Nis çmontimi i stadiumit 974

më 12.2022 - Koha.net

Kur ka mbetur edhe më shumë se një javë deri te përfundimi i Kampionatit Botëror “Katari 2022”, një nga stadiumet e përdorura për këtë turne tashmë është duke u çmontuar. Stadiumi i përkohshëm 974 që ishte...

'Stadiumi 974' çmontohet nga Qeveria e Katarit, ende nuk dihet se në cilin shtet do të shkojë

më 12.2022 - Syri

Ai u shndërrua në një simbol të qëndrueshmërisë që mund të merret në konsideratë për të tilla ngjarje në shekullin 21 Ashtu siç u ndërtua në kohë rekorde, të enjten, puna historike për ta çmontuar stadiumin...

Nis çmontimi i stadiumit 974

më 12.2022 - Shenja

Kur ka mbetur edhe më shumë se një javë deri te përfundimi i Kampionatit Botëror “Katari 2022”, një nga stadiumet e përdorura për këtë turne tashmë është duke u çmontuar. Stadiumi i përkohshëm 974 që ishte...

Stadiumi 974 çmontohet nga Qeveria e Katarit – ende nuk dihet se në cilin shtet do të shkojë

më 12.2022 - Syri.net Kosova

Ai u shndërrua në një simbol të qëndrueshmërisë që mund të merret në konsideratë për të tilla ngjarje në shekullin 21 Ashtu siç u ndërtua në kohë rekorde, të enjten, puna historike për ta çmontuar stadiumin...

Stadiumi 974 çmontohet nga Qeveria e Katarit – ende nuk dihet se në cilin shtet do të shkojë

më 12.2022 - Gazeta Express

Ai u shndërrua në një simbol të qëndrueshmërisë që mund të merret në konsideratë për të tilla ngjarje në shekullin 21 Ashtu siç u ndërtua në kohë rekorde, të enjten, puna historike për ta çmontuar stadiumin...

Priti 7 ndeshje të Kupës së Botës, nis çmontimi i stadiumit 40.000 vendësh në Doha

më 12.2022 - FaxWeb

Edhe pse deri në finalen e Kupës së Botës duhen edhe dy javë të tjera, një nga stadiumet e përdorura për të pritur shtatë ndeshje gjatë turneut tashmë, ka nisur të demontohet. class="article-content">...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK