Purvis, MVP i javës së katërt në Prince Caffe Superligë

më 10.2022 - Zeri

Në fundjavë u zhvillua xhiroja e katërt në elitën e basketbollit, ku u zhvilluan tri ndeshje. Peja regjistroi fitoren e katërt me radhë, duke mundur në udhëtim Vëllaznimin. Më i merituari për këtë fitore...

Pesëshja dhe MVP i xhiros së katërt në elitën e basketbollit kosovar

më 10.2022 - Telegrafi

Në fundjavë u zhvillua xhiroja e katërt në elitën e basketbollit, ku u zhvilluan tri ndeshje. Peja regjistroi fitoren e katërt me radhë, duke mundur në udhëtim Vëllaznimin. Më i merituari për këtë fitore...

Purvis, MVP i javës së katërt

më 10.2022 - Epoka e Re

Në fundjavë u zhvillua xhiroja e katërt në elitën e basketbollit, ku u zhvilluan tri ndeshje. Peja regjistroi fitoren e katërt me radhë, duke mundur në udhëtim Vëllaznimin. Më i merituari për këtë fitore...

Ylli në situatë të vështirë, asnjë fitore në katër ndeshje

më 10.2022 - RTV 21

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 98:82 (24:11, 23:14, 29:24, 22:32), në xhiron e katërt të Prince Caffe Superligës. Për Yllin, kjo ishte humbja e katërt në katër ndeshje....

Ylli në situatë të vështirë, asnjë fitore në katër ndeshje

më 10.2022 - Bota Sot

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 98:82 (24:11, 23:14, 29:24, 22:32), në xhiron e katërt të Prince Caffe Superligës. Për Yllin, kjo ishte humbja e katërt në katër ndeshje....

Ylli në situatë të vështirë, asnjë fitore në katër ndeshje

më 10.2022 - Periskopi

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 98:82 (24:11, 23:14, 29:24, 22:32), në xhiron e katërt të Prince Caffe Superligës. Për Yllin, kjo ishte humbja e katërt në katër ndeshje....

Kampioni assesi të këndellet, humb thellë nga Ponte Prizreni

më 10.2022 - Koha.net

Prizren, 2 tetor (KD) - Kampioni i Kosovës në basketboll, Golden Eagle Ylli, assesi të gjejë fitoren në këtë edicion. Të dielën mbrëma në Prizren, Ylli u mposht bindshëm nga Ponte. Ndeshja e xhiros së...

Humbja e katërt për kampionët, fitore bindëse e prizrenasve

më 10.2022 - Zeri

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 98:82 (24:11, 23:14, 29:24, 22:32), në xhiron e katërt të Prince Caffe Superligës. Për Yllin, kjo ishte humbja e katërt në katër ndeshje....

Humbja e katërt për kampionët, fitore bindëse e prizrenasve

më 10.2022 - Bota Sot

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 98:82 (24:11, 23:14, 29:24, 22:32), në xhiron e katërt të Prince Caffe Superligës. Për Yllin, kjo ishte humbja e katërt në katër ndeshje....

Peja s'ndalet, në Gjakovë e shënon fitoren e katërt radhazi

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Peja ka shënuar fitoren e katër në këtë edicion nga katër ndeshje. Në një atmosferë fantastike në Gjakovë, verdhezinjtë kanë mundur Vëllaznimin me rezultat 63:75 (15:28, 24:14, 12:18, 12:15). Pesë minutat...

Peja shënon fitore në palestrën e mbushur me shikues në Gjakovë

më 10.2022 - Koha.net

Peja ka shënuar edhe fitoren e katërt rresht në Superligën e Kosovës në basketboll. Të dielën mbrëma në palestrën e mbushur me shikues në Gjakovë, Peja e mposhti Vëllaznimin me rezultatin 75:63. Ndeshja...

Peja nuk ndalet, shënon fitoren e katërt

më 10.2022 - Bota Sot

Peja ka shënuar fitoren e katër në këtë edicion nga katër ndeshje. Në një atmosferë fantastike në Gjakovë, verdhezinjtë kanë mundur Vëllaznimin me rezultat 63:75 (15:28, 24:14, 12:18, 12:15). Pesë minutat...

Peja nuk ndalet, shënon fitoren e katërt

më 10.2022 - Zeri

Peja ka shënuar fitoren e katër në këtë edicion nga katër ndeshje. Në një atmosferë fantastike në Gjakovë, verdhezinjtë kanë mundur Vëllaznimin me rezultat 63:75 (15:28, 24:14, 12:18, 12:15). Pesë minutat...

Ylli në kërkim të fitores së parë, ballafaqohet me Ponte Prizrenin

më 10.2022 - Bota Sot

Dy ndeshje do të zhvillohen sot në kuadër të xhiros së katërt në Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll. Vëllaznimi i Gjakovës do të ndeshet me Pejën, skuadër kjo e cila e ka nisur furishëm këtë...

Sot zhvillohen dy ndeshje interesante në Basketboll

më 10.2022 - OraInfo

Basketboll, sot zhvillohen dy ndeshje interesante, kampioni kërkon fitoren e parë. Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen edhe dy ndeshje në kuadër të xhiros së katërt në Prince Caffe Superligë. Vëllaznimi,...

Dy ndeshje në Superligën e basketbollit

më 10.2022 - Epoka e Re

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon edhe këtë të diel me ndeshjet e javës së katërt. Për sot në program janë dy ndeshje, teksa kujtojmë se përballja mes Trepçës dhe Prishtinës u shty...

Peja e pamposhtur i shkon Vëllaznimit, Ylli e kërkon fitoren e parë të sezonit kundër Prizrenit

më 10.2022 - Ekonomia Online

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon edhe këtë të diel me ndeshjet e javës së katërt. Për sot në program janë dy ndeshje, teksa kujtojmë se përballja mes Trepçës dhe Prishtinës u shty...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK