Drita dhe Nuhiu zyrtarisht ndajnë rrugët

para 2 jave - RTK

Drita dhe Ardian Nuhiu zyrtarisht kanë ndarë rrugët. Klubi gjilanas në një konferencën për media, ka konfirmuar ‘divorcin’ me trajnerin Nuhiu. “Menjëherë pas ndeshjes në konsultim me presidentin e klubit,...

Ardian Nuhiu largohet nga Drita

para 2 jave - Koha.net

Ardian Nuhiu nuk do të jetë më trajner i Dritës. Vetë trajneri e ka komunikuar lajmin përmes një konference për shtyp të enjten në ambientet e klubit. Largimi i Nuhiut është bërë me marrëveshje të dyanshme,...

Zyrtare: Shkarkohet Ardian Nuhiu

para 2 jave - Reporteri

Skuadra e Dritës ka ndarë rrugët me trajnerin e skuadrës, Ardian Nuhiu. Në zyrat e skuadrës së Dritës, në një konferencë të jashtëzakonshme, është njoftuar ndërprerja e bashkëpunimit mes klubit dhe trajnerit...

Zyrtare: Ardian Nuhiu largohet nga Drita

para 2 jave - Koha.mk

Trajneri shkupjan Ardian Nuhiu nuk është më trajner i Dritës, pas katër viteve të kaluar në Gjilan. Trajneri i njohur shqiptar nga Shkupi ka arritur t’i fitoj Dritës një titull të kampionit dhe një Superkupë...

Drita shkarkon trajnerin

para 2 jave - Bota Sot

Klubi i futbollit në Superligën e Kosovës, Drita e ka shkarkuar trajnerin Ardian Nuhiu. Ky vendim i klubit nga Gjilani vjen një ditë pasi Drita u eliminua nga Kupa e Kosovës nga Liria e Prizrenit. Ndryshe,...

Ardian Nuhiu largohet nga Drita

para 2 jave - OraInfo

Ardian Nuhiu nuk është më trajner i Dritës, pas katër viteve të kaluar në Gjilan. Trajneri i njohur shqiptar nga Shkupi ka arritur t’i fitoj Dritës një titull të kampionit dhe një Superkupë të Kosovës,...

Zyrtare: Ardian Nuhiu dhe Drita ndërprejnë bashkëpunimin

para 2 jave - GazetaBlic

Ardian Nuhiu ka dhënë përgjigjet e tij në konferencë për shtyp, ku u kumtua lajmi për ndërprerjen e bashkëpunimit me Dritën. Je i shkarkuar, apo ke dhënë dorëheqje? “Thjesht është një vendim nga drejtuesit,...

Nuhiu: Nga sot Drita ka një ‘Intelektual’ më tepër, nuk qëndroj në Kosovë, do ta vazhdoj shkollimin

para 2 jave - Lajmi.net

Ardian Nuhiu ka folur për planet e tij për të ardhmen. Trajneri Ardian Nuhiu, i cili sot ndau rrugët me Dritën ka bërë të ditur se ka në plan të vazhdoj shkollimin për pro-licence. Më poshtë mund t’i gjeni...

Nuhiu për ndërprerjen e bashkëpunimit me Dritën: Një vendim që vjen nga drejtuesit, në klube të mëdha, trajneri mban valixhen gati

para 2 jave - Lajmi.net

Ardian Nuhiu ka dhënë përgjigjet e tij në konferencë për shtyp, ku u kumtua lajmi për ndërprerjen e bashkëpunimit me Dritën. Trajneri ka thënë se ky ishte një vendim që u mor nga drejtuesit, por tha se...

Zyrtare: Shkarkohet Ardian Nuhiu

para 2 jave - Lajmi.net

Skuadra e Dritës ka ndarë rrugët me trajnerin e skuadrës, Ardian Nuhiu. Në zyrat e skuadrës së Dritës, në një konferencë të jashtëzakonshme, është njoftuar ndërprerja e bashkëpunimit mes klubit dhe trajnerit...

Bekim Isufi pritet të jetë trajneri i Dritës

para 2 jave - Gazeta Metro

Pas shkarkimit të Ardian Nuhiut nga stol i trajnerit të Dritës, raportohet që vendin e tij ta zë Bekim Isufi. Burime të sigurta të Koha Shtesë brenda klubit kanë bërë me dije se Isufi së shpejti emërohet...

Nuhiu falënderon të gjithë pas largimit nga Drita: Ishin katër vite të jashtëzakonshme

para 2 jave - Arbresh

Ardian Nuhiu është larguar nga Drita pas katër viteve qëndrim në qytetin e Gjilanit. Në fakt trajneri shqiptar nga Maqedonia e Veriut e mori drejtimin e klubit më 11 shkurt të vitit 2019 dhe largohet nga...

Nuhiu zbulon arsyen pse Drita e shkarkoi nga posti i trajnerit

para 2 jave - KosovaPress

Ardian Nuhiu nuk është më trajnerin i klubit futbollistik Drita. Lajmi është dhënë të enjten në një konferencë për media ku ishin të pranishëm trajneri Ardian Nuhiu dhe drejtori gjeneral i klubit gjilanas,...

Drita ndan rrugët me Ardian Nuhiun? Konferencë e jashtëzakonshme në ora 13:00

para 2 jave - Syri.net Kosova

Drita thuhet se do të ndajë rrugët me trajnerin Ardian Nuhiu. Skuadra nga Gjilani, Drita është eliminuar dje nga Kupa e Kosovës, pasi u mposht 1:2 nga Liria. Kjo ndeshje duket se i ka kushtuar me punën...

Nuhiu pas largimit: Drita, një vend i veçantë në zemrën time

para 2 jave - Open-TV

Ardian Nuhiu është larguar nga Drita pas katër viteve qëndrim në qytetin e Gjilanit. Në fakt trajneri shqiptar nga Maqedonia e Veriut e mori drejtimin e klubit më 11 shkurt të vitit 2019 dhe largohet nga...

Drita shkarkon trajnerin Ardian Nuhiu

para 2 jave - Open-TV

Klubi i futbollit në Superligën e Kosovës, Drita e ka shkarkuar trajnerin Ardian Nuhiu. Ky vendim i klubit nga Gjilani vjen një ditë pasi Drita u eliminua nga Kupa e Kosovës nga Liria e Prizrenit. Ndryshe,...

Zyrtare: Drita ndahet me trajnerin Ardian Nuhiun

para 2 jave - Arbresh

Përmes një konference të jashtëzakonshme, skuadra e Dritës ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Ardian Nuhiu. Kjo ndarje pas katër vitesh me trajnerin erdhi pas eliminimit nga Kupa e...

Nuhiu pas ndarjes me Dritën: Ky klub do të ketë vend të veçantë në zemrën time

para 2 jave - Epoka e Re

Ardian Nuhiu dhe skuadra e Dritës kanë ndërprerë bashkëpunimin. Nuhiu në konferencën për medie ka lënë të nënkuptohet se ndarja ka qenë miqësore. Ardian Nuhiu ka thënë se Drita do të ketë një vend të veçantë...

Zyrtare, Drita shkarkon trajnerin Ardian Nuhiu

para 2 jave - KosovaPress

Klubi i futbollit në Superligën e Kosovës, Drita e ka shkarkuar trajnerin Ardian Nuhiu. Ky vendim i klubit nga Gjilani vjen një dit pasi Drita u eliminua nga Kupa e Kosovës nga Liria e Prizrenit. Ndryshe,...

Zyrtare: Drita ndërprenë bashkëpunimin me Ardian Nuhiun

para 2 jave - Gazeta Metro

Ardian Nuhiu nuk është më trajner i Dritës, pas katër viteve të kaluar në Gjilan. Trajneri i njohur shqiptar nga Shkupi ka arritur t’i fitoj Dritës një titull të kampionit dhe një Superkupë të Kosovës,...

Drita ndan rrugët me trajnerin Ardian Nuhiu

para 2 jave - Epoka e Re

Ardian Nuhiu nuk do të jetë më trajner i Dritës. Lajmi është bërë i ditur sot në konferencën për medie që është thirrur nga skuadra gjilanase. “Kemi marrë vendimin e ndërprerjes së bashkëpunimit me trajnerin...

E fundit, Drita thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

para 2 jave - Bota Sot

Klubi i futbollit Drita ka bërë të ditur se sot do të zhvillojë konferencë të jashtëzakonshme për media. Arsyet nuk janë bërë të ditura. Por, kjo konferencë vjen një ditë pasi klubi gjilanas është eliminuar...

Drita ndan rrugët me Ardian Nuhiun? Konferencë e jashtëzakonshme në ora 13:00

para 2 jave - Lajmi.net

Drita thuhet se do të ndajë rrugët me trajnerin Ardian Nuhiu. Skuadra nga Gjilani, Drita është eliminuar dje nga Kupa e Kosovës, pasi u mposht 1:2 nga Liria. Kjo ndeshje duket se i ka kushtuar me punën...

Drita thërret konferencë për me medie, pritet shkarkimi i trajnerit

para 2 jave - Epoka e Re

Skuadra e Dritës së Gjilanit ka thirrur konferencë për medie në orën 13:00. Në këtë konferencë pritet të bëhet i ditur lajmi i shkarkimit të trajnerit Ardian Nuhiu, pasi Drita dje është eliminuar nga gara...

Drita ndan rrugët me Ardian Nuhiun? Konferencë e jashtëzakonshme në ora 13:00

para 2 jave - Arbresh

Drita thuhet se do të ndajë rrugët me trajnerin Ardian Nuhiu. Skuadra nga Gjilani, Drita është eliminuar dje nga Kupa e Kosovës, pasi u mposht 1:2 nga Liria. Kjo ndeshje duket se i ka kushtuar me punën...

E fundit, Drita thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

para 2 jave - Lapsi

Klubi i futbollit Drita ka bërë të ditur se sot do të zhvillojë konferencë të jashtëzakonshme për media. Arsyet nuk janë bërë të ditura. Por, kjo konferencë vjen një ditë pasi klubi gjilanas është eliminuar...

E fundit, Drita thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

para 2 jave - KosovaPress

Klubi i futbollit Drita ka bërë të ditur se sot do të zhvillojë konferencë të jashtëzakonshme për media. Arsyet nuk janë bërë të ditura, por kjo konferencë vjen një ditë pasi klubi gjilanas është eliminuar...

Nuhiu: Gara për Kupë nuk toleron gabime

para 2 jave - Epoka e Re

FC DRITA nis rrugëtimin në garë për trofeun e Kupës së Kosovës nesër, e mërkure me ndeshjen e 1/16-ës së finales ndaj KF Liria. Në prag të këtij takimi kryetrajneri ynë, Ardian Nuhiu njofton për përgatitjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK