Santos mohon kërcënimet e Ronaldos: Kurrë nuk më tha se donte të largohej n...

para një muaji - BalkanWeb

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, ka folur hapur për Cristiano Ronaldon. “Zakonisht ua njoftoj formacionet lojtarëve në stadium, para ndeshjes. Gjithmonë e kam bërë kështu, por këtë herë fola fillimisht...

Santos: Le ta lëmë të qetë Ronaldon

para një muaji - Bota Sot

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Portugalisë. “Maroku është një ekip shumë i fortë. Ata janë një ekip jashtëzakonisht i organizuar me lojtarë...

“Ronaldo e ka pasur këtë shprehi edhe para 10 viteve”

para një muaji - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo nuk ju bën skuadrave keq por ai ka pasur të njëjtën sjellje edhe “para 10 viteve”, thotë Roy Keane, me ikonën portugeze që thjesht po plaket Ish kapiteni i Manchester United, Keane që...

Santos: Maroku kundërshtar shumë i fortë, do jetë ndeshje e vështirë

para një muaji - GazetaBlic

Trajneri i Portugalisë, Santos ka folur për media para ndeshjes çerekfinale ndaj Marokut. Sipas tij kjo ndeshje nuk do jetë aspak e lehtë për Portugalinë, kurse ka folur edhe për Ronaldon dhe marrëdhënien...

Portugali, Santos: Le ta lëmë të qetë CR7. Maroku? Nuk do të jetë një ndeshje e lehtë për ne

para një muaji - Albeu

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Portugalisë. “Maroku është një ekip shumë i fortë. Ata janë një ekip jashtëzakonisht i organizuar me lojtarë...

Santos i del në mbrojtje Ronaldos!

para një muaji - OraInfo

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka kërkuar që Cristiano Ronaldo të lihet i qetë. Ronaldo nuk ishte titullar në ndeshjen e fundit të Portugalisë dhe kjo ka shkaktuar debat të madh në Kupën e Botës....

Santos: Maroku, një ekip jashtëzakonisht i organizuar

para një muaji - Alsat-M

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Portugalisë.

Santos: Maroku i fortë, por dimë si ta mundim! Boll me Ronaldon…

para një muaji - SuperSport

Portugalia do të kërkojë kualifikimin në gjysmëfinalet e Botërorit të Katarit dhe për këtë duhet të mundë Marokun, që më parë befasoi fqinjët e Spanjës duke i eliminuar me penallti. Në prag të këtij dueli...

Kërcënoi me largim nga Botërori, goditi me grusht tavolinën e trajnerit…; Fernando Santos tregon gjithçka ndodhi mes tij dhe CR7

para një muaji - NOA

Konferenca për shtyp e trajnerit luzitan në prag të ndeshjes kundër Marokut, në çerekfinale të Kupës së Botës në Katar, nisi me temën dominuese të ditëve të fundit: Cristiano Ronaldo dhe roli i zëvendësuesit...

Santos kërkon që Ronaldo të lihet i qetë

para 2 muajve - Koha.net

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka kërkuar që Cristiano Ronaldo të lihet i qetë. Ronaldo nuk ishte titullar në ndeshjen e fundit të Portugalisë dhe kjo ka shkaktuar debat të madh në Kupën e Botës....

Portugali, Santos: Le ta lëmë të qetë CR7. Maroku? Nuk do të jetë një ndeshje e lehtë për ne

para 2 muajve - ABC News

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Portugalisë. “Maroku është një ekip shumë i fortë. Ata janë një ekip jashtëzakonisht i organizuar me lojtarë...

Santos: Maroku i fortë, por dimë si ta mundim! Boll me Ronaldon…

para një muaji - Infokusi

Portugalia do të kërkojë kualifikimin në gjysmëfinalet e Botërorit të Katarit dhe për këtë duhet të mundë Marokun, që më parë befasoi fqinjët e Spanjës duke i eliminuar me penallti. Në prag të këtij dueli...

Portugali, Santos: Le ta lëmë të qetë CR7. Maroku? Nuk do të jetë një ndeshje e lehtë për ne

para 2 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Portugalisë. “Maroku është një ekip shumë i fortë. Ata janë një ekip jashtëzakonisht i organizuar me lojtarë...

Tërbohen tifozët, 93% e duan CR7 në stol. Në Portugali të bindur: Pa Ronald...

para 2 muajve - BalkanWeb

“Është një grup shumë i bashkuar për tu përçarë nga forca të jashtme. Është një komb shumë i guximshëm për tu trembur nga çdo rival”. Me këto fjalë, Cristiano Ronaldo përpiqet të qetësojë ambientin rreth...

Me një vlerësim të sinqertë, Jose Fonte shpjegon pse Portugalia është më e mirë taktikisht pa Cristiano Ronaldon

para një muaji - Arbresh

Ish-bashkëlojtari i kombëtares, Jose Fonte ka thënë se Portugalia ‘luan më shumë si skuadër’ dhe është më e mirë taktikisht pa Cristiano Ronaldon në formacionin titullarë. Pesë herë fituesi i Topit të...

Portugalia po del nga hija e Ronaldos në Katar

para 2 muajve - Koha.net

Për mesfushorin Bruno Fernandes, bashkëlojtari i tij në Kupën e Botës, Cristiano Ronaldo, është sportisti më i famshëm. Sulmuesi Joao Felix e ka përshkruar Ronaldon si “të pazëvendësueshëm”. Gonçalo Ramos,...

Ronaldo dyshohet se donte largimin nga kombëtarja dhe refuzoi të stërvitej me rezervat

para 2 muajve - Bota Sot

Pas fitores 6-1 ndaj Zvicrës (6:1) në 1/8 e finales së Botërorit 2022, nuk po diskutohet më për lojën e portugezëve, por për situatën rreth Cristiano Ronaldos, i cili përfundoi në stol dhe doli vetëm në...

Ronaldo dyshohet se donte largimin nga kombëtarja dhe refuzoi të stërvitej me rezervat. Si qëndron e vërteta?

para 2 muajve - Albeu

Pas fitores 6-1 ndaj Zvicrës (6:1) në 1/8 e finales së Botërorit 2022, nuk po diskutohet më për lojën e portugezëve, por për situatën rreth Cristiano Ronaldos , i cili përfundoi në stol dhe doli vetëm...

Ronaldo dyshohet se donte largimin nga kombëtarja dhe refuzoi të stërvitej me rezervat. Si qëndron e vërteta?

para 2 muajve - ABC News

Pas fitores 6-1 ndaj Zvicrës (6:1) në 1/8 e finales së Botërorit 2022, nuk po diskutohet më për lojën e portugezëve, por për situatën rreth Cristiano Ronaldos , i cili përfundoi në stol dhe doli vetëm...

Ronaldo vjen me një reagim lidhur me ngjarjet e fundit rreth tij

para 2 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo ka vendosur të reagojë vet në lidhje me raportimet e fundit që lidhen me të. Sot u raportua se Ronaldo kishte kërkuar ta linte grumbullimin, pasi nuk ishte vendosur si startues në ndeshjen...

A do të largohet Ronaldo nga Kombëtarja? Ylli portugez shuan të gjitha dilemat

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Ideja për t’u larguar nga kombëtarja, reagon Ronaldo: Jemi shumë të bashkuar për t’u përçarë!

para 2 muajve - Shenja

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Ronaldo reagon pas kritikave: Jemi grup që nuk thyhet nga forcat e jashtme

para 2 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldo po vazhdon të jetë emri më i diskutuar në Kampionatin Botëror të futbollit që po zhvillohet në Katar. Portugalia është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Botës ku do të ballafaqohen...

Ideja për t’u larguar nga kombëtarja, reagon Ronaldo: Jemi shumë të bashkuar për t’u përçarë!

para 2 muajve - Top Channel

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Lajmet për largim nga kombëtarja, Ronaldo: Jemi shumë të bashkuar për t’u përçarë

para 2 muajve - Albeu

Prej kohësh, një nga futbollistët më të mirë në historinë e këtij sporti, Cristiano Ronaldo nuk është në formën e tij më të mirë. Ngjarjet e fundit në kombëtaren portugeze, ku trajneri Fernando Santos...

A do të largohet Ronaldo nga Kombëtarja? Ylli portugez shuan të gjitha dilemat

para 2 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Ronaldo reagon pas kritikave: Jemi grup që nuk thyhet nga forcat e jashtme

para 2 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo po vazhdon të jetë emri më i diskutuar në Kampionatin Botëror të futbollit që po zhvillohet në Katar. Portugalia është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Botës ku do të ballafaqohen...

Reagon Ronaldo

para 2 muajve - Bota Sot

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Ideja për t’u larguar nga kombëtarja, reagon Ronaldo: Jemi shumë të bashkuar për t’u përçarë!

para 2 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

“Cristiano ka kërcënuar me largim nga Katari”

para 2 muajve - Aktuale

Gazeta portugeze “Record” ka publikuar, ditën e sotme, se kur Cristiano Ronaldo mori vesh që nuk do të ishte titullar ndaj Zvicrës, “kërcënoi me largim nga Katari”. Marketing Një lajm që ka bërë shumë...

Ronaldo vjen me një reagim lidhur me ngjarjet e fundit rreth tij

para 2 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo ka vendosur të reagojë vet në lidhje me raportimet e fundit që lidhen me të. Sot u raportua se Ronaldo kishte kërkuar ta linte grumbullimin, pasi nuk ishte vendosur si startues në ndeshjen...

A do të largohet Ronaldo nga Kombëtarja? Ylli portugez….

para 2 muajve - Insajderi.org

Cristiano Ronaldo mohon zyrtarisht zërat se ishte pranë largimit nga kombëtarja në momentin që trajneri Fernando Santos vendosi ta ulë në stol për sfidën e 1/8-tave ndaj Zvicrës. Sulmuesi thekson se asgjë...

Ronaldo vjen me një reagim lidhur me ngjarjet e fundit rreth tij

para 2 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo ka vendosur të reagojë vet në lidhje me raportimet e fundit që lidhen me të. Sot u raportua se Ronaldo kishte kërkuar ta linte grumbullimin, pasi nuk ishte vendosur si startues në ndeshjen...

Pas raportimeve se ka kërcënuar trajnerin, vjen reagimi nga Ronaldo

para 2 muajve - OraInfo

Cristiano Ronaldo ka reaguar të enjten pas raportimeve se kishte kërcënuar trajnerin e Portugalisë, Fernando Santos, se do të largohet nga Kupa e Botës. Ai në një postim në rrjetet sociale ka theksuar...

Ronaldo shuan zërat: Portugalia grup i bashkuar, do luajmë për ëndrrën tonë

para 2 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo nuk e nisi si titullar ndeshjen ndaj Zvicrës, kaq mjaftoi që të nisin thashethemet rreth një mundësie krisje marrëdhëniesh me trajnerin e Portugalisë, Fernando Santos. Ylli CR7 ka bërë...

Ronaldo: Do të luftojmë për ëndrrën tonë deri në fund

para 2 muajve - Bota Sot

Prej kohësh, një nga futbollistët më të mirë në historinë e këtij sporti, Cristiano Ronaldo nuk është në formën e tij më të mirë. Ngjarjet e fundit në kombëtaren portugeze, ku trajneri Fernando Santos...

Ronaldo kërcënoi se do të largohej? Reagon Federata Portugeze e Futbollit

para 2 muajve - Syri

Portugalia ishte me “Pesë Yje” në fitoren tenistike përballë Zvicrës me shifrat e thella 6-1 në 1/8 e Kupës së Botës. Në këtë fitore shkëlqeu 21-vjeçari Gonçalo Ramos që shënoi një tregolësh, i cili la...

Ronaldo kërcënoi se do të largohej nga Portugalia gjatë Botërorit?

para 2 muajve - Zhurnal

Federata Portugeze e Futbollit ka mohuar lajmet se Cristiano Ronaldo kërcënoi të largohej nga Kupa e Botës pas një debati të ashpër me trajnerin Fernando Santos. Media portugeze Record raportoi se Ronaldo...

Ronaldo harron qëndrimin në stol: Kombi ynë është shumë i guximshëm për t’u frikësuar nga ndonjë kundërshtar

para 2 muajve - ABC News

Cristiano Ronaldo nuk u përfshi në skuadrën kryesore për ndeshjen e 1/8-ave të Botërorit kundër Zvicrës, pas së cilës pati informacione se sulmuesi mund të largohet nga Kombëtarja. Ndërkohë, vetë Cristiano...

Cristiano Ronaldo: Do të luftojmë për ëndrrën tonë deri në fund

para 2 muajve - ABC News

Prej kohësh, një nga futbollistët më të mirë në historinë e këtij sporti, Cristiano Ronaldo nuk është në formën e tij më të mirë. Ngjarjet e fundit në kombëtaren portugeze, ku trajneri Fernando Santos...

Karikimi i CR7: Të guximshëm për t’u frikësuar, luftojmë për ëndrrën e madhe

para 2 muajve - Top Channel

Portugalia vazhdon përgatitjet për takimin çerekfinal të Botërorit ndaj Marokut (10 dhjetor, 16:00). Kombëtarja e drejtuar nga Fernando Santos, kërkon t’i shkojë deri në fund Botërorit të Katarit. Kupa...

Reagon Ronaldo pas raportimeve se ka kërcënuar trajnerin

para 2 muajve - Koha.net

Cristiano Ronaldo ka reaguar të enjten pas raportimeve se kishte kërcënuar trajnerin e Portugalisë, Fernando Santos, se do të largohet nga Kupa e Botës. Ai në një postim në rrjetet sociale ka theksuar...

Ronaldo shuan polemikat: Shumë të bashkuar për t’u thyer nga forcat e jashtme, besoni tek ëndrra e madhe

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Mëngjesin e kësaj të enjte, “Record” bëri të ditur se Cristiano Ronaldo kishte kërcënuar se do t’i përplaste derën kombëtares portugeze, por më pas kishte ndryshuar mendje. Sulmuesi, i cili pati një përplasje...

“Nuk thyhemi e as frikësohemi”- Ronaldo reagon pas lajmeve se kërcënoi trajnerin e Portugalisë me largimin nga skuadra: Do luftojmë deri në fund

para 2 muajve - Panorama

Cristiano Ronaldo u raportua se kishte kërcënuar se do të largohej nga skuadra pasi trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, e la në stol për pjesën më të madhe të ndeshjes ndaj Zvicrës. Ylli portugez...

Pas raportimeve se ka kërcënuar trajnerin, vjen reagimi nga Ronaldo

para 2 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo ka reaguar të enjten pas raportimeve se kishte kërcënuar trajnerin e Portugalisë, Fernando Santos, se do të largohet nga Kupa e Botës. Ai në një postim në rrjetet sociale ka theksuar...

Ronaldo vjen me një reagim lidhur me ngjarjet e fundit rreth tij

para 2 muajve - Arbresh

Cristiano Ronaldo ka vendosur të reagojë vet në lidhje me raportimet e fundit që lidhen me të. Sot u raportua se Ronaldo kishte kërkuar ta linte grumbullimin, pasi nuk ishte vendosur si startues në ndeshjen...

Ronaldo ‘driblon’ lajmet për braktisje të kombëtares me një mesazh të fortë uniteti

para 2 muajve - NOA

Cristiano Ronaldo dha një mesazh të fortë uniteti, pasi u publikua lajmi se ai kishte kërcënuar se do të largohej nga Katari përpara ndeshjes me Zvicrën, ku nuk figuronte pjesë e formacionit startues....

Karikimi i CR7: Të guximshëm për t’u frikësuar, luftojmë për ëndrrën e madhe

para 2 muajve - SuperSport

Portugalia vazhdon përgatitjet për takimin çerekfinal të Botërorit ndaj Marokut (10 dhjetor, 16:00). Kombëtarja e drejtuar nga Fernando Santos, kërkon t’i shkojë deri në fund Botërorit të Katarit. Kupa...

Ronaldo shuan polemikat: Shumë të bashkuar për t’u thyer nga forcat e jashtme, besoni tek ëndrra e madhe

para 2 muajve - Syri

Mëngjesin e kësaj të enjte, “Record” bëri të ditur se Cristiano Ronaldo kishte kërcënuar se do t’i përplaste derën kombëtares portugeze, por më pas kishte ndryshuar mendje. Sulmuesi, i cili pati një përplasje...

Ronaldo: Jemi të bashkuar, nuk mund të na thyejnë – do luftojmë deri në fund për ëndrrën tonë

para 2 muajve - GazetaBlic

Ronaldo është bërë sërish temë kryesore e mediave për sjelljet e tij, por kësaj here në Kombëtaren e Portugalisë. Pas një reagimi në momentin e zëvendësimit ndaj Koresë së Jugut dhe nisjes së ndeshjes...

Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

para 2 muajve - Bota Sot

Periudha e vështirë e Kristiano Ronaldos te Mançester Junajtid si shkak i marrëdhënieve të tensionuara me Ten Hagun u mendua se do të mbetej një mirazh në mendjen e luzitanit dhe Botërori do të shfaqej...

Karikimi i Ronaldos: Shumë të guximshëm për t’u frikësuar, besoni tek ëndrra e madhe

para 2 muajve - SuperSport

Portugalia vazhdon përgatitjet për takimin çerekfinal të Botërorit ndaj Marokut (10 dhjetor, 16:00). Kombëtarja e drejtuar nga Fernando Santos, kërkon t’i shkojë deri në fund Botërorit të Katarit. Kupa...

Cristiano Ronaldo shkakton “termet” në kampin e Portugalisë

para 2 muajve - OraInfo

Një media portugeze ka thënë që Ronaldo ka kërcënuar se do të largohet nga kampi stërvitor i skuadrës Derisa Portugalia e deklasoi Zvicrën me rezultat 6-1 në 1/8-ën e finales në Botërorin e 2022-ës, kapiteni...

Cristiano Ronaldo shkakton “termet” në kampin e Portugalisë

para 2 muajve - Gazeta Express

Një media portugeze ka thënë që Ronaldo ka kërcënuar se do të largohet nga kampi stërvitor i skuadrës Derisa Portugalia e deklasoi Zvicrën me rezultat 6-1 në 1/8-ën e finales në Botërorin e 2022-ës, kapiteni...

Largim nga Kombëtarja? Ronaldo thyen heshtjen dhe bën “premtimin” që çon peshë portugezët

para 2 muajve - FaxWeb

Portugalia do të përballet me Marokun në kuadër të çerekfinales së Kupës së Botës. Lajmet e fundit nga kampi portugez nuk kanë qenë aspak të mira, pasi është raportuar se Ronaldo ka kërcënuar me largim...

“Guxoni më mbani sërish në stol”, Federata reagon pas lajmit të bujshëm nga Portugalia

para 2 muajve - Top Channel

Cristiano Ronaldo vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, luan apo nuk luan. Ylli portugez i nisi si titullar tri takimet e fazës së grupeve me Portugalinë në Katar 2022, por në përballen me Zvicrën trajneri...

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk duron më!

para 2 muajve - Koha.mk

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Botërori 2022 | Federata reagon për CR7

para 2 muajve - Klan

Botërori 2022 | Federata reagon për CR7 Institucioni portugez i futbollit hodhi poshtë lajmet se ka krisje mes kapitenit dhe trajnerit Santos Federata Portugeze e Futbollit ka hedhur poshtë zërat se kapiteni...

“Guxoni më mbani sërish në stol”, Federata reagon pas lajmit të bujshëm nga Portugalia

para 2 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, luan apo nuk luan. Ylli portugez i nisi si titullar tri takimet e fazës së grupeve me Portugalinë në Katar 2022, por në përballen me Zvicrën trajneri...

Janë prapë ato, motrat e Ronaldos ju gjuhen kritikëve

para 2 muajve - Gazeta Express

Si zakonisht! Pasi që Cristiano Ronaldo ishte zëvendësues në ndeshjen e tij kundër Zvicrës, motrat e yllit portugez kanë dalur në mbrojtje të tij Ato kanë treguar mbështetjen e tyre dhe së gjeja më e rëndësishme...

Cristiano Ronaldo shkakton “termet” në kampin e Portugalisë

para 2 muajve - Almakos

Një media portugeze ka thënë që Ronaldo ka kërcënuar se do të largohet nga kampi stërvitor i skuadrës Derisa Portugalia e deklasoi Zvicrën me rezultat 6-1 në 1/8-ën e finales në Botërorin e 2022-ës, kapiteni...

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk ‘duron’ më!

para 2 muajve - Top Channel

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Cristiano Rolando kërcënoi se do të largohej nga skuadra gjatë Kupës së Botës? Reagon Federata portugeze: Ja si qëndron e vërteta!

para 2 muajve - Panorama

Federata Portugeze e Futbollit ka mohuar lajmet se Cristiano Ronaldo kërcënoi të largohej nga Kupa e Botës pas një debati të ashpër me trajnerin Fernando Santos. Media portugeze Record raportoi se Ronaldo...

U la në stol ndaj Zvicrës, Ronaldo kërcënoi me largim? Reagon fuqishëm fede...

para 2 muajve - BalkanWeb

C.Ronaldo kërcënoi se do të largohet nga Katari në momentin kur e kuptoi se nuk do të ishte titullar kundër Zvicrës, ky ishte lajmi i bujshëm i bërë publik nga e përditshmja portugeze Record. Kujtojmë...

Ronaldo kërcënoi Portugalinë, do të largohej nga Katari

para 2 muajve - RTK

Cristiano Ronaldo po kthehet në një problem të madh për Portugalinë. Pasi theu urdhërat e trajnerit duke u stërvitur me titullarët dhe jo me zëvendësuesit, tani 38-vjeçari shqetëson kampin luzitan me një...

Ronaldo kërcënoi Santosin me largim nga Kupa e Botës

para 2 muajve - Koha.net

Mediumet në Portugali kanë raportuar se Cristiano Ronaldio ishte gati të largohej nga përfaqësuesja e vendit të tij pasi mësoi se nuk ishte startues në ndeshjen kundër Zvicrës në 1/8 e finales të Kupës...

“Guxoni më mbani sërish në stol”, Federata reagon pas lajmit të bujshëm nga Portugalia

para 2 muajve - Shenja

Cristiano Ronaldo vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, luan apo nuk luan. Ylli portugez i nisi si titullar tri takimet e fazës së grupeve me Portugalinë në Katar 2022, por në përballen me Zvicrën trajneri...

“Iki nëse më mbani sërish në stol”, Federata reagon pas lajmit të bujshëm nga Portugalia

para 2 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, luan apo nuk luan. Ylli portugez i nisi si titullar tri takimet e fazës së grupeve me Portugalinë në Katar 2022, por në përballen me Zvicrën trajneri...

Federata Portugeze përgënjeshtron lajmet për kërcënimin me largim nga Ronaldo

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Portugalia ka hedhur poshtë raportet që sugjerojnë se Cristiano Ronaldo kërcënoi të largohej nga skuadra e tyre pasi u eliminua kundër Zvicrës. Pesë herë fituesi i Topit të Artë u la në stol nga Fernando...

Portugalia sqaron gjithçka rreth Ronaldos dhe qëndrimit të tij në ekip

para 2 muajve - Arbresh

Portugalia ka mohuar pretendimet se ish- lojtari i Manchester United, Cristiano Ronaldo ka kërcënuar se do të largohet nga Kupa e Botës pasi u rrëzua në stol nga trajneri Fernando Santos. Ronaldo u kritikua...

Cristiano Ronaldo shkakton “tërmet"

para 2 muajve - Bota Sot

Ndërsa Portugalia ka mposhtur Zvicrën 6-1 gjatë ndeshjes së saj në raundin e 16-të në Kupën e Botës 2022 , kapiteni i tyre Cristiano Ronaldo thuhet se nuk është i kënaqur që është lënë jashtë skuadrës....

Janë prapë ato, motrat e Ronaldos ju gjuhet kritikëve

para 2 muajve - Gazeta Express

Si zakonisht! Pasi që Cristiano Ronaldo ishte zëvendësues në ndeshjen e tij kundër Zvicrës, motrat e yllit portugez kanë dalur në mbrojtje të tij Ato kanë treguar mbështetjen e tyre dhe së gjeja më e rëndësishme...

Ronaldo: Jemi grup që nuk thyhet nga forcat e jashtme

para 2 muajve - KosovaPress

Cristiano Ronaldo po vazhdon të jetë emri më i diskutuar në Kampionatin Botëror të futbollit që po zhvillohet në Katar. Ai dhe Portugalia janë kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Botës ku do të ballafaqohen...

Cristiano Ronaldo shkakton “tërmet” në kampin e Portugalisë

para 2 muajve - FaxWeb

Një media portugeze ka thënë që Ronaldo ka kërcënuar se do të largohet nga kampi stërvitor i skuadrës. Derisa Portugalia e deklasoi Zvicrën me rezultat 6-1 në 1/8-ën e finales në Botërorin e 2022-ës, kapiteni...

Motrat e Ronaldos ju gjuhet kritikëve

para 2 muajve - Bota Sot

Si zakonisht! Pasi që Cristiano Ronaldo ishte zëvendësues në ndeshjen e tij kundër Zvicrës, motrat e yllit portugez kanë dalur në mbrojtje të tij Ato kanë treguar mbështetjen e tyre dhe së gjeja më e rëndësishme...

Kupa e Botës/ U tha se Ronaldo kishte kërcënuar me largim nga kombëtarja, reagon ashpër federata portugeze

para 2 muajve - Syri

Mëngjesin e kësaj të enjte, Record njoftoi se Cristiano Ronaldo kishte kërcënuar se do të përplaste derën e kombëtares portugeze përpara se të ndryshonte mendje. Sulmuesi, i cili pati një përplasje me...

Cristiano Ronaldo shkakton “tërmet” brenda kampit të Portugalisë

para 2 muajve - Albeu

Ndërsa Portugalia ka mposhtur Zvicrën 6-1 gjatë ndeshjes së saj në raundin e 16-të në Kupën e Botës 2022 , kapiteni i tyre Cristiano Ronaldo thuhet se nuk është i kënaqur që është lënë jashtë skuadrës....

Cristiano Ronaldo shkakton “tërmet” brenda kampit të Portugalisë

para 2 muajve - ABC News

Ndërsa Portugalia ka mposhtur Zvicrën 6-1 gjatë ndeshjes së saj në raundin e 16-të në Kupën e Botës 2022 , kapiteni i tyre Cristiano Ronaldo thuhet se nuk është i kënaqur që është lënë jashtë skuadrës....

A do të qëndrojë në stol Cristiano Ronaldo për ndeshjet e ardhshme në Kupën e Botës?

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo e ka gjetur veten në një territor të panjohur këtë sezon – por pavarësisht se ku ndodhet në stadium, kamerat e ndjekin. Pasi u njoftua se ai do ta niste ndeshjen e 1/16 - tës së Kupës...

Ronaldo e ka 'humbur plotësisht busullën', sulmuesi kërcënoi se do të largohej nga kombëtarja e Portugalisë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo ishte gati të largohej nga skuadra e Portugalisë në Kupën e Botës pasi mësoi se nuk do ta niste si titullar ndeshjen kundër Zvicrës. Gazeta portugeze “Record” pretendon se sulmuesi legjendar...

Cristiano Ronaldo shkakton “tërmet” brenda kampit të Portugalisë

para 2 muajve - Tetova Sot

Ndërsa Portugalia ka mposhtur Zvicrën 6-1 gjatë ndeshjes së saj në raundin e 16-të në Kupën e Botës 2022 , kapiteni i tyre Cristiano Ronaldo thuhet se nuk është i kënaqur që është lënë jashtë skuadrës....

A donte CR7 të largohej nga Katari? Federata e Futbollit e mohon: “Përkushtimi i tij është i padiskutueshëm”

para 2 muajve - GazetaBlic

Federata Portugeze e Futbollit (FPF) i është përgjigjur me një deklaratë zyrtare thashethemeve që thonin se Cristiano Ronaldo donte të largohej nga Katari, në shenjë proteste për përjashtimin nga njëmbëdhjetëshja...

Ronaldo kërcënoi Santosin me largim nga Kupa e Botës

para 2 muajve - Shenja

Mediumet në Portugali kanë raportuar se Cristiano Ronaldio ishte gati të largohej nga përfaqësuesja e vendit të tij pasi mësoi se nuk ishte startues në ndeshjen kundër Zvicrës në 1/8 e finales të Kupës...

Braktise Portugalinë

para 2 muajve - Bota Sot

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk duron më

para 2 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Ronaldo e ka 'humbur plotësisht busullën', sulmuesi kërcënoi se do të largohej nga kombëtarja e Portugalisë

para 2 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo ishte gati të largohej nga skuadra e Portugalisë në Kupën e Botës pasi mësoi se nuk do ta niste si titullar ndeshjen kundër Zvicrës. Gazeta portugeze “Record” pretendon se sulmuesi legjendar...

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk duron më!

para 2 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Media portugeze lëshon lajmin “bombë”: Cristiano Ronaldo ka kërcënuar se do largohet nga skuadra! Debati i ashpër me Fernando Santos

para 2 muajve - Panorama

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të stërvitet me lojtarët zëvendësues dhe ka ndjekur orarin e rregullt në palestër, pasi u la jashtë fushës për pjesën më të madhe të ndeshjes ku Portugalia fitoi bindshëm...

A do të qëndrojë në stol Cristiano Ronaldo për ndeshjet e ardhshme në Kupën e Botës?

para 2 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo e ka gjetur veten në një territor të panjohur këtë sezon – por pavarësisht se ku ndodhet në stadium, kamerat e ndjekin. Pasi u njoftua se ai do ta niste ndeshjen e 1/16 - tës së Kupës...

Kristiano Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë, shkak bëhen…

para 2 muajve - Panorama

Periudha e vështirë e Kristiano Ronaldos te Mançester Junajtid si shkak i marrëdhënieve të tensionuara me Ten Hagun u mendua se do të mbetej një mirazh në mendjen e luzitanit dhe Botërori do të shfaqej...

Motrat e Ronaldos ju gjuhet kritikëve

para 2 muajve - Pika

Si zakonisht! Pasi që Cristiano Ronaldo ishte zëvendësues në ndeshjen e tij kundër Zvicrës, motrat e yllit portugez kanë dalur në mbrojtje të tij Ato kanë treguar mbështetjen e tyre dhe së gjeja më e rëndësishme...

Motra shpërthen kundër trajnerit që e la Ronaldon në stol: “Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur!”

para 2 muajve - Ekonomia Online

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Shpërthen motra e CR7, “lërë Portugalinë – boll kemi vuajtur”

para 2 muajve - Populli

Cristiano Ronaldo dëshiron të luajë gjithmonë si titullar, por trajneri Fernando Santos preferoi 21-vjeçarin Gonçalo Ramos në takimin Portugali-Zvicër (6-1) dhe pati të drejtë, pasi sulmuesi i Benfikës...

Nuk mjaftoi ‘goditja’ që mori/ Motra e Ronaldos flet me ‘tërbim’: Cristiano duhet të largohet nga Katari!

para 2 muajve - NOA

KATAR- Sikur të mos mjaftonte që nuk u angazhua në ndeshje me Zvicrën, tashmë Ronaldo përballet edhe me motrën. Motra e Cristianos po i kërkon superyllit 37-vjeçar që të tërhiqet nga skuadra e Portugalisë...

Santos 'shkarkon' Ronaldon: Nuk e di nëse do të luajë më

para 2 muajve - Ora news

Papritur askush nuk e do më atë, aq sa në fund, me sa duket, ai do t'i lejojë vetes një tërheqje të mirë në Arabinë Saudite ku Al Nassr është gati ta mbulojë me para (një kontratë 200 milionë euro është...

Motra i del në mbrojtje Ronaldos: CR7 i përjetshëm, hipokritët i pështyjnë ...

para 2 muajve - BalkanWeb

Lënia në stol e Ronalos në takimin e Portugalisë ndaj Zvicrës, ka shkaktuar dhe reagimin e motrës së tij.Nëpërmjet një postimi të fortë, një ditë pas ndeshjes, Elma Aveiro ka shkruar: “Forca Portugali....

Georgina mbron Ronaldon dhe provokon Portugalinë, në lojë hyn edhe motra e CR7

para 2 muajve - Ora news

Ronaldo në pankinë dhe Georgina në tribunë. Nuk është një pamje me të cilën jemi mësuar por gjatë muajve të fundit, sulmuesi luzitan duket se po mësohet me vendimin ekstrem të trajnerëve të tij për të...

Ronaldo asessi të mbledh mend, tani refuzon të stërvitet me zëvendësuesit

para 2 muajve - OraInfo

Drama për Ronaldon vazhdon: Ai nuk stërvitet me zëvendësuesit e tjerë të Portugalisë Cristiano Ronaldo vazhdon të shkaktojë rrëmujë në Kupën e Botës Katar 2022. Ylli portugez ishte zëvendësues në ndeshjen...

E lanë në stol, pas Georgina-s reagon ashpër edhe motra e Cristiano Ronaldo-s

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Motra e Cristiano Ronaldo-s, Elma Aveiro ka shpërthyer në kritika së fundmi. Ajo ka bërë reagime në rrjetin social “Instagram” kundrejt trajnerit të Portugalisë. Ajo publikoi një foto në Story dhe shkroi:...

Njihuni me heroin e ri të Portugalisë – zëvendësuesin e Ronaldos

para 2 muajve - Reporteri

Gancalo Ramos ka reaguar pasi që zëvendësoi Cristiano Ronaldon duke startuar titullar për Portugalinë dhe shënoi një het-trik kundër Zvicrës, i pari në këtë Botëror Ramos startoi si titullar në skuadrën...

Drama për Ronaldon vazhdon: Ai nuk stërvitet me zëvendësuesit e tjerë të Portugalisë

para 2 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo vazhdon të shkaktojë rrëmujë në Kupën e Botës Katar 2022. Ylli portugez ishte zëvendësues në ndeshjen e 1/8-tës kundër Zvicrës dhe hyri në lojë në minutën e 73-të, duke zëvendësuar Joao...

E lanë në stol, pas Georgina-s reagon ashpër edhe motra e Cristiano Ronaldo-s

para 2 muajve - Syri

Motra e Cristiano Ronaldo-s, Elma Aveiro ka shpërthyer në kritika së fundmi. Ajo ka bërë reagime në rrjetin social “Instagram” kundrejt trajnerit të Portugalisë. Ajo publikoi një foto në Story dhe shkroi:...

Tension te Portugalia, Ronaldo refuzon stërvitjen

para 2 muajve - NOA

KATAR – Cristiano Ronaldo ka shkaktuar akoma më shumë polemika në Kupën e Botës pasi ai dyshohet se refuzoi të stërvitej me zëvendësuesit e Portugalisë, sipas Marca. Ronaldo u la në stol nga trajneri i...

Njihuni me heroin e ri të Portugalisë – zëvendësuesin e Ronaldos

para 2 muajve - Tetova Sot

Gancalo Ramos ka reaguar pasi që zëvendësoi Cristiano Ronaldon duke startuar titullar për Portugalinë dhe shënoi një het-trik kundër Zvicrës, i pari në këtë Botëror Ramos startoi si titullar në skuadrën...

Ronaldo: Ne jemi një ekip plot talent dhe rinj, ëndrra mbetet e gjallë

para 2 muajve - ABC News

Ai qëndroi në stol dhe luajti vetëm për disa minuta në fitoren mbresëlënëse të Portugalisë kundër Zvicrës, por Cristiano Ronaldo nuk u tremb, duke postuar një foto shumë festive në rrjetet sociale pas...

Pasi u la në stol, Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo nuk është stërvitur me rezervat e Portugalisë sot dhe ka insistuar që t’i bashkohet titullarëve për një seancë në fitnes, bëjnë të ditur mediat spanjolle. 37-vjeçari nuk ishte titullar...

Ronaldo refuzon të stërvitet me rezervistët

para 2 muajve - Koha.net

Cristiano Ronaldo u inkuadrua nga banka e rezervistëve në fushë në ndeshjen që Portugalia e fitoi 6:1 kundër Zvicrës të martën mbrëma në 1/8 e finales të Kupës së Botës. Por, Ronaldo të mërkurën ka refuzuar...

Krahasimi mes Mesit dhe Ronaldos, “pleshti” larg portugezit në të gjitha statistikat

para 2 muajve - FaxWeb

Portugalia mbrëmë ka mposhtur Zvicrën me rezultat 6-1 për të kaluar në çerekfinale ku do të luajë kundër Marokut, i cili eliminoi në mënyrë sensacionale Spanjën. Portugezët bën një lojë fantastike. Ata...

Pasi u la në stol, Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

para 2 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo nuk është stërvitur me rezervat e Portugalisë sot dhe ka insistuar që t’i bashkohet titullarëve për një seancë në fitnes, bëjnë të ditur mediat spanjolle. 37-vjeçari nuk ishte titullar...

“Ai është udhërrëfyesi im, kapiteni dhe lideri i ekipit, shumë prej nesh e konsiderojnë atë një idhull”

para 2 muajve - ABC News

Goncalo Ramos ka folur për shokun e tij në kombëtaren portugeze, Cristiano Ronaldo. “Edhe në ëndërr, nuk mund ta imagjinoja që do të luaja në formacionin fillestar në play-off [të Kupës së Botës]. Tani...

“Ronaldo ka ende për të dhënë për Portugalinë“, Kalari nuk pranon stolin për sulmuesin porguez: Mund të fitonin 6-1 edhe me atë në fushë

para 2 muajve - Zhurnal

Vendimi për të lënë Ronaldon në stol ka hapur një temë të gjerë diskutimi nëpër emisionet sportive. Forma e yllit portugez nuk është më ajo e dikurshmja dhe shumë njerëz janë të mendimit se ndoshta ka...

Drama për Ronaldon vazhdon: Ai nuk stërvitet me zëvendësuesit e tjerë të Portugalisë

para 2 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo vazhdon të shkaktojë rrëmujë në Kupën e Botës Katar 2022. Ylli portugez ishte zëvendësues në ndeshjen e 1/8-tës kundër Zvicrës dhe hyri në lojë në minutën e 73-të, duke zëvendësuar Joao...

Ronaldo kthehet në çështje te Portugalia, nuk pranon të stërvitet me skuadrën e rezervave

para 2 muajve - GazetaBlic

Ky sezon aktual duket se po rezulton shumë problematik për Cristiano Ronaldon. Sulmuesi portugez po reflekton problemet e Manchester United edhe në kombëtaren e Portugalisë. Gjithçka nisi në sfidën ndaj...

Ronaldo asessi të mbledh mend, tani refuzon të stërvitet me zëvendësuesit

para 2 muajve - Almakos

Drama për Ronaldon vazhdon: Ai nuk stërvitet me zëvendësuesit e tjerë të Portugalisë Cristiano Ronaldo vazhdon të shkaktojë rrëmujë në Kupën e Botës Katar 2022. Ylli portugez ishte zëvendësues në ndeshjen...

Pasi u la në bankën rezervë, Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Cristiano Ronaldo nuk ka stërvitur me rezervistët e Portugalisë sot dhe ka insistuar që t’i bashkohet titullarëve për një seancë në fitnes, bëjnë të ditur mediat spanjolle. 37 vjeçari nuk ishte titullarë...

Ronaldo kthehet në çështje te Portugalia, nuk pranon të stërvitet me skuadrën e rezervave

para 2 muajve - SuperSport

Ky sezon aktual duket se po rezulton shumë problematik për Cristiano Ronaldon. Sulmuesi portugez po reflekton problemet e Manchester United edhe në kombëtaren e Portugalisë. Gjithçka nisi në sfidën ndaj...

Fitorja e madhe e Portugalisë dhe lënia në stol, flet Ronaldo

para 2 muajve - Zeri

Cristiano Ronaldo ka thyer heshtjen e tij pasi u ul në stol për ndeshjen e 1/16 të Kupës së Botës të Portugalisë kundër Zvicrës. Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, e la Ronaldon në stol për ndeshjen...

E lanë në stol, pas Georgina-s reagon ashpër edhe motra e Cristiano Ronaldo-s

para 2 muajve - FaxWeb

Motra e Cristiano Ronaldo-s, Elma Aveiro ka shpërthyer në kritika së fundmi. Ajo ka bërë reagime në rrjetin social “Instagram” kundrejt trajnerit të Portugalisë. Ajo publikoi një foto në Story dhe shkroi:...

Ronaldo fut në telashe trajnerin e Portugalisë

para 2 muajve - RTK

Cristiano Ronaldo po kthehet në një problem edhe për Portugalinë, e cila është në rrugë të mirë për të arritur në gjysëmfinalet e Katar 2022. I vendosur – Edhe pse në ndeshjen përballë Zvicrës, trajneri...

Ronaldo fut në telashe trajnerin e Portugalisë

para 2 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldo po kthehet në një problem edhe për Portugalinë, e cila është në rrugë të mirë për të arritur në gjysëmfinalet e Katar 2022. I vendosur – Edhe pse në ndeshjen përballë Zvicrës, trajneri...

Ronaldo: Rezultat historik për Portugalinë

para 2 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldo nuk ishte titullar në ndeshjen që Portugalia e fitoi me rezultat bindës (6-1) kundër Zvicrës. Ai ka folur pas kësaj fitore, duke thënë se rezultati ka qenë historik për portugezët në...

Ronaldo refuzon të stërvitet me zëvendësuesit e Portugalisë

para 2 muajve - Albeu

Kombëtarja portugeze mundi të martën Zvicrën me rezultat 6:1 dhe kaloi në çerekfinale të Kupës së Botës. Të nesërmen, ata lojtarë që hynë në fushë në formacionin fillestar duhej të stërviteshin në palestër....

Ronaldo nuk stërvitet me Portugalinë – në vend të kësaj vendos të kryejë seanca në palestër

para 2 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo nuk i është bashkuar skuadrës në stërvitjet që Portugalia pati para ndeshjes ndaj Marokut. Në vend të kësaj pesë herë fituesi i “Topit të Artë” vendosi që t’i kryejë disa seanca në palestër,...

Ronaldo refuzon të stërvitet me zëvendësuesit e Portugalisë

para 2 muajve - ABC News

Kombëtarja portugeze mundi të martën Zvicrën me rezultat 6:1 dhe kaloi në çerekfinale të Kupës së Botës. Të nesërmen, ata lojtarë që hynë në fushë në formacionin fillestar duhej të stërviteshin në palestër....

Ronaldo vazhdon të shkaktojë bujë në Katar, nuk i përfill rregullat e Portugalisë

para 2 muajve - Gazeta Metro

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk është stërvitur sot me rezervistët e Portugalisë dhe në vend të kësaj ka insistuar të bashkohej me titullarët në një seancë në palestrën e fitnesit e cila ishte me...

Ronaldo thyen heshtjen: Ëndrra është gjallë, përpara Portugalia

para 2 muajve - KosovaPress

Cristiano Ronaldo e ka thyer heshtjen e tij pasi që e nisi ndeshjen nga banka rezervë në përballjen mes Portugalisë e Zvicrës në kuadër të eliminatoreve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”. Trajneri i...

Shtohen dilemat, Ronaldo në pikëpyetje për sfidën me Marokun

para 2 muajve - FaxWeb

Stuart Pearce ka thënë se Cristiano Ronaldo nuk ka “absolutisht asnjë shans” për të luajtur me Portugalinë në ndeshjen e ardhshme çerekfinale të Kupës së Botës “Katar 2022” ndaj Marokun. Ronaldo u hoq...

Ronaldo: Rezultat historik për Portugalinë

para 2 muajve - Epoka e Re

Cristiano Ronaldo nuk ishte titullar në ndeshjen që Portugalia e fitoi me rezultat bindës (6-1) kundër Zvicrës. Ai ka folur pas kësaj fitore, duke thënë se rezultati ka qenë historik për portugezët në...

Pasi u la në bankën rezervë, Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

para 2 muajve - KosovaPress

Cristiano Ronaldo nuk ka stërvitur me rezervistët e Portugalisë sot dhe ka insistuar që t’i bashkohet titullarëve për një seancë në fitnes, bëjnë të ditur mediat spanjolle. 37 vjeçari nuk ishte titullarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK