Trafiku, Maqedonia me vonesë prej 45 minutave në stërvitje !?

më 9.2022 - Alsat-M

Trafiku sërisht është problem kryesor për kombëtaret që vijnë në Tbilisi, për të sfiduar kombëtaren e Gjeorgjisë në futboll. Nëse më 10 qershor, kombëtarja e Bullgarisë përjetoi një mankth të madh kur...

MIlevski: Jemi këtu për të shënuar rezultat pozitiv

më 9.2022 - Alsat-M

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut, më 23 shtator do të përballet me Gjeorgjinë, në kuadër të xhiros së parafundit të Ligës së Kombeve. Përzgjedhësi Bllagoja Milevski do të vuajë mungesën e futbollistëve...

Maqedonia e Veriut zhvilloi stërvitjen në Arenën e Tbilisit

më 9.2022 - Pika

As stërvitja e fundit nuk i zbulon dilemat e kryetrajnerit të Nacionales së Maqedonisë në futboll, Blagoja Milevski. Mbrojtja vepron si reparti që do të pësojë më pak ndryshime (vetëm mbrojtësi i djathtë),...

MIlevski: Jemi këtu për të shënuar rezultat pozitiv

më 9.2022 - Flaka

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut, më 23 shtator do të përballet me Gjeorgjinë, në kuadër të xhiros së parafundit të Ligës së Kombeve. Përzgjedhësi Bllagoja Milevski do të vuajë mungesën e futbollistëve...

Trafiku, Maqedonia me vonesë prej 45 minutave në stërvitje !?

më 9.2022 - Flaka

Trafiku sërisht është problem kryesor për kombëtaret që vijnë në Tbilisi, për të sfiduar kombëtaren e Gjeorgjisë në futboll. Nëse më 10 qershor, kombëtarja e Bullgarisë përjetoi një mankth të madh kur...

Maqedonia zhvilloi stërvitjen në Arenën e Tbilisi-t, gati të tregojnë atë që dinë! (FOTO)

më 9.2022 - Open-TV

As stërvitja e fundit nuk i zbulon dilemat e kryetrajnerit të Nacionales së Maqedonisë në futboll, Blagoja Milevski. Mbrojtja vepron si reparti që do të pësojë më pak ndryshime (vetëm mbrojtësi i djathtë),...

(FOTO) Maqedonia e Veriut stërvitet në “Dinamo Arena” para ndeshjes me Gjeorgjinë

më 9.2022 - Shenja

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut ka zhvilluar stërvitjen e parë zyrtare para ndeshjes me Gjeorgjinë, e vlefshme për raundin e parafundit të Ligës së Kombeve. Kjo seancë stërvitore ka kaluar...

Trafiku, Maqedonia me vonesë prej 45 minutave në stërvitje !?

më 9.2022 - Desk.al

Trafiku sërisht është problem kryesor për kombëtaret që vijnë në Tbilisi, për të sfiduar kombëtaren e Gjeorgjisë në futboll. Nëse më 10 qershor, kombëtarja e Bullgarisë përjetoi një mankth të madh kur...

Milevski: Kemi ardhur në Tbilisi që të fitojmë

më 9.2022 - Shenja

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut nesër përballet me Gjeorgjinë në kuadër të xhiros së parafundit të Ligës së Kombeve. Seleksionuesi Bllagoja Milevski do të vuajë mungesën e futbollistëve...

(FOTO) Maqedonia e Veriut stërvitet në “Dinamo Arena” para ndeshjes me Gjeorgjinë

më 9.2022 - SportMania

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut ka zhvilluar stërvitjen e parë zyrtare para ndeshjes me Gjeorgjinë, e vlefshme për raundin e parafundit të Ligës së Kombeve. Kjo seancë stërvitore ka kaluar...

Milevski: Kemi ardhur në Tbilisi që të fitojmë

më 9.2022 - SportMania

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut nesër përballet me Gjeorgjinë në kuadër të xhiros së parafundit të Ligës së Kombeve. Seleksionuesi Bllagoja Milevski do të vuajë mungesën e futbollistëve...

Ndeshjet e Maqedonisë ndaj Gjeorgjisë dhe Bullgarisë do të transmetohen në TVM2

më 9.2022 - SportMania

Përfaqësuesja e Maqedonisë në futboll do ti luajë dy ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve dhe të dyja ndeshjet do të transmetohen drejtpërdrejt në TVM2. Seleksionuesi Bllagoja Milevski...

Mësohen gjyqtarët e sfidës Gjeorgji - Maqedoni

më 9.2022 - Bota Sot

Mësohen personat zyrtar për ndeshjen Gjeorgji – Maqedoni, e cila do të zhvillohet në Tbilsi dhe kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës C të Ligës së Kombeve. Gjyqtari sllovak Ivan Kruzhliak...

Mësohen zyrtarët e sfidës Gjeorgji-Maqedoni

më 9.2022 - Alsat-M

Mësohen personat zyrtar për ndeshjen Gjeorgji – Maqedoni, e cila do të zhvillohet në Tbilsi dhe kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës C të Ligës së Kombeve. Gjyqtari sllovak Ivan Kruzhliak...

Maqedonia, gati për sfidën në Tbilisi

më 9.2022 - Alsat-M

Ekspedita e futbollistëve do të niset drejt Tbilisi të Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë sfidën e parafundit të garave në grupe në Ligën e Kombeve. Ndeshja në mes Gjeorgjisë dhe Maqedonisë së Veriut, do të...

Maqedonia, gati për sfidën në Tbilisi

më 9.2022 - Desk.al

Ekspedita e futbollistëve do të niset drejt Tbilisi të Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë sfidën e parafundit të garave në grupe në Ligën e Kombeve. Ndeshja në mes Gjeorgjisë dhe Maqedonisë së Veriut, do të...

Maqedonia drejt Tbilisit për ndeshjen me Gjeorgjinë

më 9.2022 - SportMania

Ekspedita e Maqedonisë së Veriut në futboll pasditën e sotme është nisur drejt Tbilisit për ndeshjen ndaj Gjeorgjisë të vlefshme për Ligën e Kombeve. Të përzgjedhurit Bllagoja Milevskit mëngjesin e kësaj...

MAQEDONIA E VERIUT DREJT TBILISIT

më 9.2022 - Shenja

Ekspedita e Maqedonisë së Veriut në futboll pasditën e sotme është nisur drejt Tbilisit për ndeshjen ndaj Gjeorgjisë të vlefshme për Ligën e Kombeve. Të përzgjedhurit Bllagoja Milevskit mëngjesin e kësaj...

Maqedonia e Veriut u nis për në Tbilisi, presin të kthehen me fitore! (FOTO)

më 9.2022 - Open-TV

Pas stërvitjes së mëngjesit në Shkup, futbollistët e Maqedonisë së Veriut janë nisur për në Tbilisi, ku të premten do të luajnë ndeshjen e parafundit të Ligës së Kombeve. Udhëtimi në Gjeorgji do të japë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK