minutash lojë, me një goditje me...

Start i jashtëzakonshëm, Bayern Munich realizon edhe golin e dytë ndaj Frankfurt

para 3 dite - Aktuale

Bayern Munich e ka shënuar edhe golin e dytë brenda 10 minutave ndaj Eintracht Frankfurt.Bavarezët kanë realizuar me anë të Pavard, shkruan GazetaBlic Sport. Tashmë, rezultati është 0 me 2, me Bayernin...

Start i jashtëzakonshëm, Bayern Munich realizon edhe golin e dytë ndaj Frankfurt

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munich e ka shënuar edhe golin e dytë brenda 10 minutave ndaj Eintracht Frankfurt. Bavarezët kanë realizuar me anë të Pavard, shkruan GazetaBlic Sport. Tashmë, rezultati është 0 me 2, me Bayernin...

Bayern shënon dy gola të shpejtë, Kimmich realizon golin e sezonit ende pa filluar (VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Frankfurtit në ndeshjen e parë hapëse të Bundesligës. Ishte mesfushori gjerman Kimmich i cili mori përsipër të ekzekutonte një goditje dënimi të akorduar në minutën...

VIDEO/ Bayern shënon dy gola për 10 minuta, Kimmich realizon një “perlë” të jashtëzakonshme

para 3 dite - ABC News

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Frankfurtit në ndeshjen e parë hapëse të Bundesligës. Ishte mesfushori gjerman Kimmich i cili mori përsipër të ekzekutonte një goditje dënimi të akorduar në minutën...

Formacionet zyrtare, Eintracht Frankfurt – Bayern Munich: Ndeshja hapëse e Bundesligës premton spektakël

para 3 dite - Telegrafi

Eintracht Frankfurt pret Bayern Munich në ndeshjen hapëse të Bundesligës dhe zhvillohet në stadiumin Deutsche Bank Park. Kampioni i Gjermanisë vjen në ndeshjen e parë me shumë ndryshime në skuadër, pasi...

Sezon i ri, Bayern i vjetër! Kampionët “luajnë tenis” në Frankfurt

para 3 dite - Shenja

Bayern Munchen nuk ka rivalë në Bundesligë. Kampionët dhe rekordmenët e futbollit gjerman iu dhanë një sinjal të qartë kundërshtarëve me nisjen perfekte të sezonit 2022/2023. Skuadra e Julian Nagelsmann...

Bayerni fillon furishëm sezonin e ri – arrin fitore të thellë ndaj Frankfurtit

para 3 dite - Lajmi.net

Bayern Munich ka mposhtur me rezultat të thellë Eintracht Frankfurt. Ekipi bavarez e ka filluar furishëm sezonin e ri, pasi mposhti 6:1 Frankfurtin. Vetëm në pjesën e parë gjiganti gjerman tundi rrjetën...

Nis sezoni i 60-të i Bundesligës, formacionet zyrtare Frankfurt-Bayern Munich (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

Në “Deutsche Bank Park”, në orën 20:30, do të luhet ndeshja e parë e këtij sezoni të ri në Bundesligë, Frankfurt-Bayern Munich. Bayern Munich hap sezonin e 60-të të Bundesligës gjermane, kun ë të cilën...

Nis Bundesliga Gjermane, formacionet zyrtare të ndeshjes Frankfurt-Bayern Munchn

para 3 dite - Indeks online

Sonte fillon kampionati i Gjermanisë në futboll apo siç njihet me emrin ”Bundesliga”. Ndeshja hapëse e sezonit të ri do të jetë mes Eintracht frankfurtit dhe kampionit aktual bayern Munchen, shkruan Indeksoline....

FOTO/ Nis sezoni i 60-të i Bundesligës, formacionet zyrtare Frankfurt-Bayern Munich

para 3 dite - ABC News

Në “Deutsche Bank Park”, në orën 20:30, do të luhet ndeshja e parë e këtij sezoni të ri në Bundesligë, Frankfurt-Bayern Munich. Bayern Munich hap sezonin e 60-të të Bundesligës gjermane, kun ë të cilën...

Eintracht Frankfurt – Bayern Munich, formacionet zyrtare

para 3 dite - GazetaBlic

Bundesliga e fillon sot aktivitetin për edicionin e ri 2022/2023. Sezonin 2022-2023 zyrtarisht do e hapë përballja mes Eintracht Frankfurt – Bayern Munich në orën 20:30, përcjell GazetaBlic Sport. Kampionët...

Bayerni deklason Frankfurtin në pjesën e parë

para 3 dite - Lajmi.net

Bayern Munich ka deklasuar Eintracht Frankfurt në pjesën e parë. Ekipi bavarez e ka filluar furishëm sezonin e ri, pasi vetëm në pjesën e parë ka shënuar fitore 5:0 ndaj Frankfurtit. Serinë e golave e...

Bayern Munich me gjashtë yje që në start të Bundesligës, Eintracht Frankfurt dorëzohet pa kushte

para 3 dite - Arbresh

Bayern Munich ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të xhiros së parë në Ligën Premier. Joshua Kimmich, një ndër yjet e skuadrës së Julian Nagelsmann, realizoi një gol të bukur nga goditja...

Bayerni e fillon fuqishëm sezonin e ri

para 3 dite - Epoka e Re

Bayern Munich e ka nisur sezonin e ri të Bundesligës duke fituar thellë ndaj Frankfurtit në shtëpinë e këtyre të fundit. Në minutën e 5-të ishte Kimmich i cili realizoi një gol fantastik nga pothuajse...

Bayerni e shkatërron Eintracht Frankfurtin, ja golat – video

para 3 dite - KosovaPress

Ka përfunduar ndeshja e parë e sezonit të ri të Bundesligas gjermane, ku kampioni Bayern Munich e ka shkatërruar skuadrën e Eintracht Frankfurtit. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara, në stadiumin...

VIDEO/ Dy gola për 10 minuta, Bayerni i papërballueshëm në Gjermani

para 3 dite - Open-TV

Sezoni 2022/2023 në Bundesliga ka nisur me duelin Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen. Tifozët vendas dhuruan “show” me tymuese në minutën e parë të takimit, ndërkohë që bavarezët kaluan në avantazh në...

Bayern Munich e fillon frikshëm edicionin e ri, fiton me gjashtë gola të shënuar ndaj Frankfurtit

para 3 dite - Periskopi

Bayern Munich ka triumfuar bindshëm në ndeshjen e parë sezonale në Bundesliga. Bavarezët triumfuan me rezultat 1 me 6 ndaj Eintracht Frankfurt. Ishte ky një start fantastik për kampionët në fuqi, të cilët...

Kimmich ‘përfiton’ nga tymi dhe shënon golin e parë në Bundesligë për këtë sezon, edhe Sadio Mane gjen rrjetën

para 3 dite - Top24

Sezoni 2022/2023 në Bundesliga ka nisur me ndeshjen Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen. Tifozët vendas dhuruan “show” me tymuese në minutën e parë të takimit, ndërkohë që bavarezët kaluan në avantazh që...

Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Bayern Munich

para 3 dite - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Frankfurt – Bayern. Ndeshja hapëse e sezonit të ri në Bundesligë ka vendosur përball Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munich, transmeton lajmi.net. Ekipi bavarez...

Sezoni i ri e Bayerni i vjetër, e mbyll pjesën e parë në epërsi prej pesë golave kundër Eintracht Frankfurtit

para 3 dite - KosovaPress

Kampioni gjerman, Bayern Munich, i është rikthyer me stil sezonit të ri të Bundesligas, ku vetëm në pjesën e parë të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurt, ka arritur të shënojë plot pesë gola. Pas 45’ minutave...

Sadio Mane shënon golin e parë në Bundesliga, Bayern Munich shkëlqen në Frankfurt

para 3 dite - Periskopi

Bayern Munich e ka thelluar avantazhin ndaj Eintracht Frankfurt. Mane ka shënuar golin e parë në Bundesliga. Sengalezi shënoi në minutën e 30-të, me rezultatin që tashmë është 0 me 3. Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO .

Bayerni i “egër” shënon dy herë për 10 minuta, Frankfurti ia sheh “sherrin” tifozëve të saj, ia bëjnë bardhë portierit të tyre

para 3 dite - Periskopi

Skuadra e Bayern Munchen e ka filluar në mënyrë të fuqishme sezonin e ri në Bundesligë. Bavarezët kanë shënuar dy gola në 10 minutat e para të ndeshjes kundër Frankfurtit. Joshua Kimmich ishte i parë që...

Mane e Gotze debutojnë në Bundesligë, ja formacionet zyrtare të Bayern e Eintracht Frankfurt – foto

para 3 dite - KosovaPress

Sonte me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet ndeshja hapëse e sezonit të ri të Bundesligës gjermane, ku kampioni, Bayern Munich, zhvillon ndeshje si mysafirë kundër kampionit të Ligës së Evropës, Eintracht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK