Sensacioni i Serie A shënoi fitoren e gjashtë radhazi

para një muaji - RTV 21

Udinese fitoi 2:1 në Verona në xhiron e tetë të Serisë A dhe kështu arriti fitoren e gjashtë radhazi në ligë. Verona kaloi në epërsi me golin e Doig në minutën e 23-të dhe në pjesën e dytë pasoi një kthesë....

Sensacioni i Serie A shënoi fitoren e gjashtë radhazi

para një muaji - Bota Sot

Udinese fitoi 2:1 në Verona në xhiron e tetë të Serisë A dhe kështu arriti fitoren e gjashtë radhazi në ligë. Verona kaloi në epërsi me golin e Doig në minutën e 23-të dhe në pjesën e dytë pasoi një kthesë....

VIDEO/ Udinese vazhdon të “ëndërrojë” në Serie A, përmbys Veronën në Benteg...

para një muaji - BalkanWeb

Udinese vazhdon t’i mahnisë të gjithë këtë sezon. Të besuarit e Sottil fitojnë sërish, këtë herë në Bentegodi me përmbysje 1-2 ndaj Veronës.Vendasit do hapnin siparin e golave në minutën e 23-të me Doig....

Udinese shënon ndaj Veronas në sekondat e fundit

para një muaji - GazetaBlic

Skuadra e Udineses ka shënuar golin e dytë ndaj Veronas. Golin e dytë në këtë duel e ka shënuar Bijol, përcjell GazetaBlic Sport. Qendër mbrojtësi ka shënuar me kokë pas 93 minutave lojë, për ta dërguar...

Juventus kthehet tek fitorja

para një muaji - Bild

Juventus rikthehet tek fitorja pas më shumë se 1 muaji dhe provon të ndryshojë ritmin e vet në kampionat, që deri më tani ka qenë shumë zhgënjyes. Në javën e tetë të kampionatit, bardhezinjtë fituan lehtësisht...

Sensacioni i Serie A shënoi fitoren e gjashtë radhazi

para një muaji - SportMania

Udinese fitoi 2:1 në Verona në xhiron e tetë të Serisë A dhe kështu arriti fitoren e gjashtë radhazi në ligë. Verona kaloi në epërsi me golin e Doig në minutën e 23-të dhe në pjesën e dytë pasoi një kthesë....

Juventus kthehet tek fitorja

para një muaji - Politiko.mk

Juventus rikthehet tek fitorja pas më shumë se 1 muaji dhe provon të ndryshojë ritmin e vet në kampionat, që deri më tani ka qenë shumë zhgënjyes. Në javën e tetë të kampionatit, bardhezinjtë fituan lehtësisht...

Juventus kthehet tek fitorja

para një muaji - Ditari.mk

Juventus rikthehet tek fitorja pas më shumë se 1 muaji dhe provon të ndryshojë ritmin e vet në kampionat, që deri më tani ka qenë shumë zhgënjyes. Në javën e tetë të kampionatit, bardhezinjtë fituan lehtësisht...

Juventus kthehet tek fitorja

para një muaji - Indeks.mk

Juventus rikthehet tek fitorja pas më shumë se 1 muaji dhe provon të ndryshojë ritmin e vet në kampionat, që deri më tani ka qenë shumë zhgënjyes. Në javën e tetë të kampionatit, bardhezinjtë fituan lehtësisht...

Juventus kthehet tek fitorja – Vizion Plus

para një muaji - Opinion.mk

Juventus rikthehet tek fitorja pas më shumë se 1 muaji dhe provon të ndryshojë ritmin e vet në kampionat, që deri më tani ka qenë shumë zhgënjyes. Në javën e tetë të kampionatit, bardhezinjtë fituan lehtësisht...

Atalanta mposht edhe Fiorentinan

para një muaji - Koha.net

Atalanta ka vazhduar serinë pa disfatë në fillim të këtij edicioni në Serie A. “Ziekaltrit” të dielën fituan në shtëpi edhe ndaj skuadrës së Fiorentinas me rezultatin 1:0. Ishte ndeshje e xhiros së tetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK