Dembele ka marrë vendim final për të ardhmën e tij

para një muaji - OraInfo

“Dembele më ka thënë se do të qëndrojë, është i respektuar këtu” Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka thënë se anësori, Ousumane Dembele, është i lumtur në Barcelonë. I pari i klubit katalunas ka...

Cruyff flet për Dembelen: Ai gjithmonë thotë se dëshiron të qëndrojë

para një muaji - Bota Sot

Drejtori sportiv i Barcelonës, Jordi Cruyff ka folur për situatën e kontratës së yllit francez, Ousmane Dembele. Dembele ka edhe dy vite të mbetura në kontratën e tij aktuale me gjigantin katalunas, kontratë...

“Kishte firmosur me 200 klube”, Cruyff: Askush nuk i besonte fjalët e tij!

para një muaji - SuperSport

Drejtori sportiv i Barcelonës, Jordi Cruyff është ndalur te situata e Ousmane Dembele në prononcimin për Mundo Deportivo. Drejtuesi i klubit katalanas komentoi marrëveshjen e siguruar në verë në lidhje...

Laporta: Dembele është i lumtur në “Kamp Nou”

para një muaji - Alsat-M

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka thënë se anësori, Ousumane Dembele, është i lumtur në Barcelonë. I pari i klubit katalunas ka thënë se vetë francezi i ka thënë se dëshiron të qëndrojë. Kontrata...

Cruyff flet për Dembelen: Ai gjithmonë thotë se dëshiron të qëndrojë

para një muaji - KosovaPress

Drejtori sportiv i Barcelonës, Jordi Cruyff ka folur për situatën e kontratës së yllit francez, Ousmane Dembele. Dembele ka edhe dy vite të mbetura në kontratën e tij aktuale me gjigantin katalunas, kontratë...

Laporta: Dembele më ka thënë se do të qëndrojë, është i respektuar këtu

para një muaji - Lajmi.net

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka thënë se anësori, Ousumane Dembele, është i lumtur në Barcelonë. I pari i klubit katalunas ka thënë se vetë francezi i ka thënë se dëshiron të qëndrojë, transmeton...

Laporta: Dembele më ka thënë se do të qëndrojë, është i respektuar këtu

para një muaji - Lajm

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka thënë se anësori, Ousumane Dembele, është i lumtur në Barcelonë. I pari i klubit katalunas ka thënë se vetë francezi i ka thënë se dëshiron të qëndrojë, transmeton...

Depay te Roma? Drejtori sportiv i Barcelonës i mbyll derën këtij transferimi

para një muaji - ABC News

Memphis Depay dukej i sigurt se do të largohej nga Barcelona në janar dhe madje sa më shpejt të ishte e mundur, por sipas deklaratave nga Jordi Cruyff, drejtori i Barcelonës, gjërat mund të ndryshojnë....

Shitja e Depayt në janar, Barcelona merr vendimin final

para një muaji - OraInfo

Barca nuk dëshiron ta shesë Depayin në janar Duket se kanë ndryshuar gjërat në kampin e Barcelonës për futbollistin holandez Sipas ekspertit të transfereve, Fabrizio Romano, drejtori i Bareclonës, Jordi...

Barca nuk dëshiron ta shesë Depayin në janar

para një muaji - Lajm

Duket se kanë ndryshuar gjërat në kampin e Barcelonës për futbollistin holandez Sipas ekspertit të transfereve, Fabrizio Romano, drejtori i Bareclonës, Jordi Cruyff ka treguar që klubi nuk është i përgatitur...

Jordy Cruyff: De Jong nuk shitet më, e pamundur të blejmë në janar, Busquets…

para një muaji - Top Channel

Jordi Cruyff, drejtori sportiv i Barcelonës, ka dhënë dy intervista për “El Mundo Deportivo” dhe “Sport”, ku ka analizuar situatën aktuale të “blaugranave”. Drejtuesi holandez nuk është optimist se klubi...

Jordy Cruyff: De Jong nuk shitet më, e pamundur të blejmë në janar, Busquets…

para një muaji - SuperSport

Jordi Cruyff, drejtori sportiv i Barcelonës, ka dhënë dy intervista për “El Mundo Deportivo” dhe “Sport”, ku ka analizuar situatën aktuale të “blaugranave”. Drejtuesi holadez nuk është optimist se klubi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK