LIVE: Nis ndeshja Uruguai – Koreja e Jugut

më 11.2022 - Koha.net

Ka nisur ndeshja mes Uruguait dhe Koresë së Jugut, e vlefshme për Grupin H të Kampionatit Botëror në Katar. Takimi po luhet në stadiumin “Education City”. Në këtë grup janë edhe Portugalia e Gana. © KOHA....

Koreja e Jugut luan kundër Uruguait me një formacion interesant: Portieri dhe e gjithë mbrojtja quhen Kim

më 11.2022 - Syri

Ekipet e futbollit të Uruguait dhe Koresë së Jugut janë duke luajtur këtë ndeshje të xhiros së parë të Kupës së Botës. Ylli më i madh i Koresë së Jugut, Heung-Min Son u shërua nga një dëmtim në sy dhe...

Ndeshja e dytë për sot, Uruguai – Koreja e Jugut, formacionet zyrtare

më 11.2022 - Syri.net Kosova

Uruguai dhe Koreja e Jugut sot debutojnë në Kupën e Botës Katar 2022, në ditën e pestë të kampionatit. Të dy kombëtaret janë në grupin H, bashkë me Portugalinë dhe Ganën, me këto dy të fundit që luajnë...

VIDEO/ Sfida e parë e grupit H, fillon Uruguai-Koreja e Jugut

më 11.2022 - SuperSport

Uruguai dhe Koreja e Jugut janë gati për Botërorin Katar 2022. Në orën 14:00 do të nisë përballja e parë e grupit H që do të zhvillohet në “Education City Stadium” – me një kapacitet prej 44.667 tifozësh...

Uruguai pa “El Matador”, Koreja e Jugut rikuperon kapitenin

më 11.2022 - Bota Sot

Uruguai dhe Koreja e Jugut janë gati për Botërorin Katar 2022. Në orën 14:00 do të nisë përballja e parë e grupit H që do të zhvillohet në “Education City Stadium” – me një kapacitet prej 44.667 tifozësh...

Mësoni rreshtimet në Uruguaj-Kore e Jugut

më 11.2022 - Bota Sot

Mësoni rreshtimet në Uruguaj-Kore e Jugut Do të startojë në orën 14:00, në stadiumin “Education City”, sfida Uruguaj-Kore e Jugut, e vlefshme për Grupin H në Botërorin “KATAR 2022”. URUGUAJ KORE E JUGUT...

Uruguai-Kore e Jugut, formacionet zyrtare, starton Luis Suarez

më 11.2022 - Bota Sot

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium”. Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht të forta si Uruguai...

Formacionet zyrtare për sfidën Uruguaj – Korea e Jugut

më 11.2022 - Ina

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës. Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunez, Valverde apo...

Urugai-Koreja e Jugut, publikohen formacionet zyrtare

më 11.2022 - RTK

Urugai-Koreja e Jugut, është ndeshja e dytë që luhet sot në kuadër të Kupës së Botës ‘Katar 2022’, ndeshje të cilën mund ta ndiqni në Radio Televizionin e Kosovës (RTK). Urugai-Koreja e Jugut do të ballafaqohen...

Formacionet zyrtare/ Uruguai pa “El Matador”, Koreja e Jugut rikuperon kapitenin

më 11.2022 - SuperSport

Uruguai dhe Koreja e Jugut janë gati për Botërorin Katar 2022. Në orën 14:00 do të nisë përballja e parë e grupit H që do të zhvillohet në “Education City Stadium” – me një kapacitet prej 44.667 tifozësh...

Kupa e Botës/ Uruguai-Korea Jugut, ja si rreshtohen kombëtaret

më 11.2022 - Syri

Janë zyrtarizuar formacionet e sfidës Uruguai-Kore e Jugut, e vlefshme për Grupin H të Botërorit të Katarit. Dy herë fituesit e Kupës së Botës në 1930 dhe 1950, uruguaianët shihen si favorit para se të...

Formacionet zyrtare për sfidën Uruguaj – Korea e Jugut

më 11.2022 - Alsat-M

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës. Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunez, Valverde apo...

Uruguai – Koreja e Jugut, formacionet zyrtare

më 11.2022 - GazetaBlic

Kombëtarja e Uruguait sot takohet me Korenë e Jugut. Uruguai dhe Koreja e Jugut takohen me fillim nga ora 14:00 në kuadër të grupit G të Kupës së Botës, shkruan GazetaBlic Sport. Pak para fillimit të takimit...

Formacionet zyrtare Uruguaji-Korea e Jugut: Suarez-Nunez në krye të sulmit, Son “gjenerali” i Koresë

më 11.2022 - Albeu

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës. Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunezm, Valverde...

Formacionet zyrtare Uruguaji-Korea e Jugut: Suarez-Nunez në krye të sulmit, Son “gjenerali” i Koresë

më 11.2022 - ABC News

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës. Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunezm, Valverde...

Formacionet zyrtare: Uruguai – Koreja e Jugut

më 11.2022 - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Uruguai – Koreja e Jugut. Ndeshja mes Uruguait dhe Koresë së Jugut luhet sot, në kuadër të grupit H, shkruan lajmi.net. Uruguai dhe Koreja e Jugut garojnë...

Araujo “mollë sherri” mes Barçës dhe Uruguait

më 11.2022 - Bota Sot

Barcelona vazhdon të monitorojë situatën e Ronald Araujo. Mbrojtësi i katalanasve, i thirrur nga Diego Alonso për Kupën e Botës në Katar, nuk është 100% në formë dhe vetë trajneri pranoi se ai ka punuar...

Uruguai kërkon ta nisë me zhurmë!

më 11.2022 - Bota Sot

Uruguai ka hequr dorë pas gati çerekshekulli nga filozofia e lojës së Oskar Tabarezit dhe tashmë me Diego Alonson është më ofensive, ndonëse qëndrueshmërinë në mesfushë as ish-mbrojtësi nuk kërkon që ta...

Araujo “mollë sherri” mes Barçës dhe Uruguait, katalanasit do ankohen te FIFA

më 11.2022 - SuperSport

Barcelona vazhdon të monitorojë situatën e Ronald Araujo. Mbrojtësi i katalanasve, i thirrur nga Diego Alonso për Kupën e Botës në Katar, nuk është 100% në formë dhe vetë trajneri pranoi se ai ka punuar...

Uruguai-Korea e Jugut, nis ndeshja në “Education City Stadium”

më 11.2022 - KosovaPress

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium” e cila tashmë ka nisur Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht...

Nunez bashkë me Suarez në vijën e parë të sulmit | Këto janë formacionet zyrtare të sfidës në mes të Uruguait dhe Koresë së Jugut

më 11.2022 - Insajderi.org

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium”. Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht të forta si Uruguai...

Uruguai-Kore e Jugut, një tjetër sfidë e zjarrtë, formacionet e mundshme

më 11.2022 - Bota Sot

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium”. Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht të forta si Uruguaji...

Araujo “mollë sherri” mes Barçës dhe Uruguait, katalanasit do ankohen te FIFA

më 11.2022 - Infokusi

Barcelona vazhdon të monitorojë situatën e Ronald Araujo. Mbrojtësi i katalanasve, i thirrur nga Diego Alonso për Kupën e Botës në Katar, nuk është 100% në formë dhe vetë trajneri pranoi se ai ka punuar...

Formacionet zyrtare Uruguai – Korea e Jugut

më 11.2022 - Epoka e Re

Në orën 14:00, Uruguai do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës. Uruguai mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunezm, Valverde apo...

Uruguai-Kore e Jugut, formacionet zyrtare, starton Luis Suarez

më 11.2022 - KosovaPress

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium”. Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht të forta si Uruguai...

Uruguai-Kore e Jugut, një tjetër sfidë e zjarrtë, formacionet e mundshme

më 11.2022 - KosovaPress

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të zhvillohet në “Education City Stadium”. Aty do të ballafaqohen dy skuadra jashtëzakonisht të forta si Uruguaji...

Trajneri i Urugait: Duam ta nisim me fitore Botërorin

më 11.2022 - RTK

Trajneri i Urugait, Diego Alonos në konferencën për media, një ditë para ndeshjes me Korenë e Jugut, ka thënë së skuadra e tij, synon fitore në duelin e parë të këtij Botërori. Alonso është i vetëdijshëm...

Son i bashkohet Koresë së Jugut

më 11.2022 - Koha.net

Kapiten i lënduar i Koresë së Jugut, Son Heung-min ka stërvitur të mërkurë, ndërsa skuadra e tij përgatitet për ndeshjen hapëse të grupit H të Kupës së Botës kundër fituesit të dyfishtë të Botës, Uruguait....

Araujo pritet të luajë për Uruguain

më 11.2022 - Koha.net

Qendërmbrojtësi i Uruguait, Ronald Araujo ka stërvitur me ekipin përpara ndeshjes kundër Koresë së Jugut të enjten në kuadër të grupit H të Kupës së Botës. Mbrojtësi i Barcelonës është duke u rikuperuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK