“Pse kaq negativitet ndaj CR7?”, Ozil: Akoma prisni të shënojë nga 50 gola?!

para 12 muajve - Top Channel

Mesut Ozil ka shkruar tri statuse në Twitter në lidhje me situatën e Cristiano Ronaldos. Fantazisti gjerman me origjinë turke, ka luajtur dhe fituar së bashku me legjendën portugeze te Reali i Madridit....

Ozil i del në mbrojtje Ronaldos: Tregoni më shumë respekt ndaj tij

para 12 muajve - Zhurnal

Mesfushori turko-gjerman, Mesut Ozil, i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Reali, Cristiano Ronaldos. Në një reagim në rrjetet sociale, tani lojtari i Bashakshehir, Ozil tha se duhet të tregohet...

Kritikat për portugezin, Mesut Ozil mbështet publikisht Cristiano Ronaldon

para 12 muajve - FaxWeb

Cristiano Ronaldo ka marrë mbështetje publike nga ish-shoku i skuadrës te Real Madridi, Mesut Ozil, i cili pretendon se ka ‘negativitet të vazhdueshëm’ rreth portugezit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë...

Ozil: Ende prisni të shënojë nga 50 gola?!

para 12 muajve - Bota Sot

Mesut Ozil ka shkruar tri statuse në Twitter në lidhje me situatën e Cristiano Ronaldos. Fantazisti gjerman me origjinë turke, ka luajtur dhe fituar së bashku me legjendën portugeze te Reali i Madridit....

“Pse kaq negativitet ndaj CR7?”, Ozil: Akoma prisni të shënojë nga 50 gola?!

para 12 muajve - SuperSport

Mesut Ozil ka shkruar tri statuse në Twitter në lidhje me situatën e Cristiano Ronaldos. Fantazisti gjerman me origjinë turke, ka luajtur dhe fituar së bashku me legjendën portugeze te Reali i Madridit....

Ozil i del në mbrojtje Ronaldos: S’e kuptoj këtë negativitet ndaj tij, duhet më shumë respekt për të

para 12 muajve - GazetaBlic

Mesut Ozil i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Real Madridi, Cristiano Ronaldo. Portugezi, përpos formës jo të mirë, po përballet edhe me një presion të vazhdueshëm medial. Këtë reagim Ozil...

“Pse kaq negativitet ndaj CR7?”, Ozil: Akoma prisni të shënojë nga 50 gola?!

para 12 muajve - Shenja

Mesut Ozil ka shkruar tri statuse në Twitter në lidhje me situatën e Cristiano Ronaldos. Fantazisti gjerman me origjinë turke, ka luajtur dhe fituar së bashku me legjendën portugeze te Reali i Madridit....

“Pse kaq negativitet ndaj CR7?”, Ozil: Akoma prisni të shënojë nga 50 gola?!

para 12 muajve - Infokusi

Mesut Ozil ka shkruar tri statuse në Twitter në lidhje me situatën e Cristiano Ronaldos. Fantazisti gjerman me origjinë turke, ka luajtur dhe fituar së bashku me legjendën portugeze te Reali i Madridit....

Ozil i del në mbrojtje Ronaldos: S’e kuptoj këtë negativitet ndaj tij, duhet më shumë respekt për të

para 12 muajve - Lajmi.net

Mesut Ozil i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Real Madridi, Cristiano Ronaldo. Portugezi, përpos formës jo të mirë, po përballet edhe me një presion të vazhdueshëm medial, transmeton lajmi.net....

Ozil: Duhet më shumë respekt për Ronaldon

para 12 muajve - Epoka e Re

Mesut Ozil i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Real Madridi, Cristiano Ronaldo. Portugezi, përpos formës jo të mirë, po përballet edhe me një presion të vazhdueshëm medial. Këtë reagim Ozil...

Ozil i del në mbrojtje Ronaldos: Tregoni më shumë respekt ndaj tij

para 12 muajve - Arbresh

Mesfushori turko-gjerman, Mesut Ozil, i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Reali, Cristiano Ronaldos. Në një reagim në rrjetet sociale, tani lojtari i Bashakshehir, Ozil tha se duhet të tregohet...

Ozil i del në mbrojtje Ronaldos: S’e kuptoj këtë negativitet ndaj tij, duhet më shumë respekt për të

para 12 muajve - Lajm

Mesut Ozil i ka dalë në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij te Real Madridi, Cristiano Ronaldo. Portugezi, përpos formës jo të mirë, po përballet edhe me një presion të vazhdueshëm medial, transmeton lajmi.net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK