Grealish në radarin e tri skuadrave të Premier Ligës

para një muaji - Gazeta Express

Jack Grealish ka dështuar për të shfaqur pritjet që kanë qenë në të në Manchester City Sipas asaj që raporton sot, Todofichajes, futbollisti që i kushtoi Manchester Cityt miliona dollarë është në radar...

Milan po konsideron një lëvizje për Grealish

para një muaji - Bota Sot

AC Milan mund të bëjnë një lëvizje të befasishme për Jack Grealish. Ylli anglez, Jack Grealisht nuk ka gjetur veten më së miri te skuadra e Manchester City dhe emri i tij ka nisur të lidhet me një largim...

Milan interesohet për Grealish, Man City e merr këtë vendim

para një muaji - OraInfo

Milan po konsideron një lëvizje për Grealish, Man City mund ta shesin anglezin AC Milan mund të bëjnë një lëvizje të befasishme për Jack Grealish. Ylli anglez, Jack Grealisht nuk ka gjetur veten më së...

Ferdinand beson se Bellingham do t’i bashkohet Man Cityt – jep disa arsye

para një muaji - Lajmi.net

Ish-lojtari i Manchester United, Rio Ferdinand beson se Jude Bellingham do t’i bashkohet skuadrës së Manchester City. Bellingham vazhdon të jetë një nga lojtarët më të komentuar, me paraqitjet e tij që...

Milan interesohet për Grealish, Man City e merr këtë vendim

para një muaji - Almakos

Milan po konsideron një lëvizje për Grealish, Man City mund ta shesin anglezin AC Milan mund të bëjnë një lëvizje të befasishme për Jack Grealish. Ylli anglez, Jack Grealisht nuk ka gjetur veten më së...

Milan po konsideron një lëvizje për Grealish, Man City mund ta shesin anglezin

para një muaji - Lajmi.net

AC Milan mund të bëjnë një lëvizje të befasishme për Jack Grealish. Ylli anglez, Jack Grealisht nuk ka gjetur veten më së miri te skuadra e Manchester City dhe emri i tij ka nisur të lidhet me një largim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK