Lista e skuadrës së Kosovës në hendboll për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Sllovenisë

më 10.2022 - Telegrafi

Përzgjedhësi i Kosovës, Bujar Qerimi, ka shpallur listën e hendbollistëve në të cilët llogarit për ndeshjet e para kualifikuese për ‘Euro 2024’. Kosova është pjesë e grupit të shtatë ku bëjnë pjesë edhe Sllovenia, Mali i Zi dhe...

Hendboll: Kosova shpall listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet ndaj Malit të Zi e Sllovenisë

më 10.2022 - Zeri

Selektori i Kosovës, Bujar Qerimi, ka shpallur listën e hendbollistëve në të cilët llogarit për ndeshjet e para kualifikuese për Euro 2024. Kosova është pjesë e grupit të shtatë ku bëjnë pjesë edhe Sllovenia,...

Mungesa të rëndësishme te Kosova për ndeshjet me Malin e Zi dhe Slloveninë

më 10.2022 - Koha.net

Selektori i Kosovës në hendboll, Bujar Qerimi, të hënën ka shpallur listën për ndeshjet me Malin e Zi dhe Slloveninë. Janë ndeshjet e para të kualifikimeve për Euro 2024. Kosova më 12 tetor luan ndaj Malit...

Hendboll: Kosova shpall listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet ndaj Malit të Zi e Sllovenisë

më 10.2022 - Zeri

Selektori i Kosovës, Bujar Qerimi, ka shpallur listën e hendbollistëve në të cilët llogarit për ndeshjet e para kualifikuese për Euro 2024. Kosova është pjesë e grupit të shtatë ku bëjnë pjesë edhe Sllovenia,...

Hendboll – Kosova publikon listën me të ftuarit për ndeshjet ndaj Malit të Zi e Sllovenisë

më 10.2022 - Revista

Kombëtarja e Kosovës në hendboll luan ndeshjet e radhës ndaj Malit të Zi dhe Sllovenisë. Selektori i Kosovës, Bujar Qerimi, ka shpallur listën e hendbollistëve në të cilët llogarit për ndeshjet e para...

Hendboll – Kosova publikon listën me të ftuarit për ndeshjet ndaj Malit të Zi e Sllovenisë

më 10.2022 - Lajmi.net

Kombëtarja e Kosovës në hendboll luan ndeshjet e radhës ndaj Malit të Zi dhe Sllovenisë. Selektori i Kosovës, Bujar Qerimi, ka shpallur listën e hendbollistëve në të cilët llogarit për ndeshjet e para...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK