Verstappen i beson skuadrës në lidhje me rregulloren, holandezi: Vështirë të parakaloje në Singapor!

para një muaji - SuperSport

Max Verstappen nuk shkoi më shumë se vendi i shtatë në Çmimin e Madh të Singaporit, teksa shpërdoroi mundësinë e parë në dispozicion për t’u shpallur për herë të dytë Kampion i Botës në Formula 1. Tashmë,...

I prishet pasqyrja gjatë garës – Video e Leclerc duke vozitur me një dorë në kthesë bëhet virale

para një muaji - Periskopi

Charles Leclerc është një nga pilotët më të mirë në dy vitet e fundit në Formula 1. Garën e fundit në Singapor, piloti i Ferrarit zuri vend në podium (2) duke lënë mbrapa bashkëpuntorin e tij te ‘Kokë...

Verstapenit i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Shumaherit?!

para një muaji - Debat

Red Bull driver Max Verstappen of the Netherlands prepares for practice session during the Singapore Formula One Grand Prix, at the Marina Bay City Circuit in Singapore, Friday, Sept. 30, 2022. (AP Photo/Vincent...

Formula 1, Verstappen nuk shpallet ende kampion, në Singapor fitoren e merr Perez

para një muaji - Syri.net Kosova

Holandezi Max Verstappen kishte sot mundësinë me një fitore dhe një kombinim rezultatesh për kundërshtarët që të shpallej sërish kampion bote, për të dytën herë radhazi. Por ndoshta diçka e tillë do të...

Perezi fiton garën e Singaporit

para një muaji - Koha.net

Sergio Perez i skuderisë së Red Bullit ishte më i suksesshëm se Charles Leclercu i Ferrarit dhe e fitoi të dielën garën Grand Prix të Formula 1 në Singapor. Lideri dhe pretendenti për titull kampioni,...

Formula 1/ Sergio Perez më i shpejti në Singapor, edhe dy makinat Ferrari në pod

para një muaji - SuperSport

Sergio Perez ka fituar Çmimin e Madh të Singaporit. Suksesi i dytë sezonal për meksikanin e Red Bull, i cili u nis nga vendi i dytë dhe ia doli ta mbyllte i pari. Pas tij u renditën dy makinat e Ferrarit....

Formula 1, Verstappen nuk shpallet ende kampion, në Singapor fitoren e merr Perez

para një muaji - Syri

Holandezi Max Verstappen kishte sot mundësinë me një fitore dhe një kombinim rezultatesh për kundërshtarët që të shpallej sërish kampion bote, për të dytën herë radhazi. Por ndoshta diçka e tillë do të...

FORMULA 1/ Ferrari ngjitet në podium, por Çmimi i Madh i Singaporit fitohet nga piloti i Red Bullit

para një muaji - Panorama

Serxhio Perez fitoi Çmimin e Madh të Singaporit, në një garë që u desh të mbyllej në bazë të kohës. Piloti meksikan nuk pati rivalitet që nga momenti që mori kryesimin e garës duke e dominuar deri në fund....

Nën rrethana ende të dyshimta, Perez fiton Çmimin e Madh të Singaporit

para një muaji - Telegrafi

Sergio Perez ka fituar Çmimin e Madh të Singaporit, ku Lewis Hamilton goditi një pengesë dhe u thirrën disa makina sigurie. Sidoqoftë, fitorja e tij aktualisht është e pasigurt pasi stjuardët do të hetojnë...

Serhio Perez triumfon në Singapor, para dyshes së Ferrarit

para një muaji - Alsat-M

Gara për Çmimin e Madh të Singaporit është mbyllur me shumë aksidente të regjistruara dhe me shumë se gjashtë pilotë që e mbyllën garën para kohe. “Red Bull” merr fitoren përsëri, ndonëse Verstappen dështoi,...

Verstappen i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Schumacher?

para një muaji - Bota Sot

Kampioni aktual i Formula 1, Max Verstappen, mund të humbasë titullin që fitoi sezonin e kaluar, për shkak të shkeljes së rëndë të rregullave nga ekipi i tij Red Bull, sipas disa mediave britanike. Pretendohet...

Verstapenit i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Shumaherit?!

para një muaji - Alsat-M

Sipas disa mediave britanike, kampioni aktual i Formula 1, Maks Verstapen, mund të humbasë titullin që fitoi sezonin e kaluar, për shkak të shkeljes së rëndë të rregullave nga ekipi i tij “Red Bull”. Pretendohet...

Serhio Perez triumfon në Singapor, para dyshes së Ferrarit

para një muaji - Desk.al

Red Bull driver Sergio Perez of Mexico celebrates after winning the Singapore Formula One Grand Prix, at the Marina Bay City Circuit in Singapore, Sunday, Oct.2, 2022. (AP Photo/Vincent Thian) Gara për...

Skandali trondit Formula 1: Verstappen i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Schumacher?

para një muaji - Albeu

Kampioni aktual i Formula 1, Max Verstappen, mund të humbasë titullin që fitoi sezonin e kaluar, për shkak të shkeljes së rëndë të rregullave nga ekipi i tij Red Bull, sipas disa mediave britanike. Pretendohet...

Skandali trondit Formula 1: Verstappen i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Schumacher?

para një muaji - ABC News

Kampioni aktual i Formula 1, Max Verstappen, mund të humbasë titullin që fitoi sezonin e kaluar, për shkak të shkeljes së rëndë të rregullave nga ekipi i tij Red Bull, sipas disa mediave britanike. Pretendohet...

Akuzat se kaloi limitin e shpenzimeve, Verstappen i kthehet rivalëve: Mbylleni gojën!

para një muaji - Koha.mk

Titulli i kaluar në Formula 1 i fituar nga Max Verstappen në garën e fundit në Abu Dhabi në dëm të Lewis Hamilton, është vendosur sërish në diskutim. Së fundmi, ka akuza se RedBull tejkaloi limitin e lejuar...

Ja se si Verstappen mund të fitojë sot kampionatin e Formula 1

para një muaji - Syri.net Kosova

Piloti holandez Max Verstappen mund të fitojë sot titullin e kampionit të Formula 1 në Çmimin e Madh të Singaporit. Holandezi ka arritur të grumbullojë 335 pikë deri më tani në kampionat, duke patur një...

Dështon Verstappen, por Red Bull fiton me Perez – gara e Singaporit shënohet me shumë aksidente, 6 pilotë e mbyllin para kohe

para një muaji - Lajmi.net

Gara për Çmimin e Madh të Singaporit është mbyllur me shumë aksidente të regjistruara dhe me shumë gjashtë pilotë që e mbyllën garën para kohe. Red Bull merr fitoren përsëri, ndonëse Verstappen dështoi....

Perez fiton garen e Singaporit

para një muaji - Insajderi.org

Sergio Perez i skuderisë së Red Bullit ishte më i suksesshëm se Charles Leclercu i Ferrarit dhe e fitoi të dielën garën Grand Prix të Formula 1 në Singapor. Lideri dhe pretendenti për titull kampioni,...

Serhio Perez triumfon në Singapor, para dyshes së Ferrarit

para një muaji - Debat

Red Bull driver Sergio Perez of Mexico celebrates after winning the Singapore Formula One Grand Prix, at the Marina Bay City Circuit in Singapore, Sunday, Oct.2, 2022. (AP Photo/Vincent Thian) Gara për...

Ja se si Verstappen mund të fitojë sot kampionatin e Formula 1

para një muaji - Syri

Piloti holandez Max Verstappen mund të fitojë sot titullin e kampionit të Formula 1 në Çmimin e Madh të Singaporit. Holandezi ka arritur të grumbullojë 335 pikë deri më tani në kampionat, duke patur një...

Verstappen i hiqet titulli, Hamilton thyen rekordin e Schumacher?

para një muaji - Pika

Kampioni aktual i Formula 1, Max Verstappen, mund të humbasë titullin që fitoi sezonin e kaluar, për shkak të shkeljes së rëndë të rregullave nga ekipi i tij Red Bull, sipas disa mediave britanike. Pretendohet...

Verstappen i kthehet rivalëve: Mbylleni gojën!

para një muaji - Bota Sot

Titulli i kaluar në Formula 1 i fituar nga Max Verstappen në garën e fundit në Abu Dhabi në dëm të Lewis Hamilton, është vendosur sërish në diskutim. Së fundmi, ka akuza se RedBull tejkaloi limitin e lejuar...

Akuzat se kaloi limitin e shpenzimeve, Verstappen i kthehet rivalëve: Mbylleni gojën!

para një muaji - SuperSport

Titulli i kaluar në Formula 1 i fituar nga Max Verstappen në garën e fundit në Abu Dhabi në dëm të Lewis Hamilton, është vendosur sërish në diskutim. Së fundmi, ka akuza se RedBull tejkaloi limitin e lejuar...

Sot mbahet Çmimi i Madh i Singaporit

para një muaji - Aktuale

Sot në Formula 1 mbahet Çmimi i Madh i Singaporit. Sot me fillim nga ora 14:00 fillon gara për Çmimin e Madh të Singaporit. Pas kualifikimeve të mbajtura gjatë ditës së djeshme janë mësuar edhe si do jetë...

Sot mbahet Çmimi i Madh i Singaporit

para një muaji - Lajmi.net

Sot në Formula 1 mbahet Çmimi i Madh i Singaporit. Sot me fillim nga ora 14:00 fillon gara për Çmimin e Madh të Singaporit. Pas kualifikimeve të mbajtura gjatë ditës së djeshme janë mësuar edhe si do jetë...

Leclerc niset i pari në Singapor

para një muaji - Open-TV

Charles Leclerc do të niset i pari në Singapor, pasi ka vendosur kohën më të mirë në provat zyrtare, me 1 minutë e 49 sekonda e 412, të zhvilluara këtë të shtunë. I dyti në krah të Leclerc doli një pilot...

Verstappenit mund t’i hiqet titulli i kampionit botëror, Hamilton pret vendimin nga FIA

para një muaji - Telegrafi

Red Bull është duke u akuzuar për shpenzime të tepërta gjatë kampionatit botëror F1 2021, gjë që mund të rezultojë edhe në shpalljen kampion të Lewis Hamilton. Max Verstappen mund të përfundojë kampionatin...

Hamilton drejt titullit të 8-të kampion bote

para një muaji - Bota Sot

Duket se lajme të mira kanë ardhur më në fund për Luis Hamilton, ndërsa e kundërta mund të thuhet për Maks Vershtapen dhe Red Bull. Siç bëhet me dije së fundmi, kanë nisur hetimet ndaj skuadrës austriake,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK