Felix: Nuk do të flas tani për Atletico Madridin

para 12 muajve - KosovaPress

Marrëdhëniet e Joao Felix me trajnerin e Atletico Madridit, Diego Simeonen janë prishur, gjë kjo që po e detyron klubin spanjoll ta vë në shitje yllin portugez. Këtë gjë e konfirmoi edhe presidenti i Atletico...

Tre klube angleze kërkojnë portugezin te Atletiko Madridi

më 12.2022 - Politiko.mk

Bashkë me zërat gjithnjë e në rritje se anësori portugez Feliks që do të ndërrojë ambient, po shtohet edhe interesimi për lojtarin. Së fundi janë shfaqur tri ekipe angleze të interesuara për të nënshkruar...

Zbulohen klubet e interesuara për Felixin, Atletico Madridi ia ka caktuar çmimin

më 12.2022 - Gazeta Express

Joao Felix është duke e kërkuar largimin nga Atletico Madridi, pasi prishjes së raporteve me trajnerin, Diego Simeone. Sipas “Relevo”, klubi spanjoll tashmë i ka vendosur një çmim të largimit portugezit,...

Tre klube angleze kërkojnë portugezin te Atletiko Madridi

më 12.2022 - Desk.al

Bashkë me zërat gjithnjë e në rritje se anësori portugez Feliks që do të ndërrojë ambient, po shtohet edhe interesimi për lojtarin. Së fundi janë shfaqur tri ekipe angleze të interesuara për të nënshkruar...

Tre klube angleze kërkojnë portugezin te Atletiko Madridi

më 12.2022 - Alsat-M

Bashkë me zërat gjithnjë e në rritje se anësori portugez Feliks që do të ndërrojë ambient, po shtohet edhe interesimi për lojtarin. Së fundi janë shfaqur tri ekipe angleze të interesuara për të nënshkruar...

Lëshohen “sirenat” angleze për Joao Felix – Arsenal, Chelsea e Man Utd të interesuara për lojtarin

më 12.2022 - Lajmi.net

Joao Felix është shumë pranë largimit nga Atletico Madridi. Bashkë me zërat gjithnjë e në rritje se anësori do të ndërrojë ambient, po shtohet edhe interesimi për lojtarin. Së fundi janë shfaqur tri ekipe...

Joao Felix drejt largimit nga Atletico, në “garë” hyn dhe ekipi i Premier League

më 12.2022 - ABC News

Aston Villa është ekipi i ri, që ka hyrë në “listë” për të siguruar shërbimet e fantazistit portugez, Joao Felix. Me një ekip të ri në moshë dhe plot potencial, Aston Villa është një nga ekipet që i shkon...

“Kërkon të largohet, ndikon marrëdhënia me trajnerin”, shefi i klubit rrëfen situatën

më 12.2022 - SuperSport

Për momentin, Joao Felix është i impenjuar në Kupën e Botës me Portugalinë teksa sulmuesi është një nga titullarët e trajnerit Fernando Santos. Skuadra po ecën mirë dhe është në çerekfinale teksa talenti...

Emery e do Felixin te Aston Villa

më 12.2022 - RTK

Trajneri i ri i Aston Villa, Unai Emery po kërkon që të shtojë më shumë cilësi në skuadrën e tij. Prandaj Aston Villa është duke biseduar me Atletico Madridin për një lëvizje të Joao Felix drejt Anglisë....

Joao Felix: Për Atleticon do të flasim më vonë, tani dua vetëm Kupën e Botës

më 12.2022 - ABC News

Pas fitores ndaj Zvicrës, e cila kaloi Portugalinë në fazën çerek-finale dhe pas asaj performance magjepsëse gjatë ndeshjes, talenti i sulmit portugez, Joao Felix ka folur për mediat, mbi të ardhmen e...

Atletico Madrid cakton çmimin e Felixit – PSG në “pole position” për lojtarin

më 12.2022 - Lajmi.net

Atletico Madridi ia ka caktuar çmimin Joao Felixit. Sipas medieve spanjolle, veçanërisht nga Relevo, çmimi i lojtarit – i vendosur nga klubi – varion diku rreth 150 milionë euro. Po i njëjti burim raporton...

Joao Felix: Për Atleticon do të flasim më vonë, tani dua vetëm Kupën e Botës

më 12.2022 - Flaka

Pas fitores ndaj Zvicrës, e cila kaloi Portugalinë në fazën çerek-finale dhe pas asaj performance magjepsëse gjatë ndeshjes, talenti i sulmit portugez, Joao Felix ka folur për mediat, mbi të ardhmen e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK