Muriqi nën “radarët” e Real Madridit

para një muaji - Koha.mk

Sulmuesi kosovar që luan për Majorkën, Vedat Muriqi është duke kaluar një sezon fantastik në La Liga. Ai renditet në vendin e dytë në listën e golashënuesve, pas sulmuesit polak të Barcelonës, Robert Levandosvski....

Vedat Muriqi, për më pak se 100 sekonda, shënon dy gola

para një muaji - Syri.net Kosova

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i ka shënuar dy gola të shpejtë në miqësoren që Mallorca po e zhvillon me Constancian. Muriqi shënoi dy herë në portën kundërshtare për 98 sekonda. Kësisoji, Muriqi po...

Vedat Muriqi shënon dy gola për më pak se 100 sekonda

para një muaji - Reporteri

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i ka shënuar dy gola të shpejtë në miqësoren që Mallorca po e zhvillon me Constancian. Muriqi shënoi dy herë në portën kundërshtare për 98 sekonda. Kësisoji, Muriqi po...

Muriqi zëvendësues i Benzemas te Real Madridi?

para një muaji - RTK

Real Madridi mund të jetë ‘shtëpia’ e radhës e sulmuesit kosovar të Mallorcas, Vedat Muriqit. Ylli i Kosovës sipas medieve të huaja, është futur në ‘radarin’ e gjigantit spanjoll, Real Madrid. ‘Los Blancos’...

Çmenduri nga Spanja, Real Madrid kërkon Vedat Muriqin, shihet si zëvendësue...

para një muaji - BalkanWeb

Vedat Muriqi zëvendësues i Benzema te Real Madrid, ky është lajmi i bujshëm që vjen nga Spanja. “Pirati” nga Kosova po zhvillon një sezon fantastik te Majorka, 8 gola në 12 ndeshje, shifra që kanë tërhequr...

E bujshme nga Spanja: Real Madrid piketon “bomberin” shqiptar si zëvendësuesin e Benzema

para një muaji - Albeu

Nga Spanja po qarkullon lajmi se Real Madrid dëshiron një zëvendësues të Benzema, dhe i përzgjedhuri është sulmuesi shqiptar i Kosovës, Vedat Muriqi. “Pirati” po zhvillon një sezon fantastik te Mallorca,...

“El Gol Digital”: Real Madridi piketon zëvendësin e Benzema, është lojtari dardan

para një muaji - Bota Sot

Real Madridi piketon zëvendësin e Benzema, është goleadori dardan! Vedat Muriqi si zëvendësues i Benzema te Real Madridi. Ky zë vjen direkt nga Spanja. Sipas “El Gol Digital”, media së cilës i referohet...

Lajm i bujshëm nga Spanja/ Shihet si zëvendësues i Benzema-s, Vedat Muriqi në 'radarët' e Real Madrid

para një muaji - Syri

Mund të duket e pabesueshme, por ky lajm I bujshëm po qarkullon në Spanjë: Vedat Muriqi shihet si zëvendësues i Benzema te Real Madrid. “Pirati” nga Kosova po zhvillon një sezon fantastik te Majorka, 8...

E bujshme nga Spanja: Real Madrid piketon “bomberin” shqiptar si zëvendësuesin e Benzema

para një muaji - ABC News

Nga Spanja po qarkullon lajmi se Real Madrid dëshiron një zëvendësues të Benzema, dhe i përzgjedhuri është sulmuesi shqiptar i Kosovës, Vedat Muriqi. “Pirati” po zhvillon një sezon fantastik te Mallorca,...

E bujshme/ Po kalon një sezon fantastik tek Majorka, Vedat Muriqi nën “radarët” e Real Madridit

para një muaji - Panorama

Sulmuesi kosovar që luan për Majorkën, Vedat Muriqi është duke kaluar një sezon fantastik në La Liga. Ai renditet në vendin e dytë në listën e golashënuesve, pas sulmuesit polak të Barcelonës, Robert Levandosvski....

E bujshme, Reali interesohet për sulmuesin kosovar te Majorka

para një muaji - Alsat-M

Real Madridi është duke kërkuar informacione për sulmuesin e Majorka-s, Vedat Muriqin. Të paktën kështu raporton gazetari italian, “Daimiano Er Faina”. Kosovari shtatlart është duke bërë një sezon fantastik...

Real Madrid shfaq interesim për Vedat Muriqin

para një muaji - OraInfo

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

Real Madridi interesohet për Vedat Muriqin

para një muaji - Ina

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

Vedat Muriqi shënon dy gola për më pak se 100 sekonda [video]

para një muaji - Zeri

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i ka shënuar dy gola të shpejtë në miqësoren që Mallorca po e zhvillon me Constancian. Muriqi shënoi dy herë në portën kundërshtare për 98 sekonda. Kësisoj, Muriqi po...

Real Madrid kërkon Vedat Muriqin, shihet si zëvendësuesi i Benzema-s. Majorka kërkon minimalisht 20 mln euro

para një muaji - Java News

Vedat Muriqi zëvendësues i Benzema te Real Madrid, ky është lajmi i bujshëm që vjen nga Spanja. “Pirati” nga Kosova po zhvillon një sezon fantastik te Majorka, 8 gola në 12 ndeshje, shifra që kanë tërhequr...

Vedat Muriqi shënon dy gola për më pak se 100 sekonda

para një muaji - OraInfo

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i ka shënuar dy gola të shpejtë në miqësoren që Mallorca po e zhvillon me Constancian. Muriqi shënoi dy herë në portën kundërshtare për 98 sekonda. Kësisoji, Muriqi po...

Vedat Muriqi, për më pak se 100 sekonda, shënon dy gola

para një muaji - Syri

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i ka shënuar dy gola të shpejtë në miqësoren që Mallorca po e zhvillon me Constancian. Muriqi shënoi dy herë në portën kundërshtare për 98 sekonda. Kësisoji, Muriqi po...

E bujshme nga Spanja: Real Madrid piketon “bomberin” shqiptar si zëvendësuesin e Benzema

para një muaji - Tetova Sot

Nga Spanja po qarkullon lajmi se Real Madrid dëshiron një zëvendësues të Benzema, dhe i përzgjedhuri është sulmuesi shqiptar i Kosovës, Vedat Muriqi. “Pirati” po zhvillon një sezon fantastik te Mallorca,...

Real Madrid shfaq interesim për Vedat Muriqin

para një muaji - Fakti Ditor

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

Real Madrid shfaq interesim për Vedat Muriqin

para një muaji - Almakos

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

Gazetari italian: Real Madridi po interesohet për Muriqin

para një muaji - Lajm

Real Madridi është duke kërkuar informacione për sulmuesin e Mallorcas, Vedat Muriqi. Të paktën kështu raporton gazetari italian, Daimiano Er Faina, transmeton lajmi.net. Shtatlarti kosovar është duke...

Reali interesohet për Muriqin

para një muaji - Epoka e Re

Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë të mirën me fanellën e skuadrës së Mallorcës, por edhe me Përfaqësuesen e Kosovës. Interesim për shërbimet e sulmuesit shtatlartë nga Prizreni kanë shfaqur disa...

Gazetari italian: Real Madridi po interesohet për Muriqin

para një muaji - Lajmi.net

Real Madridi është duke kërkuar informacione për sulmuesin e Mallorcas, Vedat Muriqi. Të paktën kështu raporton gazetari italian, Daimiano Er Faina, transmeton lajmi.net. Shtatlarti kosovar është duke...

Muriqi zëvendësues i Benzemas te Real Madridi?

para një muaji - Open-TV

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

Vedat Muriqi përfundon në radarin e Real Madridit

para një muaji - Populli

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër formë jetësore te Mallorca, gjë që ka ndikuar që shumë klube evropiane të vihen pas tij. Klubi i fundit që është duke u interesuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK