Sterling stërvitet me Anglinë

më 12.2022 - Koha.net

Sulmuesi Raheem Sterling ka stërvitur të premten me ekipin e Anglisë, por mbetet në dyshim paraqitja e tij ndaj Francës. Sterling në fillim të kësaj jave u largua nga Katari për t’u kthyer në Angli, pasi...

Sterling i bashkohet Kombëtares së Anglisë, nis stërvitjet me grupin

më 12.2022 - GazetaBlic

Raheem Sterling iu bashkua delegacionit anglez në Katar të enjten dhe këtë të premte tashmë ishte në stërvitje, për t’u përgatitur për ndeshjen kundër Francës, të shtunën. Federata angleze njoftoi rikthimin...

Sterling rikthehet në Katar, i bashkohet Anglisë në stërvitje

më 12.2022 - Bota Sot

Anglia ka pranuar një lajm tejet të mirë sot, pasi që ylli i Chelseat, Raheem Sterling është rikthyer në grumbullim me kombëtaren. Sterling u kthye në Angli pasi që një grabitje kishte ndodhur në shtëpinë...

Skandal në kampin e Anglisë

më 12.2022 - Bota Sot

Ironikisht, një ditë para ndeshjes eliminatore të Anglisë kundër Francës të shtunën (20:00) mediat angleze zbulojnë një sherr të dhunshëm në kampin e Kupës së Botës të “Tre Luanëve”! Thuhet se bëhet fjalë...

Southgate e quan speciale përballjen me Francën

më 12.2022 - Koha.net

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka vlerësuar lart Francën në prag të përballjes në kuadër të çerekfinales të Kupës së Botës. Southgate, ka insistuar se kjo është një ndeshje speciale, pasi bëhet fjalë...

White u largua nga Anglia shkaku i ndihmësit të Southgatet

më 12.2022 - Koha.net

Mbrojtësi Ben White nuk u largua nga Anglia për arsye personale, por shkaku i fjalosjes me ndihmësin e trajnerit Gareth Southgate. Mediumet angleze kanë raportuar të premten se White ka pasur një fjalosje...

Sterling rikthehet në Katar, i bashkohet Anglisë në stërvitje

më 12.2022 - KosovaPress

Anglia ka pranuar një lajm tejet të mirë sot, pasi që ylli i Chelseat, Raheem Sterling është rikthyer në grumbullim me kombëtaren. Sterling u kthye në Angli pasi që një grabitje kishte ndodhur në shtëpinë...

Zbulohet skandali në kombëtaren e Anglisë, lojtari i pakënaqur i Arsenalit është larguar nga Katari

më 12.2022 - Syri

Ben White mungon prej disa kohësh në Botëror, dhe duket se shkak është bërë skandali i ndodhur në kampin e “Tre Luanëve”. Mbrojtësi i Arsenalit nuk luajti në asnjë ndeshje në fazën e grupeve për kombëtaren...

U largua nga Katari pasi i grabitën banesën, ylli i Anglisë rikthehet sërish në Kupën e Botës

më 12.2022 - Panorama

Ylli i Anglisë, Raheem Sterling do të kthehet tek skuadra e tij në Kupën e Botës në Katar përpara ndeshjes çerekfinale të Tre Luanëve kundër Francës të shtunën, pasi udhëtoi për në shtëpi pasi grabitësit...

Mediat britanike: Ben White u largua nga kombëtarja pasi u përplas me ndihmës trajnerin

më 12.2022 - GazetaBlic

Ylli i Arsenalit, Ben White, u largua nga skuadra e Anglisë për Kupën e Botës 2022, përpara ndeshjes së tyre në fazën e grupeve kundër Uellsit dhe tani është zbuluar se ai kishte një përplasje me ndihmës...

Daily Star: Ben White u largua nga kombëtarja pasi u përplas me ndihmës trajnerin

më 12.2022 - Lajmi.net

Ylli i Arsenalit, Ben White, u largua nga skuadra e Anglisë për Kupën e Botës 2022, përpara ndeshjes së tyre në fazën e grupeve kundër Uellsit dhe tani është zbuluar se ai kishte një përplasje me ndihmës...

Robbie Williams mban koncert në kampin e Anglisë

më 12.2022 - Koha.net

Robbie Williams ka kënduar të mërkurën mbrëma falas në kampion e përfaqësueses së Anglisë para ndeshjes çerekfinale të Kupës së Botës kundër Francës. Anglia dhe Franca përballen të shtunën nga ora 20:00...

Një “armë” më shumë kundër Francës, Sterling bashkohet me skuadrën

më 12.2022 - Ora news

Raheem Sterling i ka surprizuar të gjithë teksa është kthyer në Katar për t’u bashkuar me Kombëtaren e Anglisë edhe pse tre ditë më parë udhëtoi nga Doha në Londër për të qëndruar pranë familjes pasi disa...

Sterling do të jetë në dispozicion të trajnerit Southgate

më 12.2022 - Zhurnal

Ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për Raheem Sterling. Familja e tij pësoi një sulm të frikshëm në fundjavë. Disa persona të armatosur u futën në shtëpinë e 28-vjeçarit, tmerruan gruan dhe tre...

Sterling do të jetë në dispozicion të trajnerit Southgate

më 12.2022 - Koha.mk

Ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për Raheem Sterling. Familja e tij pësoi një sulm të frikshëm në fundjavë. Disa persona të armatosur u futën në shtëpinë e 28-vjeçarit, tmerruan gruan dhe tre...

Sulmuesi i Anglisë merr vendimin në lidhje me Botërorin!

më 12.2022 - Bota Sot

Sulmuesi i Anglisë merr vendimin në lidhje me Botërorin! Një ngjarje e frikshme ndodhi për sulmuesin e Anglisë, Rahim Sterling, shtëpia e të cilit u grabit nga disa njereëz të maskuar dhe armatosur, teksa...

I grabitën shtëpinë ndërkohë që familja ishte ende brenda, sulmuesi i Anglisë merr vendimin në lidhje me Botërorin

më 12.2022 - Panorama

Një ngjarje e frikshme ndodhi për sulmuesin e Anglisë, Rahim Sterling, shtëpia e të cilit u grabit nga disa njereëz të maskuar dhe armatosur, teksa familja e tij ishte ende Brenda. Për këtë arsye ai e...

FA: Sterling do t’i ribashkohet kombëtares angleze nesër

më 12.2022 - Lajmi.net

Federata Angleze e Futbollit e ka konfirmuar se sulmuesi i Chelseat, Raheem Sterling, do t’i ribashkohet kombëtares gjatë ditës së nesërme. Lojtari, siç dihet, u detyrua që të kthehet në Angli për shkak...

I tmerruar braktisi Anglinë, Sterling merr vendimin final, “topi” i kalon Southgate

më 12.2022 - Bota Sot

Raheem Sterling përjetoi një dramë të vërtetë, kur gjatë kohësh që ishte i grumbulluar me ekipin përfaqësues familja e tij ra pre e një barabitje të dhunshme me armë. Sterling braktisi menjëherë kombëtaren...

Botërori 2022 | Sterling rikthehet tek Anglia

më 12.2022 - Klan

Botërori 2022 | Sterling rikthehet tek Anglia Sulmuesi ishte në Angli pas një grabitjeje në banesë, por bashkohet me grupin para Francës Rahim Sterling pritet që t’i bashkohet skuadrës së Anglisë përpara...

Southgate mund të llogaris shërbimet e një lojtari ‘big’ për ndeshjen kundër Francës

më 12.2022 - Syri.net Kosova

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ka marrë një lajm të mirë përpara çerekfinales së Kupës së Botës kundër Francës, pasi Raheem Sterling do të kthehet në Katar. Sterling (27) u largua nga skuadra dhe...

I tmerruar braktisi Anglinë, Sterling merr vendimin final, “topi” i kalon S...

më 12.2022 - BalkanWeb

Raheem Sterling përjetoi një dramë të vërtetë, kur gjatë kohësh që ishte i grumbulluar me ekipin përfaqësues familja e tij ra pre e një barabitje të dhunshme me armë. Sterling braktisi menjëherë kombëtaren...

Southgate mund të llogaris shërbimet e një lojtari ‘big’ për ndeshjen kundër Francës

më 12.2022 - Syri

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ka marrë një lajm të mirë përpara çerekfinales së Kupës së Botës kundër Francës, pasi Raheem Sterling do të kthehet në Katar. Sterling (27) u largua nga skuadra dhe...

FA: Sterling do t’i ribashkohet kombëtares angleze nesër

më 12.2022 - Arbresh

Federata Angleze e Futbollit e ka konfirmuar se sulmuesi i Chelseat, Raheem Sterling, do t’i ribashkohet kombëtares gjatë ditës së nesërme. Lojtari, siç dihet, u detyrua që të kthehet në Angli për shkak...

Prag Franca/ “Përforcim” nga Anglia, Southgate merr lajmin e mirë

më 12.2022 - SuperSport

Ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për Raheem Sterling. Familja e tij pësoi një sulm të frikshëm në fundjavë. Disa persona të armatosur u futën në shtëpinë e 28-vjeçarit, tmerruan gruan dhe tre...

“Përforcim” nga Anglia, Southgate merr lajmin e mirë përpara duelit me Francën

më 12.2022 - SuperSport

Ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për Raheem Sterling. Familja e tij pësoi një sulm të frikshëm në fundjavë. Disa persona të armatosur u futën në shtëpinë e 28-vjeçarit, tmerruan gruan dhe tre...

Sterlingu do t’i ribashkohet Anglisë

më 12.2022 - Koha.net

Sulmuesi Raheem Sterling është i gatshëm të rikthehet në Katar për t’u ribashkuar me Përfaqësuesen e Anglisë. Madje, mediumet angleze kanë raportuar se Sterling do të kthehet në Kupën e Botës para duelit...

Southgate merr lajmin e mirë përpara duelit me Francën

më 12.2022 - Infokusi

Ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për Raheem Sterling. Familja e tij pësoi një sulm të frikshëm në fundjavë. Disa persona të armatosur u futën në shtëpinë e 28-vjeçarit, tmerruan gruan dhe tre...

Sterling merr vendim, pasi braktisi kombëtaren për shkak të vjedhjes në shtëpinë e tij

më 12.2022 - Aktuale

Raheem Sterling u detyrua të braktisë përfaqësuesen për shkak të vjedhjes që i kishte ndodhur në shtëpinë e tij në Angli. Marketing Por, ylli anglez raportohet se ka marrë rrugën për Katar dhe do të bashkohet...

Zyrtare: Sterling do rikthehet sërish në Katar, FA pranon kërkesën e tij

më 12.2022 - GazetaBlic

Raheem Sterling i ka kërkuar Federatës së Futbollit që të shqyrtojë mundësinë e ribashkimit të tij me skuadrën e Anglisë në Kupën e Botës në Katar, sipas një burimi të afërt me lojtarin. Federata Angleze...

Detaje shokuese nga grabitja e shtëpisë, Sterling mendon të mos rikthehet në Katar

më 12.2022 - Ora news

Pak ditë pas largimit të Raheem Sterling në Angli, i cili u largua nga kampi i Kombëtares për shkak të grabitjes së shtëpisë së tij në praninë e 3 fëmijëve, mësohen detaje të rëndësishme. Sulmuesi mendon...

U largua me urgjencë nga Katar-i, Sterling zbulon kur mund të rikthehet në Botëror

më 12.2022 - GazetaBlic

Prania e Raheem Sterling në çerekfinalen e shumëpritur mes Anglisë dhe Francës, e planifikuar për të shtunën, më 10 dhjetor, mbetet në dyshim. Sulmuesi i Chelsea-t dhe Southgate, në fakt, do t’u kishte...

U largua me urgjencë nga Katar-i, Sterling zbulon kur mund të rikthehet në Botëror

më 12.2022 - SuperSport

Prania e Raheem Sterling në çerekfinalen e shumëpritur mes Anglisë dhe Francës, e planifikuar për të shtunën, më 10 dhjetor, mbetet në dyshim. Sulmuesi i Chelsea-t dhe Southgate, në fakt, do t’u kishte...

Grabitja në shtëpinë e Sterling/ Policia angleze arreston dy persona

më 12.2022 - GazetaBlic

Përditësimet po vijnë nga SkySports në lidhje me grabitjen në shtëpinë e Raheem Sterling, sulmuesit të Chelsea dhe kombëtares angleze që u zhvillua të dielën e kaluar. Sipas asaj që raportoi mediumi, policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK