‘Ndonjëherë futbolli dhemb’: Granit Xhaka reagon pas eliminimit të Zvicrës nga Kupa e Botës

para një muaji - Aktuale

Pas eleminimit të Zvicrës nga Kampionati Botëror, Granit Xhaka vjen me një postim në Instagram duke thënë që i vjen keq mirëpo ai falënderoi të gjithë për mbështetjen, shkruan Gazeta Metro. Marketing “Ndonjëherë...

Pse është i veçantë Xherdan Shaqiri? Media e njohur zvicerane ka disa fjalë

para një muaji - Bota Sot

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, reprezentues i Zvicrës, është vlerësuar prej më të mirëve. Ai është vlerësuar me notën e përgjithshme 5 nga mediumi i njohur zviceran "Blick". Shaqiri ka zhvilluar tre...

Media zvicerane për Xhakën: I fortë kundër Serbisë, por...

para një muaji - Bota Sot

Kapiteni Granit Xhaka është vlerësuar me notën e përgjithshme 4.5 nga media zvicerane “Blick”. Është vlerësuar për 4 ndeshjet e Kampionatit Botëror. “I fortë në ndeshjet e para, i fortë kundër Serbisë...

‘Ndonjëherë futbolli dhemb’: Granit Xhaka reagon pas eliminimit të Zvicrës nga Kupa e Botës

para një muaji - Gazeta Metro

Pas eleminimit të Zvicrës nga Kampionati Botëror, Granit Xhaka vjen me një postim në Instagram duke thënë që i vjen keq mirëpo ai falënderoi të gjithë për mbështetjen, shkruan Gazeta Metro. “Ndonjëherë...

Media zvicerane për Xhakën: I fortë kundër Serbisë, por…

para një muaji - Pika

Kapiteni Granit Xhaka është vlerësuar me notën e përgjithshme 4.5 nga media zvicerane “Blick”. Është vlerësuar për 4 ndeshjet e Kampionatit Botëror. “I fortë në ndeshjet e para, i fortë kundër Serbisë...

Shaqiri falënderon përkrahësit e Zvicrës

para 2 muajve - Koha.net

Xherdan Shaqiri ka falënderuar të gjithë përkrahësit e përfaqësueses së Zvicrës në Kupën e Botës në Katar. Ai në një postim në rrjetet sociale ka thënë se mbështetja ishte e madhe nga e gjithë bota për...

Xherdan Shaqiri lë pa tekst gazetarin serb

para 2 muajve - Ina

Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë personazhet që kanë dhënë kontribut të rendësishëm në eliminimin e kombëtares së Serbisë nga Europiani në 2018 dhe nga Botërori...

Xherdan Shaqiri lë pa tekst gazetarin serb

para 2 muajve - Bota Sot

Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë personazhet që kanë dhënë kontribut të rendësishëm në eliminimin e kombëtares së Serbisë nga Europiani në 2018 dhe nga Botërori...

VIDEO/ Xherdan Shaqiri lë “pa tekst” gazetarin serb: Ju bëra dy gola, dy….

para 2 muajve - Albeu

Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë personazhet që kanë dhënë kontribut të rendësishëm në eliminimin e kombëtares së Serbisë nga Europiani në 2018 dhe nga Botërori...

VIDEO/ Xherdan Shaqiri lë “pa tekst” gazetarin serb: Ju bëra dy gola, dy….

para 2 muajve - ABC News

Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë personazhet që kanë dhënë kontribut të rendësishëm në eliminimin e kombëtares së Serbisë nga Europiani në 2018 dhe nga Botërori...

Xherdan Shaqiri lë pa tekst gazetarin serb

para 2 muajve - Lajm

Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë personazhet që kanë dhënë kontribut të rendësishëm në eliminimin e kombëtares së Serbisë nga Europiani në 2018 dhe nga Botërori...

Milazim Krasniqi publikon fotografi të futbollistit serb që i drejtohej shqiptarëve: Tek ne u morën me Xhakën

para 2 muajve - Bota Sot

Profesori universitar, Milazim Krasniqi ka shkuar për dënimin që FIFA mori sot kundër Serbisë. “Nuk ka dorëzim”, ishte motoja në flamurin serb, që sipas Krasniqit është parulla e Vuçiqit dhe e ekstremistëve...

Shaqiri, gazetarit serb: I shënova dy herë Serbisë

para 2 muajve - RTK

Ylli shqiptar i Zvicrës, ka folur për golin që i shënoi Serbisë. Zvicra e Shaqirit dhe Granit Xhakës, mundi Serbinë (3-2), pak ditë më parë në kuadër Kupës së Botës ‘Katar 2022’. I pyetur nga gazetarët...

Shaqiri, gazetarit serb: I shënova dy herë Serbisë

para 2 muajve - Arbresh

Ylli shqiptar i Zvicrës, ka folur për golin që i shënoi Serbisë. Zvicra e Shaqirit dhe Granit Xhakës, mundi Serbinë (3-2), pak ditë më parë në kuadër Kupës së Botës ‘Katar 2022’. I pyetur nga gazetarët...

Xhaka!

para 2 muajve - Koha.net

Duket se disa gazetarë në mediat në Zvicër dhe pjesërisht në Gjermani kanë vendosur t'ia ndërrojnë mbiemrin Granit Xhakës. Duan t'ia vendosin mbiemrin Provokatori. Granit Provokatori! Prej se ka marrë...

Edi Rama hesht për thirrjet e serbëve “vdekje shqiptarëve”, trimërinë e Xhakës e quan “nacionalizëm qesharak”

para 2 muajve - Bota Sot

Që nga ardhja e tij në krye të qeverisë shqiptare, Edi Rama më tepër i ka shërbyer Serbisë dhe interesave të saja se sa Kosovës. Në çdo rast, Rama e ka mbajtur anën e Serbisë dhe Vuçiqit, roli i tij duket...

Gafa/ Dy standartet për Xhakën dhe Shaqirin. Rama u bë lëmsh me fjalët e veta

para 2 muajve - Ina

Ka disa raste kur talenti për të dredhuar me fjalët, nuk të ndihmon dot të fshehësh gafat e përmbajtjes së asaj që ke thënë. Kjo i ka ndodhur edhe Edi Ramës në polemikën që ka ndezur vetë, duke e quajtur...

Gafa/ Dy standartet për Xhakën dhe Shaqirin. Rama u bë lëmsh me fjalët e veta

para 2 muajve - Lajm

Ka disa raste kur talenti për të dredhuar me fjalët, nuk të ndihmon dot të fshehësh gafat e përmbajtjes së asaj që ke thënë. Kjo i ka ndodhur edhe Edi Ramës në polemikën që ka ndezur vetë, duke e quajtur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK