Bashkimi përforcohet me Samardo Anthony Samuels

para një muaji - Bota Sot

Samardo Anthony Samuels është basketbollisti më i ri i Bashkimit. Për marrëveshjen ka njoftuar vetë klubi nga Prizreni. "Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se tashmë Klubi ynë ka arritur marrëveshje me një...

Bashkimi përforcohet me basketbollistin e njohur, Samardo Samuels

para një muaji - Gazeta Express

KB Bashkimi është përforcuar me basketbollistin e njohur, Samardo Anthony Samuels. Qendra nga Xhamajka për tri sezone (2010/13) ishte pjesë e skuadrës së njohur nga NBA, Cleveland Cavaleirs, shkruan Gazeta...

Bashkimi përforcohet me Samardo Anthony Samuels

para një muaji - RTK

Samardo Anthony Samuels është basketbollisti më i ri i Bashkimit. Për marrëveshjen ka njoftuar vetë klubi nga Prizreni. "Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se tashmë Klubi ynë ka arritur marrëveshje me një...

Zyrtare: Klubi kosovar arrin marrëveshje me ish-basketbollistin e NBA

para një muaji - Zeri

KB Bashkimi ka arritur marrëveshje për transferimin e basketbollistit Samardo Anthony Samuels. Klubi prizrenas ka njoftuar në faqen zyrtare se marrëveshja me basketbollistin në fjalë është arritur. Xhamajkani,...

KB Bashkimi arrin marrëveshje me ish-basketbollistin e NBA-s

para një muaji - Epoka e Re

KB Bashkimi ka arritur marrëveshje për transferimin e basketbollistit Samardo Anthony Samuels. Klubi prizrenas ka njoftuar në faqen zyrtare se marrëveshja me basketbollistin në fjalë është arritur. Xhamajkani,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK