Shevchenko flet para derbit Chelsea- Milan, bën dallimin e skuadrave

para një muaji - OraInfo

Shevchenko bën dallimin mes Chelseat dhe Milanit para derbit në Ligën e Kampionëve. Ish-sulmuesi i Milanit dhe Chelseat, Andriy Shevchenko është i emocionuar për ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kampionëve...

Shevchenko bën dallimin mes Chelseat dhe Milanit para derbit në Ligën e Kampionëve

para një muaji - Telegrafi

Ish-sulmuesi i Milanit dhe Chelseat, Andriy Shevchenko është i emocionuar për ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kampionëve mes dy ish-klubeve të tij. Rossonerët aktualisht janë në krye të Grupit E pas dy...

Nuk ka fund tersi për Milan, humbet për tre muaj mbrojtësin

para një muaji - Syri.net Kosova

Davide Calabria do të duhet të qëndrojë jashtë fushës së blertë për të paktën tre muaj. Pas testeve të kryera nga Milan u zbulua se dëmtimi i marrë nga 25-vjeçari në kofshën e djathtë është shumë serioz....

Nuk ka fund tersi për Milan, humbet për tre muaj mbrojtësin

para një muaji - Syri

Davide Calabria do të duhet të qëndrojë jashtë fushës së blertë për të paktën tre muaj. Pas testeve të kryera nga Milan u zbulua se dëmtimi i marrë nga 25-vjeçari në kofshën e djathtë është shumë serioz....

Shevchenko: Chelsea-Milan do të jetë një sfidë e “zjarrtë”, Leao po bëhet lider i kuqezinjve

para një muaji - ABC News

Kur jemi dy ditë përpara përballjes Chelsea-Milan në Champions League, Andryi Shevchenko , ish-dyfishi i madh i kësaj ndeshje, pasi ka luajtur me të dy ekipet gjatë karrierës së tij, ka folur për këtë...

Nuk ka fund tersi për Milan, humbet për tre muaj mbrojtësin

para një muaji - SuperSport

Davide Calabria do të duhet të qëndrojë jashtë fushës së blertë për të paktën tre muaj. Pas testeve të kryera nga Milan u zbulua se dëmtimi i marrë nga 25-vjeçari në kofshën e djathtë është shumë serioz....

Sheva flet para ndeshjes Milan-Chelsea: Do të jetë e “zjarrtë”

para një muaji - GazetaBlic

Ish-sulmuesi i Milanit dhe Chelseat, Andriy Shevchenko është i emocionuar për ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kampionëve mes dy ish-klubeve të tij. Milan dhe Chelsea përballen të mërkurën nga ora 21:00,...

Pioli me “dhimbje koke”, mbetet pa shërbimet edhe të dy futbollistëve

para një muaji - OraInfo

Shtohet kriza e të lënduarve te Milani, Pioli mbetet pa shërbimet edhe të dy futbollistëve. Gjendja me futbollistët e lënduar te Milani po vazhdon të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alexis Saelemaekers...

Shevchenko flet para derbit Chelsea- Milan, bën dallimin e skuadrave

para një muaji - Almakos

Shevchenko bën dallimin mes Chelseat dhe Milanit para derbit në Ligën e Kampionëve. Ish-sulmuesi i Milanit dhe Chelseat, Andriy Shevchenko është i emocionuar për ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kampionëve...

Vjen një, ikin dy, Milani nuk ka asgjë në “vijë” me dëmtimet

para një muaji - Albeu

Milani nuk po kalon një moment aspak të mirë sa i përket dëmtimeve këtë sezon. Pas rikthimit të Origit në stërvitje, ekzaminimet mjekësore kanë konfirmuar dëmtimet e Calabira dhe Kjaer. Calabria pritet...

Lajm i mirë për Milanin, Origi kthehet në stërvitje dhe është gati për Chelsean

para një muaji - Albeu

Milani ka marrë një lajm të mirë pak ditë para ndeshjes në Champions League përballë Chelsea-s. Divock Origi është kthyer në stërvitje, pas një dëmtimi që e mbajti për një periudhë të konsiderueshme jashtë...

Shtohet kriza e të lënduarve te Milani

para një muaji - Bota Sot

Gjendja me futbollistët e lënduar te Milani po vazhdon të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alexis Saelemaekers i janë shtuar listës së futbollistëve të lënduar te kampioni italian. Të dy futbollistët...

Shtohet kriza e të lënduarve te Milani, Pioli mbetet pa shërbimet edhe të dy futbollistëve

para një muaji - Gazeta Express

Gjendja me futbollistët e lënduar te Milani po vazhdon të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alexis Saelemaekers i janë shtuar listës së futbollistëve të lënduar te kampioni italian, transmeton Gazeta Express....

Thellohet kriza e të lënduarve te Milani, Pioli mbetet pa shërbimet edhe të dy futbollistëve

para një muaji - OraInfo

Gjendja me futbollistët e lënduar te Milani po vazhdon të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alexis Saelemaekers i janë shtuar listës së futbollistëve të lënduar te kampioni italian. Të dy futbollistët...

Milani mbetet tre muaj pa Calabrian, dy javë pa Kjaerin

para një muaji - Koha.net

Skuadrës së Milanit i ka kushtuar shumë fitorja e fundit kampionale ndaj Empolit (3:1). Ekipi nga Serie A, ka njoftuar të mërkurën se pas lëndimeve të pësuara në këtë përballje, mbrojtësi i krahut, Davide...

Nuk kishte ndodhur kurrë në Serie A, Milan ka një formacion jashtë si pasoj...

para një muaji - BalkanWeb

Milani e ka gjetur veten duke rrëshqitur në një krizë të re dhe te dhimbshme lëndimesh. Testet mjekësore të zhvilluara sot kanë dhënë një përditësim mbi kohën e rikuperimit të Davide Calabria dhe Simon...

Vazhdojnë telashet për Milan, konfirmohen lëndimet e Kjaer dhe Calabria

para një muaji - Lajmi.net

Milan po vazhdon të ketë telashe me lëndimet. Ekzaminimet mjekësore kanë konfirmuar dy lëndime te skuadra e Milan. Dyshja e mbrojtjes, Simon Kjaer dhe Davide Calabria janë konfirmuar si lojtarë të lënduar,...

Origi kthehet në stërvitje, pritet të jetë gati për Chelsean

para një muaji - Lajmi.net

Milan ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes ndaj Chelsea. Ylli belg, Divock Origi është kthyer në stërvitje, pas një lëndimi që e mbajti jashtë fushave të blerta. Trajneri Stefano Pioli mund të bëjë...

Thellohet kriza e të lënduarve te Milani, Pioli mbetet pa shërbimet edhe të dy futbollistëve

para një muaji - Almakos

Gjendja me futbollistët e lënduar te Milani po vazhdon të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alexis Saelemaekers i janë shtuar listës së futbollistëve të lënduar te kampioni italian. Të dy futbollistët...

Alarmohet Milani dhe Pioli, për sfidën ndaj Chelseat ka vetëm 15 futbollistë në dispozicion

para një muaji - Telegrafi

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges. Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë Chelsea ka vetëm...

Alarmohet Milani dhe Pioli, ja çfarë pritet t’i ndodh në sfidën kundër Chelseas!

para një muaji - OraInfo

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges. Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë Chelsea ka vetëm...

Milani në emergjencë, Pioli ka në dispozicion vetëm 15 futbollistë për transfertën me Chelsean

para një muaji - Syri

Milani në alarm para turit të forcës, teksa deri më 11 tetor do të përballet dy herë me Chelsean dhe një herë me Juventusin. Më shqetësuese situata është në prag të përballjes me londinezët këtë të mërkurë...

Alarmohet Milani dhe Pioli, ja çfarë pritet t’i ndodh në sfidën kundër Chelseas!

para një muaji - Tetova Sot

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges . Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë Chelsea ka vetëm...

Milani në alarm para turit të forcës, në Londër me vetëm 15 futbollistë

para një muaji - SuperSport

Milani në alarm para turit të forcës, teksa deri më 11 tetor do të përballet dy herë me Chelsean dhe një herë me Juventusin. Më shqetësuese situate është në prag të përballjes me londinezët këtë të mërkurë...

Alarmohet Milani dhe Pioli, për sfidën ndaj Chelseat ka vetëm 15 futbollistë në dispozicion

para një muaji - Press Online

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges. Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Në këtë sfidë trajneri Stefano...

Alarmohet Milani dhe Pioli, ja çfarë pritet t’i ndodh në sfidën kundër Chelseas!

para një muaji - Almakos

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges. Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë Chelsea ka vetëm...

Alarmohet Milani dhe Pioli, për sfidën ndaj Chelseat ka vetëm 15 futbollistë në dispozicion

para një muaji - Top24

Milani do të luaj sfidën ndaj Chelseat të mërkurën mbrëma në Stamford Bridges. Rossonerët kanë marrë katër pikë në dy sfidat e para në kuadër të Grupit E në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë Chelsea ka vetëm...

Lajm i keq për Milan dhe Belgjikën, ja kur mund të kthehet nga dëmtimi Saelemaekers

para një muaji - SuperSport

Alexis Saelemaekers do të duhet të qëndrojë për disa javë jashtë fushës së blertë, madje sipas njoftimit të klubit të Milan për gjendjen e belgut mësohet se ai me shumë mundësi do të humbasë edhe Botërorin...

Lëndohet ylli i Milan, do të mungojë një kohë të gjatë

para një muaji - OraInfo

Lëndimi i Saelemaekers – Milan me mungesë për periudhë të konsiderueshme. Milan ka humbur yllin belg për një periudhë të konsiderueshme. Skuadra e Milan do të jetë pa shërbimet e Alexis Saelemaekers për...

Lëndimi i Saelemaekers – Milan me mungesë për periudhë të konsiderueshme

para një muaji - Lajmi.net

Milan ka humbur yllin belg për një periudhë të konsiderueshme. Skuadra e Milan do të jetë pa shërbimet e Alexis Saelemaekers për një 6-8 javë, përcjell lajmi.net. Lojtari është përjashtuar nga ekuacioni...

Lëndohet ylli i Milan, do të mungojë një kohë të gjatë

para një muaji - Almakos

Lëndimi i Saelemaekers – Milan me mungesë për periudhë të konsiderueshme. Milan ka humbur yllin belg për një periudhë të konsiderueshme. Skuadra e Milan do të jetë pa shërbimet e Alexis Saelemaekers për...

Lojtari i Milanit mund të mungojë dy muaj

para një muaji - Bota Sot

Skuadra e Milanit po vuan nga lëndimet e shumta në javët e fundit. Dje në ndeshjen ndaj Empolit, Milanit iu dëmtuan tre futbollistë: Saelemaekers, Kjaer dhe Calabria. Sipas mediave italiane, dëmtimi më...

“Tripletë” dëmtimesh, Milan “sakatohet” përpara Chelsea-it. Pioli vendos du...

para një muaji - BalkanWeb

Tre pikët kundër Empolit erdhën me shumë kosto për Milanin. Stefano Pioli pa t’i iknin titullarët një e nga një. Në minutën e 33-të i pari që u largua ishte Alexis Saelemaekers, i cili kërkoi zëvendësimin...

U lëndua dje, lojtari i Milanit mund të mungojë dy muaj!

para një muaji - GazetaBlic

Skuadra e Milanit po vuan nga lëndimet e shumta në javët e fundit. Dje në ndeshjen ndaj Empolit, Milanit iu dëmtuan tre futbollistë: Saelemaekers, Kjaer dhe Calabria, shkruan GazetaBlic Sport. Sipas mediave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK