Didie Deshamp: Për të ardhmen time, vetëm pas Botërorit

para një muaji - Alsat-M

Didie Deshamp është pyetur së fundi për të ardhmen e tij në krye të kombëtares së Francës. Tekniku francez tha se është ende herët të flitet për këtë çështje dhe se, aktualisht, synimi i vetëm është kalimi...

Deschamps për të ardhmen e tij: Është herët të flasim, jemi të fokusuar për të kaluar në gjysmëfinale

para një muaji - GazetaBlic

Franca do të përballet me Anglinë në çerekfinale të Kupës së Botës. Para këtij dueli, trajneri i Francës, Didier Deschamps në konferencë për media ka folur për të ardhmen e tij, shkruan GazetaBlic Sport....

Deschamps për të ardhmen e tij: Është herët të flasim, jemi të fokusuar për të kaluar në gjysmëfinale

para një muaji - Lajmi.net

Didier Deschamps është pyetur së fundi për të ardhmen e tij në krye të kombëtares së Francës. Tekniku francez tha se është ende herët të flitet për këtë çështje dhe se, aktualisht, synimi i vetëm është...

Rabiot: “Kam marrëdhënie të mira me Deschamps”

para një muaji - GazetaBlic

Franca po kalon momentet të mira në “Katar 2022”. Mesfushori i Francës, Adrien Rabiot, foli për Didier Deschamps në një konferencë për shtyp, përcjell GazetaBlic Sport. “ Ne kemi pasur gjithmonë marrëdhënie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK