Kaka zbuloi gjëra të çuditshme nga Brazili: Këtu, Ronaldo është thjesht një njeri i shëndoshë

para një muaji - Syri

Futbollisti legjendar brazilian Kaka (46) zbuloi disa fakte interesante përpara ndeshjes çerekfinale të Kupës së Botës mes vendit të tij Brazilit dhe Kroacisë. Në të kaluarën Kaka e ka “ndëshkuar” Kroacinë...

Kaka nuk kursehet: Në Brazil, Ronaldo është vetëm një bullafiq që ecën në rrugë

para një muaji - Panorama

Ish-futbollisti Kaka, kampion bote në vitin 2002, kritikoi mënyrën se si po trajtohet skuadra braziliane dhe Nejmar gjatë Kupës së Botës. Ai gjithashtu foli edhe se si trajtohen idhujt si Ronaldo Nazario....

Befason Kaka: Brazilianët nuk e respektojnë “Fenomenin”

para një muaji - Bota Sot

Akuza vijnë nga Ricardo Kaka në lidhje me trajtimin që populli brazilian i bën skuadrës apo lojtarëve të Brazilit. Legjenda e Milanit ka folur për “BeINsport” ku ka kritikuar trajtimin që skuadra braziliane...

Befason Kaka: Brazilianët nuk e respektojnë “Fenomenin”, kur e shohin në rrugë e trajtojnë si një burrë të shëndoshë

para një muaji - Albeu

Akuza vijnë nga Ricardo Kaka në lidhje me trajtimin që populli brazilian i bën skuadrës apo lojtarëve të Brazilit. Legjenda e Milanit ka folur për “BeINsport” ku ka kritikuar trajtimin që skuadra braziliane...

“Brazilianët e konsideronin Ronaldon si një trashaluq që ecën në rrugë”

para një muaji - Gazeta Express

Ish ylli i Brazilit, Kaka beson që shumë bashkëatdhetar të tij nuk kishin respekt për sulmuesin ikonik të tyre, Ronaldo, duke thënë që ata e shohin atë si një “trashaluq”. Ronaldo konsiderohet si njëri...

Befason Kaka: Brazilianët nuk e respektojnë “Fenomenin”, kur e shohin në rrugë e trajtojnë si një burrë të shëndoshë

para një muaji - ABC News

Akuza vijnë nga Ricardo Kaka në lidhje me trajtimin që populli brazilian i bën skuadrës apo lojtarëve të Brazilit. Legjenda e Milanit ka folur për “BeINsport” ku ka kritikuar trajtimin që skuadra braziliane...

Befason Kaka: Brazilianët nuk e respektojnë “Fenomenin”, kur e shohin në rrugë e trajtojnë si një burrë të shëndoshë

para një muaji - Tetova Sot

Akuza vijnë nga Ricardo Kaka në lidhje me trajtimin që populli brazilian i bën skuadrës apo lojtarëve të Brazilit. Legjenda e Milanit ka folur për “BeINsport” ku ka kritikuar trajtimin që skuadra braziliane...

Kaka thotë se brazilianët nuk i respektojnë yjet e tyre: Edhe Ronaldon e trajtojnë si ‘trashaluq’

para një muaji - NOA

Ish-ylli brazilian, Kaka, beson se shumë nga bashkatdhetarët e tij nuk kanë respekt për sulmuesin ikonik Ronaldo, duke thënë se ata e shohin atë thjesht si një "njeri të trashë" (trashaluq). Ronaldo konsiderohet...

Befason Kaka: Brazilianët nuk e respektojnë “Fenomenin”, kur e shohin në rrugë e trajtojnë si një burrë të shëndoshë

para një muaji - Top24

Akuza vijnë nga Ricardo Kaka në lidhje me trajtimin që populli brazilian i bën skuadrës apo lojtarëve të Brazilit. Legjenda e Milanit ka folur për “BeINsport” ku ka kritikuar trajtimin që skuadra braziliane...

Kaka beson se braziliani Ronaldo nuk e ka respektin e duhur

para një muaji - Koha.net

Ish-ylli i Brazilit, Kaka, beson se shumë bashkëkombës të tij nuk e respektojnë Ronaldon aq sa ai e meriton, dhe ka shtuar se atë e shohin vetëm si “person të shëndoshë”. Ikona e sulmit brazilian, Ronaldo,...

Portierët e Brazilit në duar të sigurta në Botëror

para një muaji - Koha.net

Portieri i parë i Brazilit në Kupën e Botës, Alisson Becker, ishte ende i vogël kur Claudio Taffarel kërceu në të majtën e tij për të larguar topin e goditur nga pika e bardhë prej Daniele Massaros. Taffarel...

Ish-portieri legjendar: Ky Brazil, si ai i Botërorit ’94

para një muaji - GazetaBlic

Claudio Taffarel, ish-portieri historik i Brazilit, kampion i Botës në 1994 me Selecaon, foli për Botërorin e Katar, duke marrë në analizë natyrisht 5 herë Kampionët e Botës. Ka entuziazëm te Selecao pas...

Ish-portieri legjendar: Ky Brazil, si ai i Botërorit ’94

para një muaji - SuperSport

Claudio Taffarel, ish-portieri historik i Brazilit, kampion i Botës në 1994 me Selecaon, foli për Botërorin e Katar, duke marrë në analizë natyrisht 5 herë Kampionët e Botës. Ka entuziazëm te Selecao pas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK