Deschamps flet për të ardhmen e tij te Franca

para një muaji - Bota Sot

Po vazhdojnë të qarkullojnë spekulime që e lidhin Zinedine Zidanen me postin e trajnerit te Kombëtarja e Francës. Zidane besohet se do të jetë zëvendësuesi i Didier Deschamps, pasi që të përfundojë Kampionati...

Deschamps flet për të ardhmen e tij te Franca

para një muaji - KosovaPress

Po vazhdojnë të qarkullojnë spekulime që e lidhin Zinedine Zidanen me postin e trajnerit te Kombëtarja e Francës. Zidane besohet se do të jetë zëvendësuesi i Didier Deschamps, pasi që të përfundojë Kampionati...

A do të jetë Zidane pasues i Deschampsit te Franca?

para 2 muajve - OraInfo

Mediumet e huaja kanë shkruar të mërkurën se Zinedine Zidane do të jetë përzgjedhës i ri i Përfaqësueses së Francës. Por, një gjë e tillë pritet të vendoset pas Botërorit 2022 në Katar. Megjithatë, presidenti...

A do të jetë Zidane pasues i Deschampsit te Franca?

para 2 muajve - Koha.net

Mediumet e huaja kanë shkruar të mërkurën se Zinedine Zidane do të jetë përzgjedhës i ri i Përfaqësueses së Francës. Por, një gjë e tillë pritet të vendoset pas Botërorit 2022 në Katar. Megjithatë, presidenti...

A do të jetë Zidane pasues i Deschampsit te Franca?

para 2 muajve - Almakos

Mediumet e huaja kanë shkruar të mërkurën se Zinedine Zidane do të jetë përzgjedhës i ri i Përfaqësueses së Francës. Por, një gjë e tillë pritet të vendoset pas Botërorit 2022 në Katar. Megjithatë, presidenti...

A do ulet Zidane te stoli i kombëtares franceze?

para 2 muajve - ABC News

Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit Noel le Grae ka folur për të ardhmen e trajnerit të kombëtares Didier Deschamps. “Dua që Deschamps të qëndrojë. Nëse ai e çon ekipin në gjysmëfinale, atëherë...

A do të jetë Zinedine Zidane trajner i Francës? Noel Le Graet jep detajet e fundit

para 2 muajve - GazetaBlic

Noel Le Graet, presidenti i FFF-së (Federata Franceze e Futbollit), mohoi kategorikisht ekzistencën e ndonjë marrëveshjeje me Zinedine Zidane që ish-trajneri i Real Madridit të merrte detyrën nga Didier...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK