Reali dhe Endrick kanë 100% marrëveshje verbale

para një muaji - Bota Sot

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano raportoi dje se Real Madridi ka arritur marrëveshje me Endrick, që ky i fundit të kalojë në “Santiago Bernabeu”. Reali ka vendosur që të paguajë 72 milionë euro drejt...

E kryer/ Fenomeni i ri i futbollit brazilian, Reali e bën madrilen për 72 mln €

para një muaji - SuperSport

Reali i Madridit ka arritur të sigurojë një tjetër talent. Kampionët e Spanjës dhe Europës, kanë fituar garën në lidhje me Endrick , sulmuesin e talentuar të Palmeiras. Vetëm 16 vjeç, Endrick do të transferohet...

Reali dhe Endrick kanë 100% marrëveshje verbale

para një muaji - KosovaPress

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano raportoi dje se Real Madridi ka arritur marrëveshje me Endrick, që ky i fundit të kalojë në “Santiago Bernabeu”. Reali ka vendosur që të paguajë 72 milionë euro drejt...

Real Madridi të hapur të ndajnë rrugët me Mendy

para një muaji - Lajmi.net

Real Madridi dhe Ferland Mendy mund të ndërpresin bashkëpunimin e tyre. Mbrojtësi i majtë ka kontratë me ‘Mbretërit’ deri në vitin 2025, por një largim i hershëm i tij nuk mund të përjashtohet, transmeton...

Arrihet marrëveshja, Endrick është i Real Madridit

para një muaji - Gazeta Express

Real Madridi raportohet se ka siguruar shërbimet e Endrick. Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka raportuar se mes palëve tashmë është mbyllur marrëveshja e plotë verbale, transmeton Gazeta Express....

Real Madrid godet në cak, e transferon talentin Endrick

para një muaji - OraInfo

Real Madridi raportohet se ka siguruar shërbimet e Endrick. Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka raportuar se mes palëve tashmë është mbyllur marrëveshja e plotë verbale, transmeton Express. Real...

Endrick është i Real Madridit

para një muaji - Bota Sot

Real Madridi raportohet se ka siguruar shërbimet e Endrick. Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka raportuar se mes palëve tashmë është mbyllur marrëveshja e plotë verbale. Real Madridit do t’i...

Real i Madridit transferon talentin e shumëkërkuar brazilian

para një muaji - Bota Sot

16-vjeçari brazilian, Endrik, mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Realit të Madridit. Siç bëjnë me dije mediat, çdo gjë është mbyllur me sukses për shumën e 60 milionë eurove, të cilat do të shkojnë...

E KRYER/ Çdo gjë përfundon me sukses, Reali i Madridit transferon talentin e shumëkërkuar brazilian

para një muaji - Panorama

16-vjeçari brazilian, Endrik, mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Realit të Madridit. Siç bëjnë me dije mediat, çdo gjë është mbyllur me sukses për shumën e 60 milionë eurove, të cilat do të shkojnë...

E konfirmon Romano: Endrick transferohet te kjo skuadër

para një muaji - Insajderi.org

Real Madridi raportohet se ka siguruar shërbimet e Endrick. Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka raportuar se mes palëve tashmë është mbyllur marrëveshja e plotë verbale. Real Madridit do t’i...

E kryer: Real Madridi paguan 60 milionë euro për 16 vjeçarin, Endrick ylli i ri i klubit spanjoll

para një muaji - GazetaBlic

Endrick, talenti i njohur brazilian ka arritur marrëveshje me Real Madridin. Marrëveshja e plotë verbale është arritur dhe tashmë lojtari do t’i bashkohet klubit madrilen, përcjell GazetaBlic Sport. Real...

Mungon vetëm nënshkrimi: Endrick te Real Madridi për 60 milionë euro

para një muaji - Lajmi.net

Real Madridi ka arritur marrëveshje verbale me sulmuesin e Palmeiras, Endrick, për transferimin e këtij të fundit në “Santiago Bernabeu” gjatë janarit. Të paktën kështu raporton gazetari, Fabrizio Romano,...

Godet Real Madridi, arrin marrëveshje me talentin brazilian për 72 milionë euro

para një muaji - KosovaPress

Real Madridi raportohet marrëveshje të plotë verbale për të nënshkruar me talentin braziliane Endrick. Kështu raporton gazetari Fabrizio Romano i cili më tutje nënvizon se asgjë nuk është nënshkruar ende,...

Çmenduri – Real Madrid do t’i paguajë 72 milionë euro për kartonin e Endrick

para një muaji - Lajmi.net

Real Madrid janë gati të bëjnë një lëvizje të madhe. Skuadra e Real Madrid ka identifikuar një sulmues për të ardhmen, te skuadra e Palmeiras. ‘Los Blancos’ janë të mahnitur nga paraqitjet e 16-vjeçari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK