Sfidë vendimtare në Izrael

para 2 jave - Klan

Football Ligue 2 9ème journée Ac Ajaccio - Valenciennes Qazim LACI Sfidë vendimtare në Izrael Laçi e Broja: Presioni për rezultat pozitiv në kahun tonë Pas debutimit në Lig Ë franceze, Qazim Laçi është...

Broja: Në Izrael për fitore/ Të shtunën ndeshja, Shqipëria synon vendin e parë në grup

para 2 jave - Top Channel

Përgatitjeve për ndeshjen me Izraelin po i vjen fundi dhe kuqezinjtë po bëhen gati për nisjen drejt Izraelit ku ditën shtunë do të luajnë shansin e fundit për të synuar vendin e parë në grup përballë kryesuesve...

Formacioni: Fantazi dhe shpejtësi në sulm, si Reja do të suprizojë Izraelin

para 2 jave - ABC News

Shqipëria përballet me Izraelin të shtunën prej orës 20:45, ndërkohë që trajneri Reja gjashtë këtyre ditëve ka menduar për rreshtimin e skuadrës. Duke pasur parasysh mungesat në mbrojtje, si Gjimshiti,...

Broja optimist për ndeshjen e kuqezinjve me Izraelin

para 2 jave - Koha.net

Sulmuesi i Chelseat, Armando Broja, ka thënë se Shqipëria synon veç fitore në udhëtim ndaj Izraelit. Ai në konferencën për media të enjten ka theksuar se gjatë grumbullimit kanë përgatitur disa skema për...

Laçi: Shqipëria do jetë agresive ndaj Izraelit

para 2 jave - Klan

Laçi: Shqipëria do jetë agresive ndaj Izraelit Futbollistët zbulojnë kërkesat e trajnerit Ndaj Izraelit pritet të shikojmë një Shqipëri sa më agresive për të arritur rezultatin e dëshiruar fitoren. Këtë...

Laçi: Shqipëria do jetë agresive ndaj Izraelit

para 2 jave - Klan Macedonia

Futbollistët zbulojnë kërkesat e trajnerit Ndaj Izraelit pritet të shikojmë një Shqipëri sa më agresive për të arritur rezultatin e dëshiruar fitoren. Këtë e zbuloi mesfushori Qazim Laçi në konferencën...

Kombëtarja kryen seancën e fundit në Durrës, zbulohet premioja për fitoren në Izrael

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga transferta me Izraelin, një sfidë vendimtare për synimet e Kombëtares Shqiptare në Ligën e Kombeve, kuqezinjtë kanë kryer seancën e fundit stërvitore në Durrës. Skuadra do...

Laçi e Broja: Jemi përgatitur 100%, nga portieri te sulmuesi

para 2 jave - Reporteri

Teksa kanë mbetur vetëm dy ditë nga përballja e parë e muajit shtator ndaj Izraelit, Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive në Durrës. Ndërkaq, në ditën e katërt të grumbullimit, në konferencën...

Reja ndryshon skemën për Izraelin, ja si pritet të rreshtohen kuqezinjtë (FOTO)

para 2 jave - SuperSport

Marash Kumbulla, Berat Gjimshiti dhe Kastriot Dermaku, janë tre titullarët e mbrojtjes së Kombëtares Shqiptare, të cilët nuk do të mund të japin kontributin e tyre për sfidat ndaj Izraelit dhe Islandës...

Kombëtarja kryen seancën e fundit në Durrës

para 2 jave - Bota Sot

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga transferta me Izraelin, një sfidë vendimtare për synimet e Kombëtares Shqiptare në Ligën e Kombeve, kuqezinjtë kanë kryer seancën e fundit stërvitore në Durrës. Skuadra do...

16 mijë euro për lojtarë, kombëtarja më e motivuar se kurrë për fitore në Izrael

para 2 jave - GazetaBlic

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga transferta me Izraelin, një sfidë vendimtare për synimet e Kombëtares Shqiptare në Ligën e Kombeve, kuqezinjtë kanë kryer seancën e fundit stërvitore në Durrës. Skuadra do...

Kombëtarja kryen seancën e fundit në Durrës, zbulohet premioja për fitoren në Izrael

para 2 jave - SuperSport

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga transferta me Izraelin, një sfidë vendimtare për synimet e Kombëtares Shqiptare në Ligën e Kombeve, kuqezinjtë kanë kryer seancën e fundit stërvitore në Durrës. Skuadra do...

Broja: Jam gati për Shqipërinë, ja pse nuk po luajë shumë të Chelsea

para 2 jave - RTV 21

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit ku do të ballafaqohet me Izraelin në udhëtim me 24 shtatoir dhe pastaj tre ditë më vonë e pret Islandën në “Air Albania”....

Laçi thotë se është i gatshëm të jetë titullar në Kombëtare, pret fitore në Izrael

para 2 jave - Telegrafi

Teksa kanë mbetur vetëm dy ditë nga përballja e parë e muajit shtator ndaj Izraelit, Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive në kompleksin në Durrës. Kuqezinjtë ndeshjen e parë do ta luajnë...

Broja flet para përballjes me Izraelin, formën e tij aktuale si dhe pritshmëritë që kanë të gjithë te ai

para 2 jave - Telegrafi

Teksa kanë mbetur vetëm dy ditë nga përballja e parë e muajit shtator ndaj Izraelit, Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive në kompleksin në Durrës. Kuqezinjtë ndeshjen e parë do ta luajnë...

Broja: Jam gati për Shqipërinë, ja pse nuk po luajë shumë të Chelsea

para 2 jave - Alsat-M

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit ku do të ballafaqohet me Izraelin në udhëtim me 24 shtator dhe pastaj tre ditë më vonë e pret Islandën në “Air Albania”. Sulmuesi...

Nations League/ Broja: Kemi ndeshje të vështira, por unë ndjehem në formë të mirë

para 2 jave - Top Channel

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja ka dalë këtë të enjte në konferencë për mediet përpara nisjes për në Izrael, nesër, për ndeshjen e Nations League që do të luhet më 24 shtator. Duke folur...

“Fuqi dhe presing”, Laçi: Në Izrael vetëm për fitore, ky grup meriton vendin e parë

para 2 jave - Top Channel

Qazim Laçi po shijon aventurën e parë në Ligue 1. Mesfushori i Ajaccios foli për shtypin përpara sfidës ndaj Izraelit (24 shtator) në Nations League, aty ku deklaroi se objektivi në transfertën izraelite...

Armando Broja nuk ndjehet në presion për ndeshjen me Izraelin: Luajmë për të fituar

para 2 jave - Syri.net Kosova

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja, ka dalë këtë të enjte në konferencë për mediet përpara nisjes për në Izrael, nesër, për ndeshjen e Nations League që do të luhet më 24 shtator. Duke folur...

Qazim Laçi: Me këtë ekip e meritojmë vendin e parë në grup

para 2 jave - Syri.net Kosova

Qazim Laçi po shijon aventurën e parë në Ligue 1. Mesfushori i Ajaccios foli për shtypin përpara sfidës ndaj Izraelit (24 shtator) në Nations League, aty ku deklaroi se objektivi në transfertën izraelite...

Armando Broja nuk ndjehet në presion për ndeshjen me Izraelin: Luajmë për të fituar

para 2 jave - Syri.net Kosova

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja, ka dalë këtë të enjte në konferencë për mediet përpara nisjes për në Izrael, nesër, për ndeshjen e Nations League që do të luhet më 24 shtator. Duke folur...

Laçi e Broja, në sulm: Në Izrael, vetëm për tri pikë

para 2 jave - RTK

Ora po afron, kuqezinjtë kanë rritur intensitetin në prag të sfidës me Izraelin, e para për muajin shtator. Në konferencën e zakonshme për mediat kanë dalë dy futbollistët, Qazim Laçi dhe Armando Broja,...

Ky pritet të jetë formacioni i Shqipërisë për ndeshjen ndaj Izraelit

para 2 jave - GazetaBlic

Kombëtarja e Shqipërisë është duke u përgatitur për dy ndeshjet më të rëndësishme të këtij edicioni të Nations League. Shqipëria e cila ndodhet në vend të fundit ka mundësi të marrë kreun e grupit nëse...

Mungesat i prishin punë Rejës

para 2 jave - Bota Sot

Kombëtarja është duke u përgatitur për dy ndeshjet më të rëndësishme të këtij edicioni të Nations League. Shqipëria e cila ndodhet në vend të fundit ka mundësi të marrë kreun e grupit nëse fiton të dy...

Izrael-Shqipëri, Broja dhe Laçi konsiderojnë fitoren si opsion të vetëm

para 2 jave - Ora news

Mesfushori Qazim Laçi dhe sulmuesi Armando Broja folën në konferencën e zakonshme për shtyp përpara nisjes për në Tel Aviv. Bomberi nga Shkodra vë theksin te rëndësia e sfidës së parë. Armando Broja: "Këto...

Mungesat i prishin punë Rejës, dyshja Broja-Cikalleshi projektohen titullarë, formacioni i mundshëm

para 2 jave - ABC News

Kombëtarja është duke u përgatitur për dy ndeshjet më të rëndësishme të këtij edicioni të Nations League. Shqipëria e cila ndodhet në vend të fundit ka mundësi të marrë kreun e grupit nëse fiton të dy...

“Nuk i bëj unë skemat”. Broja i “pason” topin Reja-s: Jam në formë, dua 3 p...

para 2 jave - BalkanWeb

Izraeli është pengesa më e madhe e Shqipërisë, një rival i vështirë, teksa na thyen edhe brenda në “Air Albania”. Kjo është një sfidë ku ekipit të Edy Reja-s i bëjnë punë vetëm 3 pikët, një ndeshje që...

“Kam luajtur që 3 vjeç, nuk kam shum presion”, Broja: Luajmë për 3 pikët ndaj Izraelit

para 2 jave - GazetaBlic

Kur jemi 2 ditë përpara ndeshjes me Izraelin në Nations League, në konferencën për shtyp të ditës së sotme ishte i pranishëm Armando Broja. Sulmuesi i kombëtares ka theksuar se vetëm fitorja ka rëndësi,...

‘Turravrapi’ i Laçit, o sot o kurrë ndaj Izraelit: Kjo kombëtare meriton vendin e parë në grup

para 2 jave - NOA

Mesfusha është reparti me lojtarët më energjikë, që ka kombëtarja jonë. Përveç Abrashit dhe Gjasulës, aty ka fituar terren edhe Qazim Laçi. Futbollisti dibran, pjesë e Ajaccio në Francë, shpreson të ketë...

Ndeshjet me Izraelin dhe Islandën, Laçi: Me lojtarët që kemi meritojmë vendin e parë në grup

para 2 jave - Albeu

Qazim Laçi, futbollisti i radhës i cili ka qenë i pranishëm në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Izraelin, sfidë e cila do të luhet në transfertë ditën e shtunë duke nisur që nga ora 20:45. Mesfushori...

“Ndaj Izraelit luajmë për 3 pikë”, Broja: Kam luajtur që 3 vjeç, nuk kam shum presion

para 2 jave - Albeu

Kur jemi 2 ditë përpara ndeshjes me Izraelin në Nations League, në konferencën për shtyp të ditës së sotme ishte i pranishëm Armando Broja. Sulmuesi i kombëtares ka theksuar se vetëm fitorja ka rëndësi,...

Nations League/ Broja: Kemi ndeshje të vështira, por unë ndjehem në formë të mirë

para 2 jave - SuperSport

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja ka dalë këtë të enjte në konferencë për mediet përpara nisjes për në Izrael, nesër, për ndeshjen e Nations League që do të luhet më 24 shtator. Duke folur...

“Fuqi dhe presing”, Laçi: Në Izrael vetëm për fitore, ky grup meriton vendin e parë

para 2 jave - SuperSport

Qazim Laçi po shijon aventurën e parë në Ligue 1. Mesfushori i Ajaccios foli për shtypin përpara sfidës ndaj Izraelit (24 shtator) në Nations League, aty ku deklaroi se objektivi në transfertën izraelite...

“Sa më shumë presing në zonën e Izraelit”, Laçi: Me lojtarët që kemi meritojmë vendin e parë në grup

para 2 jave - ABC News

Qazim Laçi, futbollisti i radhës i cili ka qenë i pranishëm në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Izraelin, sfidë e cila do të luhet në transfertë ditën e shtunë duke nisur që nga ora 20:45. Mesfushori...

Brojës nuk ‘i bën syri tërr’ para Izraelit: Luaj futboll qysh 3 vjeç, vetëm këtë gjë kemi në mendje

para 2 jave - NOA

Në ditën e katërt të përgatitjeve të kombëtares për dy sfidat përmbyllëse të edicionit në Ligën e Kombeve, në prag të transfertës me Irzaelin (24 shtator) dhe duelit me Islandën në “Arena Kombëtare” (27...

16 mijë euro premi nëse fitojnë, “Kuq e Zinjtë” të motivuar për fitore ndaj Izraelit

para 2 jave - Arbresh

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga transferta me Izraelin, një sfidë vendimtare për synimet e Kombëtares Shqiptare në Ligën e Kombeve, kuqezinjtë kanë kryer seancën e fundit stërvitore në Durrës. Skuadra do...

Laçi: Në Izrael vetëm për fitore, ky grup meriton vendin e parë

para 2 jave - Bota Sot

Qazim Laçi po shijon aventurën e parë në Ligue 1. Mesfushori i Ajaccios foli për shtypin përpara sfidës ndaj Izraelit (24 shtator) në Nations League, aty ku deklaroi se objektivi në transfertën izraelite...

Broja: Kemi ndeshje të vështira, por unë ndjehem në formë të mirë

para 2 jave - Bota Sot

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja ka dalë këtë të enjte në konferencë për mediet përpara nisjes për në Izrael, nesër, për ndeshjen e Nations League që do të luhet më 24 shtator. Duke folur...

“Kam luajtur që 3 vjeç, nuk kam shum presion”, Broja: Luajmë për 3 pikët naj Izraelit

para 2 jave - ABC News

Kur jemi 2 ditë përpara ndeshjes me Izraelin në Nations League, në konferencën për shtyp të ditës së sotme ishte i pranishëm Armando Broja. Sulmuesi i kombëtares ka theksuar se vetëm fitorja ka rëndësi,...

Laci dhe Broja: Në Izrael vetëm tri pikë

para 2 jave - Lajmi.net

Dy lojtarët e kombëtares së Shqipërisë, Qazim Laçi dhe Armando Broja, kanë folur në prag të ndeshjes ndaj Izraelit në Ligën e Kombeve. Ndeshja luhet të shtunën më fillim nga ora 20:45, transmeton lajmi.net....

Broja: Jam gati për Shqipërinë, ja pse nuk po luajë shumë të Chelsea

para 2 jave - ATV Live

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit ku do të ballafaqohet me Izraelin në udhëtim me 24 shtatoir dhe pastaj tre ditë më vonë e pret Islandën në “Air Albania”....

Mungesa në mbrojtje dhe mesfushë

para 2 jave - Pika

Kombëtarja është duke u përgatitur për dy ndeshjet më të rëndësishme të këtij edicioni të Nations League. Shqipëria e cila ndodhet në vend të fundit ka mundësi të marrë kreun e grupit nëse fiton të dy...

Broja flet para përballjes me Izraelin, formën e tij aktuale si dhe pritshmëritë që kanë të gjithë te ai

para 2 jave - Arbresh

Teksa kanë mbetur vetëm dy ditë nga përballja e parë e muajit shtator ndaj Izraelit, Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive në kompleksin në Durrës. Kuqezinjtë ndeshjen e parë do ta luajnë...

Broja: Luajmë për tri pikët ndaj Izraelit

para 2 jave - Epoka e Re

Kur jemi dy ditë përpara ndeshjes me Izraelin në Ligës së Kombeve, në konferencën për shtyp të ditës së sotme ishte i pranishëm Armando Broja. Sulmuesi i kombëtares ka theksuar se vetëm fitorja ka rëndësi,...

Broja: Jam gati për Shqipërinë, ja pse nuk po luajë shumë të Chelsea

para 2 jave - KosovaPress

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit ku do të ballafaqohet me Izraelin në udhëtim me 24 shtatoir dhe pastaj tre ditë më vonë e pret Islandën në “Air Albania”....

“Dorëzohet” Reja, Kombëtarja do t’i rikthehet skemës me katër mbrojtës. Ja ...

para 2 jave - BalkanWeb

Kuqezinjtë kanë zh villuar seancën e radhës stërvitore në Durrës, në kuadër të Ligës së Kombeve. Shqipëria do të sfidojë Izraelin, në ndeshjen që do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45, teksa ekipi i...

Nga aventura në Arabi, te skema dhe Toçi/ Cikalleshi: Shqipëri më ofensive në Izrael

para 2 jave - Top Channel

Sokol Cikalleshi foli për mediet përpara takimeve ndaj Izraelit (24 shtator) në transfertë dhe Islandës (27 shtator) në “Air Albania”, përballje që duhen fituar për të siguruar kreun e Grupit B të Ligës...

Kalon dëmtimin, Uzuni bashkohet në stërvitje me skuadrën “kuqezi”

para 2 jave - Top Channel

Myrto Uzuni është bashkuar ditën e sotme në stërvitje me Kombëtaren, pasi duket se tashmë është përmirësuar dhe e ka kaluar dëmtimin në kavilje. Me ribashkimin e Uzunit me grupin, trajneri Reja ka rikthyer...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Ditari.mk

Subscribe Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar...

Cikalleshi e Veseli kërkojnë pikët e plota në Izrael

para 2 jave - Koha.net

Përfaqësuesja e Shqipërisë po vijon me përgatitjet intensive për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit dhe Islandës në kuadër të Ligës B. Shqipëria të dielën e shkuar ka nisur grumbullimin...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Politiko.mk

Subscribe Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar...

Shqipëria përgatitet për sfidën me Uzraelin

para 2 jave - Bota Sot

Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive për dy sfidat e fundit të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndaj Izraelit në transfertë (24 shtator) dhe në ‘Air Albania’ ndaj Islandës (27 shtator). Që...

Kalon dëmtimin, Uzuni bashkohet në stërvitje me skuadrën “kuqezi”

para 2 jave - SuperSport

Myrto Uzuni është bashkuar ditën e sotme në stërvitje me Kombëtaren, pasi duket se tashmë është përmirësuar dhe e ka kaluar dëmtimin në kavilje. Me ribashkimin e Uzunit me grupin, trajneri Reja ka rikthyer...

Simboli i shqiponjës me duar dhe fanella e kombëtares, Armando Broja është gati ndaj Izraelit (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Shqipëria do të luaj të shtunën ndaj Izraelit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Nations League. Sytë dhe besimi i të gjithë tifozëve shqiptarë është te sulmuesi ynë i talentuar, Armando Broja. Bomberi...

Sokol Cikalleshi: Na bëjnë punë vetëm tri pikët

para 2 jave - RTK

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi ka dalë sot në një konferencë për shtyp, në prag të sfidës me Izraelin e më pas me Islandën, duke theksuar se izraelitët nuk janë një ekip i pakalueshëm. “Këtë javë...

FOTO/ Simboli i shqiponjës me duar dhe fanella e kombëtares, Armando Broja është gati ndaj Izraelit

para 2 jave - ABC News

Shqipëria do të luaj të shtunën ndaj Izraelit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Nations League. Sytë dhe besimi i të gjithë tifozëve shqiptarë është te sulmuesi ynë i talentuar, Armando Broja. Bomberi...

Cikalleshi: Në Izrael vetëm për fitore

para 2 jave - Klan

Cikalleshi: Në Izrael vetëm për fitore Mungesat në mbrojtje dhe mesfushë sjellin më shumë ngarkesë psikologjike dhe fizike edhe për lojtarët që do të ngarkohen për të goditur portën e Izraelit. Sokol Cikalleshi,...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Indeks.mk

Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar tashmë...

Cikalleshi dhe Veseli: Bëmë analizën e duhur, të shënojmë ndaj Izraelit e t’i marrim tri pikët

para 2 jave - Zeri

Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive për dy sfidat e fundit të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndaj Izraelit në transfertë (24 shtator) dhe në “Air Albania” ndaj Islandës (27 shtator). Që...

Veseli: Mungesat? Nuk u japim rëndësi individëve, ja pse shkova te Benevento

para 2 jave - Top Channel

Frederik Veseli përcjell optimizëm në konferencën për shtypin të Kombëtares, ku u shfaq krah sulmuesit Sokol Cikalleshi. Mbrojtësi i Benevenetos, pavarësisht mungesave të Kumbullës dhe Gjimshitit (plus...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Opinion.mk

Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar tashmë...

Ndeshje vendimtare në Ligën e Kombeve

para 2 jave - Klan

Ndeshje vendimtare në Ligën e Kombeve Cikalleshi: Dua partner në sulm, Veseli: Gati për të zbritur në fushë Sokol Cikalleshi dhe Federik Veseli janë të bindur se kuqezinjtë kanë forcën për të marrë pikë...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Vizion Plus

Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për  Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar tashmë...

Cikalleshi dhe Veseli besojnë te forca e grupit dhe jo individët (VIDEO)

para 2 jave - Ora news

Lojtarët e radhës që u prezantuan në konferencën e shtypit të Kombëtrares Shqiptare, Sokol Cikalleshi dhe Frederik Veseli vunë theksin te shkalla e lartë e vështirësisë në ndeshjen e radhës. Kundër Izraelit,...

Veseli: Mungesat? Nuk u japim rëndësi individëve, ja pse shkova te Benevento

para 2 jave - SuperSport

Frederik Veseli përcjell optimizëm në konferencën për shtypin të Kombëtares, ku u shfaq krah sulmuesit Sokol Cikalleshi. Mbrojtësi i Benevenetos, pavarësisht mungesave të Kumbullës dhe Gjimshitit (plus...

Nga aventura në Arabi, te skema dhe Toçi/ Cikalleshi: Shqipëri më ofensive në Izrael

para 2 jave - SuperSport

Sokol Cikalleshi foli për mediet përpara takimeve ndaj Izraelit (24 shtator) në transfertë dhe Islandës (27 shtator) në “Air Albania”, përballje që duhen fituar për të siguruar kreun e Grupit B të Ligës...

Ndeshje vendimtare në Ligën e Kombeve

para 2 jave - Klan Macedonia

Cikalleshi: Dua partner në sulm, Veseli: Gati për të zbritur në fushë Sokol Cikalleshi dhe Federik Veseli janë të bindur se kuqezinjtë kanë forcën për të marrë pikë të plota në dy sfidat e radhës në Ligën...

“Me lojtarët e rinj Shqipëria mund të shkojë përpara”, Veseli: Mungesat? Rëndësi ka grupi

para 2 jave - ABC News

Në prag të përballjes me Izraelin, takim që do të luhet më 24 shtator duke nisur që nga ora 20:45, përpara mediave ë bashku me Sokol Cikalleshin ishte i pranishëm edhe Federik Veseli. Pikërisht mbrojtja...

Cikalleshi: Ndaj Izraelit na bëjnë punë vetëm 3 pikët, eksperiencë e re për mua në Arabinë Saudite

para 2 jave - ABC News

Shqipëria vazhdon përgatitjet për përballjen me Izraelin, takim që do të luhet në transfertë me datë 24 shtator duke nisur që nga ora 20:45. Për të folur për mediat në prag të këtij takimi, Sokol Cikalleshi...

Veseli thotë se mundëm veten ndaj Izraelit. I ri apo i vjetër, në kombëtare luan kush e meriton

para 2 jave - NOA

Kësaj radhe mund të jetë shumë i dobishëm në mbrojtjen e kombëtares, sepse mungojnë dy shtylla si Kumbulla dhe Gjimshiti. Me rikthimin pas dy vitesh të Arlind Ajetit, ai mund të jetë pjesë e strategjisë...

Lojtarët të marrin përgjegjësi

para 2 jave - Bota Sot

Shqipëria do të përballet ndaj Izraelit dhe Islandës në dy takimet e fundit të Ligës së Kombeve. Objektivi i kuqezinjëve mbetet vendi i parë, ndërsa fitorja me Izraelin është e detyrueshme për të kaluar...

Cikalleshi: Të evitojmë gabimet, më mirë kur luajmë me dy sulmues

para 2 jave - Bota Sot

Sokol Cikalleshi ka folur sot para mediave në prag të ndeshjes ndaj Izraelit dhe Islandës për Ligën e Kombeve, përballje që duhen fituar për të siguruar kreun e Grupit B të Ligës 2 në Nations League. “Po...

“I kemi parë gabimet dhe shpresojmë t’i përmirësojmë”, Cikalleshi: Ndaj Izraelit më ofensivë se zakonisht

para 2 jave - Albeu

Kombëtarja vazhdon përgatitjet për dy ndeshjet me Izraelin dhe Islandën në Nations League. Ditën e sotme në konferencë për shtyp ka dalë sulmuesi Sokal Cikalleshi dhe mbrojtësi Federik Veseli. Cikalleshi...

Cikalleshi e Veseli kërkojnë pikët e plota në Izrael

para 2 jave - Insajderi.org

Përfaqësuesja e Shqipërisë po vijon me përgatitjet intensive për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit dhe Islandës në kuadër të Ligës B. Shqipëria të dielën e shkuar ka nisur grumbullimin...

Cikalleshi: Në Izrael më ofensivë se zakonisht, vitin tjetër rikthehem në Turqi

para 2 jave - SuperSport

Sokol Cikalleshi foli për mediet përpara takimeve ndaj Izraelit (24 shtator) në transfertë dhe Islandës (27 shtator) në “Air Albania”, përballje që duhen fituar për të siguruar kreun e Grupit B të Ligës...

Kombetarja, të gjithë në stërvitje/ Cikalleshi e Veseli: Japim maksimumin me Izraelin

para 2 jave - Bild

Subscribe Kombëtarja Shqipëtare vijon me përgatitjet që prej ditës së dielë në Durrës në kuadër të dy sfidave të fundit ndaj Izraelit dhe Islandës të vlefshme për Ligën e Kombeve. Me ekipin janë bashkuar...

Cikalleshi dhe Veseli: Kemi bërë analizën, të shënojmë ndaj Izraelit e të marrim tre pikët

para 2 jave - Periskopi

Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive për dy sfidat e fundit të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndaj Izraelit në transfertë (24 shtator) dhe në ‘Air Albania’ ndaj Islandës (27 shtator). Që...

Cikalleshi: Ndaj Izraelit na bëjnë punë vetëm tre pikët

para 2 jave - Epoka e Re

Sokol Cikalleshi ka folur para medieve në prag të ndeshjes ndaj Izraelit dhe Islandës për Ligën e Kombeve, përballje që duhen fituar për të siguruar kreun e Grupit B të Ligës 2 në Ligën e Kombeve. “Po...

Cikalleshi beson se Shqipëria mund të fitojë sërish në Izrael

para 2 jave - Arbresh

Kombëtarja e Shqipërisë ka mbajtur stërvitjen e radhës para përballjes me Izraelin që e zhvillon më 24 shtator në Tel Aviv. Futbollisti i radhës që ka dalë në konferencën për shtyp ishte sulmuesi Sokol...

Uzuni stërvitet i veçuar

para 2 jave - Bota Sot

Kombëtarja ka zhvilluar dje seancën e dytë stërvitore në prag të ndeshjes së ditës së shtunë ndaj Izraelit në transfertë. Nën urdhrat e trajnerit Reja dhe stafit të tij kanë qenë të gjithë lojtarët e ftuar...

Kombëtarja e Shqipërisë stërvitet me ngarkesë të plotë

para 2 jave - Klan Macedonia

Kombëtarja shqiptare në pragë të ndeshjes me Izraelin në transfertë e caktuar pë datën 24 shtator (e shtunë), dhe ndeshjes së fundit kundër Islandës që do të zhvillohet më 27 shtator (e martë) në...

Gjasula e Asllani shpresojnë të marrin 3 pikët në dy ndeshjet e radhës

para 2 jave - Klan

Gjasula e Asllani shpresojnë të marrin 3 pikët në dy ndeshjet e radhës Klaus Gjasula beson se Shqipëria mund t’i fitojë të dyja ndeshjet e mbetura në Ligën e Kombeve përballë Izraelit dhe Islandës. Futbollisti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK