Pesë problemet që po përballet Interi para ndeshjes me Barcelonën – Inzaghi është nën presion

para një muaji - Telegrafi

La Gazzetta Dello Sport thekson pesë problemet që duhet të zgjidhë trajneri i Interit, Simone Inzaghi, duke filluar nga ndeshja kundër Barcelonës për të shpëtuar punën e tij në “Stadio Meazza”. Mediumi...

“Humbje e pamerituar ndaj Romës”, Inzaghi: Asllani burim i ri i Interit!

para një muaji - SuperSport

Trajneri i Inter, Simone Inzaghi nuk ndalet së foluri për mesfushorin e kombëtares shqiptare, Kristjan Asllanin. Në prag të ndeshjes së Champions League përballë Barcelonës, tekniku ka dhënë intervistë...

Inzaghi: Kemi një mundësi të mirë nesër, luajmë ndaj një prej skuadrave më të mirë në Evropë

para një muaji - GazetaBlic

Testi më i madh i Nerazzurrëve po afrohet shumë afër, ndërsa Interi përgatitet për t’u përballur me gjigantët evropianë Barcelona në San Siro në xhiron e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve, Inzaghi...

Kasano nuk përmbahet: Asllani i fortë, por shihet që është i frikësuar nga Inzagi

para një muaji - Panorama

Antonio Kasano vazhdon kritikat e tij ndaj Simone Inzagit, pas humbjes së radhës të Interit. Zikaltrit u mposhtën nga Roma dhe ish-sulmuesi italian nuk ka fshehur zhgënjimin e tij për atë që ka parë në...

Inzaghi përfundon nën akuzën e Cassanos: Asllani i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - Top Channel

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Cassano 'akuzon' Inzaghin: Asllani i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - Syri.net Kosova

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Inzaghi përfundon nën akuzën e Cassanos: Asllani i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - GazetaBlic

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Cassano “shkund” trajnerin e Interit për mesfushorin e Shqipërisë: Shihni sesa frikë ka Kristjan Asllani, se Inzaghi nuk i beson

para një muaji - Gazeta Tema

Antonio Cassano ka komentuar ndeshjen e fundit të Interit që e humbi kundër Romës në shifrat 1-2. Figura e njohur e futbollit italian u shpreh se Inzaghi nuk i beson elementeve të rinj, duke e kritikuar...

Konfirmohet nga Inzaghi: Asllani është gati për Inter-Barcelona

para një muaji - Syri

Interi pret në “San Siro” Barcelonën për ndeshjen e tretë të Ligës së Kampionëve dhe zikaltrit duhet të dalin patjetër me një rezultat pozitiv, duke parë dhe grupin në të cilin janë. Në konferencën përpara...

Inzaghi bie në “rrjetën” e kritikave të Cassanos: Asllani i fortë, po luan i frikësuar prej trajnerit

para një muaji - Albeu

Antonia Cassano njihet si prej kritikëve më të mësdhenj në futboll, disa herë më të drejtë, disa herë tjera vlen për t’u diskutuar. Pjesë e kritikave të tij së fundmi është futur edhe trajneri i Interit,...

Cassano nuk ndalet, kritikon Inzaghin për Asllanin: Është shumë i fortë, por luan me frikë

para një muaji - ABC News

Antonio Cassano nuk ndalet, teksa këtë herë kritikat e tij shkojnë për trajnerin e Interit, Simone Inzaghin për Kristjan Asllanin. Paraqitja e mesfushorit të kombëtares u komentua pozitivisht, megjithatë...

Simone Inzaghi mund të shkarkohet nga Interi

para një muaji - RTV 21

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. ‘Zikaltërit’ kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Inzaghi “pjesë” e kritikave të Cassanos: Asllani i fortë, po luan i frikësuar prej trajnerit

para një muaji - Albeu

Antonia Cassano njihet si prej kritikëve më të mësdhenj në futboll, disa herë më të drejtë, disa herë tjera vlen për t’u diskutuar. Pjesë e kritikave të tij së fundmi është futur edhe trajneri i Interit,...

Inzaghi përfundon nën akuzën e Cassanos: Asllani i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - SuperSport

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Interi me dy mungesa të mëdha ndaj Barcelonës, dy yje të tjerë ende në dyshime

para një muaji - Telegrafi

Trajneri i Interit, Simone Inzaghi thotë se Lautaro Martinez mbetet në dyshim për ndeshjen e nesërme në Ligën e Kampionëve me Barcelonën edhe pse testimet e kryera nga sulmuesi argjentinas nuk vunë në...

Lautaro në dyshim ndaj Barçës

para një muaji - Koha.net

Pas Romelu Lukakut, Interi mund të jetë edhe pa sulmuesin tjetër, Lautaro Martinez, për ndeshjen ndaj Barcelonës në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i Interit, Simone Inzaghi, ka vënë në dyshim...

Inzaghi konfirmon: Asllani është gati për Inter-Barcelona

para një muaji - Syri.net Kosova

Interi pret në “San Siro” Barcelonën për ndeshjen e tretë të Ligës së Kampionëve dhe zikaltrit duhet të dalin patjetër me një rezultat pozitiv, duke parë dhe grupin në të cilin janë. Në konferencën përpara...

Cassanos 'akuzon' Inzaghin: Asllani i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - Syri

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Inzaghi konfirmon se Asllani do të luaj ndaj Barcelonës

para një muaji - Telegrafi

Kristjan Asllani ka luajtur ndeshjen e tij të parë si titullar për Interin. Mesfushori shqiptar zhvilloi një ndeshje shumë të mirë ndaj Romës teksa në momentin e zëvendësimit u duartrokit nga tifozët e...

Inzaghi: Asllani është gati për sfidën me Barcelonën

para një muaji - Bota Sot

Trajneri i Interit Simone Inzaghi ka konfirmuar se mesfushori shqiptar Kristjan Asllani është i gatshëm që të luajë nesër kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Asllani pati një paraqitje shumë të mirë...

Inzaghi përfundon nën akuzën e Cassanos: Asllani është i fortë, por luan i frikësuar prej trajnerit!

para një muaji - SuperSport

Rezultatet zhgënjyese në këtë fillim të sezonit për Interin që ka regjistruar katër humbje në tetë ndeshjet e para të Serisë A, bëjnë që trajneri Simone Inzaghi të përfundojë në bankën e të akuzuarve....

Inzaghi konfirmon se shqiptari Asllani do të luaj ndaj Barcelonës

para një muaji - InfoShqip

Kristjan Asllani ka luajtur ndeshjen e tij të parë si titullar për Interin. Mesfushori shqiptar zhvilloi një ndeshje shumë të mirë ndaj Romës teksa në momentin e zëvendësimit u duartrokit nga tifozët e...

Përballja me Barcelonën, Inzagi konfirmon Asllanin si titullar: Është gati, kundër Romës na tregoi shumë

para një muaji - Gazeta Tema

Interi pret në “San Siro” Barcelonën për ndeshjen e tretë të Ligës së Kampionëve dhe zikaltrit duhet të dalin patjetër me një rezultat pozitiv, duke parë dhe grupin në të cilin janë. Në konferencën përpara...

Inzaghi e konfirmon: Asllani është gati të luajë nesër ndaj Barcelonës

para një muaji - GazetaBlic

Inter mundohet të lejë pas humbjen në kampionat përballë Romës dhe të rikthehet në Champions League ditën e nesërme në Meazza përballë Barcelonës. Sfida do të jetë shumë e vështirë por mund të themi edhe...

Inter-Barça, Inzaghi: Onana do të jetë titullar. Asllani? Ai është gati të luajë

para një muaji - Albeu

Inter mundohet të lejë pas humbjen në kampionat përballë Romës dhe të rikthehet në Champions League ditën e nesërme në Meazza përballë Barcelonës. Sfida do të jetë shumë e vështirë por mund të themi edhe...

Inzaghi konfirmon: Asllani është gati për Inter-Barcelona

para një muaji - Syri

Interi pret në “San Siro” Barcelonën për ndeshjen e tretë të Ligës së Kampionëve dhe zikaltrit duhet të dalin patjetër me një rezultat pozitiv, duke parë dhe grupin në të cilin janë. Në konferencën përpara...

Inzaghi ka kohë 9 ditë

para një muaji - Klan

Inzaghi ka kohë 9 ditë Edhe pse përpiqet që të qëndrojë i qetë përpara mikrofonëve, trajneri Simone Inzagi ka nisur që të jetë i shqetësuar për të ardhmen e tij tek Interi. Nëntë ditët në vazhdim do të...

Inzaghi jep kushtrimin para Barcelonës: Lautaro në dyshim, shans i artë për ta ngritur kokën

para një muaji - NOA

Lautaro Martinez është ende në dyshim për një fanellë titullari. Simone Inzaghi e konfirmon këtë në konferencën për shtyp në prag të Inter-Barcelona, klasike e futbollit europian, që do të luhet nesër...

Inzaghi “bën me krahë” Asllanin: Gati edhe ndaj Barcelonës!

para një muaji - SuperSport

Pas debutimit si titullar me fanellën e Interit në ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Romës, Kristjan Asllani është gati të marrë përgjegjësinë edhe për sfidën ndaj Barcelonës në Champions League. Trajneri...

Inzaghi jep kushtrimin para Barcelonës: Lautaro në dyshim, shans i artë për ta ngritur kokën

para një muaji - Shenja

Lautaro Martinez është ende në dyshim për një fanellë titullari. Simone Inzaghi e konfirmon këtë në konferencën për shtyp në prag të Inter-Barcelona, klasike e futbollit europian, që do të luhet nesër...

Simone Inzaghi mund të shkarkohet nga Interi

para një muaji - Syri.net Kosova

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. ‘Zikaltërit’ kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

A do të luaj Asllani kundër Barcelonës? Kjo është përgjigjja e Inzaghit

para një muaji - Insajderi.org

Kristjan Asllani ka luajtur ndeshjen e tij të parë si titullar për Interin. Mesfushori shqiptar zhvilloi një ndeshje shumë të mirë ndaj Romës teksa në momentin e zëvendësimit u duartrokit nga tifozët e...

Simone Inzaghi mund të shkarkohet nga Interi

para një muaji - GazetaBlic

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. ‘Zikaltërit’ kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Konfirmohet nga Inzaghi: Asllani është gati të luajë nesër ndaj Barcelonës

para një muaji - Periskopi

Inter mundohet të lejë pas humbjen në kampionat përballë Romës dhe të rikthehet në Champions League ditën e nesërme në Meazza përballë Barcelonës. Sfida do të jetë shumë e vështirë por mund të themi edhe...

Simone Inzaghi drejt shkarkimit nga Interi

para një muaji - Bota Sot

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. Zikaltërit kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Inzaghi ka nëntë ditë për të shmangur shkarkimin

para një muaji - RTK

Simone Inzaghi verën e kaluar ka vazhduar kontratën me Interin deri në vitin 2024, por siç qëndrojnë gjërat, kjo kontratë nuk do të funksionojë edhe gjatë. “Gazetta dello Sport” shkruan se Simone Inzaghi...

Inzaghi mund të shkarkohet nga Interi

para një muaji - Epoka e Re

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. “Zikaltërit” kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Barcelona dhe Sassuolo, përcaktojnë fatin e Simone Inzagit

para një muaji - Alsat-M

Inter ka pasur një start të dobët këtë sezon dhe trajneri Simone Inzagi rrezikon çdo ditë edhe më shumë pozicionin e tij si trajneri i ekipit zikaltër. Sipas “Gazzetta dello Sport”, Interi do të marrë...

E ardhmja e Inzaghit do të varet nga ndeshjet ndaj Barçës dhe Sassuolos

para një muaji - Albeu

Inter ka pasur një start të dobët këtë sezon dhe Inzaghi rrezikon çdo ditë edhe më shumë pozicionin e tij si trajneri i ekipit zikaltër. Sipas “Gazzetta dello Sport”, Interi do të marrë një vendim përfundimtar...

“Në fije të perit”. “Me shpatulla pas murit”. Mediat kryqëzojnë Simone Inza...

para një muaji - BalkanWeb

4 humbje në 8 ndeshje janë shifra që dënojnë Simone Inzaghi-n. Si të mos mjaftojë kaq, deklarata e tij pas humbjes kundër Romës: “Unë sjell të ardhura dhe trofe”, nuk është pritur mirë nga drejtuesit e...

Simone Inzaghi mund të shkarkohet nga Interi

para një muaji - Lajmi.net

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. ‘Zikaltërit’ kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Performanca e dobët e Interit, Barcelona dhe Sassuolo vendimtare për Inzaghin

para një muaji - ABC News

Inter ka pasur një start të dobët këtë sezon dhe Inzaghi rrezikon çdo ditë edhe më shumë pozicionin e tij si trajneri i ekipit zikaltër. Sipas “Gazzetta dello Sport”, Interi do të marrë një vendim përfundimtar...

Lajm i keq për Inter, ylli i madh mund të mungojë kundër Barcelonës

para një muaji - Tetova Sot

Lautaro do t’i nënshtrohet disa ekzaminimeve mjekësore, mund të mungojë ndaj Barcës. Ylli argjentinas, Lautaro Martinez mund të jetë lojtari i radhës që i shtohet listës së telasheve të Simone Inzaghi....

Simone Inzaghi drejt shkarkimit nga Interi

para një muaji - Pika

E ardhmja e trajnerit të Interit, Simone Inzaghi, mund të vendoset në nëntë ditët e ardhshme kur “Nerazzurrët” do të përballen me Barcelonën dhe Sassuolon. Zikaltërit kanë pasur një fillim të tmerrshëm...

Lajm i keq për Inter, ylli i madh mund të mungojë kundër Barcelonës

para një muaji - OraInfo

Lautaro do t’i nënshtrohet disa ekzaminimeve mjekësore, mund të mungojë ndaj Barcës. Ylli argjentinas, Lautaro Martinez mund të jetë lojtari i radhës që i shtohet listës së telasheve të Simone Inzaghi....

Lautaro do t’i nënshtrohet disa ekzaminimeve mjekësore, mund të mungojë ndaj Barcës

para një muaji - Lajmi.net

Inter mund të marrë një tjetër goditje para ndeshjes ndaj Barcelonës. Ylli argjentinas, Lautaro Martinez mund të jetë lojtari i radhës që i shtohet listës së telasheve të Simone Inzaghi. Sulmuesi i Inter...

Lajm i keq për Inter, ylli i madh mund të mungojë kundër Barcelonës

para një muaji - Almakos

Lautaro do t’i nënshtrohet disa ekzaminimeve mjekësore, mund të mungojë ndaj Barcës. Ylli argjentinas, Lautaro Martinez mund të jetë lojtari i radhës që i shtohet listës së telasheve të Simone Inzaghi....

Inzaghi vjen me deklaratë interesante pas humbjes nga Roma

para një muaji - RTK

Trajneri i Interit, Simone Inzaghi duke folur për “DAZN”, ka thënë se në skuadrën e tij, duhet të punohet më shumë në disa gjera të veçanta. “Nerazurët” mbrëmë u mundën nga Roma (1-2) midis ‘San Siros’,...

Inzaghi: Pashë Interin të mposhtur pas një ndeshje shumë të mirë

para një muaji - Bota Sot

Pas humbjes së djeshme të Interit në shtëpi ndaj Romës me rezultatin 1-2, Simone Inzaghi u intervistua nga mikrofonat e “DAZN”. “Të martën do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme kundër një ekipi shumë...

Asllani fiton mediat, por jo Inzaghi-n. Talenti kuqezi lojtari më i vlerësu...

para një muaji - BalkanWeb

Në sfidën e tij të parë si titullar me fanellën e Inter, në një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit, Kristjan Asllani jo vetëm që nuk stonoi, por kundër Romës ishte lojtari më i vlerësuar në radhët...

Inzaghi: Pashë Interin të mposhtur pas një ndeshje shumë të mirë

para një muaji - Albeu

Pas humbjes së djeshme të Interit në shtëpi ndaj Romës me rezultatin 1-2, Simone Inzaghi u intervistua nga mikrofonat e “DAZN”. “Të martën do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme kundër një ekipi shumë...

Inzaghi: Humbëm ndeshjen tonë më të mirë

para një muaji - Epoka e Re

Trajneri i Interit, Simone Inzaghi ka folur pas humbjes ndaj Romës, teksa nuk mungoi një koment dhe për ndeshjen Asllanin dhe për momentin e zëvendësimit. “Do të dilte nga fusha edhe pa u pasuar goli i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK