Trepça dhe Bashkimi kualifikohen në gjysmëfinale

më 12.2022 - Epoka e Re

KB Trepça ka mundur Rahovecin me rezultat 82:66 (25:22, 26:7, 13:25, 16:14), duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Mitrovicasit e nisën më mirë ndeshjen dhe kishin epërsi deri në...

Pamje: Përleshje mes dy tifozerive në ndeshjen Peja-Bashkimi

më 12.2022 - Gazeta Express

Këtë të enjte u zhvillua ndeshja çerekfinale e Superkupës së Kosovës, mes Bashkimit dhe Pejës. Kjo ndeshje u fitua nga prizrenasit me rezultatin 73:69, të cilët kështu siguruan edhe kalimin për në gjysmëfinale,...

Bashkimi shokon Pejën, ndeshja mbyllet me incident

më 12.2022 - Koha.net

Bashkimi ka shokuar Pejën në çerekfinale të Superkupës së Kosovës në basketboll. Peja ka udhëhequr deri në minutën e 39-të, por Bashkimi fitoi në fund me rezultat 73:69. Ndeshja në Prishtinë ka përfunduar...

Bashkimi mposht Pejën

më 12.2022 - Bota Sot

Bashkimi ka kaluar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Skuadra nga Prizreni shënoi fitore sonte kundër Pejës në çerekfinale të kësaj gare. Ndeshja e zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve...

Bashkimi mposht me rikthim Pejën dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës

më 12.2022 - Zeri

Bashkimi është gjysmëfinalisti i fundit në Superkupën e Kosovës, pasi me rikthim nga minus 15 pikë ka mundur Pejën me rezultat 69:73 (30:15, 10:17, 21:19, 8:22), ku të premten do të përballet me Trepçën....

Bashkimi fiton me përmbysje nga Peja dhe shkon në gjysmëfinale

më 12.2022 - RTK

Bashkimi ka mposhtur Pejën në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Kosovës. Rezultati përfundimtar ka qenë 69:73 (30:15, 10:17, 21:19, 8:22). Prizrenasit kanë fituar me përmbysje, pasi pejanët e nisën...

Bashkimi mposht Pejën dhe kalon në gjysmëfinale të Superkupës

më 12.2022 - Gazeta Express

Bashkimi ka kaluar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Skuadra nga Prizreni shënoi fitore sonte kundër Pejës në çerekfinale të kësaj gare, shkruan Gazeta Express. Ndeshja e zhvilluar në Pallatin...

Përfundon drama në kryeqytet, Bashkimi triumfon ndaj Pejës dhe siguron gjysmëfinalen

më 12.2022 - GazetaBlic

Ka përfunduar super ndeshja në kryeqytet. Bashkimi e ka mposhtur Pejën në një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe ka siguruar kalimin në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës, shkruan GazetaBlic Sport....

Bashkimi me rikthim ndaj Pejës, siguron kualifikimin në gjysmëfinale

më 12.2022 - Lajmi.net

Bashkimi është gjysmëfinalisti i fundit në Superkupën e Kosovës, pasi me rikthim nga minus 15 pikë ka mundur Pejën me rezultat 69:73 (30:15, 10:17, 21:19, 8:22), ku të premten do të përballet me Trepçën....

Trepça fiton ndaj Rahovecit dhe kualifikohet në gjysmëfinale

më 12.2022 - RTK

Trepça ka mundur Rahovecin, duke u bërë kështu një tjetër gjysmëfinalist i Superkupës së Kosovës. Rrezultati përfundimtar ka qenë 82:66 (25:22, 26:7, 13:25, 16:14). Mitrovicasit krijuan epërsi në çerekun...

Trepça pa telashe kalon në gjysmëfinale, mposht Rahovecin

më 12.2022 - Koha.net

Skuadra e Trepçës ka kaluar në gjysmëfinale të turneut të Superkupës së Kosovës në basketboll, pasi ka triumfuar ndaj Rahovecit në duelin çerekfinal. Në ndeshjen e luajtur të enjten në Prishtinë, Trepça...

Trepça kalon në gjysmëfinale, eliminon Rahovecin

më 12.2022 - Bota Sot

Trepça ka kaluar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Skuadra nga Mitrovica shënoi fitore sonte kundër Rahovecit në çerekfinale të kësaj gare. Ndeshja e zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve...

Trepça kalon në gjysmëfinale, eliminon Rahovecin

më 12.2022 - Gazeta Express

Trepça ka kaluar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Skuadra nga Mitrovica shënoi fitore sonte kundër Rahovecit në çerekfinale të kësaj gare, shkruan Gazeta Express. Ndeshja e zhvilluar në Pallatin...

Trepça fiton ndaj Rahovecit, siguron kalimin në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës

më 12.2022 - GazetaBlic

Trepça e ka siguruar kalimin në gjysmëfinalen e Superkupës së Kosovës. Mitrovicasit triumfuan me rezultat 82-66 ndaj Rahovecit në çerekfinale, shkruan GazetaBlic Sport. Ishte një dominim i plot nga ‘Minatorët’,...

Trepça e mposht Rahovecin, depërton në gjysmëfinale

më 12.2022 - Lajmi.net

Trepça ka mundur Rahovecin me rezultat 82:66 (25:22, 26:7, 13:25, 16:14), duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës. Mitrovicasit e nisën më mirë ndeshjen dhe kishin epërsi deri në tetë...

Trepça kalon me lehtësi në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës

më 12.2022 - KosovaPress

KB Trepça ka fituar çerekfinalen e tretë të Superkupës së Kosovës. Sot është zhvilluar ndeshja e tretë e Superkupës së Kosovës, ku KB Trepça e ka mposhtur me lehtësi KB Rahovecin, raporton KosovaPress....

Trepça pa telashe kalon në gjysmëfinale, mposht Rahovecin

më 12.2022 - Insajderi.org

Skuadra e Trepçës ka kaluar në gjysmëfinale të turneut të Superkupës së Kosovës në basketboll, pasi ka triumfuar ndaj Rahovecit në duelin çerekfinal. Në ndeshjen e luajtur të enjten në Prishtinë, Trepça...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK