Me Uzunin bëjmë krenar vendin tonë’, Sadiku ka një mesazh për Rejën: Mezi pres ftesën e kombëtares

para një muaji - Syri

Armando Sadiku nuk vesh fanellën kuqezi që prej shtatorit të vitit 2020, kur luante si titullar në humbjen 0-1 ndaj Lituanisë dhe dy vite larg Kombëtares janë vërtetë shumë për sulmuesin. Tashmë në moshën...

“Me Uzunin bëjmë krenar vendin tonë”, Sadiku ka një sms për Rejën: Mezi pres ftesën e kombëtares!

para një muaji - ABC News

Armando Sadiku po shkëlqen te skuadra e Cartagenës në Segunda Division të Spanjës, teksa deri më tani sulmuesi kuqezi ka arritur të shënojë 4 gola, duke qenë vendimtar për skuadrën e tij. Për “Supersport”,...

Dy sulmuesit e kombëtares “dhëmb për dhëmb” për titullin e golashënuesit në Spanjë

para një muaji - ABC News

Myrto Uzuni padyshim që po kalon momentin e tij më të mirë në karrierë pasi ka shënuar 6 gola më Granadën në La Liga 2, duke u bërë një nga protagonistët kryesorë për të ngjitur ekipin e tij në elitën...

Po shkëlqen në Spanjë, Armando Sadiku: Jam një luftëtar, pres ftesën nga Kombëtarja

para një muaji - Gazeta Tema

Armando Sadiku ka folur për emisionin “Analizë Kuq e Zi”, për momentine mirë që po kalon te ekipi i Cartagenës dhe dëmtimet e shumta që ka kaluar duke e lënë për një kohë të gjatë jashtë fushave dhe duke...

Sadiku për “Analizë Kuq e Zi”: Mezi pres rikthimin në Kombëtare, më pëlqen rivaliteti me Uzunin

para një muaji - SuperSport

Armando Sadiku nuk vesh fanellën kuqezi që prej shtatorit të vitit 2020, kur luante si titullar në humbjen 0-1 ndaj Lituanisë dhe dy vite larg Kombëtares janë vërtetë shumë për bomberin elbasanas, i cili...

Analizë Kuqezi/ Golashënues i Cartagena-s, Sadiku me statistika super

para një muaji - SuperSport

Armando Sadiku është duke kaluar një sezon shumë të mirë me Cartagena-n në Spanjë. Emisioni “Analizë Kuqezi” në SuperSport, publikoi shifrat pozitive të sulmuesit shqiptar. Deri më tani në këtë sezoni...

Sadiku – Uzuni, shqiptarët “kokë më kokë” për titullin e golashënuesit në Spanjë

para një muaji - Albeu

Myrto Uzuni padyshim që po kalon momentin e tij më të mirë në karrierë pasi ka shënuar 6 gola më Granadën në La Liga 2, duke u bërë një nga protagonistët kryesorë për të ngjitur ekipin e tij në elitën...

Dy sulmues shqiptarë në garë për golashënuesin më të mirë në Spanjë

para një muaji - Syri

Në La Ligën e dytë spanjolle, Myrto Uzuni nuk është protagonisti i vetëm nga shqiptarët, pasi me ekipin e Cartagena nuk po ndalet Armano Sadiku. Sulmuesi 31-vjeçar gjeti rrugën e rrjetës për të tretën...

Sadiku shkëlqen në Spanjë, në garë me Uzunin për titullin e golashënuesit

para një muaji - SuperSport

Në La Ligën e dytë spanjolle, Myrto Uzuni nuk është protagonisti i vetëm nga shqiptarët, pasi me ekipin e Cartagena nuk po ndalet Armano Sadiku. Sulmuesi 31-vjeçar gjeti rrugën e rrjetës për të tretën...

Sadiku shënon përsëri, fitore me aromë La Lige për Cartagenan

para një muaji - Top Channel

Armando Sadiku ka shënuar golin e radhës në La Liga 2. Sulmuesi shqiptar shënoi golin e parë në fitoren 1-3 që Cartagena arriti në fushën e Real Oviedo. Ishte minuta e dhjetë kur 31-vjeçari shfrytëzoi...

VIDEO/ Sadiku shënon përsëri, fitore me aromë La Lige për Cartagenan

para një muaji - SuperSport

Armando Sadiku ka shënuar golin e radhës në La Liga 2. Sulmuesi shqiptar shënoi golin e parë në fitoren 1-3 që Cartagena arriti në fushën e Real Oviedo. Ishte minuta e dhjetë kur 31-vjeçari shfrytëzoi...

VIDEO/ Sadiku protagonist në Spanjë, sulmuesi shqiptar “tund rrjetën” në ka...

para një muaji - BalkanWeb

Armando Sadiku protagonist. Sulmuesi shqiptar ka shënuar gol në ndeshjen që po luhet mes Cartagenas dhe Oviedos. Lojtari shqiptar i Cartagenas i jep avantazhin skuadrës së tij, që në minutën e 10-të (0-2)....

VIDEO/ Reja e ka harruar në Kombëtare, Armando Sadiku shënon golin e tretë radhazi në Spanjë

para një muaji - Panorama

Armando Sadiku është bërë sërish protagonist në Spanjë, me Kartagjenën, duke gjetur golin e katërt në La Liga 2 dhe të tretën radhazi. Sulmuesi kuqezi tundi rrjetën për skuadrën e tij që në minutën e 10’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK