Zvicra dëshiron t’ia heq shiritin e kapitenit Xhakës

më 12.2022 - Epoka e Re

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e mendojnë tifozët e ‘Helvetikëve’. Një sondazh i publikuar nga gazeta zvicerane...

Zvicra dëshiron t’ia heqin shiritin e kapitenit Xhakës

më 12.2022 - Epoka e Re

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e mendojnë tifozët e ‘Helvetikëve’. Një sondazh i publikuar nga gazeta zvicerane...

Votojnë zviceranët, ndodhi e papritura për Granit Xhakën

më 12.2022 - Bota Sot

Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, "Blick" ka bërë një sondazh me pyetjen se a duhet të vazhdojë Xhaka si kapiten i helvetikëve....

Zvicranët befasojnë të gjithë, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - OraInfo

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh...

Blick i del në përkrahje Xhakës, tregon arsyet pse ai është i kapiteni i duhur i Zvicrës

më 12.2022 - Tetova Sot

Në një sondazh të bërë nga gazeta më e madhe zvicerane, Blick, tifozët helvetikë votuan në masë të madhe që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. 69% e respondentëve kanë qenë të mendimit se Xhakës...

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - Tetova Sot

Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh me pyetjen se a duhet të vazhdojë Xhaka si kapiten i helvetikëve....

Blick i del në përkrahje Xhakës, tregon arsyet pse ai është i kapiteni i duhur i Zvicrës

më 12.2022 - Gazeta Express

Në një sondazh të bërë nga gazeta më e madhe zvicerane, Blick, tifozët helvetikë votuan në masë të madhe që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. 69% e respondentëve kanë qenë të mendimit se Xhakës...

Zvicranët befasojnë të gjithë, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - Flaka

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh...

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t'i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - Gazeta Express

Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh me pyetjen se a duhet të vazhdojë Xhaka si kapiten i helvetikëve....

Blick: 70 për qind nuk e dëshirojnë Xhakën si kapiten të Zvicrës

më 12.2022 - Infokusi

Granit Xhaka ishte ylli dhe njëri prej lojtarëve më të dalluar te Kombëtarja e Zvicrës, por njëjtë nuk po mendojnë një pjesë e tifozëve zviceran. Gazeta më e madhe në Zvicër “Blick” ka hartuar një pyetësor,...

Blick: Kritikat ndaj Xhakës nga mediet zvicerane janë populliste, babai i tij është torturuar në ish-Jugosllavi

më 12.2022 - Reporteri

Gazeta më e madhe zvicerane “Blick” i ka dalë në përkrahje Granit Xhakës pas një mori kritikash që mori nga mediet helvete. Në një editorial të saj gazeta shprehet se futbollisti shqiptar meriton të mbetet...

Zvicranët befasojnë të gjithë, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - Almakos

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh...

Mijëra zviceranë “votojnë” që Granit Xhaka nuk duhet të jetë kapiten

më 12.2022 - SportMania

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e mendojnë tifozët e ‘Helvetikëve’. Një sondazh i publikuar nga gazeta zvicerane...

Blick: 70 për qind nuk e dëshirojnë Xhakën si kapiten të Zvicrës

më 12.2022 - Lajm

Granit Xhaka ishte ylli dhe njëri prej lojtarëve më të dalluar te Kombëtarja e Zvicrës, por njëjtë nuk po mendojnë një pjesë e tifozëve zviceran. Gazeta më e madhe në Zvicër “Blick” ka hartuar një pyetësor,...

“Blick.ch”: 70 për qind nuk e dëshirojnë Xhakën si kapiten të Zvicrës

më 12.2022 - Open-TV

Granit Xhaka ishte ylli dhe njëri prej lojtarëve më të dalluar te Kombëtarja e Zvicrës, por njëjtë nuk po mendojnë një pjesë e tifozëve zviceran. Gazeta më e madhe në Zvicër “Blick” ka hartuar një pyetësor,...

Granit Xhaka është nën presionin e kritikave, kërkojnë që mos të jetë...

më 12.2022 - Bota Sot

Futbollisti Granit Xhaka është në presionin e kritikave. Disa po kërkojnë që ai të mos mbajë më shiritin e kapitenit të Zvicra. Por ka arsye të mira pse ylli i Arsenalit duhet të mbetet kreu i ekipit kombëtar,...

Shefi i futbollit në Blick: Me apo pa shirit, Xhaka është kapiten i Zvicrës

më 12.2022 - Koha.net

Shefi i futbollit në gazetën Blick Christian Finkbeiner ka thënë se me apo pa shirit të kapitenit në krah, Granti Xhaka është kapiten i Zvicrës. Finkbeiner ka dalë me një koment pas debatit që është hapur...

Befasojnë zviceranët, duan që Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit

më 12.2022 - Arbresh

Tifozët zviceranë janë duke kërkuar që Granit Xhakës t’i hiqet shiriti i kapitenit. Gazeta më e madhe zvicerane, Blick ka bërë një sondazh me pyetjen se a duhet të vazhdojë Xhaka si kapiten i helvetikëve....

Mijëra zviceranë “votojnë” që Granit Xhaka nuk duhet të jetë kapiten

më 12.2022 - Ekonomia Online

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e mendojnë tifozët e ‘Helvetikëve’. Një sondazh i publikuar nga gazeta zvicerane...

Zviceranët i dalin kundër “luanit” të tyre | Granit Xhakës dëshirojnë t’ia heqin shiritin e kapitenit

më 12.2022 - Insajderi.org

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e mendojnë tifozët e ‘Helvetikëve’ . Një sondazh i publikuar nga gazeta zvicerane...

Media zvicerane: A është Granit Xhaka kapiteni i duhur për kombëtaren e Zvicrës? Kjo është përgjigja

më 12.2022 - Bota Sot

Komentatori i SRF-së Sascha Ruefer e bëri këtë pyetje pas ngjarjeve të fundit në ndeshjen e Kupës së Botës kundër Serbisë, shkruan media zvicerane "Blick".. “Ka përfunduar Botërori për Zvicrën. Tani është...

Media zvicerane: A është Granit Xhaka kapiteni i duhur për kombëtaren e Zvicrës? Kjo është përgjigja

më 12.2022 - Ina

Komentatori i SRF-së Sascha Ruefer e bëri këtë pyetje pas ngjarjeve të fundit në ndeshjen e Kupës së Botës kundër Serbisë, shkruan media zvicerane “Blick”.. “Ka përfunduar Botërori për Zvicrën. Tani është...

Blater kritikon Xhakën: Ku ishte mbrëmë ky kapiteni i zhurmshëm?

më 12.2022 - Syri

Ish-presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter, sulmoi kapitenin e Zvicrës, Granit Xhaka, pas humbjes katastrofike 6-1 të helvetëve në fazën e 1/8-ve të Kupës së Botës kundër Portugalisë. Mesfushori i Arsenalit...

“Ku ishte Granit Xhaka?”, Blatter kritikon ashpër mesfushorin shqiptar: Fjalët e tij duken si një…

më 12.2022 - Panorama

Zvicra pësoi një humbje turpëruese përballë Portugalisë në fazën e 1/8-ave të Botërorit të Katarit, me rezultatin 6-1 dhe për këtë ka reaguar menjëherë ish-presidenti i FIFA-s, Sep Blater. Ai ka zgjedhur...

“Ku ishe mbrëmë kapiten?” Ish-kreu i FIFA-s sulmon Granit Xhakën: Humbi si ...

më 12.2022 - BalkanWeb

Ish-presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter, ka bërë analizën e tij mbi ndeshjen e mbrëmshme, ku kombëtarja helvete u mposht thellë 6-1 nga Portugalia në 1/8 finale të Botërorit të Katarit. Ja çfarë shkruan...

“Ku ishte Xhaka?”/ Blatter kritikon ashpër mesfushorin shqiptar: Fjalët e tij duken si një…

më 12.2022 - Java News

Zvicra pësoi një humbje turpëruese përballë Portugalisë në fazën e 1/8-ave të Botërorit të Katarit, me rezultatin 6-1 dhe për këtë ka reaguar menjëherë ish-presidenti i FIFA-s, Sep Blater. Ai ka zgjedhur...

Blatter reagon pas humbjes së Zvicrës: Ku ishte Granit Xhaka?

më 12.2022 - Epoka e Re

Ish-presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter ka reaguar pas humbjes turpëruese që Zvicra pësoi nga Portugalia (6-1). Ai ka zgjedhur që të sulmojë Granit Xhakën, i cili është edhe kapiteni i skuadrës, duke thënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK