Granit Xhaka, është lojtari i muajit tek Arsenali

para një muaji - Alsat-M

S’ka dyshime për lojtarin e muajit te skuadra e Arsenalit. Mesfushori me origjinë shqiptare është përzgjedhur si lojtari më i mirë i muajit shtator te skuadra e “Topçinjëve”. Lojtari i cili luan për kombëtaren...

Xhaka lojtari më i mirë i muajit shtator tek Arsenali

para një muaji - Koha.net

Granit Xhaka është shpallur lojtari më i mirë për muajin shtator tek Arsenali. Kështu ka njoftuar klubi anglez të hënën. Xhaka ka marrë 83 % të votave për paraqitjet e tij gjatë muajit të kaluar. Ai luajti...

Granit Xhaka, është lojtari i muajit tek Arsenali

para një muaji - Desk.al

Arsenal’s Granit Xhaka celebrates after scoring his side’s third goal during the English Premier League soccer match between Arsenal and Tottenham Hotspur, at Emirates Stadium, in London, England, Saturday,...

Granit Xhaka, është lojtari i muajit tek Arsenali

para një muaji - Debat

Arsenal’s Granit Xhaka celebrates after scoring his side’s third goal during the English Premier League soccer match between Arsenal and Tottenham Hotspur, at Emirates Stadium, in London, England, Saturday,...

VIDEO/ Granit Xhaka zgjidhet lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Syri.net Kosova

S’ka dyshime për lojtarin e muajit te skuadra e Arsenalit. Mesfushori me origjinë shqiptare është përzgjedhur si lojtari më i mirë i muajit shtator te skuadra e “Topçinjëve”. Lojtari i cili luan për kombëtaren...

Granit Xhaka, lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Reporteri

Granit Xhaka është zgjedhur lojtari më i mirë te Arsenali për muajin shtator. Klubi londinez njoftoi këtë të hënë se mesfushori nga Kosova mori 83% të votave nga fansat. Arsenali zhvilloi tri ndeshje gjatë...

VIDEO/ Granit Xhaka zgjidhet lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Syri

S’ka dyshime për lojtarin e muajit te skuadra e Arsenalit. Mesfushori me origjinë shqiptare është përzgjedhur si lojtari më i mirë i muajit shtator te skuadra e “Topçinjëve”. Lojtari i cili luan për kombëtaren...

VIDEO/ S’ka dyshime, Granit Xhaka është lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - ABC News

S’ka dyshime për lojtarin e muajit te skuadra e Arsenalit. Mesfushori me origjinë shqiptare është përzgjedhur si lojtari më i mirë i muajit shtator te skuadra e “Topçinjëve”. Lojtari i cili luan për kombëtaren...

Granit Xhaka e fiton çmimin e lojtari të muajit shtator te Arsenali

para një muaji - Telegrafi

Granit Xhaka është duke kaluar nëpër një formë jetësore te Arsenali këtë sezon, duke befasuar të gjithë me paraqitjet e tij. Ndeshja ndaj Brentfordit dhe ajo e javës së kaluar ndaj Tottenhamit, bënë që...

Granit Xhaka zgjidhet lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Bota Sot

Arsenali ka njoftuar se Granit Xhaka është zgjedhur futbollisti më i mirë për muajin shtator. Xhaka mori 83 për qind të votave nga fansat për paraqitjet fantastike gjatë muajit të kaluar. “Granitin e kemi...

Muaj pozitiv, Arsenali nderon Granit Xhakën, mesfushori shqiptar merr çmimi...

para një muaji - BalkanWeb

Nuk mund të ishte ndryshe. Granit Xhaka është shpallur lojtari i muajit shtator te Arsenali.Mesfushori me origjinë shqiptare por që luan për Zvicrën po kalon një formë të shkëlqyer dhe po i jep një “dorë”...

Fansat e zgjedhin Granit Xhakën lojtarin e muajit te Arsenali

para një muaji - OraInfo

Granit Xhaka, lojtari i muajit te Arsenali. Granit Xhaka është zgjedhur lojtari më i mirë te Arsenali për muajin shtator. Klubi londinez njoftoi këtë të hënë se mesfushori nga Kosova mori 83 për qind të...

Granit Xhaka, lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Gazeta Express

Granit Xhaka është zgjedhur lojtari më i mirë te Arsenali për muajin shtator. Klubi londinez njoftoi këtë të hënë se mesfushori nga Kosova mori 83% të votave nga fansat, shkruan Gazeta Express. Arsenali...

Zyrtare: Granit Xhaka shpallet futbollisti më i mirë i muajit tek Arsenali

para një muaji - GazetaBlic

Granit Xhaka është shpallur lojtari më i mirë i muajit shtator tek skuadra e Arsenalit. Xhaka mori 83% të votave nga tifozët e Arsenalit dhe e fitoi bindshëm këtë garë, përcjell GazetaBlic Sport. Forma...

Granit Xhaka e fiton çmimin e lojtari të muajit shtator te Arsenali

para një muaji - Shenja

Granit Xhaka është duke kaluar nëpër një formë jetësore te Arsenali këtë sezon, duke befasuar të gjithë me paraqitjet e tij. Ndeshja ndaj Brentfordit dhe ajo e javës së kaluar ndaj Tottenhamit, bënë që...

Muaj pozitiv, Arsenali nderon Granit Xhakën, mesfushori shqiptar merr çmimin

para një muaji - Flaka

Nuk mund të ishte ndryshe. Granit Xhaka është shpallur lojtari i muajit shtator te Arsenali.Mesfushori me origjinë shqiptare por që luan për Zvicrën po kalon një formë të shkëlqyer dhe po i jep një “dorë”...

Granit Xhaka, lojtari i muajit te Arsenali

para një muaji - Fakti Ditor

Granit Xhaka është zgjedhur lojtari më i mirë te Arsenali për muajin shtator. Klubi londinez njoftoi këtë të hënë se mesfushori nga Kosova mori 83% të votave nga fansat, shkruan Gazeta Express. Arsenali...

Fansat e zgjedhin Granit Xhakën lojtarin e muajit te Arsenali

para një muaji - Almakos

Granit Xhaka, lojtari i muajit te Arsenali. Granit Xhaka është zgjedhur lojtari më i mirë te Arsenali për muajin shtator. Klubi londinez njoftoi këtë të hënë se mesfushori nga Kosova mori 83 për qind të...

Zyrtare: Granit Xhaka shpallet futbollisti më i mirë i muajit tek Arsenali

para një muaji - Periskopi

Granit Xhaka është shpallur lojtari më i mirë i muajit shtator tek skuadra e Arsenalit. Xhaka mori 83% të votave nga tifozët e Arsenalit dhe e fitoi bindshëm këtë garë. Forma e tij është e jashtëzakonshme...

Po bëhet lojtari i preferuar i tyre | Ky ishte reagimi epik i fansave të Arsenal-it kur Granit Xhaka shënon kundër Tottenham

para një muaji - Insajderi.org

Mesfushori i Arsenal, Granit Xhaka shënoi golin e tretë për ‘Topçinjtë’ në fitoren kundër Tottenham Hotspur me rezultat 3-1. Ai përveçse arriti të shënoi gol, pati edhe paraqitje të mrekullueshme me ç’rast...

Ringjallja e Granit Xhakës është meritë e Artetas dhe justifikon tre vendimet e mëdha të tij

para një muaji - Gazeta Express

Arsenali është në krye të tabelës së Premierligës pas shtatë fitoreve nga tetë ndeshje dhe Granit Xhaka duket si një lojtar krejtësisht i ri këtë sezon. Mesfushori nga Kosova bëri paraqitje të shkëlqyeshme...

VIDEO/ Sjellje prej lideri, Xhaka fiton zemrat e tifozëve me gjestin pas golit të parë

para një muaji - SuperSport

Granit Xhaka ka fituar zemrat e tifozëve të Arsenal, pasi grumbulloi shokët e skuadrës pas golit të Thomas Partey në derbin e Londrës veriore këtë të shtunë. Mesfushori u tregua i shpejtë për të thirrur...

Ringjallja e Granit Xhakës është meritë e Artetas dhe justifikon tre vendimet e mëdha të tij

para një muaji - Epoka e Re

Arsenali është në krye të tabelës së Premierligës pas shtatë fitoreve nga tetë ndeshje dhe Granit Xhaka duket si një lojtar krejtësisht i ri këtë sezon. Mesfushori nga Kosova bëri paraqitje të shkëlqyeshme...

Ringjallja e Granit Xhakës është meritë e Artetas dhe justifikon tre vendimet e mëdha të tij

para një muaji - Ekonomia Online

Arsenali është në krye të tabelës së Premierligës pas shtatë fitoreve nga tetë ndeshje dhe Granit Xhaka duket si një lojtar krejtësisht i ri këtë sezon. Mesfushori nga Kosova bëri paraqitje të shkëlqyeshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK