Skuadra shqiptare merr vendim të tërhiqet, Superkupa Mbarëkombëtare do të mbahet me vetëm tri skuadra

para një muaji - Bota Sot

Më 5 dhe 6 tetor do të zhvillohet Superkupa Mbarëkombëtare. Ndeshjet do të zhvillohen në palestrën “Minatori” të Mitrovicës. Por, skuadra e Teutës nga Durrësi është tërhequr nga kjo garë. “Takimi i parë...

Skuadra shqiptare merr vendim të tërhiqet, Superkupa Mbarëkombëtare do të mbahet me vetëm tri skuadra

para një muaji - Pika

Më 5 dhe 6 tetor do të zhvillohet Superkupa Mbarëkombëtare. Ndeshjet do të zhvillohen në palestrën “Minatori” të Mitrovicës. Por, skuadra e Teutës nga Durrësi është tërhequr nga kjo garë. “Takimi i parë...

Tërhiqet Teuta, Superkupa mbarëkombëtare me vetëm tri ekipe

para një muaji - Koha.net

Brenda ditës së hënë u lëshuan disa njoftime në lidhje me Superkupën Mbarëkombëtare në basketboll, turne që do të mbahet në mesjavë në palestrën “Minatori” në Mitrovicë. Në njoftimin e faqes zyrtare të...

Pritet super spektakël për Superkupën Mbarëkombëtare

para një muaji - Zeri

Më 5 dhe 6 tetor do të zhvillohet Superkupa Mbarëkombëtare. Ndeshjet do të zhvillohen në palestrën “Minatori” të Mitrovicës. Takimi i parë gjysmëfinal ishte paraparë të zhvillohet mes Teutës së Durrësit...

Superkupa Mbarëkombëtare në mesjavë, orari i ndeshjeve gjysmëfinale dhe finales së madhe

para një muaji - Gazeta Express

Më 5 dhe 6 tetor do të zhvillohet Superkupa Mbarëkombëtare. Ndeshjet do të zhvillohen në palestrën “Minatori” të Mitrovicës. Takimi i parë gjysmëfinal ishte paraparë të zhvillohet mes Teutës së Durrësit...

Trepça bëhet gati për një tjetër organizim, atë të Superkupës Mbarëkombëtare

para një muaji - Gazeta Express

Pas përfundimit me sukses të organizimit të ndeshjeve parakualifikuese të “FIBA Europe Cup”, KB Trepça do të jetë mikpritëse e një tjetër organizimi. Palestra “Minatori” në Mitrovicë, do të jetë nikoqire...

Trepça bëhet gati për organizim të Superkupës Mbarëkombëtare

para një muaji - Epoka e Re

Klubi i basketbollit Trepça do të jetë nikoqire e organizimit të Superkupës Mbarëkombëtare. Kjo ngjarje i është besuar klubit nga Mitrovica nga bordi i Ligës Unike dhe Federata e Basketbollit e Kosovës....

Trepça bëhet gati për një tjetër organizim, atë të Superkupës Mbarëkombëtare

para një muaji - Ekonomia Online

Pas përfundimit me sukses të organizimit të ndeshjeve parakualifikuese të “FIBA Europe Cup”, KB Trepça do të jetë mikpritëse e një tjetër organizimi. Palestra “Minatori” në Mitrovicë, do të jetë nikoqire...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK