Xavi flet rreth mundësisë së rikthimit të Messit në Barcelonë

më 10.2022 - Reporteri

Xavi Hernandez ka folur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messit. E ardhmja e sulmuesit argjentinasit vazhdon të jetë mjaft e përfolur. Messi është i lidhur më një rikthim të mundshëm në “Camp Nou”, pas...

Xavi, thirrje Messit: Barcelona është shtëpia jote!

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez i ka bërë thirrje legjendës së katalanasve, Lionel Messit që të rikthehet. Gjatë konferencës për mediat përpara ndeshjes së Champions League ndaj Inter, tekniku iu...

Xavi, thirrje Messit: Barcelona është shtëpia jote!

më 10.2022 - Syri

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez i ka bërë thirrje legjendës së katalanasve, Lionel Messit që të rikthehet. Gjatë konferencës për mediat përpara ndeshjes së Champions League ndaj Inter, tekniku iu...

Xavi flet rreth mundësisë së rikthimit të Messit te Barcelona

më 10.2022 - Bota Sot

Xavi Hernandez ka folur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messit. E ardhmja e sulmuesit argjentinasit vazhdon të jetë mjaft e përfolur. Messi është i lidhur më një rikthim të mundshëm në “Camp Nou”, pas...

Xavi, thirrje Messit: Barcelona është shtëpia jote!

më 10.2022 - SuperSport

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez i ka bërë thirrje legjendës së katalanasve, Lionel Messit që të rikthehet. Gjatë konferencës për mediet përpara ndeshjes së Champions League ndaj Inter, tekniku iu...

Xavi flet rreth mundësisë së rikthimit të Messit te Barcelona

më 10.2022 - Tetova Sot

Xavi Hernandez ka folur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messit. E ardhmja e sulmuesit argjentinasit vazhdon të jetë mjaft e përfolur. Messi është i lidhur më një rikthim të mundshëm në “Camp Nou”, pas...

Xavi flet rreth mundësisë së rikthimit të Messit te Barcelona

më 10.2022 - SportMania

Xavi Hernandez ka folur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messit. E ardhmja e sulmuesit argjentinasit vazhdon të jetë mjaft e përfolur. Messi është i lidhur më një rikthim të mundshëm në “Camp Nou”, pas...

Xavi, thirrje Messit: Barcelona është shtëpia jote!

më 10.2022 - Shenja

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez i ka bërë thirrje legjendës së katalanasve, Lionel Messit që të rikthehet. Gjatë konferencës për mediet përpara ndeshjes së Champions League ndaj Inter, tekniku iu...

Xavi flet rreth mundësisë së rikthimit të Messit te Barcelona

më 10.2022 - Pika

Xavi Hernandez ka folur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messit. E ardhmja e sulmuesit argjentinasit vazhdon të jetë mjaft e përfolur. Messi është i lidhur më një rikthim të mundshëm në “Camp Nou”, pas...

Xavi për rikthimin e mundshëm të Messi: Ta lëmë atë të qetë, i pengojmë nëse flasim

më 10.2022 - Flaka

Xavi Hernandez është pyetur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messi te Barcelona. Trajneri spanjoll, Xavi Hernandez është paraqitur sot në konferencë për shtyp, ku është pyetur për një rikthim të mundshëm...

Xavi për rikthimin e mundshëm të Messi: Ta lëmë atë të qetë, i pengojmë nëse flasim

më 10.2022 - Lajmi.net

Xavi Hernandez është pyetur për rikthimin e mundshëm të Lionel Messi te Barcelona. Trajneri spanjoll, Xavi Hernandez është paraqitur sot në konferencë për shtyp, ku është pyetur për një rikthim të mundshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK