Messi, lojtari më i rrezikshëm në Evropë, para Haaland dhe Mbappes

para një muaji - Infokusi

Pas një sezoni të kaluar me performancë të dobët, Lionel Messi më në fund po tregon vlerat e tij në Paris Saint-Germain Ai ka pasur një fillim fantastik në sezonin 2022/23, me gola dhe asistime dhe është...

“Dorëzohen” klubet e MLS, besojnë se Messi do të rikthehet në “Camp Nou”

para një muaji - Albeu

Lionel Messi është një “ëndërr” në sirtarë për skuadrat e MLS-së të cilat kanë shprehur haptash dëshirën për të pasur sulmuesin argjentinas. Por siç raportohet nga “El Chiringuito”, klubet amerikane janë...

“Dorëzohen” klubet e MLS, besojnë se Messi do të rikthehet në “Camp Nou”

para një muaji - ABC News

Lionel Messi është një “ëndërr” në sirtarë për skuadrat e MLS-së të cilat kanë shprehur haptash dëshirën për të pasur sulmuesin argjentinas. Por siç raportohet nga “El Chiringuito”, klubet amerikane janë...

Messi synon të rikthehet te Barcelona

para një muaji - Ina

Lionel Messi do të kthehet te Barcelona, sipas gazetarit të El Chiringuito TV, Jose Pedrerol. Kontrata aktuale e argjentinasit në Parkun e Princave pritet të skadojë në fund të stinorit dhe ka pasur debate...

Messi synon të rikthehet te Barcelona

para një muaji - Klan Macedonia

Lionel Messi do të kthehet te Barcelona, sipas gazetarit të El Chiringuito TV, Jose Pedrerol. Kontrata aktuale e argjentinasit në Parkun e Princave pritet të skadojë në fund të stinorit dhe ka pasur debate...

Messi synon të rikthehet te Barcelona

para një muaji - Bota Sot

Lionel Messi do të kthehet te Barcelona, sipas gazetarit të El Chiringuito TV, Jose Pedrerol. Kontrata aktuale e argjentinasit në Parkun e Princave pritet të skadojë në fund të stinorit dhe ka pasur debate...

Messi dëshiron të kthehet në Barcelonë

para një muaji - Koha.net

Lionel Messi mund të kthehet te Barcelona në verën e vitit 2023, kur edhe i skadon kontrata me PSG-në. Është raportuar se argjentinasi mund ta vazhdojë karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por...

Klubet amerikane dorëzohen për Messin, besojnë se ai do të rikthehet në Barcelonë

para një muaji - Gazeta Express

Lionel Messi ishte bërë objektiv i klubeve amerikane qe një kohë. Mirëpo, duket se klubet nga MLS-ja janë dorëzuar sa i përket yllit argjentinas. Kjo pasi, sipas mediumit “El Chiringuito”, klubet amerikane...

Messi synon të rikthehet te Barcelona

para një muaji - Pika

Lionel Messi do të kthehet te Barcelona, sipas gazetarit të El Chiringuito TV, Jose Pedrerol. Kontrata aktuale e argjentinasit në Parkun e Princave pritet të skadojë në fund të stinorit dhe ka pasur debate...

Optimizëm i madh te Barcelona – rikthimi i Messi tejet i mundshëm, struktura e pagave e lejon

para një muaji - Lajmi.net

Rikthimi i Lionel Messi te Barcelona tashmë s’është vetëm një spekulim i pamundur. Leo Messi vazhdon të lidhet me një rikthim të mundshëm te Barcelona, vetëm dy sezone pasi u largua nga ‘Camp Nou’, largim...

Klubet amerikane dorëzohen për Messin, besojnë se ai do të rikthehet në Barcelonë

para një muaji - Ekonomia Online

Lionel Messi ishte bërë objektiv i klubeve amerikane qe një kohë. Mirëpo, duket se klubet nga MLS-ja janë dorëzuar sa i përket yllit argjentinas. Kjo pasi, sipas mediumit “El Chiringuito”, klubet amerikane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK