Capello: Në Katar festuam fundin e ‘tiki-taka’-s

para një muaji - Epoka e Re

Pas eliminimit të Spanjës nga Maroku, Fabio Capello është shprehur se ky Kampionat Botëror, solli fundin e futbollit që aplikojnë “tika-taka”. “Në Katar festuam fundin e ‘tiki-taka’-s. Spanja i thotë lamtumirë...

Fabio Kapelo: Në Katar festuam fundin e “tiki-taka”-s

para një muaji - Alsat-M

Ish-trajneri Fabio Kapello është shprehur se Kampionati Botëror, pos tjerash, ka shënuar edhe fundin e futbollit “tika-taka”. Italiani, duke iu referuar ndeshjes Marok – Spanjë, e cila përfundoi në të...

Fabio Kapelo: Në Katar festuam fundin e “tiki-taka”-s

para një muaji - Politiko.mk

Ish-trajneri Fabio Kapello është shprehur se Kampionati Botëror, pos tjerash, ka shënuar edhe fundin e futbollit “tika-taka”. Italiani, duke iu referuar ndeshjes Marok – Spanjë, e cila përfundoi në të...

Capello: Në Katar festuam fundin e tiki-taka

para një muaji - GazetaBlic

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e tiki-taka, Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në pension,...

Capello: Në Katar u festua fundi i tiki-takas

para një muaji - Lajmi.net

Ish-trajneri Fabio Capello është shprehur se Kampionati Botëror, pos tjerash, ka shënuar edhe fundin e futbollit tika-taka. Italiani, duke iu referuar ndeshjes Marok – Spanjë, e cila përfundoi në të mirë...

Capello: Në Katar u festua fundi i tiki-takas

para një muaji - Lajm

Ish-trajneri Fabio Capello është shprehur se Kampionati Botëror, pos tjerash, ka shënuar edhe fundin e futbollit tika-taka. Italiani, duke iu referuar ndeshjes Marok – Spanjë, e cila përfundoi në të mirë...

Capello: Në Katar festuam fundin e ‘Tiki-Taka’

para një muaji - Syri.net Kosova

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e “Tiki-Taka”. Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në...

Capello: Në Katar festuam fundin e tiki-taka

para një muaji - GazetaBlic

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e tiki-taka, Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në pension,...

Capello: Në Katar festuam fundin e ‘Tiki-Taka’

para një muaji - Syri

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e “Tiki-Taka”. Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në...

Capello: Në Katar festuam fundin e tiki-taka

para një muaji - Bota Sot

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e tiki-taka, Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në pension,...

Capello: Në Katar festuam fundin e tiki-taka

para një muaji - ABC News

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e tiki-taka, Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në pension,...

Capello: Në Katar festuam fundin e tiki-taka

para një muaji - Lapsi

Eliminimi i Spanjës në Kupën e Botës në Katar përfundoi në mënyrë të palavdishme kundër Marokut dhe Fabio Capello ka folur për fundin e tiki-taka, Trajneri legjendar italian, i cili ka katër vite në pension,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK