“Kupa e Botës të zhvillohet vetëm në Afrikë”, legjenda e Arsenalit e tepron

para një muaji - Top Channel

Kupa e Botës po zhvillohet për herë të parë në dimër. Katar 2022 është futur në fazën e dueleve çerekfinale, ndërkohë që Arsene Wenger thekson se eventi më i rëndësishëm i lojës më të bukur me top nuk...

Wenger shpjegon pse do të këtë më shumë Botëror gjatë stinës së dimrit

para një muaji - Gazeta Express

Ish trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, i cili tani është shef i FIFA-së për zhvillimin e futbollit, ka shpjeguar pse do të këtë më shumë Botëror gjatë muajve të dimrit Historia u bë në vitin 2022, me...

Wenger thotë se Kupa e Botës do të luhet më shpesh gjatë dimrit

para një muaji - Bota Sot

Shefi i zhvillimit të futbollit global të FIFA-s, Arsene Wenger, ka thënë se në dekadat e ardhshme do të ketë më shumë Kupa Botërore dimërore. Wenger tha se tifozët dhe lojtarët duhet të mësohen me një...

Pse është e vështirë të luhet çdo dy vjet”?

para një muaji - Bota Sot

Kupa e Botës po zhvillohet për herë të parë në dimër. Katar 2022 është futur në fazën e dueleve çerekfinale, ndërkohë që Arsene Ëenger thekson se eventi më i rëndësishëm i lojës më të bukur me top nuk...

“Kupa e Botës të zhvillohet vetëm në Afrikë”, legjenda e Arsenalit e tepron

para një muaji - SuperSport

Kupa e Botës po zhvillohet për herë të parë në dimër. Katar 2022 është futur në fazën e dueleve çerekfinale, ndërkohë që Arsene Ëenger thekson se eventi më i rëndësishëm i lojës më të bukur me top nuk...

“Botërori të zhvillohet vetëm në Afrikë! Pse është e vështirë të luhet çdo dy vjet”

para një muaji - Infokusi

Kupa e Botës po zhvillohet për herë të parë në dimër. Katar 2022 është futur në fazën e dueleve çerekfinale, ndërkohë që Arsene Ëenger thekson se eventi më i rëndësishëm i lojës më të bukur me top nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK