Eliminatoret e Europianit, Shqipëria U17 mëson tre kundërshtarët

para një muaji - Top Channel

Shorti i hedhur nga UEFA në Nyon, ka përcaktuar rivalët e Shqipërisë U17 në turin kualifikues të Kampionatit Europian 2023-2024, ku marrin pjesë lojtarët e vitlindjes 2007. Kombëtarja shqiptare është pjesë...

Hidhet shorti për Eliminatoret e Europianit 2023/24 të moshës U-17, përcaktohen rivalët e Shqipërisë

para një muaji - Syri

Shorti i hedhur nga UEFA në Nyon ka përcaktuar edhe rivalët e Shqipërisë U-17 në turin kualifikues të Kampionatit Europian 2023-2024, ku marrin pjesë lojtarët e vitlindjes 2007. Kombëtarja shqiptare është...

Shqipëria U17 mëson tre kundërshtarët

para një muaji - Bota Sot

Shorti i hedhur nga UEFA në Nyon, ka përcaktuar rivalët e Shqipërisë U17 në turin kualifikues të Kampionatit Europian 2023-2024, ku marrin pjesë lojtarët e vitlindjes 2007. Kombëtarja shqiptare është pjesë...

Eliminatoret e Europianit, Shqipëria U17 mëson tre kundërshtarët

para një muaji - SuperSport

Shorti i hedhur nga UEFA në Nyon, ka përcaktuar rivalët e Shqipërisë U17 në turin kualifikues të Kampionatit Europian 2023-2024, ku marrin pjesë lojtarët e vitlindjes 2007. Kombëtarja shqiptare është pjesë...

Hidhet shorti për Eliminatoret e Europianit 2023/24 të moshës U-17, përcakt...

para një muaji - BalkanWeb

horti i hedhur nga UEFA në Nyon ka përcaktuar edhe rivalët e Shqipërisë U-17 në turin kualifikues të Kampionatit Europian 2023-2024, ku marrin pjesë lojtarët e vitlindjes 2007. Kombëtarja shqiptare është...

Eliminatoret e Europianit të moshës U-19/ Shorti përcakton rivalët e kuqezi...

para një muaji - BalkanWeb

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA në...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - Lajmi.net

Sot në selinë e UEFA-s në Nyon është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e nëntë,...

Shorti i Elite Round të Europianit U-17, Shqipëria njeh rivalët dhe mirëpret ndeshjet e grupit

para një muaji - Lajmi.net

Shqipëria U-17 është njohur po sot me kundërshtarët që do të ketë përballë në fazën Elite Round të Kampionatit Europian 2022-2023. Shorti i hedhur në Nyon nga UEFA e ka vendosur Shqipërinë në Grupin 8...

Eliminatoret e Europianit të U-19/ Shorti përcakton rivalët e Shqipërisë

para një muaji - Java News

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA në...

Eliminatoret e Europianit të moshës U-19/ Shorti përcakton rivalët e kuqezinjve. Shqipëria, vend organizator

para një muaji - Syri.net Kosova

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA në...

Eliminatoret e Europianit të moshës U-19/ Shorti përcakton rivalët e kuqezinjve. Shqipëria, vend organizator

para një muaji - Syri

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA në...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - Lajmi.net

Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të,...

Eliminatoret e Europianit të U-19/ Shorti përcakton rivalët e Shqipërisë

para një muaji - FaxWeb

Shqipëria U-19 për djem mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA në...

Futboll i femrave/ Shqipëria U19 mëson rivalët e raundit të dytë, FSHF organizon turneun

para një muaji - SuperSport

Edhe Kombëtarja shqiptare U19 për vajza, njohu kundërshtaret e raundit të dytë të eliminatoreve të Kampionatit Europian për vajza 2023. Shorti e ka vendosur skuadrën e drejtuar nga Kreshnik Krepi në grupin...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - Bota Sot

Në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku...

Shqipëria vend organizator, kuqezinjtë e Cungut mësojnë rivalët e Euro U19

para një muaji - SuperSport

Kombëtarja U19 e Shqipërisë , mësoi këtë të enjte emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të Kampionatit Europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur ditën e sotme nga UEFA...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - GazetaBlic

Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të,...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - RTK

Në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku...

U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për ‘Euro 2024’

para një muaji - Epoka e Re

Në selinë e UEFA-s në Nion sot është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Përfaqësuesja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të,...

Shqipëria organizon turneun e Kampionatit Europian për vajza 2023

para një muaji - Bota Sot

Edhe Kombëtarja shqiptare U-19 për vajza njohu këtë të mërkurë kundërshtaret e raundit të dytë të eliminatoreve të Kampionatit Europian për vajza 2023. Skuadra e drejtuar nga Kreshnik Krepi është shortuar...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - Lapsi

Në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku...

Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024

para një muaji - Arbresh

Në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku...

Kosova U17 dhe U19 mësojnë kundërshtarët në kualifikimet drejt Euro 2024

para një muaji - KosovaPress

Në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës u mbajt sot shorti për kualifikimet drejt Kampionatit Evropian 2024 në kuadër të grupmoshave 17 dhe 19 vjeç. Kosova U17 është pozicionuar në Grupi 9 të këtyre kualifikimeve,...

Vajza U-17/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit, Shqipëria mirëpre...

para një muaji - BalkanWeb

Shqipëria për vajza U-17 u njoh ditën e sotme me kundërshtaret që do të ketë përballë në raundin e dytë të kualifikueseve të Kampionatit Europian për vajza 2023 për këtë grumoshë. Në shortin e hedhur paraditen...

Kosova mëson kundërshtarët për kualifikimet U17 dhe U19 për vajza

para një muaji - Zeri

Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e grupmoshave nën 17 dhe nën 19 vjeç në konkurrencën e vajzave. Kombëtarja e Kosovës U17, e cila arriti të promovohet në Ligën...

Euro 2023 për Kombëtaren U-17, nesër kuqezinjtë shortohen në “Elite Round”

para një muaji - Ora news

Nesër Shqipwria U-17 do të njihet me kundërshtarët që do të ketë përballë në fazën Elite Round të Kampionatit Europian 2023. Skuadra kuqezi arriti të kualifikohej në këtë fazë pas ndeshjeve të turit eliminator...

Kosova U17 dhe U19 mëson kundërshtarët në kualifikimet drejt Evropianit të vajzave

para një muaji - Bota Sot

Në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës sot u bë tërheqja e shortit për fazën kualifikuese të Kampionatit Evropian të grupmoshave U17 dhe U19 në konkurrencën e femrave. Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat...

Vajza U-17/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit, Shqipëria mirëpret turneun

para një muaji - Syri

Shqipëria për vajza U-17 u njoh ditën e sotme me kundërshtaret që do të ketë përballë në raundin e dytë të kualifikueseve të Kampionatit Europian për vajza 2023 për këtë grumoshë. Në shortin e hedhur paraditen...

Shorti i Elite Round të Europianit të moshës U-17, Shqipëria njihet më 8 dhjetor me rivalët

para një muaji - Lajmi.net

Kombëtarja shqiptare U-17 do të njihet me kundërshtarët që do të ketë përballë në fazën Elite Round të Kampionatit Europian 2023 të kësaj grup-moshe. Shorti do të hidhet më datën 8 dhjetor në zyrat e UEFA-s...

Kosova mëson kundërshtarët për kualifikimet U17 dhe U19 për vajza

para një muaji - Lajmi.net

Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e grupmoshave nën 17 dhe nën 19 vjeç në konkurrencën e vajzave. Kombëtarja e Kosovës U17, e cila arriti të promovohet në Ligën...

Vajza U-17/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit, Shqipëria mirëpret turneun

para një muaji - Zyrtare

Shqipëria për vajza U-17 u njoh ditën e sotme me kundërshtaret që do të ketë përballë në raundin e dytë të kualifikueseve të Kampionatit Europian për vajza 2023 për këtë grupmoshë. Në shortin e hedhur...

Kosova U17 dhe U19 mëson kundërshtarët në kualifikimet drejt Evropianit të vajzave

para një muaji - Pika

Në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës sot u bë tërheqja e shortit për fazën kualifikuese të Kampionatit Evropian të grupmoshave U17 dhe U19 në konkurrencën e femrave. Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat...

Kosova U17 dhe U19 mëson kundërshtarët në kualifikimet drejt Evropianit të vajzave

para një muaji - Lapsi

Në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës sot u bë tërheqja e shortit për fazën kualifikuese të Kampionatit Evropian të grupmoshave U17 dhe U19 në konkurrencën e femrave. Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat...

Kosova mëson kundërshtarët për kualifikimet U17 dhe U19 për vajza

para një muaji - Epoka e Re

Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e grupmoshave nën 17 dhe nën 19 vjeç në konkurrencën e vajzave. Kombëtarja e Kosovës U17, e cila arriti të promovohet në Ligën...

Kosova U17 dhe U19 mëson kundërshtarët në kualifikimet drejt Evropianit të vajzave

para një muaji - KosovaPress

Në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës sot u bë tërheqja e shortit për fazën kualifikuese të Kampionatit Evropian të grupmoshave U17 dhe U19 në konkurrencën e femrave. Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK